Jump to content

VK4502 Ausf. A

• Please log in to reply
153 replies to this topic

siegfried2 #141 Posted 25 May 2013 - 10:25 PM

Able Company [ABLE]

• Clan Diplomat
  • 20433 battles
  • 14
  • [ABLE] ABLE

View PostEleanor66, on 29 April 2013 - 03:38 PM, said:

Nemám najetý jiný národy jen Němce a Frantiky, ale s Vk se hraje daleko líp než s KT. Pěkně nakládá, dělo až na výjimky přesný. Ale nejlepší je  rychlost a obratnost, k tomu dokáže odingat neuvěřitelný věci a vydrží dost dlouho. Ale jak už tady někdo psal, chce se to vrtět ale to mu jde ukázkově. Moc jich nejezdí a to je jeho výhoda, nikdo to moc nezná a berou to jako nějakou šunku, která ale  1vs1 dokáže udolat většinu osmiček. Za mě má 1*

Si si isty ze nehovoris o Tigrovi II ale o VK ????

DannySmiricky #142 Posted 25 May 2013 - 10:26 PM

Corporal

• Player
  • 17275 battles
  • 134
Počkej si na ausfB, ten je oproti ausfA tragický až na půdu, takže se asi Mausovi podobá víc :) Co se týká rychlosti, v kopci jsem byl stejně rychlý jako Type, což je na HT docela slušné. To, že ho lidi podceňují je asi dobře, protože zkušenější hráč s ním dokáže druhým ukázat kde má kanec pi*u :D

Jinak nevím co máte všichni proti T32, libový tank, a to jsem ho jezdil dávno, když goldové náboje nebyly za stříbro.

Derp_Trollington #143 Posted 25 May 2013 - 11:36 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostDannySmiricky, on 25 May 2013 - 10:26 PM, said:

Jinak nevím co máte všichni proti T32...
Totéž, co proti VK4502A. Hra s takovými tanky vyžaduje používání hlavy, čtení minimapy a využívání jiných předností, než přístupu "však oni si o mne dignou a já to hrubou silou rozeberu".

Začátečník to nedocení. Zkušený hráč ano.

siegfried2 #144 Posted 26 May 2013 - 09:25 PM

Able Company [ABLE]

• Clan Diplomat
  • 20433 battles
  • 14
  • [ABLE] ABLE

View PostDannySmiricky, on 25 May 2013 - 10:26 PM, said:

Počkej si na ausfB, ten je oproti ausfA tragický až na půdu, takže se asi Mausovi podobá víc :) Co se týká rychlosti, v kopci jsem byl stejně rychlý jako Type, což je na HT docela slušné. To, že ho lidi podceňují je asi dobře, protože zkušenější hráč s ním dokáže druhým ukázat kde má kanec pi*u :D

Jinak nevím co máte všichni proti T32, libový tank, a to jsem ho jezdil dávno, když goldové náboje nebyly za stříbro.

Tak s tym T 32 som sa trapil hodne dlho. Nakoniec som prisiel na to ako ten tank pouzivat a byt na bojisku kralom ale hrat s tym tankom je az moc specificke. To iste u VK. Nehovorim ze na bojisku s tym tankom totalne noobim. Pravidelne koncim bitku s 2k damage na konte a viac(zo zasady na publicu nestrielam zlato. Dokonca ani z E 100). Co som myslel tym mojim prispevkom vyssie bolo ze som bol strasne prekvapeny z toho aku vybavu uz len ten tank ma. Ten slaby pancier ma udivil asi najviac. Kratka 105 nieje na jeho tier ako top delo vobec vhodna. Ak to ma byt nejaky hybrid medzi med a heavy tak podla mna nema nic dobre ani z jedneho. Tej T32 aspon neprestrelis vezu ale VK chyta pokojne aj do mantletu. Je to proste divny tank.

Eleanor66 #145 Posted 04 June 2013 - 09:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25005 battles
  • 95

View Postsiegfried2, on 25 May 2013 - 10:25 PM, said:

Si si isty ze nehovoris o Tigrovi II ale o VK ????

Nepletu se, hrál jsem oba, jako první KT, už to bude nějaký pátek, asi se mi změnil i styl hraní za tu dobu, ale stojím si zatím, že pocitově s VK se mi hraje líp. Jezdí jich málo a proto na publicu může působit jako exot. Fakt je, že top dělo je oproti KT horší, ale dá se s tím uhrát dost. Neberu ho ani jako heavy, protože rychlost má výbornou i pohyblivost, i když do medka to má taky dál. Teď je v akci KT možná ho koupím pro porovnání  :smile:

GordonRamsay #146 Posted 15 June 2013 - 11:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13840 battles
  • 520
  • [LMCZ] LMCZ
hraju ted TigrP a asi ho zlepsili ale celej spodek kompletne dinga.  Takze opet rozhodne lepsi nez VKa.

