Jump to content


Hustě Unikátní Grupa Opičáků a jejich Bojoví Akademici [HUGO] & [BAGO]

klany hugo opice opičáci banán

 • Please log in to reply
312 replies to this topic

SamuelG #1 Posted 11 September 2012 - 08:25 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Pravidla tlupy aneb bez banánu ani ránu

Máme za sebou pár let úspěšného fungování společně s úspěchy na poli CW. Během této doby se událo několik stěžejních změn. Klan HUGO se začal více a aktivněji podílet na dění na Globální mapě ( ať již v původním systému, tak i v novém „pokusu“ o oživení ). Původní kořeny, ze kterých vzešlo toto uskupení jsou již dávno minulostí a posunuli jsme se již daleko. Dalším stěžejním bodem je nedávné otevření BAGO což jsou naši Bojoví Akademici. Vzhledem k tomu, že WG neumožňuje mít více opic v jedné džungli, museli jsme přistoupit k této akci, neboť máme dlouhodobě nové zájemce o vstup do opičí tlupy a o následnou asimilaci v plnohodnotnou Opici. Níže pro Vás máme několik bodů, jenž jsou jakýmsi souborem pravidel a doporučení


1) Technika a požadavky


HUGO :

WN8 - 1500+
TS - NUTNÉ
Aktivita v týmových aktivitách 4x týdně
u WN8 1800+ individuální přístup

Nejčastější technika pro týmové opičení:
T10: Ruské MT a HT, AMX50B, B-C 25t, Americké T110, E100 a Artilérie
T8 : IS-3, 110, AMX50 100, T32, AMX13 90


BAGO

WN8 - 1100+ ( nebo individuální přístup )
TS - NUTNÉ
Aktivita ve výuce 2-3x týdně
u WN8 1400+ individuální přístup nebo směrování do HUGO

T10: Co budete mít po dohodě s vedením

T8 : IS-3, 110, AMX50 100, T32, AMX13 90

T6 : Cromwell, T37 , KV-85 , M6, Hellcat ...


2) Komunikace
Team Speak, Team Speak, Team Speak. Používáme a je podmínkou.


3) Čety
Čety všech úrovní a v obou divizích se jezdí neustále, pokud neprobíhá nějaká větší akce. Ať už se jedná o rubačky na mapě, roty nebo trénink.


4) Šarvátky / Strongholdy
V tomto ohledu se snažíme maximálně využít tuto možnost. Jednak pro společné hraní a také pro trénink sehranosti a spolupráce. A je to bez rozdílu, zda se jedná o rotu složenou z HUGO. BAGO nebo míchanici z HUBAGO. Na jednom TS jsme všichni, jezdíme aktivně.


5) Clan Wars
V tomto bodě máme další posun. Snaha zlepšovat se a makat na sobě jako správný makak nás dovedla do fáze, kdy se CW staly naší další náplní hry. A díky vzniku Akademie se chceme zaměřit na zdokonalování již stávající základny HUGO a možnosti tréninku a zlepšování se v rámci výuky v BAGO.


6) Srazy
Konáme a pořádáme. Ať už se jedná o lokální akce jednotlivých buněk ( v tuhle chvíli je nejaktivnější buňka Jihočeská ) tak i celoklanové srazy které se objevují v průběhu léta.


7) Historie a jiní kostlivci v garáži
Jelikož již jste nebo možná budete členem naší Opičárny, budete bráni jako Opičák a nikoliv jako někdo z nějakého klanu v minulosti. A bylo by vhodné, aby ve smečce zůstala nálada k hrdosti nést titul Opičáka. Bez ohledu na to, zda jste v HUGO nebo BAGO. Jsme stále jedna tlupa, jsme stále jedno uskupení. A s tím je spojeno i vyřešení minulosti. Ať už jste byli předtím v jakémkoliv klanu, očekáváme, že vstupujete s čistým štítem a bez rizika toho, že vám za 14 dní vypadne z tanku kostlivec.


