Jump to content

Patch 8.2?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
130 replies to this topic

dzigor2 #1 Posted 25 October 2012 - 03:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 189
Witam, jako że czytałem, iż ostatnim patchem w tym roku ma być ten, oznaczony numerem 8.2 chciałbym rozpocząć dyskusję. Czego oczekujecie od tego patcha, jakie macie sugestie bądź marzenia? Oczywiście WG i tak się do tego nie dostosuje, ale jestem ciekaw, jakie są wasze propozycje? A może już coś wiecie? Ja zacznę może od dwóch linków, które wcześniej widziałem i wyglądają ciekawie.
https://fbcdn-sphoto...306719636_n.jpg

https://fbcdn-sphoto...185106540_n.jpg

Jak widać na obrazkach, są to dwa czołgi z ciekawych linii. Pierwszy to czołg 7 tieru, chiński, NIE PREMIUM. Czyżby miało to oznaczać nową nację w WOT, czyli chińczyków?(chodzi mi o pełne drzewko, a nie o czołgi premium)

Drugi natomiast, to czołg z linii amerykańskich medów, z wieżą oscylacyjną(chyba tak to się nazywa). Czy oznacza to nową linię medów? Mogłaby zaczynać się od M4E3A2, albo od T20.

A jaka jest wasza opinia? Może drzewko europejskie/polskie? Albo nowe TD/medy niemieckie? Albo oczekujecie porządnego rebalansu i dopiero wtedy zabierać się za nowe czołgi?

Czekam na Wasze odpowiedzi.

glimi #2 Posted 25 October 2012 - 03:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 3,318
Możliwe że doczekamy się kilka modeli czołgów chińskich, w końcu zakładka pod drzewko jest już dawno.  Ja bym jednak chciał w 0.8.2 żeby dodali programowe podstawy pod polskie/europejskie drzewko by można było sobie już przygotować załogantów.

PS dawca minusa niech powie za co on jest bo jestem ciekawy :)

Edited by glimi, 25 October 2012 - 04:20 PM.

grzechu9624 #3 Posted 25 October 2012 - 03:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 221
Gdzieś pisało, że następny patch po 0.8.1 ma dodać Brytyjczykom niszczyciele i artylerie.
Nie wiem czy to prawda.

Naczelny_Troll #4 Posted 25 October 2012 - 03:35 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 105

View Postgrzechu9624, on 25 October 2012 - 03:20 PM, said:

Gdzieś pisało, że następny patch po 0.8.1 ma dodać Brytyjczykom niszczyciele i artylerie.
Nie wiem czy to prawda.
Tyle że WG na razie pokazało screeny jedynie Tortoise i Sextona bodaj, więc nie jestem pewien czy w tym patchu dojdą :Smile_mellow:
Osobiście obstawiam dodanie kilku czołgów francuzkich, zmianę Ren. UE 57 na lorraine 37, drugą linię amerykańskich medów (chyba, że zrobią z tego mieszańce) i podstawę drzewka europejskiego, chociaż prawdopodobnie rozłożą to w czasie na kilka-kilkanaście patchy :Smile_harp:

MatPL #5 Posted 25 October 2012 - 03:37 PM

Senior Sergeant

• WGL PRO Player
  • 0 battles
  • 684
Jeśli to prawda, to fajnie byłoby zobaczyć pełne drzewko w momencie pojawienia się 0.8.1, żeby widzieć co zostawić albo gdzie uzbierać więcej expa na dodatkowe przejścia.

Bombastix #6 Posted 25 October 2012 - 03:39 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 270
Na Polskie/Europejskie drzewko to jeszcze koło roku trzeba czekać. Przed nim na pewno będzie:

-Japońskie lub chińskie drzewko (tu WG coś się zastanawia nad tymi wariantami)
-Druga linia HT Francuzów
-Druga linia TD Niemców
-Druga linia MT Francuzów , Niemców , ZSRR (możliwe że tez jankesów)
-Linie SPG i TD Dla Brytów
-Możliwa linia HT Amerykańców

Dopiero wtedy możemy się spodziewać PL/EUR drzewko. Czyli koniec 2013 początek 2014.

