Jump to content

Kdy se rozvádíte/rozcházíte?

partneři

• Please log in to reply
53 replies to this topic

Ludwa #21 Posted 03 October 2012 - 11:58 AM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Aha, tak si znova musím přečíst svůj příspěvek, abych zjistil, kde jsem se ptal na radu...

Tak - podruhé - a nic. Tohle je jen o odreagování se od všeho okolo. Vidím, že někteří to nepochopili, ale u těch mě to nepřekvapuje. Obzvláště, když tvrdí, že hraní MMO není jediný styl života a přitom mají na fóru přes 3000 příspěvků...

Matho, díky za psychlogický rozbor, ale zle jsi to pochopil. Nevadí.

K tvým klišé - žená ma samozřejmě menší mozek, neboť mozek je tak velký, jak velký je člověk. A protože ženy jsou v průměru o něco menší a míň váží než muži, mají logicky menší mozek. To ovšem neznamená, že by ho využívaly méně. Bohužel to ale neznamená, že ho využívají více - to je klišé a domnívám se, že těch 11 % neuronů navíc nepodložíš. Ale hlavně o tom řeč není.

Já nemám problém zajít na koncert, mrknout na film, zajít nebo zajet si na výlet.

Ale každopoádně mi některé odpovědi ukázaly celkem vtipnou pointu. I když jste se vlastně z mého příspěvku o mně nedozvěděli nic, už jste mě stihli odsoudit. To je zajímavé a celkem unáhlené, ale budiž.

Matho123 #22 Posted 03 October 2012 - 12:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7639 battles
  • 314

View PostLudwa, on 03 October 2012 - 11:58 AM, said:

Aha, tak si znova musím přečíst svůj příspěvek, abych zjistil, kde jsem se ptal na radu...

Tak - podruhé - a nic. Tohle je jen o odreagování se od všeho okolo. Vidím, že někteří to nepochopili, ale u těch mě to nepřekvapuje. Obzvláště, když tvrdí, že hraní MMO není jediný styl života a přitom mají na fóru přes 3000 příspěvků...

Matho, díky za psychlogický rozbor, ale zle jsi to pochopil. Nevadí.

K tvým klišé - žená ma samozřejmě menší mozek, neboť mozek je tak velký, jak velký je člověk. A protože ženy jsou v průměru o něco menší a míň váží než muži, mají logicky menší mozek. To ovšem neznamená, že by ho využívaly méně. Bohužel to ale neznamená, že ho využívají více - to je klišé a domnívám se, že těch 11 % neuronů navíc nepodložíš. Ale hlavně o tom řeč není.

Já nemám problém zajít na koncert, mrknout na film, zajít nebo zajet si na výlet.

Ale každopoádně mi některé odpovědi ukázaly celkem vtipnou pointu. I když jste se vlastně z mého příspěvku o mně nedozvěděli nic, už jste mě stihli odsoudit. To je zajímavé a celkem unáhlené, ale budiž.

Netreba sa hned durdiť :) Ja už som taký, že všetko rozoberám na kusy.
Ale to je riziko týchto fór, niečo napíšeš a občas natrafíš na rôzne typy ludí a rôzne výklady :P

S tým odsúdením teba ako osoby strielaš ale o dosť vedla - komentár niekoho iného, že mu je ťa lúto, len poukazuje na rozdiely medzi ním a tebou. Neodsudzuje.

Každopádne, tých pár osobne mierených viet s konca príspevku mažem - aj ked neboli v žiadnom prípade myslené v zlom.

Ludwa #23 Posted 03 October 2012 - 12:13 PM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Nech to tam, já se nedurdím. Jen jsem si toho všiml. Na nějaké rozčilování se su už moc starej...

V pohodě.

XiTiX #24 Posted 03 October 2012 - 12:14 PM

Brigadier

• Player
  • 18066 battles
  • 4,597
Ja som dostal na narodeniny od manzelky Rewellacky Panther Ausf.G, a to tanky neznasa :)

HavranRyc #25 Posted 03 October 2012 - 12:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330
Ženy jsou nepochopitelná stvoření.
Přítelkyni taky vadí že u toho každou chvíli sedím, ale chápe, že se po práci někde potřebuju odreagovat. V pohodě.
Co nepochopím je, že jí někdy fakt vadí když u toho do noci sedím, jde zklamaně spát a druhý den ráno se mě zeptá, jestli nechci k narozeninám něco k počítači (herní klávesnici už mi dala, že by byla na cestě myš? :Smile_Default: )...

Prostě nemáme to jednoduché, ale nemyslete si, že modeláři, trampové, kutilové a vlastně kdokoliv s časově náročnějším koníčkem (který nesdílí s partnerem/kou) to mají jednodužší...

