Jump to content

Gazeta Play PC uwaga na oszustwo

• This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

4roses #21 Posted 13 April 2012 - 02:02 PM

Sergeant

• Player
  • 17640 battles
  • 460
Zwiech strony spowodował, że zdublowałem posty, proszę to wykasować.

Drunkensailor #22 Posted 13 April 2012 - 04:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18

View Post4roses, on 13 April 2012 - 01:53 PM, said:

Odpowiadając drugiemu Panu. Nie nie pracuję w Play. Szlag mnie trafia tylko, jak ktoś oskarża  innych beztrosko, bez chwili zastanowienia się i refleksji nad własnymi błędami. I w takim przypadku chętnie podejmuję wyzwanie i staram się im pokazać jakie bzdury głoszą.

Chcesz mi powiedzieć, że kupiłeś to wydanie bo gdzieś na okładce było hasło mówiące coś podobnego: Wraz z tym numerem dodatek, w którym znajdziesz bonusowy kod do WoT. Tak? Bo trzymasz się teorii, jakoby jedynie to zmotywowało Cię do zakupu. Musiało być zobowiązanie się do czegoś przez wydawcę, na które Ty się zgodziłeś. To może pokaż gdzie jest coś, co w jednoznaczny sposób, e tam, niech będzie, że dwuznacznie jest gdzieś napisane, że kupując ten numer dostaniesz coś do WoT. Pokaż a odszczekam.

Bo w innym wypadku mamy tu tylko spór o Twoje własne niespełnione oczekiwania, które sam sobie zasugerowałeś oglądając reklamę w TV WoTa i znajdując w sklepie to czasopismo. Dysponując swoim, jak to nazwałeś mieniem, kupiłeś produkt z dołączonym darmowym dodatkiem. I za jakość produktu zgłoś pretensję. Albo mniej je do siebie, że wyciągasz daleko idące wnioski, a potem nie mogąc się pogodzić z tym, że Cię poniosło, lekką ręką wylewasz pomyje na wydawnictwo, którego nie znasz. Ja tam nie pracuję i wisi mi jacy są. Za to takich jak Ty pieniaczy i ludzi, nie mających nigdy sobie nic do zarzucenia z miłą chęcią dręczę jak mogę.

Edit: O gazecie jeszcze. Już wiem, Ty nie kumasz że jedno zawiera się w drugim ale drugie nie obejmuje pierwszego. Każda gazeta to czasopismo, nie każde czasopismo to gazeta.Żeby było gazetą musi wychodzić częściej niż raz na tydzień. Już jaśniej się nie da. Nie ma miejsce na zamienność. Każdy kwadrat to prostokąt, czy każdy prostokąt to kwadrat?

Tak kupiłem ten miesięcznik tylko dla tego, tak trudno się tego domyśleć, a ode mnie wymagasz żebym się domyślił , że bonusy są nieaktualne? Kupiłem PLAY PC tylko dla tego, że był dołączony dodatek z obiecanym kontem premium i goldem, napisałeś w jednym postów o trudzie jaki sobie zadałeś wchodząc na stronę PLAY PC i znajdując informację tylko i wyłącznie o nowym numerze a nie o całej zawartości opakowania (zaiste straszny to trud). Zadaj więc sobie jeszcze trochę trudu, rusz się z przed kompa i idź  do sklepu z gazetami i czasopismami i zobacz jak to wygląda w "naturze" a później zarzucaj mi, że oskarżam kogoś bezpodstawnie i beztrosko bo dla mnie prawda i uczciwość to główny wyznacznik postępowania w życiu i z kolei mnie trafia szlak gdy ktoś zarzuca mi kłamstwo. Postaram się jutro dołączyć zdjęcia opakowania to inni też będą mogli ocenić czy słusznie uważam się za oszukanego czy też nie słusznie, bo nasza dyskusja robi się bezproduktywna, chodź ja osiągnąłem częściowy sukces, ostrzegłem mnie uważny ludzi przed popełnieniem mojego błędu, zaufania w rzetelność wydawcy miesięcznika PLAY PC a to czy mnie uważasz za głupka i oszczercę jest dla mnie mniej znaczące, mnie wystarcza wiedza,że ponad tysiąc osób przeczytało ten post i wie, że w tej gazecie nie ma żadnych bonusów do WoT  i kupią ją najwyżej z innych względów.

