Jump to content

Tiger II - Skilly posadky

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Wolffaust #1 Posted 09 September 2012 - 09:15 PM

Corporal

• Player
  • 6199 battles
  • 114
Zdar, prave som si zakupil Tigra II, a chcem si od vas nechat poradit ake skilly svojej posadke mam dat. Tak co navrhujete?

usk2 #2 Posted 10 September 2012 - 02:55 PM

Sergeant

• Player
  • 10051 battles
  • 258
osi opravy, jízda v bažinách, uskladnění munice, schopnost velitele nahradit mrtvého člena posádky, větší dohled (nabíječ ?)

ventilace, binokulární dalokohled a asi nabíječ nebo rychlejší zaměřování

Wolffaust #3 Posted 10 September 2012 - 03:38 PM

Corporal

• Player
  • 6199 battles
  • 114

View Postusk2, on 10 September 2012 - 02:55 PM, said:

osi opravy, jízda v bažinách, uskladnění munice, schopnost velitele nahradit mrtvého člena posádky, větší dohled (nabíječ ?)

ventilace, binokulární dalokohled a asi nabíječ nebo rychlejší zaměřování

neni "jazda v bazinach" zbytocna?

Wolffaust #4 Posted 10 September 2012 - 03:58 PM

Corporal

• Player
  • 6199 battles
  • 114
a co takto? :

Velitel - Schopnost zastupit zraneneho clena posadky
Strelec - BIA
Sofer - Opravy
Radista - Hasenie poziaru
Nabijac - Opravy

Wild_Dog #5 Posted 11 September 2012 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15978 battles
  • 544
BIA u jednoho člena posádky je úplně na nic. Tenhle perk musí mít všichni členové posádky.

Cliunwolf #6 Posted 11 September 2012 - 02:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8491 battles
  • 320

View PostWolffaust, on 10 September 2012 - 03:38 PM, said:

neni "jazda v bazinach" zbytocna?
Ne, to jen cz název je zavádějící. Skill využiješ většinu času bitvy, respektive kdykoliv nejsi na silnici či dláždění a jsi v pohybu. Zlepšuje pohyblivost, akceleraci i otáčení, konkrétní výše bonusu dle druhu terénu viz. wiki.

MogenCZ #7 Posted 30 January 2013 - 11:10 PM

Private

• Player
  • 10908 battles
  • 45
  • [PKCKO] PKCKO
Ahoj lidi,
doufám, že je tohle stále aktuální.Jak je to s KT teď,v 8.3? Pomalu ale jistě se z Tigera blížím na King Tigera a váhám s vycvičením posádky (budu přesouvat). Na Tigerovy mám momentálně 100% oprav, a teď váhám, jak pokračovat. Na cizích fórech hodně doporučují BiA, ale nevím... má to opravdu smysl?
Je tu tedy několik možností:
1 - reset všech oprav na BiA a jako druhý skill opravy
2 - ponechání oprav a dát skilly (představuji si: comander reset na žárovku a poté opravy, řidič král bažin, střelec kritický zásah nebo jemné míření - co z toho?, nabíječ adrenalin, radista představivost)
3 - ponechání oprav a dát BiA (z čehož bych se asi zbláznil jakožto nevlastník PU)
Co byste mi doporučili? Beru v potaz, že na KT asi budu vozit ventilaci (nevím, co třetího vozit k nabijáku a stabilizátoru).

Díky moc všem za odpovědi, Mogen.

aparapi #8 Posted 30 January 2013 - 11:59 PM

Corporal

• Player
  • 21547 battles
  • 157
čo tak?
Velitel - perk na zvýšenie dohľadu
Strelec -opravy alebo lepší kritický zásah
Sofer - jazda v bažinách
Radista - perk na zvýšenie dohľadu
Nabijac - Opravy

Uthor #9 Posted 31 January 2013 - 02:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13855 battles
  • 516
Zatím mám jen Tigra,ale pomalu se blížím ke KT.Posádku přesouvat nebudu,protože se mi s Tigrem celkem daří a je to zábavný tank.
Do KT to plánuju nějak takto:

Velitel- Žárovka/Dohled/Opravy

Střelec- Kanonýr/Jemné Míření/Opravy

Řidič- Profík/Král Bažin/Klidná Jízda

Radista- Dohled/Opravy/3tí ještě nevím

Nabíječ- Oddělená munice/Rychlejší nabíjení pod 10% hp/Opravy

Škoda,že perky a skilly nejsou nějak rozdělené na primární a sekundární,že by se dalo expit současně například: Žárovku u velitele zároveň s opravama to by byl teprve nářez :)

Oberst1939 #10 Posted 31 January 2013 - 02:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 16274 battles
  • 379
1. žárovka není nutná, ale hodí se (beztak jste většinou vidět) Tiger 2 není žádnej sniper, protože je prostě vidět. Je to defenzivní tank do města na střední vzdálenosti.

