Jump to content

[VIDEO] 8.0 Pytania i odpowiedzi Storma (ASAP)

• This topic is locked This topic is locked
96 replies to this topic

rishyu #1 Posted 27 September 2012 - 05:08 PM

Second Lieutenant

• Military Reserve
  • 6218 battles
  • 1,156
Nasze biuro w Mińsku nakręciło krótki wywiad ze Stormem, jednym z developerów World of Tanks.

Poniżej tłumaczenie i video

Tłumaczenie

Spoiler                     

Video
Spoiler                     

Edited by rishyu, 28 September 2012 - 05:20 PM.

riddik33 #2 Posted 27 September 2012 - 06:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 59335 battles
  • 306
Niech coś powiedzą o patchu 8.1, a nie takie proste tendencyjne i oczywiste pytania.

Shadow_1 #3 Posted 27 September 2012 - 09:18 PM

Private

• Player
  • 14283 battles
  • 42
Nie wiem czy to właściwy dział ale musze to zgłosić: z około 20 bitew rozegranych dzisiaj nagrały mi sie tylko 3 (!)...włączone mam nagrywanie bitew i sprawdzałem we właściwym katalogu (chyba że się zmienił) i przez to jedna z najbardziej epickich bitew nie została nagrana... :Smile_sad:  no i pytanie: czy można ją odzyskać i jak naprawić to nagrywanie...grr...

FightingCookie #4 Posted 27 September 2012 - 09:20 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 24957 battles
  • 219
a gdzie tak ważne pytanie na które osobiście liczyłem w tym filmiku:
Dlaczego WG zdecydowało się zwiększyć koszt naprawy arty t8 - osobiście chciałbym znać prawdziwy powód tej zmiany..

mecenasik #5 Posted 27 September 2012 - 09:30 PM

Private

• Player
  • 12650 battles
  • 7

View Postrishyu, on 27 September 2012 - 05:08 PM, said:

Dlaczego nie dostałem medalu Boeltera?
  • W wersji 8.0 został on usunięty. Czy to dobrze czy źle, nie wiem. Generalnie zastąpiliśmy go dwoma medalami do odznaczenia dużej ilości zniszczonych wrogów: medalem Riddley Waltersa za 8-9 i medal Poola za 10-14 zniszczonych przeciwników. Medal Boeltera nie będzie już przyznawany.
Czy nie stracę medali Boeltera, które otrzymałem?
  • Zostaną one zachowane i w Twoich statystykach będą się wyświetlać tak, jak dotąd.

Mam takie pytanie, czy któryś z nowych medali nosi imię jakiegoś niemieckiego czołgisty, czy obecnie dla twórców gry każdy niemiecki pancerniak to nazista i dlatego usunięto ten medal?

kaer_pol #6 Posted 27 September 2012 - 09:44 PM

Private

• Player
  • 15959 battles
  • 42
Dlaczego po dotknięciu wrogiego TD moim light tankiem tracę po 50-60 HP?
Przecież to idiotyzm.

rafalgorny #7 Posted 27 September 2012 - 09:51 PM

Private

• Player
  • 12134 battles
  • 9
może kiedyś się przyzwyczaję narazie błądzę jak we mgle której ptch 8.0 nie szczędził.

Shadow_1 #8 Posted 27 September 2012 - 10:08 PM

Private

• Player
  • 14283 battles
  • 42

View PostShadow_1, on 27 September 2012 - 09:18 PM, said:

Nie wiem czy to właściwy dział ale musze to zgłosić: z około 20 bitew rozegranych dzisiaj nagrały mi sie tylko 3 (!)...włączone mam nagrywanie bitew i sprawdzałem we właściwym katalogu (chyba że się zmienił) i przez to jedna z najbardziej epickich bitew nie została nagrana... :Smile_sad:  no i pytanie: czy można ją odzyskać i jak naprawić to nagrywanie...grr...

Ekhm...

PS: Jeszcze poprawka..to była najlepsza bitwa...dość rzec, że pobiłem rekord konta w doświadczeniu (1533, VK2801) :Smile_amazed:

adamPOLAND #9 Posted 27 September 2012 - 10:12 PM

Corporal

• Player
  • 24356 battles
  • 176
  • [BO-S] BO-S
no właśnie,dlaczego usunięto funkcję ATAKUJĘ z menu,i niewiem czy to jakiś BUG jest na mapie Lakeville ale z jednej strony po lewej jak się zjedzie na niżej położoną wysepkę to już nieda się wyjechać,spaść do wody spadniesz ale żeby wyjechać to już się nieda,są takie kamienie tam i ani do tyłu ani do przodu ani pod ukos,jak tam wpadniesz to już nie pomożesz nikomu z drużyny,i przestoisz całą rundę

L3ikmer #10 Posted 27 September 2012 - 10:13 PM

Private

• Player
  • 14984 battles
  • 26
A ja się pytam czy zostaną przywrócone statystyki na koniec każdej powtórki. Byłoby by bardzo miło gdy to się pokazało.