4roses #23 Posted 13 April 2012 - 06:00 PM

Sergeant

• Player
  • 17640 battles
  • 460
Złośliwość mi spada kiedy sensu nabierają Twoje posty, ale nie do zera. Szlag nie szlak to po pierwsze. tylko już nie szukaj w wiki. Sięgnij po słownik. Dwa, to naprawdę wybiorę się do sklepu i zobaczę, czy faktycznie ten numer jest opakowany tak, że jest tam widoczne jakiekolwiek hasło zachęcające do zakupu z powodu kodu do WoT. Bo jak się okaże, że opakowanie jest takie, że informacja z archiwalnego numeru jest nijak niewidoczna, to tylko utwierdzisz mnie w przekonaniu, że jesteś zwykłym pieniaczem.
Zgodzę sie z jednym.
Że popełniłeś błąd, i że faktycznie mogłeś ostrzec mniej uważnych przed jego powtórką.
Tyle, że ostrzec można w sposób nie ubliżający innym. Tobie się nie udało.

Jutro jak wrócę ze sklepu z fotkami zapakowanego Playa okaże się, czy to ja wyciągam pochopne wnioski, za co jestem gotów przeprosić tu na tym forum, czy Ty ...itp itd...

_patrol #24 Posted 14 April 2012 - 01:11 AM

First Sergeant

• Player
  • 25334 battles
  • 5,294

View Postmnik1, on 12 April 2012 - 01:21 PM, said:

Nic dodać, nic ująć. Kupiłeś kolego przeterminowaną szynkę, z pełną premedytacją, a teraz narzekasz, że śmierdzi i się jej jeść nie da.

Takie gazetowe "promocje" w 9 przypadkach na 10 są ograniczone czasowo, więc kupując numer archiwalny musisz zdawać sobie sprawę, że najprawdopodobniej dostaniesz kota w worku.
dokładnie " kolego" nowy numer + gratis archiwalny ,  nieopodal giełdy wiadomo jakiej w ...tam gdzie mamy się spotkać 3ciego maja ;) sprzedają gazetki dla graczy, każdy o tym wie że liczy się data wydania gazety tak jak wystarczy śledzić fora internetowe poświęcone w.o.t żeby wiedzieć w której gazecie ... co piszczy.
Autor tego tematu powinien mieć pretęsję tylko i wyłącznie do siebie , ten numer play ( niby nowy + archiwalny z kartą p... nie bedę reklamował jaka to karta )do dziś jest do kupienia za 5pln przy stacji metra pole mokotowskie
i widać jak wół date 2011!!!

Jak dla mnie to ciach ;)

Drunkensailor #25 Posted 14 April 2012 - 10:52 AM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Mnie jako starego turystę zawsze będzie "trafiał szlak" i niech mnie za to krzyżują ortodoksyjni poloniści, będę tak pisał i już.

A teraz obiecane zdjęcia.

