Jump to content

doplňky na Tiger, Tiger 2, Tiger P, Panther

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Ostravak_CZ #21 Posted 27 November 2012 - 11:21 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Na "dohled" na minimapě má vliv síla rádiového signálu. Zvyšuješ třeba klasicky novým rádiem nebo skillem radisty Spojař / Vědátor (+ cca 10%). Vliv by na něj ještě měla mít ventilace nebo třeba aktivní BiA, ale to bude jen v řádech procent (čokoládky atd). Nejvíce takového skillu využijí scouti se slabým rádiem, aby jeho spoluhráči mohli spotnuté zachytit.
Jinak max. dohled jde zvýšit hodně způsoby (ve hře jde max. 450m).

Ontos50 #22 Posted 27 November 2012 - 11:41 PM

Private

• Player
  • 11723 battles
  • 34
Dobrá, asi se jedná o herní mechaniku které nerozumím tak jak bych měl, proto to rozepíšu podrobněji.

Stojím na bodu A. Nepřítel stojí na bodu B. Na minimapě ho vidím, díky tomu že ho vidí můj kolega přede mnou, ale na přímo ne. Popojedu o kousek k němu a hle, vidím ho a mohu na něj střílet. (Stále díky tomu že mi ho kolega spottuje).  Jde mi o to jestli jde nějakým perkem/skillem zvětšin právě tato vzdálenost abych nemusel bíže k cíli a mohl jsem střílet na to co vidí můj spotter. Pokud jde o nastavení, dohled mám na maximum.

Ostravak_CZ #23 Posted 28 November 2012 - 12:17 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Vypisovat ti tady mechaniku se mi nechce. Všechny odpovědi najdeš v bezvadném a srozumitelném rozboru od Silenta ZDE a spottingu a camo..

Derp_Trollington #24 Posted 28 November 2012 - 12:28 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostOntos50, on 27 November 2012 - 11:41 PM, said:

Popojedu o kousek k němu a hle, vidím ho a mohu na něj střílet.
Neovlivníš nijak, limit daný enginem - draw distance = čtverec 1000×1000m, ty jsi uprostřed. Maximálně můžeš vidět ( = vykreslený ve hře) tank cca 700m vzdálený.
Skilly radisty ovlivňují jen komunikaci v případě slabého rádia a velké vzdálenosti mezi spotujícím a spoluhráčem, ke kterému to info o jeho pozici putuje ( = pokud jste od sebe dál, než je součet dosahů rádií obou hráčů, neuvidíš jím naspotovaný tank ani jeho na minimapě; tento rozsah lze zlepšit tím skillem).
Ale vysílačky mají od tieru cca 4 dostatečný dosah na to, aby se tyto skilly daly s klidem ignorovat.

Ontos50 #25 Posted 28 November 2012 - 09:16 AM

Private

• Player
  • 11723 battles
  • 34
Děkuji oběma, myslím je JejKey mi důkladně vysvětlil co jsem chtěl vědět, díky.

Jurasfcb #26 Posted 30 November 2012 - 07:13 PM

Private

• Player
  • 10395 battles
  • 32
čaute bando ,,,potřeboval bych Vaš nazor jake doplnky dat na Tigra...vzhledem k tomu že tam spiš stojim vzadu a snajpruju myslim že se dost vyplati mit tu maskovaci sit co myslite ?  ted otazka co dat ty zbyvajici dva doplnky diky za radu .. :)

Oberst1939 #27 Posted 30 November 2012 - 07:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 16274 battles
  • 379
Vzhledem k tomu, že mě moc nebere snipování na ultravelké dálky, tak hraju s německými tanky podporu z druhé řady a bojuji většinou na střední vzdálenosti.