Jean_Pierre_Rheinault #11 Posted 27 September 2012 - 10:24 PM

Private

• Player
  • 13005 battles
  • 3
Niech mi ktoś powie gdzie wyświetla się informacja o posiadanym stanie wolnego doświadczenia. Albo jestem sprawny inaczej, albo rzeczywiście tego tam nie ma.

xjan #12 Posted 27 September 2012 - 10:25 PM

Private

• Player
  • 15401 battles
  • 19
  • [XMEN1] XMEN1
A co z PZ4 czy będą jakieś rekompensaty jakie były np. przy wprowadzeniu T34 jako czołg premium. Albo podczas rozłamu KV-1. Na KV-1 i KV-2.

eminem68 #13 Posted 27 September 2012 - 10:26 PM

Private

• Player
  • 27047 battles
  • 25
  • [WKTP] WKTP
A mnie nie pasuje, a raczej brakuje jednego. Przy zbieraniu doświadczenia na jakiś czołg, po wejściu w statystyki było wyświetlane ile doświadczenia trzeba jeszcze zebrać (ile brakuje) aby dany czołg wybadać, teraz tego nie ma, jest tylko napisane ile doświadczenia dany czołg kosztuje żeby go wybadać. Niby można samemu policzyć, ale robić to za każdym razem, to trochę męczące.

kryb #14 Posted 27 September 2012 - 10:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 42347 battles
  • 334
mi również bardzo przeszkadza brak możliwości podglądu ilości expa potrzebnego do odkrycia modułu, czołgu gdy takowy zostanie odkryty?

Edited by kryb, 27 September 2012 - 11:01 PM.

Templarus #15 Posted 27 September 2012 - 11:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29076 battles
  • 1,086
A ja mam inne spostrzeżenie, brałem udział w teście i wiem gdzie i jak dało się wjechać czołgami.
W wersji 0.8.0 nie jest już tak różowo - spaść pewnie skądś mozna, ale większość pagórków jest niedostępna.
Mapy zostały zmodyfikowane, ale tak nie do końca, tak?
Czyli nie jest to wprowadzenie testowanej wersji 0.8 tylko czegoś pomiędzy. Niby jest fizyka, ale okrojona.

O płynności gry nie wspomnę, bo szkoda mi już słów na te lagi.

W_bulu_i_nadzieji #16 Posted 27 September 2012 - 11:11 PM

Private

• Player
  • 1963 battles
  • 26
  • [MOSG] MOSG

View Postrishyu, on 27 September 2012 - 05:08 PM, said:

Nasze biuro w Mińsku nakręciło krótki wywiad ze Stormem, jednym z developerów World of Tanks.

Poniżej tłumaczenie i video

Tłumaczenie

Spoiler                     

Video
Spoiler                     
1)Skopane drzewko rozwoju ...nawet nie wiadomo ile xp-a trzeba do nowego wozu/modułu
2)Grafika strasznie gryzie w oczy (bloom or something)
3) Skopanie charakterystyk niektórych wozów (Taki t28 z niskich tierów z 57mm teraz ma celność katapulty , pociski dosłownie rozpływają się w powietrzu i nikt nie wie gdzie poszły , na pewno nie dostał ich przeciwnik którego wciąż mamy w celowniku
4) Zmiany w kosztach napraw ...ktoś chwaląc się aktualizacją zapomniał o niektórych rzeczach powiedzieć graczom ?
5) T-50 utracona zabawa i odebranie wszelkich atutów temu 'czołgu' na wzgórkach i na wzniesieniach , chyba że ktoś chce pochwalić się 'red teamowi' jak ładnie gąski się gubi
6) Co mnie obchodzi w podsumowaniu ile bym miał jakbym miał premium ? Jakbym chciał to wiedzieć to kupiłbym premium i tyle .
7) Co mnie obchodzi w podsumowaniu ile przejechałem kilometrów ? A nie to ważne jest i marzyłem o tym od kołyski, w sumie przecież za każdy przejechany kilometr WG daje 2 sztuki golda :D
8) Co 2-3 walki wywala do pulpitu bez widocznej przyczyny i powodu .

____Zygzak____ #17 Posted 27 September 2012 - 11:18 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 35109 battles
  • 117
A ja mam pytanie dlaczego u mojego kolegi w grze wyświetla się nazwa meda amerykańskiego X tieru M48A1 a mi się wyświetla nazwa tego samego czołgu Patton III .I drugie pytanie dlaczego kolego ma 5 skarg a ja tylko 3.