Jedna strona opakowania
http://ifotos.pl/zob...6A1_repexsh.jpg

druga strona opakowania

http://ifotos.pl/zob...5A1_repenpr.jpg

downpatrol
nie przeczytałeś chyba całości dyskusji i zabierasz głos, specjalnie dla Ciebie powtórzę, ja uważam, że nie muszę być ekspertem w dziedzinie czasopism o grach nie muszę wiedzieć co było, kiedy działa i czy jeszcze działa, nie muszę śledzić wieści w internecie ani wiedzieć co można kupić na bazarku za rogiem i za ile. Wchodzę do sklepu widzę czasopismo (najnowsze wydanie) z dodatkiem o grze która jest właśnie reklamowana w telewizji kupuje je dla siebie, dziecka, znajomego czy kogokolwiek innego i wymagam by był to towar pełnowartościowy a jeśli taki nie jest to powinna być umieszczona odpowiednia informacja na opakowaniu, tyle, kropka, end.
Szanujmy się jako konsumenci i nie dajmy wciągać w gierki sprzedawców bo zawsze jakiś cwaniak poprzez nie domówienie, drobne druczki, "obiecanki cacanki" itp. będzie nas "rolował".

P.S. Ja nie mam już nic więcej do powiedzenia w tym temacie, jeśli administracja forum chce bym coś zmienił w tytule wątku lub innym miejscu tego wątku lub zechce zamknąć wątek czy też go skasować to przyjmę to z pokorą, może ja człowiek mentalnie "starej daty" nie nadaję się do życia w dzisiejszych czasach, jak coś obiecuję to dotrzymuję słowa jak mówię to tylko prawdę i pewnie zawsze będę wykorzystywany przez hochsztaplerów znającymi chwyty marketingowe a przez ludzi o mentalności, bez obrazy downpatrol_a , uwarzany za frajera który sam jest sobie winien „bo się nie zna i nie czyta drobnych druczków”

Przepraszam zapomniałem dodać "idę napierniczać z armaty"

4roses #26 Posted 14 April 2012 - 02:15 PM

Sergeant

• Player
  • 17640 battles
  • 460
Fajnie że odkleiłeś folię i odwróciłeś gratisowe pismo fejsem do przodu, a nie jak jest w sklepie zapakowane, tylną stroną. Dlaczego od razu wiadomo, że sam odwróciłeś pismo? Bo wydawca chowa zawsze drugi kod kreskowy z gratisowego pisma, żeby nie było problemów w sprzedaży. Dlatego też dołożone pismo wystawia tylko tył z opakowania. Fakt, prawdomówność i uczciwość to jest to czym się w życiu kierujesz. Tylko język polski nie ma względów u ciebie. Koloryzujesz i manipulujesz.

Oryginalnie tył to reklama WoT z napisem na dole drobnym druczkiem takiej dokładnie treści:

Pełna wersja gry gratis w magazynie.
Już teraz zapewnij sobie ekskluzywny bonus przed rejestrtacją:
konto premium oraz 300 gold.
pobierz kod bonusowy World of Tanks ze strony ...

i jest podana strona.

Tak więc premium było dla nowych kont. Żeby pobrać kod wystarczył wejść na stronę.  
Żeby ci oddać trochę honoru, uważam, że Play cofając ten numer do ponownej reedycji powinien jednak albo dodać info o tym, że kodów nie ma już albo dodać kody do tych numerów.

Nie widzę jednak tego wielkiego oszustwa. Nigdzie na pierwszej stronie pisma, która ma zachęcać do kupienia, nie ma wzmianki o tym, że masz bonusy do Wot.
Odwracając na tył widzisz wielką reklamę gry i to co zacytowałem drobnym druczkiem.
Ty cwaniacko obróciłeś gratisa tak, że niby wystawał pierwszą okładką każąc nam wierzyć, że do sprzedaży trafiło coś co z każdej strony pokazuje klientowi pierwszą stronę innego pisma. Sory. Gotów byłem nawet przyznać ci trochę racji, ale jak zobaczyłem jakie zdjęcia wkleiłeś, pamiętając z poprzedniego posta jak to się w życiu kierujesz prawdą uważam cię za zwykłego łgarza i pieniacza.

A twoje zamiłowania turystyczne nie dają ci jakiegokolwiek prawa do kaleczenia języka polskiego. Nie znając znaczenia słów oraz ich pisowni wystawiasz sobie sam kolejne etykiety. Temat zakończyłem. Bij pianę już beze mnie.