Doplňky jsem měl tyto:

Tiger: Nabiják, optika, pohon (EGLD)
Panther: Nabiják,optika, pohon
Tiger II: Nabiják,optika, pohon
Panther II: Nabiják, stabilizátor, pohon

Díky tomu spotnu nepřítele z jízdy dřív, než on mě a díky pohonu dostane ránu do budky většinou dřív, než mě uvidí. Dostane ránu, zastaví a zaměřuje. V případě ruských tanků mu tam během té doby pošlete ještě jednu a ta rána pak většinou znamená moje vítězství, navíc když se bojuje na 250+m, tak je to tutovka. Rychlejší zaměřování mi zachránilo život asi nejvíckrát ze všech modulů. Pro mě je to nutnost na vše, co zaměřuje dýl jak 2s. :)

Mokrý bedny u Panthera nejsou potřeba. Nepřišlo by mi, že nějak extrémně trpím na ammorack víc, než jiné německé tanky. Snipovat se dá i bez bina a překvapivě se dá s Pantherem i brawlovat, ale to je advanced level.

USPavacka #28 Posted 30 November 2012 - 07:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 28269 battles
  • 1,539
  • [UC0RN] UC0RN
Řeknu to takhle, když máte možnost výběru mezi EGLD a stabíkem, berte stabík, když máte stabík, kruh míň roztahuje a tím pádem zaměříte ještě rychleji než s EGLD (viděl jsem s tím i videa, není to moc rozdíl, ale vemte si to takhle, můžete střílet za jízdy přesněji a ještě k tomu zaměříte v celkovém čase rychleji :)) :Smile_smile:

https://www.youtube....h?v=Ei16-rnMMLE

tady je test s IS-7, sice má aim time delší, ale efekt bude stejný. Ty testy jsou sice dost zvláštní, ale rozdíl mezi u té T-54 na konci bez stabíku a s ním je docela znatelný.

Edited by USPavacka, 30 November 2012 - 07:55 PM.

Wingnade #29 Posted 26 December 2012 - 04:04 PM

Corporal

• Player
  • 2493 battles
  • 115
Zdravím, chtěl bych si pořídit výbavu na německé tanky. Zrovna je to výhodné, kredity jsem si taky nějaké pořídil, no ale to je jiná věc.

Zajímalo by mně, co by jste poradili za výbavu na tyto tanky; Panter 1 a 2, Tiger 1 a 2. Zatím mám pro těžké i střední tanky binokulár a maskovací síť, přehazuju to sem a tam. Nejsem zrovna dobrý hráč, nemám vyhraněný styl, jednou ostřeluju z dálky, někdy se vrhnu  ostředo bitvy a  občas i taranuju, jak se to namane. Popřípadě co k jaké výbavě vybrat posádce za dovednosti.

Oberst1939 #30 Posted 26 December 2012 - 04:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 16274 battles
  • 379
Právě protože nemáš vyhraněný styl, tak potřebuješ jiný, univerzální setup. Hraju všechny tyto tanky a ani s jedním nejsem ortodoxní sniper. Když jsem toptier, tak se nebojím ani s Pantherem ani s Tigrem jít do první linie.
Výbavu vozím tuto:

Panther+Tiger: nabiják, pohon děla, optika
Panther 2: nabiják, pohon děla, stabilizátor.

Posádka Tiger:

velitel - 6 smysl, opravy
řidič - opravy, offroad (česky je to tuším král bažin)
střelec - opravy, snap shot
nabíječ - opravy, safe stowage
radista - opravy, situational awareness  (zvětšení dohledu)

Osobně si myslím, že důležité a užitečné skilly jsou pouze 6th sense a opravy. Všechny skilly řidiče se hodí, protože lepší otáčení je dobrá věc a střelba za pohybu taky (ale s tigrem přeci jen se pálí vesměs ze stoje). U střelce jsou naopak už skilly docela k ničemu a klidně se bez nich obejdete, to samé u radisty (3% k viditelnosti jsou opravdu nicotná). Naopak u nabíječe je bonus na ammorack docela užitečný skill (zvlášť u Rusů a Němců).

