Jump to content

Dicker Max

• This topic is locked This topic is locked
100 replies to this topic

SkandalCZ #101 Posted 16 March 2013 - 11:25 PM

Private

• Player
  • 26015 battles
  • 5
Dal jsem mu po radách ještě šanci a celkem to šlo. Pro mne je jeho největší nedostatek rychlost. Pokud se zadaří zaujmout dobrou pozici, tak je jako podpora týmu neocenitelný. S bionulkleárem má super dohled a dobře nakládá. Horší je to když musím pozici změnit. Ať už je to kvůli ústupu, nebo přesunu konfliktu do jiné části mapy. S ostatními TD jsem občas schopný podat dobrý výsledek i bez ohledu na zbytek týmu. U Dmaxe je pro mě nalosovaná mapa a kvalitu týmu klíčová. Připadá mi to velmi podobné jako s dělem. Když na něj tým aspoň trošku myslí  (nejedou za každou cenu bezhlavě dopředu, ale občas couvnou a nechají protivníka rozstřílet, nebo nepustí scouty volně do týlu), tak projeví svou silnou stránku.   Díky za tip na kopec na Himlu. Nejezdil jsem tam, ale opravdu mu sedí. Myslím že si k němu opravdu cestu najdu i když nebude patřit k nejoblíbenějším.  
Dokonce se mi podařilo se získat 2 x ocenění válečník, hlídku, vzorný tankista: Hrdina. Současně 79 bitev 53% win. Vím že je to málo na dělání nějakých závěrů, ale aspoň jsem zjistil, že se s ním dá dobře zahrát. Před tím jsem zažíval vesměs jen bezmoc.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users