Death_from_a_shovel #18 Posted 27 September 2012 - 11:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22080 battles
  • 87

View PostFightingCookie, on 27 September 2012 - 09:20 PM, said:

a gdzie tak ważne pytanie na które osobiście liczyłem w tym filmiku:
Dlaczego WG zdecydowało się zwiększyć koszt naprawy arty t8 - osobiście chciałbym znać prawdziwy powód tej zmiany..

powód - Wg systematycznie spierdoliło wszystkie dobre czołgi a na doładke daje taki mm i współczynniki graczom bez premki aby ich drużyny przegrywały. Ludzie posprzedawali czołgi i weszli w artę bo tam te współczynniki mniej przeszkadzają, chociaż takie chamskie kwiatki ze pocisk wylatuje akurat tam gdzie nic nie ma to norma. Arta dawała jeszcze jakiś fun to i to trzeba było spieprzyć,.

View PostW_bulu_i_nadzieji, on 27 September 2012 - 11:11 PM, said:

1)Skopane drzewko rozwoju ...nawet nie wiadomo ile xp-a trzeba do nowego wozu/modułu
3) Skopanie charakterystyk niektórych wozów (Taki t28 z niskich tierów z 57mm teraz ma celność katapulty , pociski dosłownie rozpływają się w powietrzu i nikt nie wie gdzie poszły , na pewno nie dostał ich przeciwnik którego wciąż mamy w celowniku
4) Zmiany w kosztach napraw ...ktoś chwaląc się aktualizacją zapomniał o niektórych rzeczach powiedzieć graczom ?
5) T-50 utracona zabawa i odebranie wszelkich atutów temu 'czołgu' na wzgórkach i na wzniesieniach , chyba że ktoś chce pochwalić się 'red teamowi' jak ładnie gąski się gubi
6) Co mnie obchodzi w podsumowaniu ile bym miał jakbym miał premium ? Jakbym chciał to wiedzieć to kupiłbym premium i tyle .
7) Co mnie obchodzi w podsumowaniu ile przejechałem kilometrów ? A nie to ważne jest i marzyłem o tym od kołyski, w sumie przecież za każdy przejechany kilometr WG daje 2 sztuki golda :D
8) Co 2-3 walki wywala do pulpitu bez widocznej przyczyny i powodu .

dokładnie kolego. Za dobrych czasów t-28 biło niemiłosiernie na 500m z f30. zabrali to działo i gracze grali 57 pomimo ze niemiłosiernie dingowałą od papierowych pancerzy i biła po 45-50 dmg.Tę też trzeba było spieprzyć. mam ponad 1k walk na randomach z 59%win i wygląda na to że koniec gry tym czołgiem i w world of bziu w ogóle.

Nie pisz posta pod postem. ~Sevard

Templarus #19 Posted 27 September 2012 - 11:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29076 battles
  • 1,086

View PostW_bulu_i_nadzieji, on 27 September 2012 - 11:11 PM, said:

Ad 1)
jak najbardziej, to co jest teraz wygląda jak linia produkcyjna t-34  brrrr......
Poprzednie było przejrzyste, czytelne, po prostu miodzio....
Ale tak to jest - lepsze jest wrogiem dobrego.... jakiś techniczny siedział i dumał, dumał az wydumał.....
Niechby chociaż istniała opcja wyboru stare/nowe drzewko.....
Ad 2)
zgadzam się + wiekszy opór powietrza... wszystko chodzi wolniej nawet na minimalnych ustawieniach.....
Może WG oprócz golda zajmuje się sprzedażą komputerów typowo złożonych pod gry?
Ad 4) coś tam pojawiło się w rozpisce, ale oczywiście tuż przed wprowadzeniem 0.8
Ad 5) .... za to zabrali armatke pz IV  - tak pewnie by Ci odpisali ;)
Ad 6) dokładnie.... chociaż z satysfakcją patrzę i w głebi ducha myśle.... i co... nie napchacie się moją forsa a ja i tak mam niezłe wyniki.

...oraz wiele wiele innych drobiazgów mające wpływ na grę a nie wymienione up.

Jakieś tytuły godne polecenia? latających ptaków ani tonących statków nie zamierzam testować.....
WG daje ciała.... nastepnym razem gdy będe chciał pouprawiać seks za pieniądze pojade na 'pigalak'
przynajmniej tam to ja będe dym..... a nie bede dym....y.

Yatori90 #20 Posted 28 September 2012 - 12:55 AM

Corporal

• Player
  • 18038 battles
  • 124
Także spodziewałem się odpowiedzi na jedno pytanie, ale się nie doczekałem. W sumie wątpię bym się doczekał bo to raczej sprawa indywidualna. Kiedy chcę włączyć nową grafikę.. gra mi się strasznie tnie, nawet na najniższych ustawieniach. Jak daję na standardową to wszystko tam mam na max i płynnie chodzi. A ta nowa grafa to nie wiem.. jakiś fail optymalizacyjny czy co ? tnie mi się gorzej niż Crysis2 na wysokich. A kompa złego nie mam : CoreQuad Q8300, GF GT220 i 3GB RAM (DDR2). Wiem że to już nie pierwsza świeżość, no ale nie spodziewałem się takich ścin na tym sprzęcie.  Macie też podobny problem ?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users