8) Oznámení sebe sama džungli
Abychom věděli, jak jsme na tom všichni a jak na tom jste i vy, máme tu poslední podmínku. Členství klanu je spojeno s registrací na našem interním fóru ( odkaz Vám tady nenapíšu, je to totiž strašně tajné a krutopřísně hustodémonsky unikátní fórum )

Pokud jste se prokousali až sem a nenašli jste po cestě v textu žádný shnilý banán, který je Vám proti srsti, jste na dobré cestě stát se Unikátním Opičákem. Ať už rovnou v boji, nebo v rámci studií a tréninku. V případě zájmu nám pošlete přihlášku na frontu nebo do Akademie a napište nám něco o sobě a o tom, co pro Vás ta hra znamená a čeho chcete dosáhnout. Poklábosíme, vybereme si blechy a uvidíme. Určitě Vám dáme čas se rozkoukat v průběhu jakési „zkušební doby“ než Vás smečka přijme naplno.

Kontakty HUGO
HUGO Alfasamec – GOLFHONZA
HUGO betasamci – SIR_MINER , ROJVOLGAUNT , OLAFDARK
HUGO Pralesní vedoucí – HOUH , MONSTERO , SHOCKEREK , PRTKIN , XAVENGERSVK , WARBABBY , ROTTERSTAIN
HUGO Komunikační opi – ULFHEDNAAR , VBN78

HUGO Vrhači lián - SICCUS , SKIPPYN , IDZIK , DANCA


Nově BAGO
BAGO Alfasamec – SMOKINGBANJO
BAGO Betasamci - BALDONCZ , DOM156 , JUDVA , KRENIKM7 , CZ_IRONCLAD

BAGO Vrhači lián – ROPUSAK , NEURROA co Vás může zabít dnes, neodkládejte na zítřek …
… a nebo …
… to odložte na pozítří a máte dva dny vegetA PŘIHLÁŠKU K NÁM NAJDETE ZDE

 

 

 

 


Edited by SamuelG, 25 May 2015 - 07:14 PM.


SamuelG #2 Posted 24 October 2012 - 07:41 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Vážení přátelé, tankáni a tankánky, opice a opičáci a další druhy živočichů


Dnes máme pro Vás dvě zprávy z džungle. Jako první bych měl bohužel tu horší


Posted Image


Oznamujeme, že v tuto chvíli, po změně stanov tlupy a současnému detailnějšímu pohledu na dané žadatele o asimilaci opičáky, můžeme začít opět více debatovat se zájemci o vstup do tlupy, ač jsme stále limitováni malým volným prostorem. Proto nemáme v tuto chvíli zastavený nábor, ale kandidáti už budou muset trošku více prokázat, že myšlenka opičích ideálů je pro ně prioritou.


Druhá zpráva je informativní


Vážení přátelé, tankáni a tankánky, velemilé opice a opičáci a další druhy živočichů.


Klan HUGO Vám s radostí sobě vlastní prezentuje naše nové LOGO jenž svojí naprostou nadčasovostí a unikátně skrytým významem jasně a zcela zřetelně vystihuje naše nejhlubší touhy , tajná přání, krutopřísně hustodémonské cíle a ideály a oddanost naší opičí a banánové věci.


http://www.sdilej.eu...4091ede2b0d.jpg

Nechť je náš znak moci viděn na bojišti. Nechť je podceňován nepřítelem, který je pak vyveden z míry. Nechť slouží ke zlepšení nálady a morálky našich spojenců. Nechť je dostatek banánu a lián pro všechny nositele naší myšlenky, věci a blech na vybírání.


Edited by SamuelG, 04 December 2012 - 08:53 PM.


SamuelG #3 Posted 04 December 2012 - 08:54 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Všem opicím, opičákům a zbytku podřadných humanoidů se na vědomost dává, že naši džungli postihla EVOLUCE


http://www.sdilej.eu...acfe843c866.jpgVzhledem k vývoji situace, změn ve vzrůstu stromů a přeskupení lián, rozšíření banánových plantáží a zvládnutí prvních jednoduchých nástrojů se evolučně posouváme směrem k dalšímu fungování naší tlupy. Tento fakt ( Darwinovi díky ) naši tlupu donutil ke změně stanov a informací, prezentovaných na listech banánovníku na každém sloupu, stromu, pařezu a termitišti.