Majisek #147 Posted 08 October 2013 - 01:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 64917 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE
Tento tank jsem si pořídil předevčírem.  Je to tedy horká novinka. Je to má první 8Tier.  Mé zkušenosti s ním jsou tragické.  Mám odehráno  22bitev ve stocku, (celkem 2000+-..) - tzn. mám základ dělo 88mm s krátkou hlavní, tzn. penetrace 132 v základu - to je sranda a výsměch - nic neprorazím.  Moje statistiky killratio a damage deal jsou někde u 0,1-0,2!!!!!!! u tohoto tanku... Tedy ne že bych wot hrát neuměl, hodně jsem se naučil na tanku předešlém , ale nic neprorazím - v pamětí mám včerejší hru vypáleno výstřelů 33 za bitvu, nadělaný damage 320!!!!! Co hraji s Vekou tak navíc teamu ani nijak nepomůžu - ten tank na to prostě ve stocku nemá) .. MM mi dává hry, kdy jedu většinou proti X, IX , VIII tierům, hry, kdy jsem hrál aspoň jenom proti max. VIII bylo strašně málo - ale stejně by mi to nepomohlo - si pamatuji, jak jsem hrával za VI (VK 30.01 (P)) s 88s krátkou hlavní, a jak jsem nadával, že tiery nade mnou horko těžko prorazím...Jsem z toho frustrovaný, z toho 88mm děla s pene 132 na VIII tieru!!!!!!! Jenže jak můžu získat zkušenosti, abych koupil podvozek, když nedám damage? Nemůžu to jet ani jako pomalý scout co by padl za vlast, ale aspoň dostal XP za objevení nepřítele, protože medka jsou všechny přede mnou...
Říkám si, nějak to protrpím,, potřebuji udělat ten zasr.... podvozek, ať tam vrátím dlouhou 88mm,  z Tigra P.
Je to pro  mne prozatím velké zklamání - stejné zklamání, jako když jsem jezdil jako scout IV třeba proti VII - nezábavná nudná hra, kterou musím nějak přetrpět.. A pak?? Budu mít kanón co už jsem měl, co už má nějakou pene, které nadělá z mého pohledu malý dmg, ale ten přední pančíř - srovnám-li to s TigrP - velké zklamání z tohoto tanku...Pamatuji se, jak jsem P úhloval, dingalo to o mne jedna báseň, nezřídka hry s potenciálním poškozením přes 2K... (P mělo HP 1450...)
Vůbec mít větev
VII - Tigr P - pomalý DMG,
VIII - po vyzkoumání všech modulů čeká mne rychlejší a robustnější medko, a potom na
IX - zase pomalá pevnost?
Ten kdo tuhle větev stavěl asi šňupal, nebo si rovnou píchal něco do žíly., Větev měla být stavěná buď celá jako větev pevností, nebo větev rychlíků, větev dmg atd... Mně ale nevadí jiný nový herní styl robustnějšího medka - si zvyknu, naučím se, nemám s tím problém- (momentálně styl pomalý tank s pene 132 - co nikomu neublíží) , kdybych tento nový styl mohl začít hrát.. Na to ale potřebuji XP, abych mohl koupit podvozek.. Abych získal, XP potřebuji dělat damage, a na dělání aspon jakéhos takéhos dmg oproti 8-9-10Tier proti kterým nastupuji) potřebuji zase vyzkoumat podvozek - a jsem na začátku... Kruh vejce, slepice, co bylo dříve....,
A pak, až vyzkoumám podvozek, tak tam dám dělo 88 s dlouho hlavní, tzn. dělo  z Tier VII, abych aspon nějaké damage udělal začal být malinko platný...To je tragédie ten stock.... Hodně velké zklamání... Snad se to změní...

Godzilla1 #148 Posted 08 October 2013 - 01:48 PM

Major

• Beta Tester
  • 47616 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
no mas 3 moznosti
1) mas kredity nebo mas premiovy tank na vyjezdeni kreditu, kup vetsi nosnost a nacpi do stock veze 105mm delonabijak a stabik
2) mas goldy freexpy, chut do toho vrazit freeexpy, za volne zkusenosti si hned vyzkoumej podvozek a narvi tam aspon 88dlouhou, za sebe ale doporucuji 105ku
3) protrpet to po 100-200 expech narvat tam hodne HEcek a snazit se strilet aspon s tema
na prvni lajnu sis vybral hodne obtiznej kousek drzim ti palce at vydrzis

Edited by Godzilla1, 08 October 2013 - 01:49 PM.

