Jump to content

Strzaly za zero vs efektywnosc

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

saevok #1 Posted 19 October 2012 - 03:17 PM

Private

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 9
Witam czytam rozne tematy na ten temat i patrze na te bzdety to mi sie rzygac juz tym chce. Mianowicie grajac na swoim koncie gdzie efi jest ponad 2k to strzalow w 10 za 0 hp mam o wiele wiecej niz grajac na koncie z owiele nizszym efi. Rekard ostatnio pobilem na t28 prototyp: 12 stzralow, 10 w cel i 9 penetracji, koncowe uszkodzenia 0 tak ZERO nie pomylilem sie i przy tym zadnego crt nie mialem, strzelajac do 3 roznych typow czolgow na koncu bitwy nie mialem nawet uszkodzonych. t110 zjechalem is7 do 15% (zostal na hita) wiec wyjechalem do niego z 85%hp swojego by go dobic i co sie stalo 6 razy pod rzad stral w 10 za 0 co sie skonczylo ze mnie dojechal, kolejna sytuacja is4 jade amx'a50b zostaje na hita i co znowu? strzaly w 10 za 0. To juz nie jest gra jaka byla kiedys, stala sie parodja gry bo to juz nawet smieszne nie jest. W porownaniu do konca zamknietej bety to obecnia ta gra wyglada jakby byla w czesnym stadium testowym. Czy moze jest to kolejna proba wyludzennia od uzytkownikow pienedzy przez Wargaming by kupowali gold ammo (choc i na prenium ammo tez bywaja slynne juz strzaly w 10 za 0hp).

Z mich obserwacji wynika ze Wargeming celowo wprowadza takie byc by nowy "narybek" mial satysfakcje z gry a starzy wyjadacze sie meczyli i zdzierali sobie nerwy

Edited by saevok, 19 October 2012 - 03:18 PM.

marit #2 Posted 19 October 2012 - 03:37 PM

First Sergeant

• Contributor - Instructor
  • 0 battles
  • 1,698
A wiesz że komunikaty głosowe nie oddają stanu faktycznego? Tzn słysząc trafienie krytyczne gdy strzelasz w inny czołg a jego znacznik mruga jak przy rykoszecie oznacza że był rykoszet lub nie przebiłeś pancerza. Niestety błędy w tego typu komunikatach są coraz częstsze i to mogło być przyczyną że po bitwie nie miałeś ich w uszkodzonych bo faktycznie ich nie uszkodziłeś.
Nie wiem czemu ale mnie jakoś strzały za 0 się nie zdażały.
Najlepiej pokaż nam powtórki z tych bitw, albo wrzuć na YT ich fragmenty bowiem ja już WoT skasowałem i nie mógłbym ich odtworzyć.

Zabawmy się w detektywów i Marcinkiewicza by odkryć prawdę  :Smile-izmena:

Edited by marit, 19 October 2012 - 03:41 PM.

DominikWrobel #3 Posted 19 October 2012 - 04:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 3,492
Na IS-7 trzeba minimum 350mm penetracji. Tam dolna płyta i boki przyjmują co im się podoba za 0

mata002 #4 Posted 19 October 2012 - 04:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 759
Ja zauwazylem ze w jeden dzien strzaly za 0 sypia sie jeden za drugim. W kolejnym dniu wszystko wraca do normy.
Raz w gorszym dniu pamietam jak zajechalem st1 za plecy moim KT, 2 strzaly w plecy, jeden w sam srodek dupki, drugi po pierwszym za 0 nieco w bok ale na sam tyleczek. I oczywiscie tez za zero.
Na E75 najgorsza seria to 7 trafien penetracyjnych i 0 dmg:D

dkfan #5 Posted 19 October 2012 - 04:27 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,372

View PostDominikWrobel, on 19 October 2012 - 04:16 PM, said:

Na IS-7 trzeba minimum 350mm penetracji. Tam dolna płyta i boki przyjmują co im się podoba za 0

Juz nie, po zmianie pancerza IS7 w 8.0 do penetracji dolnej , nie skątowanej płyty wystarcza wylosowanie penetracji nieco ponad 230mm, kiedyś było potrzeba nieco ponad 250mm. Co mnie cieszy bo juz tak nie dinga gdy do niego stzrelam ale i martwi bo moją 7kę ostatnio przebijał w dolną płytę i Lew i IS3

View Postmata002, on 19 October 2012 - 04:27 PM, said:

Ja zauwazylem ze w jeden dzien strzaly za 0 sypia sie jeden za drugim. W kolejnym dniu wszystko wraca do normy.
Raz w gorszym dniu pamietam jak zajechalem st1 za plecy moim KT, 2 strzaly w plecy, jeden w sam srodek dupki, drugi po pierwszym za 0 nieco w bok ale na sam tyleczek. I oczywiscie tez za zero.
Na E75 najgorsza seria to 7 trafien penetracyjnych i 0 dmg:D

Czasami zdarzaja się kurioza, z działa M103 grzmotnąłem w w GWTigera, biduli spadły gąski i stracił około 400hp, zostało mu jakieś 150-180, znudzony podjechałem od tyłu, poczekałem na załadowanie pocisku, przyładowałem i ...i nic "tym go nie pokonamy" 50mm pancerza pod kątem 90st, z odległości 10m zatrzymało pocisk penetrujacy 269mm

Edited by dkfan, 19 October 2012 - 04:33 PM.

dario701 #6 Posted 19 October 2012 - 04:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 15
Ja nie mam takich osiagniec jak Saevok ale tez mam wrazenie ze jak WOT podejmie decyzje ze bitwa ma byc przegrana to choćbyś sie mocno starał to ja przegrasz. Wlasnie strzal na dobicie w miejsce gdzie wczesniej wszystko wchodzilo nagle 4 x za 0 a przeciwnikowi wchodzi wszystko choc nie powinien cie przebic czasem nagly lag i po nim jestes w d... . Ostatnio wrecz rozbawila mnie sytuacja gdy is8 nie moglem 3x przebic kw1s z bliskiej odleglosci w jego tył a on rozwalił mnie strzelajac w moj przod. Wiem nie mam duzego efi (glownie dlatego ze pierwsze 7000 bitew poprostu traktowalem z ulanska fantazja nie baczac na taktyke) ale kidyś gra byla zabawą a teraz zaczyna byc męcząca i zastanawiam sie nad rowiazaniem jakie zastosowal Marit (choc byloby to z innych powodow). Mysle ze Wargaming ta taktyka strzeli sobie w kolano

saevok #7 Posted 19 October 2012 - 05:05 PM

Private

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 9

View Postmarit, on 19 October 2012 - 03:37 PM, said:

A wiesz że komunikaty głosowe nie oddają stanu faktycznego? Tzn słysząc trafienie krytyczne gdy strzelasz w inny czołg a jego znacznik mruga jak przy rykoszecie oznacza że był rykoszet lub nie przebiłeś pancerza. Niestety błędy w tego typu komunikatach są coraz częstsze i to mogło być przyczyną że po bitwie nie miałeś ich w uszkodzonych bo faktycznie ich nie uszkodziłeś.
Nie wiem czemu ale mnie jakoś strzały za 0 się nie zdażały.
Najlepiej pokaż nam powtórki z tych bitw, albo wrzuć na YT ich fragmenty bowiem ja już WoT skasowałem i nie mógłbym ich odtworzyć.

Zabawmy się w detektywów i Marcinkiewicza by odkryć prawdę  :Smile-izmena:

skoro odinstalowales wot'a to chyba nie wiesz ze w pathu 8,0 wprowadzono po bitwie statystyki do wgladu i tak jak pisalem na 10 strzalow celnych mialem 9 penetracji i uszkodzen 0. Az zaluje ze screena nie zrobilem byloby sie z czego posmiac a oni z takim bublem do zlotego joisticka startuja, mam nadzieje ze nie wygraja :D

DominikWrobel #8 Posted 19 October 2012 - 05:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 3,492
Ja często choćby małymi tierami. T1HT vs T1HT czy Kv-1 zostaje każdy na strzał lub dwa i się zaczyna robienie sita z pancerza z komunikatami tym go nie przebijemy :E

Patrzcie na to widocznie bitwa miała być przegrana http://mwreplays.com...y/VGWREIDB5CZI/
Na szczęście mieliśmy bardzo dobrego gracza w T30 który nie dał łatwo skóry sprzedać.

Zobaczcie co się dzieje z IS-8 jak zostaje na strzał
1. rykoszet
2. to musiało boleć oczywiście za 0 a dziurę widać z pół kilometra w pancerzu
3. zwolnijcie powtórkę do x16 zobaczycie jak magicznie pocisk opada tuż przed czołgiem tylko po to aby zniszczyć mu gąski.