Drunkensailor #27 Posted 14 April 2012 - 02:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Wiesz miałem nic nie pisać ale dla Twojej wiadomości to pismo tak samo wygląda z obydwóch stron.

Jeśli ktoś tu kłamie to ty oto zdjęcia wyciągniętej z opakowania gazety pokasz  mi ten napis o którym piszesz kłamco  a później pozdrów swoich niemieckich pracodawców z czasopisma PLAY PC.

A http://ifotos.pl/zob...9A1_repwspn.jpg

B http://ifotos.pl/zob...0B1_repwshh.jpg

sheep6665 #28 Posted 14 April 2012 - 03:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 8642 battles
  • 2,042
@4roses: Mi też nie podoba się wyjeżdżanie na wydawców(i na Ciebie), ale jeśli zdjęcia są w porządku to informacji o tym nie ma. Więcej jest w tej sprawie błędu Drunkensailora niż jakichś 'szpisków' ze strony wydawcy, ale powinni ostrzeżenie nadrukować. Ja bym się zdenerwował jeśli w(powiedzmy) 4 paku jogurtów 2 są gratis a gdy przyniosę je do domu okazuje się, że przydatność do spożycia 2 z nich(tych gratisowych) skończyła się pół roku temu. Nikt przecież nie napisał, że mają być świeże ale nikt mnie nie ostrzegł, że będą przeterminowane(a kupując takie produkty myślałem, że nie są). Pod tym względem wydawca okazał się nieuczciwy.
Jednak kolega Drunkensailor albo się zbyt mocno zdenerwował, albo po prostu jest kłótliwy z natury więc nie będę się dalej bawił w usprawiedliwianie go.

4roses #29 Posted 14 April 2012 - 07:23 PM

Sergeant

• Player
  • 17640 battles
  • 460
Panie i Panowie.
Mówią, że jeden obraz wart jest tysiąca słów.
Daję Wam ekwiwalent 3000 słów na temat prawdy, która przyświeca w życiu niejakiemu Drunkensailorowi.

Pisałeś: "pokaSZ zdjęcia". Masz, pokaŻę. Zrobię to szybciej, niż tobie uda się opanować język, którym podobno posługujesz się na co dzień.  

Werble.....tarataratara,

oto pierwsza strona zapakowanego Playa

Posted Image

Uploaded with ImageShack.us

Nic o WoT....

NIC O WOT? WTF?

Oto tył.

Posted Image

A z tyłu, tak jak pisałem poprzednio, wielka reklama WoT i drobny druczek.

Oto drobny druczek.

Posted Image

Teraz widać jak koloryzował wspomniany kolega. Jak motał wklejając zdjęcie tej samej okładki dwa razy.

Może byś kolego pokazał klasę i odszczekał?

@4roses: Mi też nie podoba się wyjeżdżanie na wydawców(i na Ciebie), ale jeśli zdjęcia są w porządku to informacji o tym nie ma. Więcej jest w tej sprawie błędu Drunkensailora niż jakichś 'szpisków' ze strony wydawcy, ale powinni ostrzeżenie nadrukować. Ja bym się zdenerwował jeśli w(powiedzmy) 4 paku jogurtów 2 są gratis a gdy przyniosę je do domu okazuje się, że przydatność do spożycia 2 z nich(tych gratisowych) skończyła się pół roku temu. Nikt przecież nie napisał, że mają być świeże ale nikt mnie nie ostrzegł, że będą przeterminowane(a kupując takie produkty myślałem, że nie są). Pod tym względem wydawca okazał się nieuczciwy.
Jednak kolega Drunkensailor albo się zbyt mocno zdenerwował, albo po prostu jest kłótliwy z natury więc nie będę się dalej bawił w usprawiedliwianie go.