Majisek #149 Posted 10 October 2013 - 07:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 64917 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE
Pokračování - k dnešnímu dni odehráno 69bitev - hned ten samý den, po napsání mého předešlého článku jsem koupil doplňěk větší nosnost a vrátil tam dělo 88 s dlouhou hlavní..Během těch 22 -až 69 bitev vyzkoumal 105MM kanón a momentálně jezdím s ním...
Srovnám-li oba kanóny, 105 má význam a hned to jde poznat, pokud jedu proti stejným/nižším tierům (nepřítel je rychleji mrkev - porovnání s tím 88 je plácačka na mouchy:):), proti 9 a 10 je to celkem jedno... dále mám pocit, že 105 je nepřesnější. S tou 88 na co jsem byl zvyklý bych řekl, že dost..Docela často se mi stává, že střela neletí na střed zaměřovače, ale k okraji jeho poloměru...
Čísla se zlepšila - ale i tak jsem někde u 0,6 - 0,7 dmg deal, kill ration u tohoto tanku.. Takže stále v mínusu. Kupodivu narostl W/L nad 52%, ale to jen zásluhou dobrého losu, jinak si to vysvětlit nedokáži. Můj problém na tomto tanku je, že jsem hned mrkev.. Stačí 3-4 zásahy a jsem KO. A to hraji zezadu, ze zabezpečené obrany:):)  Po 69 bitvách srovnám-li jej s jeho předchůdcem TigerP,  nebe a dudy...Ten přední pancíř 200mm vs 120mm je prostě znát.. Pohybově stejné - pomalé lemry oba dva, úhlování bych řekl, že je horší,  že to dingá o poznání hůře (asi mám ten pocit proto, protože jsem po pár zásazích hned mrkev), ten TigerP díky domu 200mm vydržel jaksi déle (o poznání déle)
Není to tank na čelní/úhlovací přestřelku vystřel, schovej za roh proti HT, tam bych řekl že mají enemy HT značně navrch (jakékoliv).. Na takový boj byl přesně TigerP..
Momentálně eXPím na ten poslední motor, pak věž a rádio nakonec a doufám, že se to s tím motorem trochu změní...

Derp_Trollington #150 Posted 10 October 2013 - 08:50 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
IMO jsi zvolil nevhodny poradi vyzkumu. Koupit equip na zvyseni nosnosti podvozku, za volne xp vyzkoumat vez (zasadni rozdil v armoru), pak jit do motoru a podvozek nakonec (pri odstraneni equipu na nosnost).
Jinak 105 je daleko lepsi hlavne kvuli aimingu a kolaci za pohybu. Samo stabilizator je nutnosti.

HavocStarr #151 Posted 10 October 2013 - 09:34 AM

Sergeant

• Player
  • 9239 battles
  • 211
Já souhlasím, že tohle VK je výborný tank, hodně jsem se ho bál, ale překvapil mě snad nejvíc ze všech tanků z celé hry, jak dobře se mi s ním hrálo. Když se s ním úhluješ, dokáže i překvapivě odrážet docela dost, i když spolehnout se na to nedá. Heavy neheavy, já ho hrál jako medko a pokud jsem se dostal do situace, kdy jsem byl v čelní přestřelce s jiným heavy, bral jsem to, že jsem udělal něco špatně. Pohyblivost má na heavy skvělou, dělo 105 mm se taky hrálo dobře, na kratší vzdálenosti s ním ani není třeba doměřovat a trefuje dost. Co se týče toho stocku, to věřím, že to musel být krám, ale za to si můžeš trochu sám. Když vyzkoumám nový tank, než ho začnu jezdit, spočítám si, co z vybavení na něho můžu dát a pokud by to bylo jako tady, že bych se musel týrat v nějakém hodně špatném stocku, nezačnu s tankem jezdit dokud nevydělám kredity na podvozek, nebo nenahromadím volné expy. Raději si počkám a neruinuji si tak nervy, které mi tahle hra občas ruinuje jinými věcmi. Doporučuji ti u dalších tanků stejný postup, raději chvilku počkat, než si pak kazit dojem z dobrého tanku nehratelným stockem. Jinak s Tigrem P souhlasím, je to skvělý tank

