Jump to content

Specializace posádky u Hummelu

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Parek17 #1 Posted 01 July 2012 - 11:21 PM

Private

• Player
  • 22211 battles
  • 6
Ahoj, potřeboval bych poradit, jake dat specializace posádce, ať tam nedám hlouposti :D

Lacroix_MT #2 Posted 02 July 2012 - 08:15 AM

Corporal

• Player
  • 12739 battles
  • 106
  • [VICTX] VICTX
maskovanie a u velitela jednoznačne šiesty zmysel,

Krisna #3 Posted 02 July 2012 - 08:29 AM

Extra Hardware

• Clan Commander
  • 43075 battles
  • 443
  • [EHW] EHW
Na první skill bych dal vše BIA (bratři ve zbrani). Sice to bude fungovat až budou mít všichni 100%, ale je to prakticky jediná užitečná věc na artyny. Maskování a žárovku bych dával až jako 2. skily.

Marty #4 Posted 02 July 2012 - 12:41 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16088 battles
  • 239
Rozhodenie mierenia pri pohybe má hummel strašné, takže vodičovi a strelcovi skilly na zmenšenie rozptylu. Ostatným maskovanie, a keď budeš robiť druhý skill, tak by som velitela resetol a dal mu šiesty zmysel ako prvý, potom maskovanie.

Luckyson #5 Posted 29 December 2012 - 12:41 AM

Corporal

• Player
  • 12852 battles
  • 117
Ktere skilly jsou "na zmenšenie rozptylu" ?

Cliunwolf #6 Posted 29 December 2012 - 03:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8491 battles
  • 320
@Luckyson: on mysli snap shot a jemnou jizdu

Overeny a dle mne nej setup, jenz zohlednuje i potreby pro pozdejsi artyny:
1. vsem BiA

pak:
velitel - zarovka, profesor, maskovani
srelec - snap shot, maskovani, opravy
radista - maskovani, pomsta, opravy
ridic - maskovani, otaceni, krale bazin, opravy
nabijec - maskovani, zmena munice, opravy
nabijec2 - maskovani, adrenalin, opravy

vybaveni klasicky nabijak, EGLD, maskovacka

Opravy se samozrejmne posouvaji pro perky.
Jinak davat ridici jemnou jizdu jak navrhuje Marty, je u arty imo nesmysl, protoze ten 4% bonus funguje jen pri jizde vpred/vzad ne pri otaceni. Radeji toho krale bazin jenz ti pomuze jak pri jizde, tak i pri otaceni na miste kdyz prezamerujes jinam a hlavne ti pozdeji znatelne helfne s mizernou pohyblivosti u GWT a GWE.

Luckyson #7 Posted 29 December 2012 - 05:38 PM

Corporal

• Player
  • 12852 battles
  • 117
Hm... no asi tam necham treba opravy az do 100% a pak to prehodim na BiA.... fakt me nic jineho nenapada... dik.

Davos_Seaworth #8 Posted 29 December 2012 - 05:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7969 battles
  • 879
co třeba primární cíl? já teda nemám zatím specializace u žádný posádky, ale tahle se mi zdá pro arty jako vhodná, protože se kolikrát stane, že vám něco zhasne chvíli před výstřelem. samozřejmě se to dá dát na blind, ale ne vždy. zajímá mě názor ostatních na to.

Cliunwolf #9 Posted 29 December 2012 - 08:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8491 battles
  • 320
primarni cil nefunguje pro artyny, respektive ano, ale ne ve strategickem pohledu, takze je artyne k nicemu

Davos_Seaworth #10 Posted 29 December 2012 - 10:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7969 battles
  • 879

View PostCliunwolf, on 29 December 2012 - 08:32 PM, said:

primarni cil nefunguje pro artyny, respektive ano, ale ne ve strategickem pohledu, takze je artyne k nicemu

jsi si tím jistej? píše se u něho "je aktivní jak v přímém tak v nepřímém režimu střelby". pokud by to bylo, jak říkáš, tak by ten popisek byl značně zavádějící.

Derp_Trollington #11 Posted 29 December 2012 - 10:15 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Taky že často zavádějící jsou.

Jinak já jsem BIA odsunul na druhej kvůli žárovce - vyplatí se.

Luckyson #12 Posted 30 December 2012 - 04:32 PM

Corporal

• Player
  • 12852 battles
  • 117
Zarovka je urcite taky moznost, ale s Hummelem a vlastne s SPG vubec nemam problem s tim, ze bych byl odhalen a znicen behem standardni bitvy, teda az na vyjimky.....  :Smile_trollface-3:
Jasne, ze kdyz je to 2:13 a sjizdi se to na me ze vsech stran, tak to uz je jina, ale v tu chvili uz moc nepotrebuju zarovku, proste vim, ze jsem v pr.....  :Smile_blinky:
Chtelo by to hlavne snizit to brutalni rozhozeni zamereni, kdyz hnu trochu vic s delem/SPG do strany. A take to, ze 1/3 strel nezasahne cil, i kdyz mam plne zamereno, je to porad takova klikarina, no....