Na patch 0.8.2 obstawiam druga linie FR HT lub Linie GR TD Waffentrager

W tym roku wyszło 7 patchy a jest planowany jeszcze jeden.

KOXsiarz #7 Posted 25 October 2012 - 03:39 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 430
1. Usunąć strzały za zero
2. Z balansować lub usunąć artę!
3. Oddać dla chinola stare działo
4. Z balansować koszt amunicji premium
5. Rozwiązać problem z wygładzaniem krawędzi
6. Powiększyć mapę globalną
7. Włączyć blokadę kupna czołgu premium nie mając żadnego VIII Tieru

dzik86 #8 Posted 25 October 2012 - 03:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 52
ja chciałbym żeby w 8.2 zlikwidowali pestki glodowe za kredyty
i dali mozliwosc transferu z NA do EU :D

Edited by dzik86, 25 October 2012 - 03:43 PM.

Naczelny_Troll #9 Posted 25 October 2012 - 03:44 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 105

View PostBombastix, on 25 October 2012 - 03:39 PM, said:

Na Polskie/Europejskie drzewko to jeszcze koło roku trzeba czekać. Przed nim na pewno będzie:

-Druga linia HT Francuzów
-Druga linia TD Niemców
-Druga linia MT Francuzów , Niemców , ZSRR (możliwe że tez jankesów)
-Linie SPG i TD Dla Brytów
-Możliwa linia HT Amerykańców

Dopiero wtedy możemy się spodziewać POL/EUR drzewko. Czyli koniec 2013 początek 2014.

Na patch 0.8.2 obstawiam druga linie FR HT lub Linie GR TD Waffentrager
Wszystko zależy od tego, jakie priorytety narzuciło sobie WG, a tego nie wiemy :Smile_sceptic:  Niemieckie TD znając życie pojawią się za rok :Smile_veryhappy:
Zapomniałeś jeszcze o lajtach ZSRR :Smile-tongue:
Edit: no i TD niskotierowych :Smile_veryhappy:

Edited by Naczelny_Troll, 25 October 2012 - 03:48 PM.

proud_pl #10 Posted 25 October 2012 - 03:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 856
Dawać niemieckie medy!  :Smile_trollface-3:  Jedyna rzecz na którą czekam to Leopard 1... Cała reszta mi powiewa (no może z wyjątkiem czołgów polskich, ale tutaj pewnie na 8.2 nie ma raczej najmniejszych szans).

glimi #11 Posted 25 October 2012 - 03:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 3,318

View PostKOXsiarz, on 25 October 2012 - 03:39 PM, said:

1. Usunąć strzały za zero
2. Z balansować lub usunąć artę!
3. Oddać dla chinola stare działo
4. Z balansować koszt amunicji premium
5. Rozwiązać problem z wygładzaniem krawędzi
6. Powiększyć mapę globalną
7. Włączyć blokadę kupna czołgu premium nie mając żadnego VIII Tieru

1. Tego nie zrobią bo to "element" gry
2. Prędzej zdadzą wymuszoną max liczbę art na bitwę niż ją usuną.
3.
4. Jak dla mnie gold pestki za kredyty nie zdadzą egzaminu i usuną je w następnym patchu.
5.
6. Możliwe że to zrobią
7. Dlaczego mieli by to zrobić? Jak ktoś chce po kilku bitwach kupić czołg premium i nim jeździć to jego prawo. Może ma troszkę rozumu i dojdzie do wniosku że psuje grę innym i odstawi czołg na jakiś czas.

Anonek #12 Posted 25 October 2012 - 03:49 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 303
Marzę o tym, o czym marzy każdy, przeciętny pjonas w WoT czyli:

- Normalnym MM z limitem art do 3 bo ludzie przy większej ich ilości sobie nie radzą, normalnym balansem pojazdów.
- Poprawy silniku gry, optymalizacji tego silniku i dodaniu wsparcia dla procesorów wielordzeniowych.

