Jump to content

Skodovka T-25 (doplnky)

• Please log in to reply
50 replies to this topic

Elros92 #41 Posted 16 April 2013 - 09:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41380 battles
  • 699
Já tam vozím ventilačku, nabiják a pak podle možností střídám nástroje s binokulárem.
Posádku tam vozím 3 skillovou z e50, takže je to docela zabiják.
Jinak benzín je určitě dobrá volba, jelikož je to premkový tank tak se zaplatí. Ale stejně je lepší ho mít nakoupený z nějaké akce.

Vskutku občas dingá, 4. tier vyjma TD a houfnic naprosto spolehlivě, u zbytku to je spíš výjimečně.

mikolapop #42 Posted 16 April 2013 - 11:01 AM

Corporal

• Player
  • 10735 battles
  • 147
Zařadil jsem ventilačku a benzín a fakt je to lepší...;-) Tak asi ještě dopřeju ty šikulky z Panthera. Začíná se mi ten prcek líbit. Ze začátku byl dobrej a pak mě přišlo, že se MM pokazil, respektive jsem častěji potkával těžký obrněnce a s tím párátkem to žádná sláva nebyla. Tejdě se to zas nějak lepší...jako by WG ocenil, že jsem ochoten víc investovat ;-)

nojmi #43 Posted 16 April 2013 - 11:14 AM

Corporal

• Player
  • 16116 battles
  • 149
T-25 jsem si pořídil v prosinci minulého roku jako svůj první prémiový tank.

Co se týče vlastností tohoto tanku, tak ke kladům patří rozhodně rychlost, slušný MM a mně osobně se po koupi Nabijáku zamlouvá rychlost nabíjení 3,69 sekund. Jako zápor bych uvedl už zmiňovanou horší pohyblivost (otáčení tanku a věže).

Jako vybavení vozím Vylepšený podvozek a výše zmíněný Nabiják.

Někdo zde zmiňuje benzín jako spotřebák, ten se alespoň podle mně nevyplatí, protože přece jenom si chci s T-25 taky vydělat a nejen se pobavit, takže jako spotřebáky klasika Hasičák + Opravy + Lékárna ;-)

Posádku mám momentálně někde okolo 290%. Průměrný výdělek se bez PU pohybuje někde okolo 15 - 20 000 kreditů.

Pro ukázku použiji jednu z nejlepších bitev kterou jsem s tímto tankem odjel. Nastřílený damage jsem měl hodně přez 2000 což je s dělem 7.5 cm A18 KwK slušná práce.

Tento tank, opravdu vřele doporučuji, užijete si s ním hodně zábavy a vyděláte dost kreditů.

Attached Files

• Attached File   T-25.png   331.1K

Edited by nojmi, 31 May 2013 - 10:46 AM.

Andy2214 #44 Posted 22 April 2013 - 01:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7192 battles
  • 99
je to skvělej tančík, hodně mi připomíná americkou t 49, je to vlastně spíš takový stíhač tanků s věží. Oproti ní má trochu jízdní horší vlastnosti, možná lepší pancíř, dělo stejné. Je s ním sranda hrát ale nijak extra nevydělává.

Měl jsem Dicker Maxe.. Super.. Ale omrzel.. Pak Lowe.. Nuda.. tohle mi snad vydrží déle.

Kruty_zabijak #45 Posted 30 April 2013 - 02:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24649 battles
  • 738
Já vozím nabiják, rychlozaměřovač a vylepšené pásy. Pásy asi vyhodim a dam bino, protože tenhle tank to je reklama na slepotu.

Celkově je T-25 pro mě neskutečné utrpení. Zatáči asi tři hodiny, věž se otáčí tak čtyři. Pomalu KV-1 vás nemá problém utočit. Přesnost naprosto otřesná. Zaměřuje půl bitvy. A všechno to korunuje rychlost střely, která může konkurovat houfnicím.
Armor je hodně solidní....ale jenom proti tier III, proti IV vás občas podrží. Pětku odrazíte asi jednou za dvacet bitev.

Jediná výhoda tohohle tanku je počet HP a deprese děla, to ostatní je naprostá tragédie.

Konečné doporučení: rozhodně nekupovat!

PS: možná jestli vás baví někde kempit a nechat ostatní, aby to za vás odtankovali a nasvítili, tak budete možná spokojení, ale jakmile budete chtít hrát trochu aktivněji, tak budete proklínat každý okamžik, kdy jste se rozhodli tenhle šrot koupit.
Na druhou stranu s ní mám 550 bitev, zejmána kvůli tomu, že dokáže občas docela vydělat a hlavně si expim posádky na medka.

KarelOstrava #46 Posted 02 May 2013 - 08:20 AM

Private

• Player
  • 6970 battles
  • 24
No já si myslím že je to skvělý tank, jen otáčení věže je pomalé. Taková větší t49. Dělo je solidní.

Na výdělky asi nejlepší 5tier premium.

Doplňky: Bino, rychlonabiják, vylepšený pohon děla.

Hraju sním jak s wolwerinem

Godzilla1 #47 Posted 02 May 2013 - 08:39 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT

View PostKruty_zabijak, on 30 April 2013 - 02:53 PM, said:

Já vozím nabiják, rychlozaměřovač a vylepšené pásy. Pásy asi vyhodim a dam bino, protože tenhle tank to je reklama na slepotu.