Luckyson #31 Posted 27 December 2012 - 09:29 PM

Corporal

• Player
  • 12897 battles
  • 122
Takze asi takto:

Zkusenosti s Panthery nemam, ale co se tyka Tigera, tak urcite Nabijak + Protistrepinovku + Ventilaci. U Tigera II Nabijak + Ventilaci + Stabilizator. Do posadek urcite opravy + zarovku, zbytek klasika u profesi Kral bazin, ukladani atd.... treti skill jeste nemam.

Kazdopadne Tiger II je u me strasne trapeni, MM uplne k prdu, takze bez Gold munice nepouzitelny tank, coz je dost draha sranda, proste pro me dost zklamani. Doufam, ze s E-75 to bude lepsi, ale ta doba, nez dam do kupy tech 154.000 XP, to bude teda ocistec.....

joemikes #32 Posted 20 February 2013 - 11:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30231 battles
  • 364
Koukám z příspěvků, ještě že jsem dal na rady a koupil IS-3 místo Tigráče, úplně mi stačí TigerP, úžasnej snajpr, leč trochu pomalý, přeju všem hodně úspěšných bitev :-)

Luckyson #33 Posted 21 February 2013 - 07:05 AM

Corporal

• Player
  • 12897 battles
  • 122
Kdyz to ale vydrzis s KT a dostanes se na E-75, tak to uz je jina pisnicka....  :Smile_harp:

PepeLeonidas #34 Posted 24 February 2013 - 11:06 AM

Corporal

• Player
  • 32356 battles
  • 174
  • [UC0RN] UC0RN
Na Tiger II  Vertical Stabilizer Mk 2 nebo Enhanced Gun Laying Drive?

buh_vi #35 Posted 24 February 2013 - 11:17 AM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW

View PostPepeLeonidas, on 24 February 2013 - 11:06 AM, said:

Na Tiger II  Vertical Stabilizer Mk 2 nebo Enhanced Gun Laying Drive?

Pokud tank nabízí instalaci stabilizátoru, tak VŽDY je výhodnější jej koupit místo pohonu děla -> stabilizátor ti zmenší kruh za pohybu, což znamená, že i když se zastavíš tak začneš zaměřovat z menšího kruhu a doměříš rychleji než s pohonem (Pokud by tank samozřejmě neměl dost dlouhé zaměřování či špatnou přesnost za pohybu, že by pohon předběhl stabilizátor, ale takové dělo snad ve hře není).

Na KT používám stabík, nabiják a bino, spolu s dlouhou 10,5cm to je pěkně přesný i za pohybu.

PepeLeonidas #36 Posted 24 February 2013 - 11:25 AM

Corporal

• Player
  • 32356 battles
  • 174
  • [UC0RN] UC0RN

View Postbuh_vi, on 24 February 2013 - 11:17 AM, said:

Pokud tank nabízí instalaci stabilizátoru, tak VŽDY je výhodnější jej koupit místo pohonu děla -> stabilizátor ti zmenší kruh za pohybu, což znamená, že i když se zastavíš tak začneš zaměřovat z menšího kruhu a doměříš rychleji než s pohonem (Pokud by tank samozřejmě neměl dost dlouhé zaměřování či špatnou přesnost za pohybu, že by pohon předběhl stabilizátor, ale takové dělo snad ve hře není).

Na KT používám stabík, nabiják a bino, spolu s dlouhou 10,5cm to je pěkně přesný i za pohybu.
Tak dik, namontuju teda ten stabik.

kajaklu #37 Posted 18 August 2013 - 01:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 68277 battles
  • 55
  • [PERL] PERL
Alespoň já mám na Tigerovi : Mokré bedny s municí, Opravy a Hydraulický nabiják.
Toto vybavení mám na Tigerovi ll : Opravy, Hydraulický nabiják a Binokulární dalekohled.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users