Jasne, zgadzam się z Tobą. Nie nie miałbym żadnego ale jakby pojawiła sie informacja na forum w formie jaką Ty prezentujesz. A tu sensacja, oszuści i Niemcy mnie biją. A okazuje się że koleś rozpakował pewnie czasopismo w sklepie, oczka mu się zaświeciły bo zobaczył WoT, na czytanie i myślenie juz czasu zabrakło, a teraz ma pretensje do wszystkich a nie do siebie. i do tego pluje oszczerstwami najpierw na wydawnictwo, potem na mnie. A ja mam tyle wspólnego z Playem jak z milionem dolarów.

A do tego pisać poprawnie nie potrafi. Zobaczymy czy potrafi wyjść z tego jak mężczyzna..

Edytka: zobaczyłem jeszcze jeden dowód na to że kolega łże jak pies. Pisał, że nie widać było daty dodatku. No to spójrzcie na zdjęcie jakie sam wkleił. Rzekome zdjęcie zapakowanego pisma.

o tu link dla leniwych http://ifotos.pl/zob...5A1_repenpr.jpg

Nie odmówię sobie też złośliwości odnośnie drugiej serii fotek. jak można zrobić zdjęcie okładki, obrócić o 180 stopni i znowu zrobić zdjęcie i myśleć że ktoś nabierze się na to, że robisz zdjęcia dwóch stron pisma?

Bzdury, jakoby byś był starej daty to bratu, kolegom w gimnazjum opowiadaj. Na moje oko masz max 15 lat.

Drunkensailor #30 Posted 14 April 2012 - 09:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Nie zamierzam nic odszczekiwać zamieściłem autentyczne zdjęcia czasopisma które kupiłem w Empiku w Krakowie w DH Krokus, i jestem gotów tego dowieść przed sądem.
Trudno jest zrobić różne zdjęcia, a zamieściłem awers  i rewers, czasopisma które jest takie same bez względu czy je obrócisz o 180 czy jakikolwiek inny stopień.
PLAY PC to kanciarze i dowiodę tego przed sądem.
Jesteś z Warszawy? Lub zamierzasz być na spotkaniu 3 maja. To spotkajmy się twarzą w twarz.
Nazywam się XXXXXXXX mieszkam w Krakowie i specjalnie przyjadę do Warszawy by dowieść prawdy.

Edited by Drunkensailor, 25 August 2012 - 05:01 PM.

Rafixxx25 #31 Posted 14 April 2012 - 09:19 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 2898 battles
  • 79
Zgadzam się z tobą 4roses, aczkolwiek:

Nie odmówię sobie też złośliwości odnośnie drugiej serii fotek. jak można zrobić zdjęcie okładki, obrócić o 180 stopni i znowu zrobić zdjęcie i myśleć że ktoś nabierze się na to, że robisz zdjęcia dwóch stron pisma?

Obie strony są identyczne(nie liczę rozdarcia papieru, które można zrobić później), oprócz obrazka. Na tych 2 screenach Drunkensailor'a są inne obrazki z wota. I to mnie tylko zastanawia o_O

Drunkensailor #32 Posted 14 April 2012 - 09:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Zapraszam wszystkich na 3 maja na spotkanie, do Warszawy, przez internet trudno udowodnić swoją rację bo zawsze można komuś zarzucić manipulację. czystość moich intencji ma potwierdzać podanie danych ale przecież to też może być ściema. Spotkajmy się więc w Warszawie.

4roses #33 Posted 14 April 2012 - 10:17 PM

Sergeant

• Player
  • 17640 battles
  • 460
Nie nie zamierzam już z tobą rozmawiać ani tu ani nigdzie indziej.

Zarzucałeś mi kłamstwo, zdjęcia jakie wkleiłem potwierdziły moje słowa.  
Obrzuciłeś błotem wydawnictwo, a potem mnie.

I teraz to ty chcesz dostać szansę na obronę?

Co tu bronić i wyjaśniać skoro w pierwszym poscie pisałeś, że nie było widać daty gratisowego numeru, a potem sam wstawiasz zdjęcie podobno oryginalnie zapakowanego numeru, z data widoczną jak na dłoni. Kłamiesz nie, łżesz.

