Jump to content

Video návod: ELC AMX

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Community #1 Posted 18 October 2012 - 04:01 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,607
Chcete se blíže seznámit s tímto malým francouzským divochem? Neváhejte a podívejte se na naše video. Nenechte se zmást jeho malým vzhledem, v rukách dobrého hráče se z něj stává zabiják!  

Celý text novinky

Silentstalker #2 Posted 18 October 2012 - 04:40 PM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,366
No... celkově je video hezké, jen mne tam zarazilo několik podivností.

- video uvádí dvě role ELC: aktivního skauta a snipera. Dle mé zkušenosti vyniká ELC v decimaci nepřátelských skautů (tato role chybí), naopak u role snipera neuvádí video podstatnou informaci, že to top dělo má sice perfekt průraznost, ale je zoufale nepřesné a snipovat s tím jde skutečně jen v nouzi nejvyšší. Dále je nutné uvést, že každý výstřel ELC spolehlivě demaskuje na obrovskou vzdálenost (pro snipera dost důležité) a že munice je drahá (video ovšem uvádí pomalé přebíjení). Jinými slovy, každý výstřel mimo draze zaplatíte, jak časem, tak kredity.

- video uvádí, že pro setup snipera se má ELC vybavit dalekohledem A složenou optikou, pokud jsem to slyšel správně. Proč? Tyto dva moduly se nekumulují.

- video zapomíná na jeden IMHO důležitý aspekt: všichni se bojí toho děla, takže souboje (duely) nejsou až zas TAK špatný nápad protože protivník často prostě zpanikaří a uteče. Pokud to udělá, vyhráli jste (ale pokud zůstane stát na místě, má ELC problém)

- chybí mi tam poměrně vražedná taktika objíždění (jako kroužení, ale s tím rozdílem, že kružnice není kolem cíle, ale v jednom okamžiku ho protíná, prostě jako stíhačkové nálety). Nájezd, vystřelit, pokračovat dál stejným směrem a příležitostně se otočit - a znova. Funguje.

Edited by Silentstalker, 18 October 2012 - 04:47 PM.

nox_svk #3 Posted 18 October 2012 - 05:30 PM

Private

• Player
  • 15564 battles
  • 39
  • [UNDER] UNDER

View PostSilentstalker, on 18 October 2012 - 04:40 PM, said:

No... celkově je video hezké, jen mne tam zarazilo několik podivností.

- video uvádí dvě role ELC: aktivního skauta a snipera. Dle mé zkušenosti vyniká ELC v decimaci nepřátelských skautů (tato role chybí), naopak u role snipera neuvádí video podstatnou informaci, že to top dělo má sice perfekt průraznost, ale je zoufale nepřesné a snipovat s tím jde skutečně jen v nouzi nejvyšší. Dále je nutné uvést, že každý výstřel ELC spolehlivě demaskuje na obrovskou vzdálenost (pro snipera dost důležité) a že munice je drahá (video ovšem uvádí pomalé přebíjení). Jinými slovy, každý výstřel mimo draze zaplatíte, jak časem, tak kredity.

- video uvádí, že pro setup snipera se má ELC vybavit dalekohledem A složenou optikou, pokud jsem to slyšel správně. Proč? Tyto dva moduly se nekumulují.

- video zapomíná na jeden IMHO důležitý aspekt: všichni se bojí toho děla, takže souboje (duely) nejsou až zas TAK špatný nápad protože protivník často prostě zpanikaří a uteče. Pokud to udělá, vyhráli jste (ale pokud zůstane stát na místě, má ELC problém)

- chybí mi tam poměrně vražedná taktika objíždění (jako kroužení, ale s tím rozdílem, že kružnice není kolem cíle, ale v jednom okamžiku ho protíná, prostě jako stíhačkové nálety). Nájezd, vystřelit, pokračovat dál stejným směrem a příležitostně se otočit - a znova. Funguje.

svätá pravda :) mal som čo dočinenia s ELC keď som ho dostal zadara a plne souhlasím  :Smile_blinky:

Edited by Oberon024, 18 October 2012 - 06:33 PM.

petka62 #4 Posted 18 October 2012 - 06:54 PM

Private

• Player
  • 65783 battles
  • 3
No musím přiznat, že si s tímhle tankem pořád nějak nevím rady. Ale dá se s ním udělat průzkumnická medaile a vždycky mi vydělá.

Silentstalker #5 Posted 18 October 2012 - 07:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,366

View Postpetka62, on 18 October 2012 - 06:54 PM, said:

No musím přiznat, že si s tímhle tankem pořád nějak nevím rady. Ale dá se s ním udělat průzkumnická medaile a vždycky mi vydělá.

Pokud ti mohu poradit - dokud nebude elitní a bez stovkové posádky, moc toho neuděláš. Pokud tohle ale máš, zkus v bitvě počkat. Nežeň se dopředu, kempi u vlastních artyn nebo někde, kudi jistě pojedou skauti (třeba údolí ve Westfieldu) a hraj protiskauta - čekej až pojedou kolem tebe a pověs se jim na zadek. Takové souboje jsou docela legrační (a často krátké, ELC skoro vždy vyhrává, pokud není protivník zkušený).

ClearEvil #6 Posted 18 October 2012 - 07:56 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
Takhle u mého Hummela jednou čekalo ELCéčko celou bitvu. Na o tázku proč, odpověděl, že čeká na soupeřovo ELCéčko, které se mimochodem prohánělo úplně v jiné části mapy.

Silentstalker #7 Posted 18 October 2012 - 07:58 PM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,366

View PostClearEvil, on 18 October 2012 - 07:56 PM, said:

Takhle u mého Hummela jednou čekalo ELCéčko celou bitvu. Na o tázku proč, odpověděl, že čeká na soupeřovo ELCéčko, které se mimochodem prohánělo úplně v jiné části mapy.

Tak samozřejmě se musí užít zdravý rozum, že... :)

HavranRyc #8 Posted 19 October 2012 - 07:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22273 battles
  • 1,330

View PostClearEvil, on 18 October 2012 - 07:56 PM, said:

A vsaď se, že jakmile by odjel, tak se soupeřovo ELC rozhodne že teď je pravý čas dojet si pro artynu :Smile_veryhappy: .

shockerek #9 Posted 19 October 2012 - 04:43 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 39808 battles
  • 218
  • [HUGO] HUGO
Áno je to zajímavé vozítko, uvažuji o něm, asi za jednu nej. věcí se mi líbí ta malinká silueta která na střední/velké vzdálenosti je opravdu velmi těžce trefitelná.

qwerty21 #10 Posted 19 October 2012 - 05:14 PM

Private

• Player
  • 12317 battles
  • 28
Je to velmi dobrý tank, najprv som sa cudoval ze co to je za rachotinu ale teraz ked uz s ním jazdim dlhsie a viemho ovládať tak je to moj najzabavnejsí tank v garazi :D využívam ho hlavne na spotovanie :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users