Jedeme dál, močálem černým kol bílých skal.SamuelG #4 Posted 04 December 2012 - 08:57 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

LEGENDY Z DŽUNGLELegenda První - Kůlna


Jednoho rána se tichou džunglí začal šířit snad doopravdy neopičí rámus. Tlupa se postupně probouzela do dalšího dne ale probuzení takovým kraválem jim opravdu nepřidalo na náladě. Alfa samec se vypravil hrdinně vstříc tomu lomozu, očekávaje nepřítele či snad bojovníka o jeho trůn z banánových listů.


„Kdo jen si může dovolit dělat takový bordel v mém opičím vévodstvý“ honilo se mu jeho opičí majestátnou hlavou.Po nějaké chvíli dorazil až k ohradě z větví, lián a kamení.


„Co to tu k opičí zadeli je ?“ zařval až z nedalekého stromu spadlo hnízdo tukanů, kteří se uvnitř pokoušeli zbavit se stejného randálu.


Rány a bušení přestalo. Najednou se zpoza roští vynořila hlava opičáka, pokuřujícího sbalený list banánu, s pazourkem a klackem v ruce.


„Co to tu u Velké opice provádíš a proč budíš celou tlupu a přilehlé pralesní houštiny Šamane“ zaburácel Alfa samec na překvapeného opičáka až seŠamanovi zježily chlupy až na zadeli.


Jakmile se mu podařilo odježit opičí srst, začal opatrně vysvětlovat :

„Víš šéfe, něco mě napadlo. Každý z nás si pořídil nějaký maslostroj, ať už proutěného rychlíka, dřevěného vrhače kokosů po dřevokamenného házeče melounů. Někdo si pořídil a obraný maslostroj s čelním krunýřem sloní želvy. A někdo si tahá dalekonosný katapult. A všichi taháme tyhle opičárny do boje s jinými tlupami a netlupami. Ale nikdo z nás je nemá schované na jednom místě. Sám víš, jak nadáváš, když nejde projít normální stezka, protože tam stojí nějaká mašina. No a aby se ty mašiny postavily na jedno místo, musí se jim postavit doupě.No a tak jsem po nočním tranzu v komunikaci s duchy předků i zadků vymyslel ideu Kůlny. No a protože komu se nelení, tomu se žlutí ( podle banánů, opice nepěstují nic zeleného ), tak jsem začal.“


Alfa samec na něj koukal, přemýšlel a pořád trošku vrčel, protože mu Šaman přerušil krásný sen ve kterém bylo 100 mrtvých protivníků a 286 ovdovělých samic . Ale nakonec mu to nedalo a pravil :“Tak mi tu kůlnu ukaž“


„Ne ne ne a ne šéfe. To není tak jak pravili naši předci a zadci. Musím to celé postavit a až to bude hotové, tak Vám kůlnu můžu dát. Ale dřív to nejde“ vykřikl Šaman.


Cože ? Ty se opovažuješ ….“ Zařval Alfa samec ale hned zmlknul. Vzpomněl si, že když se posledně v jeho rodné tlupě před rozpadem společenstva něco řešilo a došlo k urážce duchů všech předků a zadků, tlupa se rozpadla. Zabrblal něco pod nosem a pravil již s klidnějším tónem :“ Dobrá tedy. Nech si své duchy. Ale najdi způsob jak nám ukážeš jak jsi pokročil, aniž by jsi nás musel pustit blíže.“


„ To už jsem vymyslel. Budu vám to kreslit na banánové listy a nosit a lepit na tamtamový strom. Ať se podívají všichni“ pravil Šaman


„Ujednáno. Já ti zajistím klid pro tvou práci. Ale slib mi, že už nikdy nebudeš začínat ráno dřív, že tukan dvakrát tukne tukanici tukadlem“


„Ujednáno šéfe“


… a tak se ohrada kolem kůlny zajistila padajícími liánami s kokosovými ořechy a zem se pokryla šlupkami od banánů, aby tam nikdo nevlezl dříve než bude hotovo. A po půlce dráhy měsíce po obloze se opičáci konečně dočkali. Přišel den, kdy se Šaman došoural k tamtamovému stromu a místo obrázku jen pravil :“Kůlna je hotová a patří Vám všem“