Holota #26 Posted 03 October 2012 - 12:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28469 battles
  • 81
Ludwa mam to doma podobne. Taky pindá, ale když si vzpomene na L2 tak je ráda že hraju tanky  :)

HavranRyc #27 Posted 03 October 2012 - 12:35 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostHolota, on 03 October 2012 - 12:29 PM, said:

Ludwa mam to doma podobne. Taky pindá, ale když si vzpomene na L2 tak je ráda že hraju tanky  :)

L2 byla vražda, tanky se dají kdykoliv do 20 minut vypnout. Ale fajty o WB a následné zabíjení zabilo i půl dne...

panzerkiller71CZ #28 Posted 03 October 2012 - 12:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18622 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Moje pinda také, s tím nic nenadelame. Už jste někdo ale zkusil na svou drahou policit pasticku?:-) když si chci jít hrát a vím že budou řeči, tak si sednu k televizi k ní a začnu se vyptávat na předchozí děj seriálu.....nejlépe tak dvacet dílů zpět. A pokud možno v tom nejlepším.....následuje mé vyhnání směr tanky, se slovy jestli si náhodou nechci jít hrát:-) :-) Konfigurace možná dle typu přítelkyně ci manželky:-)

X1376 #29 Posted 03 October 2012 - 12:38 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 29654 battles
  • 1,104
  • [EHW] EHW

View PostHavranRyc, on 03 October 2012 - 12:28 PM, said:

Co nepochopím je, že jí někdy fakt vadí když u toho do noci sedím, jde zklamaně spát
Tak tahle cast mne uhranula. :) To taky nechapu, protoze by stacilo rict, nehces si zahrat karty (ci najaka jina aktivita) a ja to zhasnu a uz micham balicek. :) Chapu to akorat, kdyz by chtela do postele a chce se nechat dobyvat, pak je optani fakt blbe. :D

CzechOut #30 Posted 03 October 2012 - 12:40 PM

Captain

• Veteran
  • 463 battles
  • 2,154
Zajímavé téma. Ludwa +1.
Nicméně, musím ho přesunout do OT.

Ludwa #31 Posted 03 October 2012 - 01:07 PM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW

View PostXiTiX, on 03 October 2012 - 12:14 PM, said:

Ja som dostal na narodeniny od manzelky Rewellacky Panther Ausf.G, a to tanky neznasa :)

Hezký, já dostal dvě knihy o tankových divizích.

X1376 #32 Posted 03 October 2012 - 01:08 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 29654 battles
  • 1,104
  • [EHW] EHW
Teda panove, vy mne privadite na napady. To musim te moji sikovne podsunout, aby si myslela, ze na to prisla sama. Pak bych si mohl o Vanocich mozna i lepit tancik.

Steve_Reve #33 Posted 03 October 2012 - 02:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9887 battles
  • 699
  • [PRASE] PRASE
pred par dnami vecer - vsimla som si, ze si uz par dni nehral tanky..  nie si chory??? :Smile_veryhappy:

.. no ja stiham sa aj rodinke povenovat, aj si nieco precitat, aj si zahrat.
Samozrejme - pokial je nieco treba, hranie ide bokom, takze niekedy sa zahrat dostanem rozkazom.. :Smile_great:

Edited by eSPer13, 03 October 2012 - 02:58 PM.

Derp_Trollington #34 Posted 03 October 2012 - 04:31 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostLudwa, on 03 October 2012 - 10:15 AM, said:

... Neustálé posměšky na moje neartikulované skřeky vůči ostatním spoluhráčům v rotě mne přinutily přestat mluvit na TS...
Na! :) Sakra, snad to jeden večer vydrží(š) a dáme pár bitek... :)

Ludwa #35 Posted 03 October 2012 - 09:49 PM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Jasne. Po prestehovani to bude volnejsi...

Ironcat #36 Posted 04 October 2012 - 10:06 AM

Corporal

• Player
  • 22580 battles
  • 115
No páni /milé dámy , ospravedlňujem sa ale viac je tu mužov/  pohlad na hranie , či čas strávený pri PC je iný pre ženy ainý pre nás....
Na našom klanovom fúre odznel názor "hospoda je pro deti - chlapi si zatankujou".
Ja si občas hodím hru , a nemám problém urobiť čokolvek pre šťastie mojej manželky.
Ona naopak toleruje moje nadávky či emócie v team čete cez mikrák....
Mám pocit , že to je o rovnováhe , a reči o kapacite mozgu či telesných disproporciách sú na h...o
Wargaming Ti nenavarí či neoperie , a to nehovorím aj o iných výhodách.
Bol som napr. skoro týždeň v kuse so synom v Tatrách.  BEZ MANŽELKY.
No comment.

