Jump to content

Rusové odpovídají na fóru - diskuze, komentáře názory

• Please log in to reply
8086 replies to this topic

_Imperium #8081 Posted 29 May 2017 - 07:36 PM

Major

• Player
  • 31750 battles
  • 2,667

Pokud jsem to stihnul pojmout, tak HD mapy by měly mít cca 10x víc polygonů než současné.

Přepracují se i textury po zásazích, prý je to v plánu.

"I na tanku?"

Tak... na tanku je to těžší...

Jak to? Vždyť jsou to jen textury na modelu?

No, abych byl upřímný, chceme je vylepšit.. časem... je to tak, že to nikdy nebylo prioritou, tak...   :teethhappy: WG....

kde je moře, je i vlnobití.. a docela to vypadá dobře, tak je mokrej, tam kam dosáhla hladina, nebyde to prý mít vliv na gameplay, je to jen vizuální efekt

Na testu jim zůstal viset objekt na tanku (prkno) zapíchnutý v tanku.  ... že prý to snad i opraví :)

:honoring:

Edited by _Imperium, 29 May 2017 - 07:47 PM.

VijaCZ #8082 Posted 05 June 2017 - 02:09 PM

Brigadier

• Guest
  • 74958 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

https://cs.wikipedia.org/wiki/Autismus

No já myslím že ta definice a příznaky na artyléristy docela sedí - konečně i na mě by to tedy sedělo, obzvláště v době kdy sem ještě artynky hrával sem byl naprosto stejnej, slepej, nevědoucí, stranou všeho dění, netušící co se kolem mě vlastně děje a proč, hrající naprosto jinou hru než "zbytek světa" a navíc mi to bylo jedno, že kvůli tomu má moje okolí ( myšleno tým ) problémy - podle mě to vcelku trefil :)

anonym_Ly4ghORmNPzT #8083 Posted 06 June 2017 - 02:38 PM

Corporal

• Player
  • 0 battles
  • 188

View PostLuckySta, on 06 June 2017 - 09:08 AM, said:

v tom já nevidím problém...

mě vadí, že člen vedení společnosti se takto vyjadřuje o lidech, kteří ho živí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nikdo mi nevymluví, že to nemyslel hanlivě...

bez nás by seděl v nějaký chajdě v rudorusku a byl by z něj obyčejnej hacker

AROGANTNÍ ******* ******** ***** ******** !!!!!!

Víte o autismu oba dva tři [edited], takže se raději zdržte dalších komentářů. V rádoby pseudo-humorné rovině se navážíte do nemocných/postižených, pro což omluva ani pochopení neexistují.

VijaCZ #8084 Posted 07 June 2017 - 04:48 PM

Brigadier

• Guest
  • 74958 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Ještě upřesním - nepřirovnal k autistům lidi ale artynáře :)

Mimochodem - pokud by to snad někomu uniklo - autista je člověk a při vhodných podmínkách mu jeho postižení nemusí v lehčí formě nemusí zas tak překážet, u těžších je to samozřejmě složitější, každopádně věta " přirovnává lidi k autistům" trošku pokulhává  :D

_Imperium #8085 Posted 07 June 2017 - 07:01 PM

Major

• Player
  • 31750 battles
  • 2,667

Jenže artyny hraje široká paleta hráčů. Vyjadřovat se takto o lidech, kteři tuto hru hrají a defakto Makarova živí, je přinejmenším hloupé.  Jsou lidi, kteří mají nulovou sociální inteligenci. :) Ale řezat větev na které sedím....:facepalm:

Ale hezky to zapadá do toho, jak si váží hráčů. :coin:

Terentius #8086 Posted 08 June 2017 - 06:29 AM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
Je zbytečné a nevkusné urážet autisty.

Porucik_ #8087 Posted 08 June 2017 - 11:15 AM

Major General

• Player
  • 45756 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Nikto autistov neurážal. Celá debata bola o arty a jej zmysel bol prekrutený, bolo vytrhnuté slovo z kontextu a vyrobené haló okolo toho. Kto z vás čítal celý dialóg? Alebo aspoň celú odpoveď? Už tá mohla napovedať.
Арта - нормальный класс для аутистов, что Вам не нравится?)" — С. Макаров.
Hráč sa sťažoval že arty sú príliš ťažké na hranie a treba ich bufnúť. Makarov doslova odpovedal že "arty sú normálne trieda pre autistov, čo sa vám nepáči? Podľa mňa reálne ohodnotil nároky na skill pre hru s arty. Možno nie politicky korektne, ale som si istý že mu nešlo o urážanie autistov. Že artynári vyskočili ako čertík z krabičky je logické. Vždy sa dotkne keď sa poukáže na to "že ten kto nevie, ten to učí, kto nevie ani učiť hrá arty. "

Viac mi vadí, že v spoločnosti v ktorej žijeme, kde polovica nefunguje a tá funguje zle, je najväčší problém ak pri pomenovaní problémov použijete nekorektné slovo. Odpútavať pozornosť od problémov tým že sa rozoberajú malichernosti.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users