Jaký to shon a spěch nastal. Tlupa se hnala džunglí až k ohradě. Někteří opičáci letěli skoky na liánách, jiní dusali porostem. Ostatní obyvatelé se jim klidili z cesty ale i tak to nebylo bez obětí ( 1 tukan, tři ještěrky, 68 šneků, 163 brouků a jedna stonožka ). A tlupa vtrhla na místo jim dříve zakázané. A radostně shledala stavbu dostatečně honosnou a velkou aby byla chloubou smečky. Aby byla hodna obdivu a uctila myšlenku Velké Opice a památku všech předků a zadků.


Někteří opičáci sice nemohli využít ihned možnosti nové Kůlny a jejich stroje se nehodily do nového výtvoru a  rádi by nějaké menší a skromnější ale i toto jim bylo slíbeno.


A od té doby si může každý opičák ( krom těch co čekají až Šaman postaví to menší ) parkovat svůj opicomaslostroj do Kůlny aby tak uctil svou Tlupu, Velkou opici a duchy všech předků a zadků a možná i prostředků.


http://www.sdilej.eu...ceed1f83300.jpg


http://www.sdilej.eu...ba7fbb9743e.jpg


http://www.sdilej.eu...232d7b0f2cb.jpg


http://www.sdilej.eu...3d4909ab0a3.jpgSamuelG #5 Posted 04 December 2012 - 08:58 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Rádi bychom Vás seznámili s výsledky unikátní návštěvy, jenž zavítala do naší džungle. Byla spojena s tím, že víra v sílu Opic je často zlehčována a zjednodušována ze stran mnoha jiných humanoidů. Snahy opičí tlupy mohou být znevažovány a zlehčovány. Tlupa nemusí být brána silnějšími tlupami jako rovnocenný partner. Avšak naše grupa je stále plna optimismu a dobré nálady a speciální host nám dodal jen a jen další víru v naši věc.


Dovolte abych Vám představil opičáka, honosícího se jménem Alfred Banánštajn.


http://blogmedia.dra.../11/d185470.jpg


Jedná se o převtělení Vašeho uznávaného fyzika. On sám se pokouší šířit další idee a myšlenky. Ale díky zlovůli osudu, jenž je spíše nakloněn vyšším formám vývoje primátů, nemůže tyto myšlenky prezentovat veřejně. Proto se pokusíme Vás seznámit s jeho tezí, jenž nám, jako opičákům dodala další naději v budoucnost.


Za svého lidského života formuloval myšlenku :"Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou jen klacky a kameny"


Nyní přichází jeho převtělení s podporou naší smečky. Sdělil nám zhruba ( aby jste to i vy dokázali pochopit ) :


Nepřestávejte ve svém úsilí. Bojujte dál dle podmínek diktujících člověkem. Ale vždy nezapomínejte na Váš boj, jenž máte v těle i duši. Neboť až příjde ona slavná čtvrtá válka, vy budete ti nejlepší, jenž budou klacky a kameny drtit znova své nepřátele.


A proto jsme se rozhodli tímto podpořit povědomí o naší smečce a nezlomně trénujeme dále, slavíce prvních větších úspěchů


Posted Image


Edited by SamuelG, 04 December 2012 - 09:01 PM.


SamuelG #6 Posted 04 December 2012 - 09:03 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011
Dobrý den

Dnes Tamtamy přinesly několik informací najednou z džungle :

1) Tlupa změnila pravidla opičáren
2) Tlupa změnila mírně pohled na zájemce o asimilaci opičí myšlenkou
3) Šaman tlupy postavil novou opičí Kůlnu
4) Navštívil nás Albert Banánštajn a povzbudil nás v našem boji :D

SamuelG #7 Posted 13 January 2013 - 01:53 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Díky komplikacím přes svátky jsme se dlouho neozvali a proto to napravujeme. Sice momentálně trpíme tím, že na fóru nefunguje vkládání obrázků, takže naše staré plakáty a zatím i vše nové bude bez obrázků. Ale zde alespoň to, co nás potkalo přes svátky :D

Exkurze do Afriky
Na africkém pobřeží Boke nic nenasvědčovalo tomu, že se tu něco semele. Majitelé hromady písku u vody sledovali obzor. Klid není věčný. Mír je jen přestávka na přezbrojení mezi dvěma konflikty.

