Jump to content

Video: Tanková akademie 2 – Krytí vašich spojenců

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

Community #1 Posted 05 October 2012 - 04:18 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,591
V našem druhém příspěvku tankové akademie se zaměříme na to, jak efektivně krýt vaše spojence a popíšeme vám jak efektivně cvičit váš tým.

Celý text novinky

ultimate #2 Posted 05 October 2012 - 04:28 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 19734 battles
  • 508
.

Idahou #3 Posted 06 October 2012 - 09:02 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Cením si každé snahy, ale omlouvám se, musí přijít trochu konstruktivní kritiky :)

Začátek je sice pěkný, ale nezajímavý, já osobně jsem to na poprvé ani nedokoukal, citát je až příliš dlouhý a pokud chcete aby na to koukalo co nejvíce "hráčů", musí to navnadit hned ze začátku a až v průběhu začít učit. Takže hned na začátek dát nějakou bombastickou akci, kdy jeden tank sestřelí půlku nepřátelského týmu a všichni kdo to sledují si říkají, jo takhle dobrej bych chtěl být. Zkrátka, chybí tomu dynamický úvod, který by zaujal všechny, od dětí po upracované penzisty, nejen dychtivé tankové studenty :Smile_blinky:

+ stále malá propagace, nacpěte to přímo do zpráv ve hře (opravy, výsledky bitev...), něco ve stylu - Zas vás vyklepli? Mrkněte na náš nový video tutoriál a zjistěte, jak vyhrávat! [odkaz]

Guevarache #4 Posted 06 October 2012 - 10:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5460 battles
  • 54
Známa finta. :Smile-tongue:

Silentstalker #5 Posted 06 October 2012 - 10:59 AM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,366
Tohle se mi líbí.

Na druhou - možná to beru moc laicky, ale když jeden tank zablokuje ten druhý tímhle manévrem, tak v tom videu skoro vždy odhaluje pásy, nedostane to přední IS-7 okamžitě detrack a nebude okamžitě zničené palbou do boku?

westikkrystof #6 Posted 06 October 2012 - 11:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24437 battles
  • 879
  • [ANV-V] ANV-V
To si piš že takhle ti tank zničí mnohem rychleji. Ale nechme WG odborníky v tom. Ostatně oni tam uvádí, že se musíš postavit bokem tak, aby si zakryl celý obraz kamaráda a neukázal nepříteli bok. Což je totální neproveditelná hovadina. Někteří na tom videu se snaží při tom krytí trochu naúhlovat, čož by byla cesta, ale úhel musí být 45° a méně a ne jak tam předvádí 90°

Ještě že jsem tuhle akademii neabsolvoval.

edit: lol zase mínus ..

Edited by westikkrystof, 07 October 2012 - 09:27 AM.

Crabtr33 #7 Posted 06 October 2012 - 03:00 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
mne hlavne sokovalo, jak se IS-7 tocily na 30 a vice stupnu tak, aby byl prostrelitelny ammo rack. U IS-7 je nutny se naopak postavit bud primo, nebo sebou mrskat, aby ho nemohl dotycny zasahnout. S takovou by toho asi moc nenastrilel, protoze i kdyby hned nebouchnul, tak by nabijel mnohem delsi dobu.

Dal si myslim, ze tento zpusob hrani je mozny jen v sehranem tymu, nema tedy pro random temer zadny prinos.

Jinak je ale fajn, ze se vyukou WG zabyva. Predevcirem jsem si rikal, ze to opravdu nema smysl hrat s tolika bezmozky a rozdeleni dle vykonnosti je v nedohlednu :D.

Edit:

Jiank vsiml jsem si, ze dotycny autor videa pouziva modifikovany DMG panel a zamerovac s ukazatelem casu. Ono je to opravdu dobre, tak developeri, sup sup, v dalsim updatu at uz to mame oficialne od vas ;).

Edited by Crabtr33, 06 October 2012 - 06:06 PM.

Pidalin_CZ #8 Posted 07 October 2012 - 11:58 AM

Sergeant

• Player
  • 7095 battles
  • 203
No já osobně taky často kreju vlastnim tělem artyny nebo stíhače se sundanejma pásama. Ale je důležitý si uvědomit co má a co nemá smysl, pokud vim že ten koho přikreju je pro tým užitečnej tak se kvůli němu klidně necham postřelit. Samozřejmě nemá smysl krejt lol traktory. :Smile_trollface-3:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users