Celkově je T-25 pro mě neskutečné utrpení. Zatáči asi tři hodiny, věž se otáčí tak čtyři. Pomalu KV-1 vás nemá problém utočit. Přesnost naprosto otřesná. Zaměřuje půl bitvy. A všechno to korunuje rychlost střely, která může konkurovat houfnicím.
Armor je hodně solidní....ale jenom proti tier III, proti IV vás občas podrží. Pětku odrazíte asi jednou za dvacet bitev.

Jediná výhoda tohohle tanku je počet HP a deprese děla, to ostatní je naprostá tragédie.

PS: možná jestli vás baví někde kempit a nechat ostatní, aby to za vás odtankovali a nasvítili, tak budete možná spokojení, ale jakmile budete chtít hrát trochu aktivněji, tak budete proklínat každý okamžik, kdy jste se rozhodli tenhle šrot koupit.
Na druhou stranu s ní mám 550 bitev, zejmána kvůli tomu, že dokáže občas docela vydělat a hlavně si expim posádky na medka.

No na to ze ho pomlouvas s nim mas dost dobry vysledky,

ja ten tank mam naopak rad, pouzivam nabijak, EGLD, a ventilacku

delo je prima, posadka jede druhy skill, mam skill na otaceni podvozku coz je znat, zivoty jsou naprosto super proti ostatnim tierum V, naopak me prijde ze MM ma dosti postavenej proti sobe a s tierama 6+ jsem hodne casto, tim ze me v tom lita posadka na e50 mam ramovaci skill tak to umi docela i naborit mensi tanky pripadne stejne tezky tanky a neztracet tolik, celkove v prumeru to vydela velice slusne a neumim si predstavit ze bych prodelal hrou, coz u T34 se vzacne stane, a na tyhle parametry je asi moje nejvetsi zoufalstvi SU100Y ktery teda umi prodelat bez PU prvotridne  :teethhappy: , delo je silny ale pomaly a ne nejak uzasne presny a cena munice je uz dost velka na tier 6, ale velikost a absence pancire moc nedovoluji blizke strety takze pro me je tenhle mega kocarek asi nejslabsi vydelavaci premiak, naopak T25 je nadhera

Permon #48 Posted 03 May 2013 - 08:49 AM

Corporal

• Player
  • 10900 battles
  • 161

View PostKruty_zabijak, on 30 April 2013 - 02:53 PM, said:

Naprostý souhlas. Až na to, že i to kempení není nic moc. To dělo je na větší dálku hodně nepřesný.
Sice s tímto tankem taky hraji pořád, ale hru si s ním už dávno bohužel neužívám.

Egoless #49 Posted 03 May 2013 - 01:06 PM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
eGLD, ventilacka, nabijak

inak skodovka je podla mna hybrid medium-heavy, z heaviny ma hp,slabsiu manevrovatelnost a otacanie veze(hoci ked to porovnam hmotnost podobnej veze na inom nemeckom medium tanku tak tam je rychlost otacania veze dvojnasobna, takze je to len wg nerf)
no na to aka je T-25 neohrabana (agilita, prestnost, domierovanie) sa za nu hodne dobre hra. hram ju ako podporu, tj nikdy nie v prvej linii. ze to delo sa nehodi na ostrelovanie je pravda, ale pri tom rof je to vlastne jedno, u mna je reload nieco okolo 3.6s. nosim aj 10goldov na take stroje ako KV1 na strednu-vacsiu vzdialenost kedy nemam sancu zasiahnut weakspot lebo to lieta ako chce a potrebujem ten tank zastavit, na blizko su goldy zbitocne. ono kv penetrujem apckami aj na dialku, ale tak dmg je kazda 2az3 rana, s goldami to je tak kazda 1-2, takze ide dolu rychlejsie, co prave potrebujem. ked uz dojde na priamy otvoreny stret, podrzi ma hp+rof, na blizko tiez uz nedomierujem, tj vyuzivam plny potencial rof. preto sa snazim hrat ako podpora, skovavat sa, aby som si usetril hp prave na taketo situacie, ktorym sa ked sa to zacne zvrhavat vyhnut neda.
inak niekto doporucuje vlacit benzin, no je kvapku zivsia, ale ze by nejak zasadne, speed ma ajtak len na presun z A do B, a otacat delo musite tak ci tak celym tankom, co pri tej dlzke a papierovych bokoch nie je nic moc. na druhu stranu ma vezu relativne v predu takze sa skvelo schovava a vystreluje z ukrytu. na zaciatku ma dost nepekne prekvapila, ale je to len o zviku

GeorgusIgnitus #50 Posted 04 May 2013 - 02:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
No T-25 mě příjemně překvapila, do 50 bitev jsem mel u něj M a to bylo spíše tankem než mými schopnostmi. Mám na něm jen asi 60 bitev a hned s ohledem na tuto diskuzi jsem začal vozit benzín, ale teď už né, nepříjde mi to jako velká výhoda, takže klasika rep.kid,heal.pack a hasičák. A co na něm mám, no opravárenský set neboď posádka ještě nemá specializace, rychlonabíják a urychlené míření.Podle mě je to skvlý tank, ale přesedlal jsem stejně na Ram II ten mě baví víc, vybavu mám u něj stejnou.

Zveroboj_ #51 Posted 05 June 2013 - 07:30 PM

Private

• Player
  • 19530 battles
  • 15
Já bych chtěl vrátit peníze! V době koupě měl točení podvozku i věže 36 stupňů.Rychlost palby 17. A přesnější kanón než KwK 40L/48. Aby né,lauf měl délku L55. Zdroj: OBRNĚNÁ TECHNIKA 6 na straně 202.

Edited by Zveroboj_, 14 June 2013 - 05:54 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users