Jump to content

Specializace posádky u Hummelu

• Please log in to reply
23 replies to this topic

ELIXDRAGON #21 Posted 23 February 2013 - 09:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15411 battles
  • 557
Tak snad poznáš, kdy je u Tebe scout natolik blízko, že je to v háji a jsi spotnutý ne? Když vidím na minimapě, tak jedu s artkou většinou za nejsilnějším útokem a jedu za nimi, pokud tam ovšem nesedí jelita a nenechaj toho scouta přes sebe projet. Neříkám, že to není dobrý perk, ale BIA na 1. místě a potom žárovka se mě osobně zdá, jako vhodnější alternativa.

Derp_Trollington #22 Posted 23 February 2013 - 09:28 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Nepoznáš.

miko353 #23 Posted 25 February 2013 - 11:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12888 battles
  • 1,161
Scout má 100% camo aj pri pohybe, arty je dosť vysoká, dá sa ju ľahko spotnúť a scout sa prešmykne predsa aj cez nechránené miesto, takže ho nikto nemusí spotnúť. Napríklad si vezmi útok na Westfielde. Zakempíš to s arty dozadu do kríkov, tím sa v ideálnom prípade rozbehne do dvoch smerov na útok a ty ostaneš sám. Scout si pekne prejde cez mesto, nikým nespotnutý, príde k tebe, ty si v kríčkoch, takže aj ťažšie spotneš niekoho a scouta uvidíš, keď je 50 metrov od teba a vtedy si hneď dole. A aj keby si videl, že ide po tebe, chceš mi povedať, že by si sa trepal pol kilometra, aby si dohnal svojich? Ten scout by ťa dostal veľmi ľahko. Veľa krát ani nevieš, že si spotnutý, stojíš si na mieste a zrazu len vidíš svoju zničenú arty, lebo ťa vyscoutili a dostala ťa ich arty. Alebo sa ti môže stať opačná vec, že sa pohneš, aj keď nie si spotnutý, zruší sa ti camo a vtedy ťa spotnú a dostanú. Minule sa ku mne musela priblížiť T71 asi na 50 metrov kým ma spotla, lebo som stál na mieste za kríkmi a spoliehal som sa na žiarovku.

Fukosvk #24 Posted 12 March 2016 - 08:02 AM

Private

• Player
  • 44350 battles
  • 35
  • [3-R] 3-R
jednoznacne prva specializacia  BIA,   BODKA !!!! potom si tam nahadzujte podla svojej vole co vam ktory EXPERT poradi heheheh, napriklad maskovacku a na velitela zvyseny dohlad alebo ziarovka, niekedy je lepsie si sam spotnut tank ako cakat kym zasvieti ziarovka,, Ak ti na GW alebo SU artyne zasvieti ziarovka je to na 99 % cesta do garaze , pre ostatne arty je to 85 % sanca na servis v garazi, takze mi nevrav ze z artynou ujdes nejakemu scoutovy alebo medku len preto ze mas ziarovku, po dalsie pan expert ak tomu trocha rozumies tak vies ze skuseny artynar nikdy nemiery na tank priamo ked caka kym sa mu stiahne kruh ale tesne vedla neho , po stiahnuti kruhu iba troska posunie na tank  a streli a hned zase prec zo zameriavacom z tanku, tym padom ti ziarovka nezasvieti ani keby tam boli namontovane hned 4 ks,  ziarovka sa ti aktivuje ak na tvoj tank niekto miery    min. 2  sekundy, ak je nieco nejasne rad poradim v hre, pm me,

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users