Jump to content


Supertest: Tři polské střední tanky


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Sstyx #1 Posted 24 June 2020 - 04:09 PM

    Czech Community Manager

  • WG Staff
  • 19428 battles
  • 4,955
  • Member since:
    10-05-2014

Velitelé!

 

Nejnovější (ovšem ne topová ) tři vozidla z nové větve polských středních tanků míří do Supertestu: DS PZInż (V. úroveň), B.U.G.I. (VI. úroveň, ovšem se jménem, jež by se hodilo i pro tank X. úrovně, který je dostatečně šik) a CS-44 (VII. úroveň).

 

Galerie DS PZInż (V. úroveň ) : 

WoT_Template_New_Tank_DS_PZInz_EN.jpg

Spoiler

 

Tato vozidla jsou skutečnými všeuměly s dobrou pohyblivostí (maximální rychlost 55 km/h pro B.U.G.I. a 57 km/h pro CS-44) a na poměry středních tanků také slušným pancířem. Tito Poláci jsou srovnatelní se sovětskými středními tanky stejných úrovní (T-34, T-34-85 a T-43, v uvedeném pořadí ) . Sdílí podobnou konstrukci včetně vpředu umístěné věže a mají také podobnou obratnost a odolnost.

 

Galerie B.U.G.I. (VI. úroveň ) :

WoT_Template_New_Tank_BUGI_EN.jpg

Spoiler

 

Jedinečným prvkem těchto polských středních tanků je, že u některých z nich můžete volit mezi různými děly. U strojů B.U.G.I. a CS-44 můžete vybírat mezi 90mm dělem s pohodlnějším ovládáním a 100mm dělem s větší silou. 100mm dělo stroje B.U.G.I. má krátkou hlaveň a pálí extrémně silné HE a AP granáty.

 

Galerie CS-44 (VII. úroveň ) :

WoT_Template_New_Tank_CS-44_EN.jpg

Spoiler

 

Co se týká hratelnosti, jsou tato nová polská vozidla také poměrně podobná svým sovětským protějškům. Pyšní se nicméně vlastností, kterou naleznete i u polských těžkých tanků — vysokým alfa poškozením (což platí dvojnásob u velkorážných děl). Další pozoruhodnou vlastností je jejich dobrá pohyblivost, která těmto nováčkům pomůže vyniknout jak v útoku, tak i v obraně.


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users