Widzisz obelgi jakimi mnie obrzuciłeś są niczym w porównaniu do tego jak sam się zaprezentowałeś, bo przecież

dla mnie prawda i uczciwość to główny wyznacznik postępowania w życiu

Zostawiam cię więc w tej twojej prawdzie i uczciwości. Ja rozmowę z tobą uważam za zakończoną.

Drunkensailor #34 Posted 14 April 2012 - 10:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Tak myślałem, stchórzysz , zamieściłeś jakieś nieostre zdjęcia i wszyscy mają w nie uwierzyć ,
Może z datą się pomyliłem (emocje zdarza się) ale to nie znaczy, że w reszcie nie mam racji.
Ja w Warszawie będę a ty, na cóż,  tchórze i kłamcy zawsze chowają  głowę w piasek jak ich się przyciśnie. W necie można pokazać i napisać wszystko gorzej twarzą w twarz.

voitek #35 Posted 14 April 2012 - 10:37 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 5575 battles
  • 232
Ty już nie wypominaj nieostrych zdjęć, ja tam wszystko widzę. 4roses ma rację i koniec, sam z siebie zrobiłeś durnia.

Drunkensailor #36 Posted 14 April 2012 - 10:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18
Voitek, a moje zdjęcia widzisz? nie ma znaczenia czy są ostre czy nie, ja robiłem swoje z rozpakowanego czasopisma (kupiłem, rozpakowałem, normalna rzecz) co do daty przyznaje się popełniłem błąd ( i to mogę odszczekać)  ale to nie ma znaczenia, drobny druczek i tyle nie znaczący, czy bonusy działają czy nie. Kod paskowy jest na każdej stronie więc wynika z tego że roses też kłamał tylko ja nie czepiam się drobnych spraw i nie wyolbrzymiam ich do niebotycznych rozmiarów. Zapraszam do Warszawy tyle w temacie. Nie manipulowałem zdjęciami, w moim czasopiśmie nie ma napisu który prezentuje 4roses dlaczego? Nie mam pojęcia.  Dla tego żądam konfrontacji twarzą w twarz.

P.S. Nie zgadza mi się jeszcze jedno w moim czasopiśmie strona podana (wewnątrz czasopisma) to www.playpc.pl/wot

mattoid1973 #37 Posted 15 April 2012 - 02:37 AM

Sergeant

• Player
  • 11471 battles
  • 320

View PostDrunkensailor, on 14 April 2012 - 10:47 PM, said:

Voitek, a moje zdjęcia widzisz? nie ma znaczenia czy są ostre czy nie, ja robiłem swoje z rozpakowanego czasopisma (kupiłem, rozpakowałem, normalna rzecz) co do daty przyznaje się popełniłem błąd ( i to mogę odszczekać)  ale to nie ma znaczenia, drobny druczek i tyle nie znaczący, czy bonusy działają czy nie. Kod paskowy jest na każdej stronie więc wynika z tego że roses też kłamał tylko ja nie czepiam się drobnych spraw i nie wyolbrzymiam ich do niebotycznych rozmiarów. Zapraszam do Warszawy tyle w temacie. Nie manipulowałem zdjęciami, w moim czasopiśmie nie ma napisu który prezentuje 4roses dlaczego? Nie mam pojęcia.  Dla tego żądam konfrontacji twarzą w twarz.

P.S. Nie zgadza mi się jeszcze jedno w moim czasopiśmie strona podana (wewnątrz czasopisma) to www.playpc.pl/wot
Człowieku. Weź wyluzuj. Jeśli chodzi o mnie, to oglądałem to czasopismo i jakoś nie miałem wątpliwości co jest w środku. Chcesz iść w tej sprawie do sądu? Proszę bardzo. Pieniaczy wszelkiej maści na świecie nie brakuje. Mam jedynie nadzieję, że jeśli przegrasz taką sprawę, to sąd orzeknie konieczność pokrycia przez Ciebie kosztów postępowania.

