Jump to content

Operacja Bagration: specjal

• This topic is locked This topic is locked
80 replies to this topic

podlipienta #21 Posted 22 June 2012 - 02:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19327 battles
  • 54

View Postdamnfly, on 22 June 2012 - 02:28 PM, said:

Smutne, że większość z Was potrafi tylko narzekać, czegokolwiek by nie ogłosili i tak będą sami malkontenci którzy ciągle chcą więcej. Cieszcie się, że w ogóle jakiś event jest na którym można podreperować budżet.

Smutne? Smutne to jest to ,że WG dzieli graczy- na tych co dostają event i na tych co dostają namiastkę eventu!! Jesteś takim samym członkiem społeczeństwa graczy WoT jak grający na serwerach US i RU? Event jak event, tylko dlaczego my na EU dostajemy okruszki z pańskiego stołu?
Jesteśmy gorsi? płacimy za premki tak jak inni,gramy w te samą grę więc dlaczego specjal jest inny na każdym serwie?

krokodylek #22 Posted 22 June 2012 - 02:51 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32697 battles
  • 687
Ale panowie !! konkurs, związany z tą operacją http://worldoftanks....ion-contest-pl/  to w takim razie, jak do konkursu liczy się pantera , to może też powinna zarabiać dwa razy wiecej ??

Może nam ktoś źle przetłumaczył to na głównej??

Edited by krokodylek, 22 June 2012 - 02:52 PM.

Bombastix #23 Posted 22 June 2012 - 02:52 PM

Corporal

• Player
  • 17795 battles
  • 199

View Postflysold, on 22 June 2012 - 02:47 PM, said:

Ile jest te "zajefajnie" tak w konkretach?
Mam teraz SU-152 ale nie kojarzę by SU-85 jakoś szczególnie zarabiał

Ze 107 to może gdzie około 15-25k na czysto bez premki a z premka około 40k+ oczywiście przy dobrych bitwach. A z tym mnożnikiem to możesz już sobie sam dodać.

riddik33 #24 Posted 22 June 2012 - 03:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 59134 battles
  • 306
Dali 2 x zarobki więc special dobry, co do 50 % tanie jeszcze lepeij znowu gracze nie grający na premce będą mieli powody do radości i zarobią sobie na dobrze zarabiających tankach kasę,  a no i brava dla WG ze powraca do speciali z 2 x zarobkami bo to jest super jeszcze tylko brak premki na 3 dni w cenie 1 dnia i by było doskonale. Su- 85 pewnie będzie masowo odkupywane.

ishvarta #25 Posted 22 June 2012 - 03:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30843 battles
  • 82
Dla mnie extra bo 3 tanki z podanych mam w garażu i ostatnio cienko z kredytami u mnie, więc sobie odrobię :) No i lubię nimi grać to nie będzie to męczące kilka dni.

Storm87 #26 Posted 22 June 2012 - 03:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33087 battles
  • 495

View PostIluvatar94, on 22 June 2012 - 02:28 PM, said:

Co za marudy :Smile_ohmy:
Wstyd mi za ten naród
Specjal OK IMO

A mnie wstyd za konformistów, którzy się cieszą i klaszczą w łapki żrąc odpadki ze stołu. (w porównaniu ze specjalami na serwerach EU i RU)

I nie rozwieraj gęby na naród, bo naród to nasi przodkowie, dziadowie, ojcowie, my, nasze dzieci, wnuki i ich potomkowie. A gdy kusi cię, by operować słowami tego formatu - okaż szacunek i zamilcz.

Edited by Storm87, 22 June 2012 - 05:32 PM.

proud_pl #27 Posted 22 June 2012 - 03:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12628 battles
  • 647
Pantera na pewno nie jest wliczana do eventu? Może warto byłoby to sprawdzić, bo w końcu w konkursie jest podany ten czołg.

