Jump to content

Mody i celowniki dla altylerii

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

deprofundis #1 Posted 29 April 2012 - 07:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13455 battles
  • 14
  • [-FHG-] -FHG-
Hej,

Mam pytanko - prośbę. Rozegrałem ponad 2k bitew z czego 95% wyłącznie na arcie. Do tej pory jako tako radziłem sobie z narzędziami (celownik) jakie otrzymaliśmy od devsów. Mam jednak pytanko - czy są jakieś ciekawe mody i celowniki robione głównie pod artę? Czy są przydatne?

Widziałem już jakieś celowniki dedykowane dla arty, są one jednak niekompatybilne z obecną wersją gry. Czy moglibyście coś doradzić/polecić?

Z góry dziękuję za wszystkie uwagi, pomysły i linki :-)

Z majówkowym pozdrowieniem,

D.

Vertius #2 Posted 29 April 2012 - 09:14 PM

Sergeant

• Player
  • 14688 battles
  • 448
  • [GF-G] GF-G
Zobacz ten celownik(najbardziej rozbudowany): http://forum.worldof...e-mod-04182012/

KASZANAzRANA #3 Posted 29 April 2012 - 09:18 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18954 battles
  • 249
tutaj sa tez jakies celowniki i mody rozne
zapomnialem linku dac :D
http://mirtankov.com/

deprofundis #4 Posted 30 April 2012 - 07:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13455 battles
  • 14
  • [-FHG-] -FHG-
Vertius - dzięki za linkę. Celownik faktycznie jest wypasiony - szkoda tylko, że jest pod jedną artę na raz. Mam w garażu kilka i za każdym razem gdy zmieniam pojazd, muszę podmienić plik z ustawieniami celownika (nacja, tier, poziom działa itp).

Swojego czasu widziałem jeszcze celownik, który pokazywał informację na temat grubości pancerza podświetlanego celu (grubość z przodu, boku i tyłu) - nie wiecie czy to cudo chodzi na obecnej wersji?

Vertius #5 Posted 30 April 2012 - 08:51 AM

Sergeant

• Player
  • 14688 battles
  • 448
  • [GF-G] GF-G

View Postdeprofundis, on 30 April 2012 - 07:54 AM, said:

Vertius - dzięki za linkę. Celownik faktycznie jest wypasiony - szkoda tylko, że jest pod jedną artę na raz. Mam w garażu kilka i za każdym razem gdy zmieniam pojazd, muszę podmienić plik z ustawieniami celownika (nacja, tier, poziom działa itp).

Swojego czasu widziałem jeszcze celownik, który pokazywał informację na temat grubości pancerza podświetlanego celu (grubość z przodu, boku i tyłu) - nie wiecie czy to cudo chodzi na obecnej wersji?
Nazywało się to Armor Scheme i dostępne było w starszych wersjach celownika autorstwa Adiya, nie ma chyba aktualnej wersji dla 0.7.2.

_Hoarfrost_ #6 Posted 30 April 2012 - 12:07 PM

First Sergeant

• Beta Tester
  • 7953 battles
  • 2,174
  • [1PADX] 1PADX
No, mega jest ten celownik jak nic. Myślałem, że w arcie chodzi o to, żeby widzieć jak najwięcej - chyba jednak jestem w błędzie:D

Moim zdaniem można zmienić czas przeładowania na odliczanie w sekundach, niemniej ja nie czuję wyraźnej potrzeby posiadania nawet tego bajeru po graniu przez tak długi czas standardowym, bardzo dobrym zresztą, celownikiem.