4roses ode mnie plus poleciał.

A tak w ogóle, to w końcu kiedyś zacznę omijać ten wątek, bo z ludźmi Twojego pokroju PijanyŻeglarzu miałem aż nadto w pracy. Mimo wszystko wszystko życzę Ci miłej niedzieli. I poniedziałku. I wtorku. I....

PS. Czy jesteś pewny, że poprawnie napisałeś Swojego nicka? Nie czepiam się. Nie mam pewności. I w ogóle.

Drunkensailor #38 Posted 15 April 2012 - 07:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 178 battles
  • 18

View Postmattoid1973, on 15 April 2012 - 02:37 AM, said:

Człowieku. Weź wyluzuj. Jeśli chodzi o mnie, to oglądałem to czasopismo i jakoś nie miałem wątpliwości co jest w środku. Chcesz iść w tej sprawie do sądu? Proszę bardzo. Pieniaczy wszelkiej maści na świecie nie brakuje. Mam jedynie nadzieję, że jeśli przegrasz taką sprawę, to sąd orzeknie konieczność pokrycia przez Ciebie kosztów postępowania.

4roses ode mnie plus poleciał.

A tak w ogóle, to w końcu kiedyś zacznę omijać ten wątek, bo z ludźmi Twojego pokroju PijanyŻeglarzu miałem aż nadto w pracy. Mimo wszystko wszystko życzę Ci miłej niedzieli. I poniedziałku. I wtorku. I....

PS. Czy jesteś pewny, że poprawnie napisałeś Swojego nicka? Nie czepiam się. Nie mam pewności. I w ogóle.

Co do mojego nika tak jestem pewny jego poprawności, to tytuł piosenki połączony w jeden wyraz.
Co do sądu nie miałem na myśli tego, że wytoczę komuś proces tylko, że jestem gotów stanąć przed sądem jeśli zajdzie taka potrzeba.
Wzburzyłem się bo zarzucono mi kłamstwo i na dokładkę celową manipulację a tego nie zrobiłem, a to czy błędnie oceniłem co jest w środku opakowania to już inny temat, w moim przeświadczeniu zostałem wprowadzony w błąd a wygląd  czasopisma które ja kupiłem jest całkiem inny niż tego które prezentuje 4roses. Teraz mam tylko wątpliwości czy zawinił wydawca czasopisma czy może ktoś inny np. sprzedawca który wyciągając płytę DVD ze środka (w niektórych sklepach wyciągają je by ludzie nie kradli) przepakował zawartość prezentują tym samym napisy które miały być ukryte jednocześnie usuwając istotną informację o bonusie tylko do nowych kont.
Na koniec ja Tobie również życzę miłej niedzieli, poniedziałku, wtorku, itd.

mattoid1973 #39 Posted 15 April 2012 - 07:44 AM

Sergeant

• Player
  • 11471 battles
  • 320

View PostDrunkensailor, on 15 April 2012 - 07:08 AM, said:

Co do mojego nika tak jestem pewny jego poprawności, to tytuł piosenki połączony w jeden wyraz.
Jak już pisałem nie miałem pewności. To było tylko pytanie.

Co do sądu nie miałem na myśli tego, że wytoczę komuś proces tylko, że jestem gotów stanąć przed sądem jeśli zajdzie taka potrzeba.
Że co proszę? Patrz... a ja głupi myślałem, że potrafię czytać ze zrozumieniem. Ale w takim razie prosiłbym o pomoc w zrozumieniu tego, co zacytowałem poniżej (chodzi mi o te wyróżnione fragmenty):

View PostDrunkensailor, on 12 April 2012 - 05:21 PM, said:

Na razie napisałem do wydawcy co o tym sądzę, jeśli mi nie odpowiedzą lub będą ściemniać pójdę do rzecznika praw konsumenta i jeśli on potwierdzi moje odczucia złożę pozew  do sądu konsumenckiego bo pieniądze może nie duże ale chodzi o zasady.