Derp_Trollington #13 Posted 30 December 2012 - 05:06 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Potřebuješ mod na serverovej zaměřovač + zapnout ho v nastavení. Ten rozdíl mezi tím, co ti nabulíkuje klient a co je opravdu na serveru, je dost zásadní (u mne jsou to i dvě vteřiny, během kterých to ukazuje plné zaměření, jenže ne-e). Na přesnost si nemůžu stěžovat, jak jsem ho po roce koupil zpátky, tak se mi moc líbí. :)

Luckyson #14 Posted 02 January 2013 - 05:01 PM

Corporal

• Player
  • 12852 battles
  • 117
Aha, mas nejaky typ na serverovy zamerovac pro arty, nebo spis idealne nejaky, ktery mi bude fungovat i u vsech tanku/TD ? Ted pouzivam Jimbo, coz predpokladam ten serverovy premaze nebo to chapu blbe ? Hledal jsem tu na foru poradne info ohledne serveroveho zamerovace, ale zadna slava to nebyla..... diky.

Oberst1939 #15 Posted 02 January 2013 - 08:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 16274 battles
  • 379

View PostLacroix_MT, on 02 July 2012 - 08:15 AM, said:

maskovanie a u velitela jednoznačne šiesty zmysel,

total fail

1) když jsi v arti vidět, tak je něco špatně - jsi mrtvej

2) maskování - použitelné pouze v případě, že na hummelovi zůstaneš. U artin vyššího tieru nemá tento skill vůbec žádný efekt.

Jediné, co má u artin smysl je BIA - trošku ti zvedne rychlost zaměření, pohyblivost, čas nabití (u uzavřených modelů samozřejmě + ventilačka)

dobře to napsal cliunwolf - BIA a pak to ostatní....

Artemus69 #16 Posted 25 January 2013 - 01:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Oberst1939 napsal:

maskování - použitelné pouze v případě, že na hummelovi zůstaneš. U artin vyššího tieru nemá tento skill vůbec žádný efekt.

Ahoj chtěl bych se na něco zeptat. S artynama víceméně začínám a tak jsem prolejzal různý forka a zkouknul pár instruktážních videí. Měl bych teda pár dotazů ma mého humlíka.

Ten nejdůležitější se týká právě maskování. Co jsem viděl video od WG (ten seriál o dělostřelectvu "Vše o dělostřelectvu", "Průvodce dělostřelectvem středních úrovní" a "Dělostřelectvo nižších úrovní") tak tam říkali, že tato schopnost velmi závisí na velikosti vozidla a že od  hummela s tím začínají velké problémy. U T6-T8 už to dokonce vůbec nefunguje. Nepřímo tam bylo naznačeno, že je to zbytečný skill (tím pádem i maskovací síť je dobré nahradit nečím na zvýšení dohledu). Přesto jsem porůznu narážel na protichůdné názory. Moje posádka bude za chvíli na 100% a já bych se rád vydal správným směrem, i když chápu že výběr skillů je spíš věc osobních preferencí. Já osobně u hummla zůstávat nechci, ale přeci jenom 109K na GW Panthera je dlouhá doba a byla by škoda cpát body někam, kde to nebude mít efekt.

Druhá věc se týká přesunů posádky. Dejme tomu, že si budu chtít plně vycvičenou posádku přendat na GW Panhtera. Příjdu pak o nějaká procenta nebo ztratí dokonce všechny své skilly?

Bylo by dobré říci, že hraji pouze Random battle, kde (co si budeme nalhávat) spolupráce moc nefunguje. Většina týmu na vás kašle. Honí killy nebo je jich 10 na jednom místě a snaží se sejmout jednoho chudáka schovanýho za šutrem. 3 z 10 her pak končíte do dvou minut jako oběť scoutů. A jelikož je artyna na týmu velmi závislá (což je velmi flustrující), chtěl bych se alespoň vyhnout flustraci ze špatně zvolenejch doplňků a skillů, jestli mi rozumíte :Smile_Default:

Luckyson #17 Posted 23 February 2013 - 10:57 AM

Corporal

• Player
  • 12852 battles
  • 117

View PostArtemus69, on 25 January 2013 - 01:59 PM, said:

Oberst1939 napsal:

Ahoj chtěl bych se na něco zeptat. S artynama víceméně začínám a tak jsem prolejzal různý forka a zkouknul pár instruktážních videí. Měl bych teda pár dotazů ma mého humlíka.