Elbutcher #28 Posted 22 June 2012 - 03:11 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 56759 battles
  • 340
Mogli dać chociaż zniżkę na garaże, żeby te czołgi móc kupić :/

KakaowyDuszek #29 Posted 22 June 2012 - 03:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27141 battles
  • 767
może tak skromny jest bo na następny szykują coś większego

10psk #30 Posted 22 June 2012 - 03:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25182 battles
  • 70
a poprzedni special niby nie był skromny?
wszystkie na eu-serwerze są gorsze od ruskich.
i to nie jest objawem zadnych kompleksów, że czujemy sie pokrzywdzeni.
tak jak ktos napisał, WG leje nam w twarz.

a patche to tylko psucie czolgów, które wcześniej byly cos warte, żeby zmusic ludzi do wydawania kasy na expienie nowowprowadzanych dziwadeł.

tjall #31 Posted 22 June 2012 - 03:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19207 battles
  • 64

View PostElbutcher, on 22 June 2012 - 03:11 PM, said:

Mogli dać chociaż zniżkę na garaże, żeby te czołgi móc kupić :/

o to to to! czekam i czekam na kolejną zniżke na garaże

EvilIy #32 Posted 22 June 2012 - 03:26 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 5784 battles
  • 1,585
Większość marud jest po prostu żałosna. Potrafią tylko narzekać i narzekać, a od siebie nie dają nic, a ponadto na plusy takich eventów już nie spojrzą. Gdyby dali 100x więcej expa i połowę tanków w promocji a u RU 100x mniej expa i ceny tanków podnieśli o połowę, już nikt by na to uwagi nie zwrócił od nas. Genialni pajace, którzy narzekają - pragnę przypomnieć, że ostatnie 3 specjaly były o wiele lepsze niż Rosyjskie czy Amerykańskie, i jakoś żaden z Was nie pisał wtedy, że EU jest wywyższana. Mało wiecie, mało widzieliście, potraficie ruszyć tyłki tylko wtedy kiedy wam coś nie pasuję, a jak jest wszystko ok, to Tylko siedzieć w domu i nolifić przed komputerem potraficie. Taka prawda, przy następnych specjalach radzę także wam zaglądać na spec. dla US czy RU i wtedy mówić, że mamy gorsze specjale. Ach, 3x jest chyba bardziej wartościowy dla wszystkich niż jakieś gówno, czyli więcej tanków w garażu panie jakub. Sam napisałeś, że od zarabiania masz T34 i zamrożone 9, więc po diabli Ci więcej tanków za pół ceny, czy 2x zarabianie? Jakbyśmy dostali specjal US, jęczałbyś jak stary dziadek dlaczego nie ma expa 3x za pierwsze zwycięstwo, bo ten specjal tylko dla nowych albo osób bez premium tanków. Wszyscy hejterzy specjali, jesteście dla mnie osobami "szkoda mi na Was czasu".
Porównam specjale:
Spoiler                     

Edited by battleking, 23 June 2012 - 08:47 AM.

jakub_czyli_ja #33 Posted 22 June 2012 - 03:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37701 battles
  • 3,498
  • [XII-2] XII-2

View PostStorm87, on 22 June 2012 - 03:09 PM, said:

A mnie wstyd za konformistów, którzy się cieszą i klaszczą w łapki żrąc odpadki ze stołu. (w porównaniu ze specjalami na serwerach EU i RU)

I nie rozwieraj gęby na naród, bo naród to nasi przodkowie, dziadowie, ojcowie, my, nasze dzieci, wnuki i ich potomkowie. A gdy kusi cię, by operować słowami tego formatu - okaż szacunek i zamilcz.
Bo widzisz, ci którym tak wstyd za innych muszą mieć zajebiście wręcz zrypane poczucie własnej wartości - to że ktoś nieznany kto może być w jakikolwiek sposób z nimi powiązany (tu przez narodowość) może być przez kogoś innego, również im nieznanego, ofuknięty powoduje, że ci co się wstydzą będą się wstydzili. Przecież to jest chore i coś takiego powinno się leczyć u jakiegoś świrologa.