A pak to vypuklo. Na pobřeží se vyrojilo z noční temnoty několik plavidel. Z nich přímo vyskakují pancéřované mašiny a bratro-sestro-matko-otco-dědko-babko-vnučko-vnoučko-vražedná bitva započala.

A už je tu máme …
Z nenápadného bambusového člunu se valí banány pokreslené opicomaslostroje, vrhají se za skřeků a jeků do bitevní vřavy, rozdávajíce rány klacky a šutry. Pak po krví zalitém písku skáčou a šplhají do obranného srubu majitelů a úspěšně je likvidují. Konečně souš, konečně palmy …

Nezahálet, neusnout na listech banánovníku. Už začala příprava na obranu. Vpředu pláž, již bez památky po nočních bojích, za zády neprostupná džungle, kde číhá něco mnohem nebezpečnějšího.
Druhý den opičáci vidí vše, co sami zažili. Jedni z bojujících se již škrábou ke srubu. Ale pasti z banánových šlupek a vrhané kokosy nepřítele zastavily. V tu samou chvíli se vrací další tlupa, jenž se pokoušela proniknout dále do stromoví, ale neuspěla. Místní obyvatelé džungle jsou silnější.
Třetí den na pobřeží. To samé. Zase ubráněno ale dál do džungle se nedostáváme. A začínáme pociťovat nedostatek šlupek a kokosů.

V den čtvrtý již nemáme sílu bránit a opouštíme území. Džungle za námi stále odolávala. Přesto jsme rádi, že jsme zanechali na pobřeží další otisk našich zadků ( odvážlivci i předků ) a víme, že ta džungle vzadu nemůže odolávat věčně.

Svátky v džungli
Je to tu. Bitva o titul Velkého Opičáka dobojována a titul udělen
Každá opice měla možnost bojovat. Ať už o nejvíce zabitých termitů ( nejvíc mrtvolek na 1. Tieru ), s hroší kůží ( Ocelová zeď ), nejvíce zmlácenými či zabitými protivníky ( mrtvolky v četě či největší opičí podpora ) a největší účasti za svátky na bitevním poli

Každý měl šanci prokázat své, každý se snažil. A zde představujeme pořadí na prvních pěti pozicích :

1. DevilHammer – sláva Velkému Opičákovi
2. PLD-Wasilij
3. 8Rosi
4. Hanouja + Prospektor
5. Dadyn

Sláva vítězům, čest poraženým a banány pro všechny


Co dál ? To se brzy dozvíte. Další závod se blíží. Bohapustá řež za zvuku skřípění pásů. Zem pokryta dýmajícími vraky, šílenství v očích, smrt na jazyku, odhodlání v duši a 10 000 slonů … Již brzy zahřmí džunglí ryk boje a skřeky a jeky tlupy neboť se blíží


BÁJEČNÍ OPIČÁCI NA PANCEŘOVANÝCH STROJÍCHJeIinek #8 Posted 13 January 2013 - 02:18 PM

  Vítěz 1. CCCupu

 • Player
 • 24407 battles
 • 211
 • [TRIFI] TRIFI
 • Member since:
  12-26-2012
Ahoj,chtěl bych vstoupit do vašeho klanu. Moje nejlepší tanky jsou: Churchill III,Churchill I,KV-1,PzIV,Hetzer je mi 15 let ale myslím si že mezi 15 a 16 lety není moc velký rozdíl. Nick: Mr_Troller.

SamuelG #9 Posted 16 January 2013 - 09:07 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011
Pokud mas zajem, posli nam prihlasku a neco krasneho a spravne opicackeho nam napis. Jen predem davam predem info, ze jsme momentalne na celkem plnem stavu dzungle a s nekolika cekateli pod palmami.

