Jump to content

Carrousel de Saumur 2012: Recenzja

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Community #1 Posted 23 July 2012 - 05:43 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,551
W ostatnią sobotę francuski community team zaprosił wszystkich graczy do wzięcia udziału w Carrousel de Saumur.

Pełen tekst wiadomości

wid3l3c #2 Posted 24 July 2012 - 06:27 AM

Corporal

• Player
  • 10610 battles
  • 108
Jak zwykle po ptokach
W PL też były jakieś imprezy o których pierwszy raz dowiedziałem się jak już było po fakcie.
Jak dla mnie to jakaś pomyłka organizacyjna.

Generalnie to nie moim interesem powinno być grzebanie w sieci i szukanie informacji odnośnie jakichś kameralnych :D imprezek w lasku gdzie to później się okazuje miały coś wspólnego z WoT.
Czy to z inicjatywy uczestników czy organizatorów - nie wiem ale zastanawia mnie jedna rzecz.

Dlaczego polska sekcja WoT nie tworzy swoich własnych charakterystycznych dla nas announcementów tylko żywcem kserujemy co zostaje narzucone odgórnie?
Dlaczego nie ma na pierwszej stronie informacji o jakichś mniejszych lub większych imprezach?
Nawet jeżeli coś było na forum...

Moim zdaniem właśnie z tego powodu takie imprezki miały małe zainteresowanie i później na zdjęciach 10 osób w koszulkach WoT LOL

No chyba, że to spotkania organizowane czysto spontanicznie... ale później podszywanie się tekstem "Ostatnio wzięliśmy udział w Piętnastym Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Historycznych w Darłowie" a gdzie qwa była informacja, że macie zamiar wziąć udział lub w ogóle taka impreza ma miejsce? :Smile_veryhappy:
Jeżeli już tak się angażujecie, to dajcie info tydzień wcześniej na ogólnym portalu.
Bo na pewno jest to pretekst do jakiegoś małego/większego zlotu fanów i można zrobić ładny event. A nie, gdzieś po kątach może ktoś na forum albo sraceboku pisnął. A nie każdy na forum wchodzi i szuka takich informacji.

JPKERR #3 Posted 24 July 2012 - 09:49 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 19703 battles
  • 1,309
  • [CELL] CELL
Kurczę nawet tam rozdają wszystko od razu. U nas w Darłowie trzeba było czekać godziny żeby wygrać koszulkę, bo mało przywieźli. Większość osób które wygrały były bardzo, bardzo młode i nawet na nie nie pasowały. Dla mnie i wielu była cenna jako fanów, a dla dzieci (które i tak po 2-3 tygodniach rzucają gre) to coś, co założy ojciec bo nawet na nie nie pasuje.
Mam nadzieje że za rok w Darłowie event będzie lepszy. Żal mi bo gram od Closed Bety, kupiłem pre-order za 300zł, plus więcej golda, czekałem tam po 7 godzin dziennie, a gówno zdobyłem oprócz kodów dla kolegów z klanu. Przynajmniej tam byli nastawieni na zdobycie jak najwięcej nowych graczy, zero atrakcji dla starych wyjadaczy. Turniej to był czysty random z takimi samymi czołgami jak przeciwnicy.
wid3l3c informacji wogóle nie było. Darłowo było eksperymentem żeby sprawdzić jakie będą mieli powodzenie na imprezach o tematyce militarnej.

Rev_PL #4 Posted 24 July 2012 - 07:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20499 battles
  • 964
W Polsce robić się masowo takie imprezy , ponieważ to ciekawe i jak widać mnóstwo ludzi gra w wot ,  W kioskach czasami ludzie pytają o gazetki z golda . Polska jest jednym z czołowym Państwem w którym gra się w wot jak by były pokazy w Bydgoszczy 50 km odemnie to z pewnością bym przyszedł ponieważ jestem zapalonym fanem militariów i oraz tego co jest związane z tym . Gdyby by WG zrobiło konkursy bym wziął udział , jednak by musieli przygotować masę atrakcji tak jak Pudełka z grą kodem zaproszeniowym i zwykłym kodem. Oraz jakąś loterie fantową żeby każdy co przyjdzie miał szanse np. los po 3 zł , a główna nagroda to zestaw gracza
np. koszulka gadzety itd. oraz złoto , jak by jeszcze mieli sklepik z gadzetami z WoT napewno z 100 zł bym wydał, ostatnio  
kupowałem koszulki i podkładke i bryloczek ale to nie z oficjalnego sklepu , lepiej by się piło z kubka orginalnego WOT :)
oraz np. nóż wot itd. manierki różne wojskowe rzeczy dla fanów jak by tego nie sprzedali to by za pół roku zeszło
czekam teraz na jakiś pokaz z udziałem WG na tereni Kujawsko Pomorskiego jak najbliżej Inowrocławia .

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users