Jump to content

Siyah ekran hatası

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

Hardtruck79 #1 Posted 13 June 2012 - 05:45 PM

Private

• Player
  • 19594 battles
  • 1
3-4 haftadır oyunu oynuyorum bugüne kadar herhangi hata veya bir sorun yaşamamıştım.fakat bugün girdiğimde garage kısmında herşey normalken savaş başladıktan birkaç dakika sonra renkler hafif hafif kaymaya başlıyor ve sonunda tüm ekran simsiyah oluyor.Nette araştırdım çeşitli çözüm önerileri vardı(ekran kartını güncelleme,mods dosyasını silme bazı komutlar,oyunu kaldırdım tekrar kurdum vs. vs.) ne bulduysam denedim bir türlü olmadı.

bu arada oyunda sanırım ati ekran kartı olanlar sorun yaşıyorlarmış benimkide ati radeon hd 2600 ama bugüne kdr hiç bir sorun yoktu neden aniden bugün başladı anlam veremedim.diğer oyunlarda denedim acaba ekran kartından mı kaynaklanıyor diye(dota wow vs.) onlarda herhangi bir problem yaşamadım sadece wot ta uyuşmayan bişeyler var ama çözemedim.

forumun ingce kısmında moderatör veya admin (dikkat etmemiştim) bi açıklama yapmış siyah ekran hatası alanlarla ilgili üzerinde çalışıyoruz yakında düzelicek diye fakat 1 ay geçmiş çözüm bulamamışlar sanırım.

bu sorunu yaşayan ve çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim

heraktitus #2 Posted 21 June 2012 - 03:44 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 19022 battles
  • 213
  • [BABA] BABA
Registry de oyun ile ilgili eklentileri temizledikten sonra
Farklı bir klasore install etmeyi deneyebilirsin

Belki işe yarar
Kusura bakma insanın basına gelmeden ancak bu kadar
Gec bir cevap aynı zamanda farkındayım ama en azından cozdu isen sorunu burdada paylasirsan seviniriz senden sonra yasayanlar olur ise hem onlarlada paylasmis olursun cozumu

Kolay Gelsin