Jump to content

Noob team po raz enty.

• Please log in to reply
21571 replies to this topic

SlaworPL #21341 Posted 31 March 2019 - 01:54 PM

Captain

• Player
  • 31980 battles
  • 2,460

View PostTofiiFik, on 31 March 2019 - 08:11 AM, said:

Widze ze ładnie się tak wysmiewasz z innych, sam jesteś edytowano wart -- patrząc na twoje staty nie roznisz sie niczym innym od edytowano pomidora...

Będzie tu edytowano wklejało jakieś swoje screny...edytowano

nie pozdrawiam i edytowano

Fiu fiu. Ale się napiąłeś. Tylko bąka nie puść bo możesz zapaskudzić spodnie.

Co do mojej gry jak pomidor, to z 30 dni gramy podobnie. Więc cieszę się, że porównujesz się do mnie :)

Spoiler

ini1 #21342 Posted 31 March 2019 - 06:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 58904 battles
  • 3,202
  • [SAMI] SAMI

mam pytanie do właścicieli primo viktori

czy jak nią gracie to z automatu losuje was do drużyny idiotów ? :{{

ja muszę grać z 5-10 bitew by zdjąć gwiazdkę :{

z reguły mam takie losowania :{

Posted Image https://s2.ifotos.pl/mini/shot274jp_qwqqrns.jpg https://s2.ifotos.pl/mini/shot276jp_qwqqrnw.jpg

zresztą na grindowanych pojazdach mam nie lepsze zespoły :{

Posted Image

tu to już w ogóle kuriozum

Posted Image

gram lt więc spotuje, wyświeciłem 4,5k i w końcu padłem, mieliśmy w tej chwili z 2,5k przewagi i co ?

oczywiście przegrali :{

Posted Image

i to dość porządnie jak widać :{

dość tego, mam dość polegania na drużynie, wezmę coś dużego ....

Posted Image Posted Image Posted Image

no i nie starczyło :{

ok, to wezmę lodówkę zanim ją znerfią, będę ownił wszystkich 1 strzałem

Posted Image

no ja WIEM że jestem zajebi...., ale nawet ja nie dam rady sam przeciwko 15 gdy 3/4 mojej drużyny to boty, a tylko 2 osoby przekraczają 1k dmg w tym ja :{

a potem było jeszcze śmieszniej, strzeliłem do su 101 i .....

się dobiłem :{

POCISKIEM HE :{{{

to było wiadome jak już rng pomaga przeciwnikowi to jest nie do wygrania, zresztą przejechali się po nas równo, bitwa skończyła się w 5min 15:1 :{

to może w końcu coś da się wygrać ?

https://s2.ifotos.pl/mini/shot283jp_qwqqrse.jpg Posted Image https://s2.ifotos.pl/mini/shot285jp_qwqqrsr.jpg

i co z tego :{

znowu kończę grę ze statami jak rasowy bot i win na poziomie 33% :{

i tak od tygodnia, dzień w dzień :{

ps. ja grinduje lt, kołowe, moim zadanie NIE JEST robienie dmg, tylko spot, ale jak widać albo nikt w podświetlone cele nie strzela, albo jak padnę to moi robią wszystko żeby przegrać :{

a to przypominam, tiery 8-10, i PODOBNO trzeba się już czegoś nauczyć by tu się doturlać :{

Edited by ini1, 31 March 2019 - 06:45 PM.