Ten nejdůležitější se týká právě maskování. Co jsem viděl video od WG (ten seriál o dělostřelectvu "Vše o dělostřelectvu", "Průvodce dělostřelectvem středních úrovní" a "Dělostřelectvo nižších úrovní") tak tam říkali, že tato schopnost velmi závisí na velikosti vozidla a že od  hummela s tím začínají velké problémy. U T6-T8 už to dokonce vůbec nefunguje. Nepřímo tam bylo naznačeno, že je to zbytečný skill (tím pádem i maskovací síť je dobré nahradit nečím na zvýšení dohledu). Přesto jsem porůznu narážel na protichůdné názory. Moje posádka bude za chvíli na 100% a já bych se rád vydal správným směrem, i když chápu že výběr skillů je spíš věc osobních preferencí. Já osobně u hummla zůstávat nechci, ale přeci jenom 109K na GW Panthera je dlouhá doba a byla by škoda cpát body někam, kde to nebude mít efekt.

Druhá věc se týká přesunů posádky. Dejme tomu, že si budu chtít plně vycvičenou posádku přendat na GW Panhtera. Příjdu pak o nějaká procenta nebo ztratí dokonce všechny své skilly?

Bylo by dobré říci, že hraji pouze Random battle, kde (co si budeme nalhávat) spolupráce moc nefunguje. Většina týmu na vás kašle. Honí killy nebo je jich 10 na jednom místě a snaží se sejmout jednoho chudáka schovanýho za šutrem. 3 z 10 her pak končíte do dvou minut jako oběť scoutů. A jelikož je artyna na týmu velmi závislá (což je velmi flustrující), chtěl bych se alespoň vyhnout flustraci ze špatně zvolenejch doplňků a skillů, jestli mi rozumíte :Smile_Default:
Posadku prendas z Hummela do GW Panthera bud za stribrne - cim das vic penez, tim min procent z vycviku posadky ( ne ze skillu !! ) se ti odecte..... no a nebo za Goldy a mas to zase na 100%. V pripade GW Panthera jde o 5 clenu posadky, takze 1000 Goldu.

miko353 #18 Posted 23 February 2013 - 11:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12888 battles
  • 1,161

View PostOberst1939, on 02 January 2013 - 08:08 PM, said:

total fail

1) když jsi v arti vidět, tak je něco špatně - jsi mrtvej

Očividne si asi nikdy nemal žiarovku na arty. Je to podľa mňa najlepší perk, aký tam môžeš mať, hlavne ke´d všetci kempia a nechajú scoutov prísť ku artynám. Zachránil mi už veľa krát kožu a často som vďaka nemu dokázal rozhodnúť bitku. A keď ťa spotne nejaký scout, žiarovka sa ti rozsvieti o tri sekundy a stihneš zdrhnúť pred counter arty, lebo strela letí väčšinou tak 2,5 sekundy a určite nepriateľská arty nebude strieľať bez zamerania, takže sa v pohode obrániš. Stačí začať kľučkovať a hýbať sa nepravidelne, keď zlikvidujú scouta, tak si stačí odpočítať 10 sekúnd a ísť sa znovu skryť. Takže nevrav že total fail, keď ťa spotnú,, tak máš sakra vysokú šancu prežiť. Častokrát okolo teba prejde scout a ani si ťa nevšimne, keď stojíš v kríkoch a nehýbeš sa, no keď zbadáš žiarovku, vieš, že sa máš okamžite pohnúť, zatiaľ čo bez nej by si ťa niekto pekne s arty ulovil.

ELIXDRAGON #19 Posted 23 February 2013 - 11:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15411 battles
  • 557
Nevím, ale žárovka mi přijde dobrá pro tanky, ne tak pro arty. Ono totiž, když už k vám přijede někdo kdo vás naspotuje a vy "sedíte" v artyně, tak je žárovka celkem k ničemu, prozrazení pozice arty je totiž pro nepřítele to nejdůležitější, pak ví kde je možnost být artysave. Žárovka je dobrá pro pasivní spot a samo i aktivní. BIA nezapomeň dát ke všem členům posádky, jinak nebude skill funkční.

Edited by ELIXDRAGON, 23 February 2013 - 11:24 AM.

miko353 #20 Posted 23 February 2013 - 04:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12888 battles
  • 1,161
keď nehráš s arty ako debil, tak sa hneď po spotnutí pohneš, počkáš kým zhasneš a presunieš sa na inú pozíciu. Al enie je lepšie vedieť, že si spotnutý a že na teba práve mieria nepriateľské arty a scouti, ako si nič netušiac sedieť v kríčkoch?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users