SamuelG #10 Posted 11 February 2013 - 01:09 AM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011
HODNĚ RÝŽE
aneb
JAK OPIČÁCI SLAVÍ ČÍNSKÝ NOVÝ ROK

Je krásná noc na konci týdne. A do naší džungle se donesla zpráva, že ti, jenž nám dodali některé ze stávajících či nově zakoupených strojů, slaví začátek jejich Nového Roku. A tak jsme se sešli na poradě naší tlupy a dohodli jsme se, že bychom mohli slavit s nimi ( pozitivním přístupem k životu v džungli je slavit každou věc, neb to může být klidně i Vaše poslední oslava ). Nakoupili jsme nějaké ty ohňostroje a sešli se zase v kruhu

Posted Image

První salvy ohňostrojů se nám vyvedli a my jsme se rozhodli pokračovat. Dbajíce ale nějakých bezpečnostních pravidel, určili jsme si střelbu jedním směrem. Dokonce na těch rachejtlích byly ty pravidla napsaná ( sice je trochu problém, že jediný, kdo umí číst je Alfasamec a vždycky musí hledat ještě mě, Šamana, pokud chce něco napsat ). A tak jsme se přesunuli jinam a pokračovali v řádění a prskavkách

Posted Image

Jaké bylo naše překvapení, když nám byla ještě Teletexem zaslaná zpráva ( kousek rozsypaného čaje na kousku hedvábí, co bylo doručeno čínským vrabcem ), že naše asijské spoluopice i neopice slaví rok Hada. ( Fuj .... nesnáším hady ). Nu což, jdem do toho. Škoda každé opičárny, která padne vedle

Posted Image

No a když už blbnem, tak ať je taky vidět kdo blbne  Aneb trvalo to dlouho ( jak už jsem zmínil ten problém s tím psaním a čtením ... ), ale podařilo se. ( jednomu z náborářů rachejtle spálila kožich křížem krážem v soustředných kruzích od zad až na paty )

Posted Image

A když už se náš Alfasamec tak krásně rozečet a já tak rozepsal ( a uhasili jsme toho hořícího opičáka ), tak jsme se ještě rozohnili víc

Posted Image

Jenže to by jsme nebyli my, aby to pak nakonec dopadlo stejně jako všechny ostatní akce ...

Posted Image

Pro dnešek oslavy skončily, zábava veliká, ztráty minimální ( to víte, ty chlupy na zádech a ještě jsme trefili jednoho lenochoda ) a jdeme vstříc dalším opičárnám.
Hodně zdaru na bojišti a banány pro všechny

Terka1 #11 Posted 15 February 2013 - 11:07 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 4284 battles
 • 781
 • [DAK] DAK
 • Member since:
  08-16-2012
Hezké a zábavné čtení :) Albert Bananestein  :Smile_veryhappy:

SamuelG #12 Posted 24 February 2013 - 03:26 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011
Děkujeme. V dohledné době plánujeme návštěvy dalších známých opicobností. Budeme informovat :)

SamuelG #13 Posted 22 March 2013 - 06:18 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Tak se naše opičárna k oslavě Čínského nového roku objevila v březnovém hlášení aktivit EU komunity. Volejme sláva a na tři dny zlevníme banány :D


http://worldoftanks....rch-edition-cs/SamuelG #14 Posted 27 March 2013 - 08:54 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Již nějakou dobu se jako klanový Šaman musím zaobírat myšlenkou návratu duše z říše duchů našich i Vašich předků a zadků na tento svět. Jest to myšlenka veliká a všeobjímající a proto jsem se vrhnul do neznáma ve snaze toto dokázat. Pro tento případ jsem jako první část pokusu vzal první možnost a to :Návrat neopičí duše zpět na svět ve formě dokonalejší, tudíž opičí. A světe div se, narazili jsme na několik současných a zároveň několik historických dokumentů, jenž toto dokazují. U těch historických jsme si museli vyžádat potvrzení duchů po obětování 6 tukanů, 3 papoušků, jednoho termitiště a vrány ( tu máme z dovozu a byla fakt drahá. A drzá ).