Fergie_UTD #21343 Posted 01 April 2019 - 05:10 PM

Sergeant

• Player
  • 63562 battles
  • 276
  • [MUTD] MUTD

I jeszcze jedna sytuacja. Mapa granica imperium, bitwa spotkaniowa. Cały mój team poza mną jedzie w strone capa, ja z lightem na drugą flankę gdzie mamy 6 przeciwników i ją utrzymujemy przez 4 minuty, być może było by dłużej gdyby banda baranów potrafiła zresetować capa któego mają tuż obok siebie. 13 tanków i kuzwa nikt nie pofatygował się o decpa. Ręce opadają

SirBushman #21344 Posted 02 April 2019 - 11:49 AM

Lieutenant General

• Player
  • 52397 battles
  • 7,256
  • [-YUP-] -YUP-
@ini1 ostatnio trafiła mi się bitwa z Tobą na PrimoV.
Zagrałeś jak pomidor, zdechłeś z wynikiem 0 dmg w wyniku tego jak zagrałeś a nie tego jak zagrał team.
Team jest tak dobry jak jego najsłabsze składowe.

ini1 #21345 Posted 02 April 2019 - 07:10 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 58904 battles
  • 3,202
  • [SAMI] SAMI

View PostSirBushman, on 02 April 2019 - 11:49 AM, said:

@ini1 ostatnio trafiła mi się bitwa z Tobą na PrimoV.
Zagrałeś jak pomidor, zdechłeś z wynikiem 0 dmg w wyniku tego jak zagrałeś a nie tego jak zagrał team.
Team jest tak dobry jak jego najsłabsze składowe.

całkiem możliwe, czasami włącza mi się masochizm i po 10-15 bitwach przy 3-4 wygranych, gram jak bot, czyli testuje co mogę zrobić głupiego żebym nie ostawał od reszty drużyny, więc jadę na jolo, albo jadę do 2 flankę, gdzie wiem że na mój 8t wysypie się z 3-4 top tanków t10, strzelam z he po typach 5, itp, i rozczaruję cię może ty jesteś super twardym ogniwem, ale ja nie, i gdy widzę wynik 0:5 i 5k dmg przewagi u wroga to wiem że bitwy nie wyciągnę :{

głównie takie numery odwalam na czołgach prem, nie przeczę

i porę przykładów mojego "lamienia" z ostatnich 2 dni

7 tier

https://s2.ifotos.pl/mini/shot286jp_qsppnpw.jpg

poszło błyskawicznie, gwiazdka zdjęta w 2 bitwy

https://s2.ifotos.pl/mini/shot287jp_qsppnpa.jpg

to może pociągniemy dobrą passę, tym razem na t10 ?

https://s2.ifotos.pl/mini/shot288jp_qsppnhh.jpg

nie, jednak nie :{

ok, to wracamy farmić kołowca

Posted Image Posted Image

11 kilometrów przejechane, pół drużyny wroga podświetlone, 2700 dmg po moim spocie i nie starczyło :{

padłem jako ostatni :{

ps. słabo się snajpi na pełnym gazie z prędkością 90 kilometrów i przy mega zwodach miedzy pociskami wroga nawet wotowski auto aim nie pomaga :{

na lt nie idzie, na td też nie, to może artą pójdzie ?

https://s2.ifotos.pl/mini/shot291jp_qsppnhq.jpg

no i też kicha :{

czym grać, panie premierze, czym grać sirBuszmen ?

wiem, wezmę ht, te nawalają się ryj w ryj, na 0 odległość, spotować nie trzeba, snajpić też nie, będę wymiatać

https://s2.ifotos.pl/mini/shot292jp_qsppnrr.jpg

ech.., pora umierać, albo przynajmniej iść spać :{

nowy dzień, nowe możliwości, mam godzinę wolnego przed pracą, pyknę parę randomków

https://s2.ifotos.pl/mini/shot293jp_qsppnrh.jpg

zaczyna się dzień jak co-dzień :{

Posted Image

taaa ...

skąd ja to znam ? :{{

zaraz znowu odpalę wota na 1h, i już czuje przez skórę że znowu będzie ~33% win :{

wybaczcie, ja nie potrafię zrobić 10k dmg i solo wyownić 2/3 drużyny wroga :{

Edited by ini1, 02 April 2019 - 07:14 PM.

SirBushman #21346 Posted 02 April 2019 - 08:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 52397 battles
  • 7,256
  • [-YUP-] -YUP-

Szkoda tylko, że grałeś top tierem o ile pamiętam.