Wzburzyłem się bo zarzucono mi kłamstwo i na dokładkę celową manipulację a tego nie zrobiłem, a to czy błędnie oceniłem co jest w środku opakowania to już inny temat, w moim przeświadczeniu zostałem wprowadzony w błąd a wygląd  czasopisma które ja kupiłem jest całkiem inny niż tego które prezentuje 4roses.
Mam takie wrażenie, że prawidłowe wnioski wyciągnął (wyciągnęła?) 4roses. Nie chciało Ci się obejrzeć w sklepie pisma, kupiłeś je, a potem zacząłeś szukać kogoś, kto Cię pocieszy w Twojej krzywdzie i potwierdzi to straszne "oszustwo".

Teraz mam tylko wątpliwości czy zawinił wydawca czasopisma czy może ktoś inny np. sprzedawca który wyciągając płytę DVD ze środka (w niektórych sklepach wyciągają je by ludzie nie kradli) przepakował zawartość prezentują tym samym napisy które miały być ukryte jednocześnie usuwając istotną informację o bonusie tylko do nowych kont.
To nie wątpliwości. To problemy z przyznaniem się do niesłusznego oskarżenia.
Innymi słowy. Łatwo jest naubliżać komuś innemu, ale przyznać się do tego i przeprosić już niestety nie. Pomyłka może się zdarzyć każdemu. Jeśli czujesz się oszukany, to idź do sklepu i zwróć pismo. Sprzedawcy łatwo udowodnisz nieuczciwość, przecież wszystkie egzemplarze będą tak samo "przepakowane". No i wytoczenie procesu sprzedawcy, będzie wtedy jak najbardziej uzasadnione. A wtedy on zostanie za to ukarany, a Ty wreszcie osiągniesz nirwanę i będziesz żył w szczęściu i przeświadczeniu dobrze wypełnionego obowiązku obywatelskiego.

Na koniec ja Tobie również życzę miłej niedzieli, poniedziałku, wtorku, itd.
A dziękuję bardzo.

Edit:
W kwestii pierwszej z tego posta. No tak... strona bierna i trzecia forma czasownika nieregularnego. Nie wiem czemu ale ubzdurało mi się, że trzecia forma to "drunk". Stąd moje pytanie.
Swoją drogą, to ta kapela stworzyła coś samodzielnie? (pozostałych utworów nie chce mi się słuchać), bo ani nazwy zespołu sami nie wymyślali, ani muzyki nie napisali...

Bruner_PL #40 Posted 15 April 2012 - 08:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 26047 battles
  • 3,532
  • [ISOUL] ISOUL
Tutaj bardziej chodzi o takie oszustwo i naciągactwo jak bycie domokrążcą i oferowanie nowych i lepszych taryf telefonicznych/telewizyjnych/gazowych, które bardziej opłacają się dostawcy - wszystko legalnie, przychodzą ( dzwonią ), przedstawiają nową ofertę, klient się zgadza, składa swój podpis, a że został wydymany i musi płacić więcej... A jednak wszędzie są ostrzeżenia, przed takimi sytuacjami. Jak dla mnie jest to oszukiwanie ludzi i wykorzystywanie ich naiwności, w dodatku całkiem legalne - za wyrażenie takiej opinii mogę siedzieć? W sumie jeżeli wam powiem, że dzisiaj jest poniedziałem to też was oszukam :) Widzę to raczej jako ostrzeżenie, żeby nie dać się złapać, nie jako jakieś konkretne oskarżenia do wydawcy. Rozmowa jednak toczy się w nieprzyjemnym kierunku... Wydawca raczej nie jełop, więc albo wszystko legalnie, albo procesu nie będzie, bo mała szkodliwość społeczna.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users