Nejdříve zjištění ze současnosti. Prvním je příbuzný bratranec sestry tchána vdovy po strýci našeho Alfa samce. Překvapivě je u něj velký výskyt hudebních vloh ( ideálně dokáže hrát na kokosy a nervy ), nemá oblibu v úpravě ochlupení hlavy a je tak trošku blázen. Jmenuje se Bobowen. A musíte uznat, že zde je podoba velice blízká.http://www.sdilej.eu...ecc6f99f2a7.jpg


Nebudeme zacházet dále. V roce. Krátce žijící synovec snachy od strýce otce jednoho z našich betasamců projevuje také hudební a hlavně taneční vlohy. Tyto jsou spojeny se zvláštními kreacemi a naprosto neočekávatelnou chůzí dozadu, i když má jít dopředu ( interně se říká, že se snaží ze všeho vycouvat a někam se zašít. Dokonce je často vídán v blízkosti opičích školek ). Debata o převtělení asi ani tady není nutná.


http://www.sdilej.eu...1148311afa8.jpgNyní se dostáváme k pramenům historickým. Krom hudebně nadaných opičáků se dají najít i ti, jenž své nadání nasměrovali směrem k výtvarné tvorbě. Musíme ovšem již do historických zdrojů a s konzultací duchů předků i zadků. Narazili jsme i díky tomuto výzkumu na fotografii jednoho opičáka ( špatně vycpaného ) z muzea z města známého spoustou Barů a Cel které je rodu ženského ( Barcelona, kdyby vás to netrklo ). Byl známý tím, že dokázal jakýmikoliv dostupnými barvami pomalovat jakýkoliv kousek své klece. Pravdou jež že po nějakém čase to přestalo ošetřovatele bavit a barvy mu vzali. On však někde našel skrytý zdroj. Jen bylo divné že používá jedinou barvo a tou byla hnědá.


http://www.sdilej.eu...8fa94a84b78.jpg
A jako poslední tu máme další zjištění. Tentokráte se jedná o rok 1981, kdy byl uměleckým malířem zachycený jiný opičák, pocházející z Cirkusu Hobo Bobo. Ač údajně nebyl nikdy v ničem trénován, byl schopen zcela jednoduše zaujmout vzpřímenou pózu. Zároveň byl velice náročný stran společensky korektního oblékání, miloval doutníky a zcela a jasně stál za svými názory a stal se symbolem svobody pro všechny opice, jenž se dokážou postavit hrozbě a nebezpečí smrti. ( pokusil se utéct ve snaze uloupit principálovi další doutníky a byl bohužel ve svém pokročilém věku tak zmatený, že místo do maringotky vlezl do lví klece ). Myslím, že podobu také není nutné komentovat.


http://www.sdilej.eu...f17d7511fcd.jpg


Upřímně doufáme, že Vás tento výzkum překvapil a odvedl Vaše myšlenky od problematiky čistě tankové. V dohledné době rádi zveřejníme druhou část výzkumu a tou je převtělení opačné, aneb co se stane, když se duch opičí zrodí v těle člověka.S pozdravem Váš ŠamanTechnologics #15 Posted 28 March 2013 - 10:39 AM

  Second Lieutenant

 • Player
 • 25445 battles
 • 1,040
 • [EHW] EHW
 • Member since:
  03-19-2011
:smile:  mate coolove garaze, chalani. Pekne ste sa s tym pohrali.

SamuelG #16 Posted 11 April 2013 - 06:15 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011
Taky ta garáž stála dost časů a nervů, pokusů a omylů, reprodukce slovníku nespisovné češtiny a opičtiny ale nakonec to dopadlo.

SamuelG #17 Posted 24 April 2013 - 12:01 AM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Tak to vypadá že tak úplně marní nejsme :)


http://www.sdilej.eu...7807b0090e0.png


Chce být někdo asimilován myšlenkou Velké Opice ? Něco místa v džungli by se našlo :DSamuelG #18 Posted 25 April 2013 - 11:56 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Gábor
... ne to jsem nemyslel ....
Tábor
... sakra to taky není ono ...
Fábor
... k čertu to už vůbec není ono. Jo už vím ...