Jak jeden z trzech (bo ja byłem w EVENie) nic nie robi to... potem płacze z jakimi noobami przyszło mu grać.

reksio91 #21347 Posted 02 April 2019 - 10:02 PM

Major

• Player
  • 54480 battles
  • 2,820
  • [_CHS_] _CHS_

Kurczę coś w tym jest...:trollface:

ini1 #21348 Posted 02 April 2019 - 10:26 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 58904 battles
  • 3,202
  • [SAMI] SAMI

2 miesięczny wyglądał by podobnie, zacząłem grindować kołowce od totalnych stoków, więc pierwsze bitwy były ....

frustrujące a o dmg i spocie można było zapomnieć, w szczególności na gołej załodze z 1 niepełnym perkiem, gdzieś wcześniej pisałem że na 6x6 wyspotowałem lodówkę...

wpadając na nią :{

a jak wiadomo ona jest niewidzialna, w szczególności jak stoi w krzakach do połowy kadłuba :{

może, nie pamiętam, osobiście lepiej mi się gra jak jestem na dole, mogę się skupić na spocie i mieć nadzieje że moi coś wystrzelają, na topie gra mi się ....

dziwnie :{

za dużo małych, szybkich czołgów, a ja w lt nie potrafię stać w 3 linii i robić dmg, zawsze mi się wydaje że powinienem jechać do przodu i spotować :{

no i często przeszarżuje :{

wieczorem grało mi się nawet ok

https://s2.ifotos.pl/mini/shot295jp_qsppesx.jpg

pierwszy raz skończyłem z wr powyżej 50% od dobrego tygodnia, no ale często grałem t10, ze 3x amx50, karawan t10 ht szwedzki, więc miałem realny wpływ na bitwę i mogłem robi dmg

w lt z tym jest problem :{

ps. no przecież pisałem że mam staty jak bot, co wyniki wyżej tylko to potwierdzają :{

Edited by ini1, 02 April 2019 - 10:29 PM.

Idaho86 #21349 Posted 02 April 2019 - 11:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17907 battles
  • 69

Ja czekam kiedy ktoś napisze "ale miałem 5 bitewek ładnych pod rząd i jakie wygrane". To będzie wyjątkowy dzień.

@ini1

taka jest specyfika gier online, ale zauważ jedną rzecz - zostało Ci wytknięte granie - nazwijmy to - poniżej oczekiwań i zacząłeś się usprawiedliwiać - a bo to po 10 porażkach z rzędu masz dość i grasz jak bot, a bo to grindujesz kołowce i załoga, stockowe maszyny, etc, etc. Ale nie przyjdzie Ci do głowy, że może dokładnie to samo dzieje się w przypadku Twoich współczołgistów, oj nie. To zawsze są nooby, pomidorki, etc. Zawsze team jest winny, a gracz zawsze ma wymówkę - a bo normalnie to dobrze gra, ale mu się zdarzyło, albo załoga kiepska, albo stock, albo milion innych powodów.

Ja jako doświadczony noob i pomidorek mogę powiedzieć tyle, że nawet pomidorówce zdarzają się bitwy epickie. Choćby przypadkiem. Wiem co mówię - Pool i 3 Radleye u mnie są dowodem na to, że nawet zepsuty zegar dwa razy dziennie pokazuje dobrą godzinę.

A nawet z cudownej dziedziny zwanej statystyką wynika, że mimo porażek i "bot statów" ciągle masz te 47%, co oznacza, że jeśli Ci się zdarzają serie po 5-10 porażek, to gdzieś, w którymś momencie życia musi Ci wpaść kilka zwycięstw pod rząd - nie ma na to siły.