Majisek #152 Posted 10 October 2013 - 10:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 64917 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE
Tak jasně, že je fakt, že si za to můžu sám, protože jsem jezdil stocka s dělem na dvě věci (na [edited]a na nic).. Na druhou stranu jsem novej, a učím se. Předtím jsem ani nevěděl, že existuje doplněk na zvýšení nosnosti.. U příštího Tieru IX mne to už ale nepotká, protože tam mi doplněk nosnosti zůstane (za -10G)..  Pořadí výzkumu - to je asi na každého zvážení, jak to vnímá a jak to cítí, nevím myslel jsem si, že po dělu radši půjdu do motoru, ať jsem trošku pohyblivější, než do věžičky, protože věž sice dostane rázem čelní armor 185mm (ze 100mm), ale stejně mi zůstane sice zkosený, ale slabý předek na 100mm (aspoň to vnímám, že největším problémem u tohoto tanku je slabý předek, ale kdo ví, možná hebám kvůli věžičky, protože potenciální poškození (způsobené odrazem, nebo průstřelem) mám skoro vždy přes 1000HP - takže něco oddingá - ale v tuto chvíli rozhodně ne tolik jako TigrP...  Změnit to můžu vždycky:):)  XP na věž totiž ještě nemám a ten jeden večer (nejspíše dnes) mi to zabere.

Majisek #153 Posted 10 October 2013 - 10:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 64917 battles
  • 337
  • [_VOLE] _VOLE
Tak jasně, že je fakt, že si za to můžu sám, protože jsem jezdil stocka s dělem na dvě věci (na hovno a na nic).. Na druhou stranu jsem novej, a učím se. Předtím jsem ani nevěděl, že existuje doplněk na zvýšení nosnosti.. U příštího Tieru IX mne to už ale nepotká, protože tam mi doplněk nosnosti zůstane (za -10G)..  Pořadí výzkumu - to je asi na každého zvážení, jak to vnímá a jak to cítí, nevím myslel jsem si, že po dělu radši půjdu do motoru, ať jsem trošku pohyblivější, než do věžičky, protože věž sice dostane rázem čelní armor 185mm (ze 100mm), ale stejně mi zůstane sice zkosený, ale slabý předek na 100mm (aspoň to vnímám, že největším problémem u tohoto tanku je slabý předek, ale kdo ví, možná hebám kvůli věžičky, protože potenciální poškození (způsobené odrazem, nebo průstřelem) mám skoro vždy přes 1000HP - takže něco oddingá - ale v tuto chvíli rozhodně ne tolik jako TigrP...  Změnit to můžu vždycky:):)  XP na věž totiž ještě nemám a ten jeden večer (nejspíše dnes) mi to zabere.

konias74 #154 Posted 10 October 2013 - 11:00 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27807 battles
  • 405

View PostMajisek, on 10 October 2013 - 10:27 AM, said:

Tak jasně, že je fakt, že si za to můžu sám, protože jsem jezdil stocka s dělem na dvě věci (na [edited]a na nic).. Na druhou stranu jsem novej, a učím se. Předtím jsem ani nevěděl, že existuje doplněk na zvýšení nosnosti.. U příštího Tieru IX mne to už ale nepotká, protože tam mi doplněk nosnosti zůstane (za -10G)..  Pořadí výzkumu - to je asi na každého zvážení, jak to vnímá a jak to cítí, nevím myslel jsem si, že po dělu radši půjdu do motoru, ať jsem trošku pohyblivější, než do věžičky, protože věž sice dostane rázem čelní armor 185mm (ze 100mm), ale stejně mi zůstane sice zkosený, ale slabý předek na 100mm (aspoň to vnímám, že největším problémem u tohoto tanku je slabý předek, ale kdo ví, možná hebám kvůli věžičky, protože potenciální poškození (způsobené odrazem, nebo průstřelem) mám skoro vždy přes 1000HP - takže něco oddingá - ale v tuto chvíli rozhodně ne tolik jako TigrP...  Změnit to můžu vždycky:):)  XP na věž totiž ještě nemám a ten jeden večer (nejspíše dnes) mi to zabere.

On i ten předek dokáže hezky dingat při správném vyjíždění zpoza rohu. Díky tomu, že má věž hodně vepředu tak nemusíš vyjíždět moc a spodek pěkně dingá. Nicméně není to na čelní přestřelky z HT, ale spíš to chce hrát jako medko (jak se tady píše). Pokud jsi s vyššíma tierama tak je nejlepší se přifařit ke svým toptierům, počkat až zaměstnají jejich tanky a prudit. Na to je nejlepší město, město je království veky :smile: . Úplně best mapa pro mě s Vekou je Ensk, tam jsem zahrál zatím nejlepší bitvy.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users