Jump to content

PZIV: binokulární dalekohled

• Please log in to reply
3 replies to this topic

usk2 #1 Posted 08 August 2012 - 04:56 PM

Sergeant

• Player
  • 10051 battles
  • 258
ahoj,
na tento tank jsem vše vyzkoumal a krom toho že je pomalý je to asi můj nejlepší tank na vydělávání peněz,
T34 a M4 Sherman (první) mám ze stejného Tieru
Tiger P, Tiger, 3001 P  mám ještě

chci se zeptat, když to mám na PZ IV vyzkoumáno a zakoupeno, tak pomůže mi v něčem dodatečné vybavení z obchodu ? jako maskovací síť, dalekohled, větráček, benzín octanový atd atd, nebo to jsou jen serepetičky pro fajnšmekry ?

s tim PZ IV dělám taktiku sniper - střílení na dlouhé vzdálenosti, pomůže mi dalekohled, nebo je to jedno, když mám vše vyzkoumáno (včetně radia s dosahem 710 metru) ?

ono to stoji celkem dost peněz, tak bych rád neprohloupil při nákupu, chci se zeptat -ten dalekohled tam bude namontovaný už pak na furt (pokud ho neprodám), neni to jen na 1 použití doufám ?
(na ostatní německé tanky musím eventuelně taky dokoupit nebo je to přenosné ? )

díky za odpovědi

TomasOneil #2 Posted 08 August 2012 - 07:28 PM

Second Lieutenant

• Veteran
  • 10387 battles
  • 1,398
  • [SUP] SUP
Binokulár je na pořád (dokuď ho neprodáš) a má velkou výhodu že jde zadarmo sundat z tanku a dát na jakýkoli jiný.
Funguje když zastavíš na 3-4 vteřiny na místě a vliv je znát (+25% dohled). Pro tvojí taktiku bude určitě použitelný.
Větráček a benzín bych na PzIV nedával, ale tu síť možná ano. Jde jako binokulár zadarmo přehazovat na jiné tanky.

suchac502 #3 Posted 08 August 2012 - 08:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24040 battles
  • 301
  • [PRASE] PRASE
zdravim, o bino tu uz bylo receno.. ja pridam jen neco k doplnkum.
Obcas se najdou akce kdy je toto prislusenctvi za 50% (resp. misto za 500 za 250k apod.) to se da nakoupit do zasoby a clovek na tom pak docela usetri (pamatuj na to kdyby nekdy prisla nejaka takova akce :-)), kupovat to za full cenu se trosku prodrazi a pokud clovek hraje jen tak okolo 5-6 tieru tak si musi rozmyslet jakoukoliv investici :Smile_great:

usk2 #4 Posted 08 August 2012 - 10:26 PM

Sergeant

• Player
  • 10051 battles
  • 258
no ja když jsem se před 3 tejdnama registroval a pak sem tam poslal za chvili par zlataku tak bylo misto v garazi jen za 150, nyni je za 300 tak jsem neco utratil do zasoby, skoda ze sem si nevzal vic mist, tanky nechci prodavat, jsem zaplneny
mam uz tier VII (tigery)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users