I tak, zdarzają się dni kiedy ciężko zbić gwiazdkę, ale jeśli się oscyluje w okolicach 50% zwycięstw, to statystyka wymusza, że przy rozegranych 100 bitwach i 15 porażkach z rzędu w pozostałych 85 bitwach więcej będzie wygranych niż porażek. I nie da się temu zaprzeczyć. Lepiej patrzeć na to od tej drugiej strony, nie frustrować się, tylko cieszyć się grą, bo od tego ona przecież jest, żeby dawać radość, a nie się napinać. A jak już dojdzie do tego poziomu frustracji to lepiej wyłączyć grę, bo zauważ jedną rzecz

View Postini1, on 02 April 2019 - 06:10 PM, said:

całkiem możliwe, czasami włącza mi się masochizm i po 10-15 bitwach przy 3-4 wygranych, gram jak bot, czyli testuje co mogę zrobić głupiego żebym nie ostawał od reszty drużyny, więc jadę na jolo, albo jadę do 2 flankę, gdzie wiem że na mój 8t wysypie się z 3-4 top tanków t10

i stajesz się tym na co tak bardzo narzekasz.

Edited by Idaho86, 02 April 2019 - 11:11 PM.

Varbir #21350 Posted 03 April 2019 - 08:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18541 battles
  • 664

Typ 5 

ini1 wstawia fotke jak robi 2800dmg czyli siadła mu bitewka

na stronie ze statystykami z 5 bitew zagranych w marcu typem 5 średnio ma 1600dmg czyli gdzieś to on był tym noobem na których narzeka ale jednak team nie był noob bo ma 60%wr

maus fotka z 2700dmg a średnia z ostatnich 14 bitew 1060dmg 

t92 arta 2330dmg foto bitwa przegrana, na stonce śrenia z 2 bitew 1439dmg 50%wr. Co zrobiłeś w drugiej bitwie która była wygrana?

Narzekać a wcale nie być lepszym xD

Też moge takie fotki wstawiać

ini1 #21351 Posted 03 April 2019 - 06:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 58904 battles
  • 3,202
  • [SAMI] SAMI

View PostIdaho86, on 02 April 2019 - 11:09 PM, said:

Ja czekam kiedy ktoś napisze "ale miałem 5 bitewek ładnych pod rząd i jakie wygrane". To będzie wyjątkowy dzień.

@ini1

taka jest specyfika gier online, ale zauważ jedną rzecz - zostało Ci wytknięte granie - nazwijmy to - poniżej oczekiwań i zacząłeś się usprawiedliwiać - a bo to po 10 porażkach z rzędu masz dość i grasz jak bot, a bo to grindujesz kołowce i załoga, stockowe maszyny, etc, etc. Ale nie przyjdzie Ci do głowy, że może dokładnie to samo dzieje się w przypadku Twoich współczołgistów, oj nie. To zawsze są nooby, pomidorki, etc. Zawsze team jest winny, a gracz zawsze ma wymówkę - a bo normalnie to dobrze gra, ale mu się zdarzyło, albo załoga kiepska, albo stock, albo milion innych powodów.

Ja jako doświadczony noob i pomidorek mogę powiedzieć tyle, że nawet pomidorówce zdarzają się bitwy epickie. Choćby przypadkiem. Wiem co mówię - Pool i 3 Radleye u mnie są dowodem na to, że nawet zepsuty zegar dwa razy dziennie pokazuje dobrą godzinę.

A nawet z cudownej dziedziny zwanej statystyką wynika, że mimo porażek i "bot statów" ciągle masz te 47%, co oznacza, że jeśli Ci się zdarzają serie po 5-10 porażek, to gdzieś, w którymś momencie życia musi Ci wpaść kilka zwycięstw pod rząd - nie ma na to siły.