Ironcat #37 Posted 04 October 2012 - 10:09 AM

Corporal

• Player
  • 22580 battles
  • 115

View PostX1376, on 03 October 2012 - 01:08 PM, said:

Teda panove, vy mne privadite na napady. To musim te moji sikovne podsunout, aby si myslela, ze na to prisla sama. Pak bych si mohl o Vanocich mozna i lepit tancik.
Dá sa kúpiť hotový kovový model : http://www.kovovemod...Bojova-technika
a neni to také drahé.....len jej to správne podsunúť.

Genf1975 #38 Posted 04 October 2012 - 10:22 AM

Private

• Player
  • 22726 battles
  • 49
nadherna uvaha Matho +1

Kazdy rozumny clovek musi  pochopit rozcarovani partnerky, pokud si nasla "puvodne" aktivniho mileho sportovce se zajmem o kulturu ...ze ktereho se behem  nasledujicich let vyklubal clovek zavysly na hrach -tzn v cloveka ktery hnedle po navratu z prace usedne k pocitaci a odmita vyvijet jakouholiv aktivitu nez hrani. ((Pokud zena vstoupi to partnerova kutlochu (kam byla puvodne nalakana na sbirku motylu a uvidi velke herni zarizni, stohy hernich casopisu a hory hernich disku tak by mela spozornit..ne?))
Zavyslost na hrach je naprosto stejna jako treba na alkoholu ci koureni , a alkoholik si vetsinou neni ochoten pripustit ze nad svou cinnosti straci kontrolu. Znam hodne "blaznu" kteri se rozvedli, nebo nedodelali skolu ci prisli o praci kvuli on-line (nejenom na hrani ale treba i na chatu se da vybudovat slusna zavyslost) cinnosti. Situace kdy oba manzele hraji nebo hrani jednoho partnera toleruji je pomerne vzacna a vetsinou vychazi s toho ze jiz na zacatku vztahu byl partner schopen rozeznat (nebo byl primo informovan) o tom ze partner je hrac - osobne mam stesti ze ziji v jedno s tehle manzelstvi - ale ctim pravidlo..A)  pokud partner cokoliv potrebuje odchazim od hry  i kdyby to melo znamenat vyhozeni z klanu, guildy...eg pokud spoluhraci nejsou schopni pochopit ze RL ma prednost tak nestoji za to s nimi hrat-- a odkladani partnera protoze ve virtualnim svete potrebuji  "jeste tohle .. jeste tamto.. pak.. to ." to je recept na rozbyti partnerstvi..
V cechach jsem neslysel o nijakem sociologickem vyzkumu na tohle tema, ale treba loni probehl v Japonsku online pruzkum mezi zenami na tema proc se rozvedly a proc - jako ctvrty duvod je jmenovano - hrani her:  http://ranking.goo.n...husband_female/
Podle pruzkumu americkeho portalu divorce-online - ve statech uvedlo loni 15% zen ze se rozvedlo kvuli  tomu ze manzel dal prednost hrani pred rodinym zivotem -> jako hlavni rozbijec partnerstvi je jmenovano  WOW a CoD

Jinak doporucuji precist si knihu od  Ryan G. Van Cleave  -> Unplugged: My Journey into the Dark World of Video Game Addiction

"Giving up playing video games is a lot easier than you’d think. I’d know–I’ve done it hundreds of times"

Ludwa #39 Posted 04 October 2012 - 11:07 AM

Colonel

• Player
  • 34029 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Asi jsem měl ten původní příspěvek napsat slovensky...

ShotMe_CZ #40 Posted 04 October 2012 - 01:49 PM

Private

• Player
  • 31716 battles
  • 5
No, já budu asi extrém...
Ta moje se snažila "jako zajímat" o hru jen když něco provedla. Nějaký čas jsem jí to "jako" žral a popisoval, co jsem udělal kde za botu, proč mě vystříleli, proč jsme naopak vyhráli.. ona to "jako" poslouchala a "jako" chápala.
No a protože mě tak nějak srala už delší dobu, tak jsem jí jednou na její "zájem" odpověděl, co jí je do toho, že se stejně jenom snaží aby řeč nestála a že si s ní stejně nemám co říct.
Takže to spadlo do starejch kolejí.. posměch, výčitky, nervy, kdákání.
No a tak jsem se nasral.. v březnu jsem to podal a od 13. června mi nikdo nic nevyčítá. :Smile_trollface-3:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users