W sumie x3 expa jest powiedzmy nawet ok, a Jpz IV i Sukę mam w garażu, to je podciągnę trochę.
Ale i tak event jest biedny i żałosny w porównaniu do pozostałych 2 serwerów, i żadne wstydy tego nie zmienią.

Krabik #34 Posted 22 June 2012 - 03:35 PM

Private

• Beta Tester
  • 11005 battles
  • 13

Sowiecki niszczyciel czołgów V tieru, SU-85

Tego czołgu mi brakowało podczas ostatniego specjala (x2 kredytów). Dzięki WG :Smile_great:

jakub_czyli_ja #35 Posted 22 June 2012 - 03:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37701 battles
  • 3,498
  • [XII-2] XII-2

View Postbattleking, on 22 June 2012 - 03:26 PM, said:

Większość marud jest po prostu żałosna. Potrafią tylko jęczęć i jęczęć, a na plusy już nie spojrzą. Gdyby dali 100x więcej expa i połowę tanków w promocji a u RU 100x mniej expa i ceny tanków podnieśli o połowę, już nikt by na to uwagi nie zwrócił od nas.
Wtedy to Rosjanie mogliby mieć słuszne żale, i też bym im przyznał słuszność.

Genialni pajace, którzy narzekają - pragnę przypomnieć, że ostatnie 3 specjaly były o wiele lepsze niż Rosyjskie czy Amerykańskie, i jakoś żaden z Was nie pisał wtedy, że EU jest wywyższana.
Bogdyż nie jestem adwokatem graczy z .com ani z .ru.
Najprostszym rozwiązaniem byłyby takie same eventy na wszystkich serwerach, i wtedy nikt nie miałby podstaw do narzekań, żejeden serwer ma lepiej, a drugi gorzej.

Ach, 3x jest chyba bardziej wartościowy dla wszystkich niż jakieś gówno, czyli więcej tanków w garażu panie jakub.
No łał po prostu. W przypadku czołgów które grinduję, ten specjal jest warty mniej więcej 7 minut na czołg, bo tyle statystycznie trwa bitwa.
Nie muszę chyba wspominać, jak wygląda wygrywanie bitew przez lemming traina podczas razy X eventów i ile rzeczywiście dodatkowego expa to przynosi. I jaki ten dodatkowy exp stanowi ułamek expa potrzebnego do czegoś, bo nagle okazałoby się, że jednak najwięcej korzystają niskotierowe czołgi.
Suma tierów w zniżkowej cenie wynosi na .eu całe 16, na .com 36, zarabiających czołgów jest znacznie więcej.

Żeby twoje hejterstwo hejterstwa i pokazywanie jaki jesteś kul, fajny, ok i spoko wporzo było kompletne, wykaż się jeszcze pokazaniem że event na .eu jest lepszy niż na .ru.

Wild_Butter #36 Posted 22 June 2012 - 03:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19053 battles
  • 486
w ogóle nie moje tiery, jak zwykle....

damnfly #37 Posted 22 June 2012 - 04:01 PM

Private

• Player
  • 12107 battles
  • 38

View PostStorm87, on 22 June 2012 - 03:09 PM, said:

W którym momencie powiedziałem coś o narodzie?
Przeczytaj co napisałem zanim bulwers zaślepi Ci oczy znowu.