I tak, zdarzają się dni kiedy ciężko zbić gwiazdkę, ale jeśli się oscyluje w okolicach 50% zwycięstw, to statystyka wymusza, że przy rozegranych 100 bitwach i 15 porażkach z rzędu w pozostałych 85 bitwach więcej będzie wygranych niż porażek. I nie da się temu zaprzeczyć. Lepiej patrzeć na to od tej drugiej strony, nie frustrować się, tylko cieszyć się grą, bo od tego ona przecież jest, żeby dawać radość, a nie się napinać. A jak już dojdzie do tego poziomu frustracji to lepiej wyłączyć grę, bo zauważ jedną rzecz

i stajesz się tym na co tak bardzo narzekasz.

według tej strony

https://www.noobmete...ini1/501018445/

z 1000 bitew mam 46% win, czyli jednak więcej przegranych niż wygranych :{

przecież pisałem, "sam bitwy nie wygram", zdaje sobie z tego sprawę że oprócz mnie gra jeszcze 15 graczy i nawet gdyby wszystkich przeciwników wyrzuciło z bitwy i każdy stał na afik, to sam nie jestem ich wstanie wybić, pocisków nie starczy :{

ale to działa tez w druga stronę, gdyby inni byli trochę lepsi, to nawet grając bez amunicji, powinni nadrobić stratę jednego czołgu, a jak widać nie nadrabiają :{

no ale zapewne masz racje, zdarza mi się grac jak nob, wiec to moja wina że nie wyowniłem te 3 top tiery t10, grając t8 :{

a epicką bitwę to miałem ze 3 mc temu, teraz jak się trafią dobre to już dużo :{

a się irytuję, bo za wygraną bitwę dostaję 1000-1600 expa, a za przegrana 200-400, co przy grindzie robi różnice

jak gram prem, to mi zwisa, tam liczy się tylko dmg, bo za to jest więcej kasy

dlatego staram się grać max 1h, jak nie idzie to del i spokój

niestety w wikendy odpalam rezerwy na 2h i czasami gram 1h i nie mogę zdjąć nawet 1 gwiazdki :{

a  tylko co 2 sobotę i w niedziele mogę pozwolić sobie na dłuższą grę, coś trzeba jeść, więc praca ważniejsza :{

reksio91 #21352 Posted 03 April 2019 - 06:24 PM

Major

• Player
  • 54480 battles
  • 2,820
  • [_CHS_] _CHS_

Ja jestem w stanie wygrywać bitwy samemu, tzn, musisz z góry założyć że pięciu twoich wojowników zrobi zero, musisz brać jak najwięcej dla siebie od pierwszej minuty gry, taki styl gry preferuje zazwyczaj czołgiem lekkim lub medem. To że mam dobre camo i zasięg widzenie to jest tylko dla mnie, żebym sam sobie mógł spotować i klepać dmg, srał pies drużynę, ofc spot wpada jako bonus gdy sojusznicy będą czekać i we właściwym czasie będą celowali we właściwy kwadrat. Zapamiętaj że to nie jest gra drużynowa. 

Idaho86 #21353 Posted 03 April 2019 - 07:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17907 battles
  • 69

@ini1

Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi. I wracamy do punku wyjścia, że "bitwy sam nie wygrasz".

Nawet unicorny nie wygrywają bitwy w pojedynkę i wyjaśnie Ci dlaczego.

Unicorna od nooba dzieli jakieś 15% wr. Taka jest skala tego co dzieli pomidorki of śliwek. To jest właśnie różnica tego jednego czołgu, to jest właśnie te kilka dodatkowych pestek z przebiciem, które zatrzymają przepchnięcie flanki. Ja dobrym graczem nie jestem, ale gram w tą grę trochę i czasem nawet taki afk stojący na capie i spotujący podjeżdżające czołgi może być tym co dzieli porażkę od zwycięstwa. I nie raz mi się zdarzyło, że moja obecność na polu walki zadecydowała o tym, że wygraliśmy, a mogłem "wziąć premkę i robić dmg, bo to się liczy, a reszta mi zwisa". A czasem przeciwnie, zagrałem jak noob, wyparowałem jako pierwszy i na jednej flance już nie było 4vs4, tylko 3vs4, przeciwnik się wylał i znasz wynik.

Widzisz, przychodzisz tutaj, wylewasz swoje żale, że kurła, Grażyna, pacz jakie naby na czołgach jeżdżo, a sam przyznajesz się do tego, że grasz  jak noob czasem i  wcale nie dlatego, że bitwa nie podeszła, że brak Ci umiejętności, ale po prostu masz gdzieś team, jedziesz na yolo, albo grasz premką i liczy się dmg.