NÁBOR


Tak tu máme zase jednou chvíli kdy jsme se rozhodli dát na vědomost i nevědomost ( koho to nezajímá, ten to nebude číst ), že máme v současné chvíli několik málo volných lián v džungli a tlupa má kapacity aby mohla přijmout nějaké další opičáky i neopičáky ( u neopičáků věříme, že prokážou svoje zanícení a nebude to monkey business )

Posted Image

A koho/co ( 4. pád - z jahody na znak ) že to hledáme a komu/čemu ( 3. pád - po šlupce na zem ) nabízíme místo na liáně, příděl banánů a kokosů ( v případě nevolnosti vedeme avokádo ) a možnost zapojit se do správných a pořádných Opičáren ? Ať už s hledáním spoluopic, aktivitám v opičích rotách, možnost účastnit se námi dotovaných interních turnajů a řeží nebo zapojení do Klanvórů, kde se pokoušíme s občasnými úspěchy správně banánizovat Afriku ?


- máte správné maslostroje MINIMÁLNĚ NA OSMIČKOVÉ ROTY A JEŠTĚ LÉPE NA CW ?
- máte chuť se OPRAVDU aktivně podílet na opičárnách ?

- chcete si zahrát a něčemu se třeba naučit (
jsme chytří jako opice )
- je pro vás Tankování zábavou a relaxem ?
- nejste agresivní nerváci a lingvisticky vybavení dlaždiči ?

Pokud jste na všechno viz. výše souhlasně pokývali hlavou ( pojídajíce alespoň nějaké tropické ovoce ), neváhejte a vezměte kus banánovníkového listu ( přihláška pro neopice ) , naškrábejte na něj něco a dejte nám o sobě vědět.


Napište nám důvod, proč se chcete stát Opičákem. Nebojte se. Dejte vědět jaký máte vztah k banánům a kokosům. Nebojte se. Napište nám co od Tankování očekáváte. Nebojte se. A uvidíte jak to dopadne.Za mě,jako za klanového Šamana a člena Opičího senátu můžu potvrdit, že jakákoliv přihláška bude vhozena do naší poradenské křoviny, Opičí senát ji patřičně posoudí a v dohledné době se obratem ozvou z džungle skřeky a jeky, které vám dají odpověď nato, zda je pro Vás připravena liána.


Posted Image
A pokud si pořád nejste jisti, nedáte nic zato, pokud to nezkusíte.

Protože
"Co Vás může zabít dnes, neodkládejte na zítřek"


Edited by SamuelG, 02 May 2013 - 06:57 PM.


SamuelG #19 Posted 02 May 2013 - 06:56 PM

  HUGO

 • Clan Diplomat
 • 16784 battles
 • 267
 • [G0G0] G0G0
 • Member since:
  06-14-2011

Vážení opičáci i neopičáci


Máme za sebou téměř 14 dní aktivního účinkování na globální mapě v rozsahu 2-3 území v dlouhodobém držení. vzhledem k tomu, že se začíná v klanu zvyšovat počet opičáků, kteří si přebudovali své kůlny na nejvyšší stroje a společné trénování nese své ovoce, začíná se nám dařit i na tomto písečku. A proto v klanu proběhla akce "Vyrostla malá opička tam mezi palmami" a můžeme vesele ohlásit dosažení dalšího evolučního stupně.

Posted Image

Veřejně se přihlásíme k tomu, že dále hledáme aktivní hráče ale začínáme již lehce zvyšovat opět požadavek. A tím je minimální technické zázemí pro osmičkové roty a chuť expit na nejvyšší mašiny a rozmnožit a zvýšit potencionální sílu tlupy pro boj na globálním pískovišti.

Takže kdo si chce zahrát CW a má techniku a stále nechce podléhat vyšší požadavkům profesionálních tlup na CW, má šanci u nás najít vcelku slušnou kombinaci pohody a klanových aktivit.elwiscomeback555 #20 Posted 13 May 2013 - 02:42 PM

  Lieutenant

 • Player
 • 17292 battles
 • 1,832
 • [BN4LF] BN4LF
 • Member since:
  10-25-2012
Chtěl jsem jenom napsat jaká obrovská sranda je číst vaše klanové hlášení :)

je mi líto masožravé želvy :(

Also tagged with klany, hugo, opice, opičáci, banán

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users