Chung #38 Posted 22 June 2012 - 04:02 PM

Private

• Player
  • 10608 battles
  • 22
  • [WFSN] WFSN
Moje tiery tez nie, ale coś musi zarabiać, prawda?:)
"Dwukrotnie większe zarobki w kredytach na następujących czołgach:" => to jest IDEALNY event! Lepszego nie pamiętam w tym roku;)

EvilIy #39 Posted 22 June 2012 - 04:03 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 5784 battles
  • 1,585

View Postjakub_czyli_ja, on 22 June 2012 - 03:39 PM, said:

ad. 1 Wtedy to Rosjanie mogliby mieć słuszne żale, i też bym im przyznał słuszność.

ad. 2 Bogdyż nie jestem adwokatem graczy z .com ani z .ru.
Najprostszym rozwiązaniem byłyby takie same eventy na wszystkich serwerach, i wtedy nikt nie miałby podstaw do narzekań, żejeden serwer ma lepiej, a drugi gorzej.

ad. 3 No łał po prostu. W przypadku czołgów które grinduję, ten specjal jest warty mniej więcej 7 minut na czołg, bo tyle statystycznie trwa bitwa.
Nie muszę chyba wspominać, jak wygląda wygrywanie bitew przez lemming traina podczas razy X eventów i ile rzeczywiście dodatkowego expa to przynosi. I jaki ten dodatkowy exp stanowi ułamek expa potrzebnego do czegoś, bo nagle okazałoby się, że jednak najwięcej korzystają niskotierowe czołgi.
Suma tierów w zniżkowej cenie wynosi na .eu całe 16, na .com 36, zarabiających czołgów jest znacznie więcej.

ad 4. Żeby twoje hejterstwo hejterstwa i pokazywanie jaki jesteś kul, fajny, ok i spoko wporzo było kompletne, wykaż się jeszcze pokazaniem że event na .eu jest lepszy niż na .ru.
ad.1 Smutne, zacznijmy jednak od początku bo widzę, że nie dotarło ani słówko. Nie mogliby, tylko mieli, ale nikt nie pisał, że EU czy US miały lepsze specjale i Twoje przyznawanie im racji ma się nijak do tego.
ad. 2 A kto Cię mianował adwokatem graczy .EU? Jeśli wszystkie serwery miałyby to musiałyby one obchodzić je w tym samym terminie, a nie muszę chyba mówić, że US zakończyło II Wojnę Światową troszkę później niż ten nasz 8 Maj, a w większości ich operacje nijak mają się do naszych?
ad. 3 Liczyć nie umiesz, 4x7 = 28 minut specjala na jeden czołg. Ja czołgów mam sporo, i większość grinduje, i w sumie daje mi to 5 godzin dziennie. Rzekłbym, że aż za dużo. Jeśli wygrywasz, oznacza to, że grałeś przeciwko lemming trainowi, więc expa jest sporo - zresztą wyolbrzymiasz to zjawisko. Różnica graczy w trakcie eventu a normalnych dni to ok. 10k i nie wmówisz mi, że co bitwę będziesz płakał zwalając na event. Prawda jest taka, że lubicie zwalać na coś winę. Dziś słyszałem, że ktoś zyskiwał mniej doświadczenia przez patch, że komuś kasy mniej przybywa, że jakiś czołg znerfili o którym w changelogu nic nie było. Same bzdury, tak samo jak te lemming trainy , o których piszesz. Suma tierów ma mało do powiedzenia. Co mi po tych wyższych tierach, skoro po za kasą nic nie dają? Jakoś nie odnosisz się do wad naszego specjala, tylko do wyższości wg. Twojego mniemania innych. Równie dobrze mogli dać Mausa na 2x zarobki, 10 tierów do przodu a zarobki z dupy. Tyle Ci powiem.
ad 4. To Ty chcesz być lubiany, szanowany, i inne tego typu rzeczy. Założę się, że pisząc swój pierwszy post, zrobiłeś to bez zastanowienia chcąc być pierwszy, który zgarnie mnóstwo swoich ukochanych plusików, od gości którzy jak Ty to zrobiłeś, chcieli hejtować specjal. Ale skoro ktoś ich wyręczył...

Lazy_Moose #40 Posted 22 June 2012 - 04:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30594 battles
  • 86
mnie bardziej pasowałoby to co na amerykańskim dostali ale cóż darowanemu koniowi nie będę patrzył w zęby weźmie się 34-85 i podreperuje budżet he he :Smile_trollface-3:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users