Ale jak ktoś z Twojego teamu ma w gdzieś team, bo gra na swój wynik premką, albo pojedzie na yolo T8 pod trzy T10 i wyparuje, no to jest noob i trzeba iść na forum ponarzekać jak noob gra ;)

Wiesz czym się różni unicorn z 60% wr od nooba, który ma 45%? Tym, że unicorn widząc, że gra z noobami nie jedzie na yolo, nie gra pod siebie, tylko bierze na siebie ciężar gry i wiesz co? Czasem się nie udaje. W 85% przypadków się nie udaje prawdę mówiąc, ale 15% bitew w których siądzie to właśnie stanowi różnice między tym czy jesteś pomidorkiem, czy śliweczką. Bo prawda jest taka, że w 1000bitew, wszystkie noob teamy i epickie teamy, dobre bitwy i złe bitwy się uśredniają, a jedną, jedyną zmienną jesteś ty.

Speedevill #21354 Posted 04 April 2019 - 12:36 AM

Lieutenant

• Player
  • 27176 battles
  • 1,983
  • [T_D_O] T_D_O

Fergie_UTD #21355 Posted 04 April 2019 - 01:09 AM

Sergeant

• Player
  • 63562 battles
  • 276
  • [MUTD] MUTD

to nie nooby tylko boty. WG teraz umożliwi ukrycie ich statystyk żeby się nie rzucały tak bardzo w oczy. Niestety ale gra zbliża się ku końcowi, jesienią na serwerach bedzie max 30k ludzi w dzień, w nocy same boty

https://pl.wot-life.com/eu/player/adddolfff/

Niech sobie nie robią jaj z graczy tylko w końcu wezmą się do roboty i zrobią porządek z botami. Problem w tym że po zbanowaniu wszystkich wyszłoby że na serwach jest 10k aktywnych graczy i musieliby zwinąć interes.

Edited by Fergie_UTD, 04 April 2019 - 01:22 AM.

SlaworPL #21356 Posted 04 April 2019 - 05:22 PM

Captain

• Player
  • 31980 battles
  • 2,460

39%

Spoiler

Dream team:

Spoiler

My i przeciwnik:

Spoiler

Tracer35 #21357 Posted 04 April 2019 - 10:35 PM

Corporal

• Player
  • 10500 battles
  • 116
WG wywalcie GOLD AMMO z gry bo tak się grać nie da albo niech drugi server będzie bez GOLDA

SlaworPL #21358 Posted 04 April 2019 - 11:15 PM

Captain

• Player
  • 31980 battles
  • 2,460
Tobie to i tak nie pomoże.

virus_yabola #21359 Posted 05 April 2019 - 07:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34785 battles
  • 485
  • [VIVE1] VIVE1

View PostTracer35, on 04 April 2019 - 10:35 PM, said:

WG wywalcie GOLD AMMO z gry bo tak się grać nie da albo niech drugi server będzie bez GOLDA

Po 1 to masz osobny watek odnośnie "golda" a raczej amunicji premium, a po 2 to kto Tobie zabrania używania takowego ??

muriceps #21360 Posted 05 April 2019 - 03:09 PM

Major General

• Player
  • 28973 battles
  • 5,017
  • [_CHS_] _CHS_

up. jemu chodzi o tzw. normę K. czyli:

"Jak Kali gra ciężkim japońcem to Kali ma być nieprzebijalny - nerf gold ammo. Jak Kali grać przeciwko ciężkiemu japońcowi to Kali walić goldem albo nerf dla HT". Norma K. opiera się na zasadzie, że dla Kalego ma być zawsze dobrze bez względu na okoliczności. Kali być na topie, Kali przebijać samemu ale nie chcieć być bitym. 

Ja mam podobnie. Moja być jak Kali.

6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users