2. opravy jsou nutný - detracknutá heavyna je mrtvá heavyna

3. Bonus k dohledu je u skillů velitele a radisty dohromady 5% - totálně zbytečné tedy (uvidíte cca o 15m dál)

Můj KT je nastavený takto:

výbava: Stabilizátor, nabiják, optika (zvýšení dohledu o 40m mi zase přijde docela dost), co by se ještě dalo uplatnit je bedna s nářadím, nebo ventilačka, pohon děla není nutný, protože top dělo zaměřuje skvělých 2,3s a díky stabíku máte menší kolo, takže doměříte opravdu rychleji než nepřítel

posádka:

1. velitel: 6. smysl (není nutný, ale jsem na něj zvyklý), opravy, recon
2. střelec: opravy, snap shot (snižuje rozptyl při otáčení věže) - jiné perky jsou pro KT u střelce k ničemu, má malou kadenci, takže zvyšovat pravděpodobnost kritičáku je na nic), třetí skill bude armorer (snižuje nepřesnost poškozeného gunu)
3. řidič: opravy, král bažin, profík (dá se říct, že nejdůležitější jsou bažiny, ale ostatní skilly se hodí taky všechny. Nejméně asi smooth ride, protože mám stabík a za jízdy stejně moc nestřílím, může se hodit údržba kvůli převodovce pod předním plátem. ale já jsem hořel fakt málokdy)
4.nabíječ: opravy, bezpečné ukládání (narozdíl od předchůdců a medek na ammo rack tiger netrpí, ale tenhle perk je jediné, co stojí za to)
5. radista: opravy, zvýšení dohledu a pak cokoliv dalšího je totálně na nic

Uthor #11 Posted 31 January 2013 - 04:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13855 battles
  • 516
Pokud jde na KT stabík,tak je to paráda. Dal jsem ho místo ventilačky na T34 a je to o dost lepší. U KT to bude určitě taky super.Do KT mi chybí ještě cca 50k xp a posádku budu dávat novou,takže to ještě pořádně přehodnotím.Ještě mám dotaz ohledně BIA. To že to musím mít u všech členů posádky vím,ale chci se zeptat zda když dojdu v bitvě například o radistu,jestli to ten bonus ruší,nebo to zůstavá pořád aktivní až do konce bitvy? Posádce to dávat nebudu. Jen pro info abych věděl...
Jinak díky za tip.

rosssik #12 Posted 04 February 2013 - 02:19 AM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Ahoj
Mám na KT ramer,sít,a protistřepinovku,asi to není idál,ale kupovat,ventilaci se mi moc nechce,zvláště po zklamání z tohoto korábu...
Těšíl jsem se na něj asi nejvíc,po té co jsem ztrácel nervy s dělem na iskových řadách/velmi se mi osvedčil t-150-107mm/,
ikdyž mám dlouhou 88,tak poslední šanci dávám 105 mm/ikdyž dos mastné patrony/....ale proč zklamání-dělo je fakt plivátko,nevěřím,že má
takovou průbojnost jak je psáno/srovnám s is-tam je slabší ale průraznější-nemluvím o demage,to má isko větší/,ze předu mě v pohodě propálí
kde jaký tank,ikdyž tam je ten otvor/maličký/,na 150 mm př.pancíř to fakt není.../nevím,ale někde je háček,is 4 -140mm př.pancíř,podobný sklon,
vydrží mnohem víc,nemluvím o číně 113..,něčo mi tu něhrá...takže to nějak přežít a utokem na mausa...

Uthor #13 Posted 04 February 2013 - 10:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13855 battles
  • 516

View Postrosssik, on 04 February 2013 - 02:19 AM, said:

Ahoj
Mám na KT ramer,sít,a protistřepinovku,asi to není idál,ale kupovat,ventilaci se mi moc nechce,zvláště po zklamání z tohoto korábu...
Těšíl jsem se na něj asi nejvíc,po té co jsem ztrácel nervy s dělem na iskových řadách/velmi se mi osvedčil t-150-107mm/,
ikdyž mám dlouhou 88,tak poslední šanci dávám 105 mm/ikdyž dos mastné patrony/....ale proč zklamání-dělo je fakt plivátko,nevěřím,že má
takovou průbojnost jak je psáno/srovnám s is-tam je slabší ale průraznější-nemluvím o demage,to má isko větší/,ze předu mě v pohodě propálí
kde jaký tank,ikdyž tam je ten otvor/maličký/,na 150 mm př.pancíř to fakt není.../nevím,ale někde je háček,is 4 -140mm př.pancíř,podobný sklon,
vydrží mnohem víc,nemluvím o číně 113..,něčo mi tu něhrá...takže to nějak přežít a utokem na mausa...

Trochu mimo téma,ale taky názor.
Nepřijde mi,že by byl KT papír,pokud je v dobrých rukou.Dokáže odrazit víc než dost. (Skill hráče+trocha štěstí)
Hrát se dá i se základním dělem (pene 203/dmg 240) je to dělo z Tigra se kterým na tieru 7 normálně prostřeluju tier8 u tieru9 už je problém,tam musíš z boku/ze zadu/velitelská kopule.
Jinak to dělo (88mm) je přesné a celkem rychle nabíjí,ale u KT je to základní dělo,takže od toho nikdo nemůže očekávat zázraky. Dlouhá 105 to už je jiné kafé. (Ovšem efektivní účinnost děla na tanku je dána opět schopnostmi člověka který drží myš v ruce).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users