Tylko i wyłącznie te dwie rzeczy mnie interesują ale z uwagi na to, że czekam na takie cuda już od bety to wiem, że raczej nigdy się nie doczekam.

Naczelny_Troll #13 Posted 25 October 2012 - 03:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 105

View PostAnonek, on 25 October 2012 - 03:49 PM, said:

Marzę o tym, o czym marzy każdy, przeciętny pjonas w WoT czyli:

- Normalnym MM z limitem art do 3 bo ludzie przy większej ich ilości sobie nie radzą, normalnym balansem pojazdów.
- Poprawy silniku gry, optymalizacji tego silniku i dodaniu wsparcia dla procesorów wielordzeniowych.

Tylko i wyłącznie te dwie rzeczy mnie interesują ale z uwagi na to, że czekam na takie cuda już od bety to wiem, że raczej nigdy się nie doczekam.
Ale przecież już zmniejszyli ilość arty :Smile_trollface-3:  Zmniejszając jej zarobki :Smile_trollface-3:

marasenha #14 Posted 25 October 2012 - 03:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,872
Ja chcę drugą linię niemieckich TD - Nashorn/Hornisse na V tierze powinien być wymiataczem.

Daveed #15 Posted 25 October 2012 - 03:57 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 355
Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy (a raczej oczy) w 8.2 ma wejść druga linia Ger TD, ale nie wiem na ile to potwierdzone info, równie dobrze może być mrzonką

View Postdzigor2, on 25 October 2012 - 03:11 PM, said:

Drugi natomiast, to czołg z linii amerykańskich medów, z wieżą oscylacyjną(chyba tak to się nazywa). Czy oznacza to nową linię medów? Mogłaby zaczynać się od M4E3A2, albo od T20.

Tu również nic pewnego, ale druga linia medów ma się chyba zaczynać od M7 i pokazany przez Ciebie czołg raczej nie będzie częścią tej linii, sądząc po IX tierze, którym ma być T54E2, a zwieńczeniem jej pewnie będzie T95E2. Sugeruje to, że będzie to linia bez oscylacyjnych wież.

View PostBombastix, on 25 October 2012 - 03:39 PM, said:

Wg. wstępnych ustaleń Europejskie drzewko ma być przed Japońskim.

KOXsiarz #16 Posted 25 October 2012 - 03:59 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 430

View Postglimi, on 25 October 2012 - 03:48 PM, said:

1. Tego nie zrobią bo to "element" gry
2. Prędzej zdadzą wymuszoną max liczbę art na bitwę niż ją usuną.
3.
4. Jak dla mnie gold pestki za kredyty nie zdadzą egzaminu i usuną je w następnym patchu.
5.
6. Możliwe że to zrobią
7. Dlaczego mieli by to zrobić? Jak ktoś chce po kilku bitwach kupić czołg premium i nim jeździć to jego prawo. Może ma troszkę rozumu i dojdzie do wniosku że psuje grę innym i odstawi czołg na jakiś czas.

Znajomy podesłał nick gracza który miał 2k bitw na lowe i 225 na innych czołgach III tieru, nawet nie pytaj o jego statystyki.

Co do limitowania art do trzech to znaczy że w każdej bitwie będzie minimum 3 arty. Może to coś da ale wyobraźcie sobie jak wyglądały by bitwy bez art

glimi #17 Posted 25 October 2012 - 04:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 3,318

View PostKOXsiarz, on 25 October 2012 - 03:59 PM, said:

Znajomy podesłał nick gracza który miał 2k bitw na lowe i 225 na innych czołgach III tieru, nawet nie pytaj o jego statystyki.

Co do limitowania art do trzech to znaczy że w każdej bitwie będzie minimum 3 arty. Może to coś da ale wyobraźcie sobie jak wyglądały by bitwy bez art

Widocznie nie ma sumienia i nie rozumie tego że psuje grę sobie i innym.

Art nie zlikwidują bo zaraz znajdą się osoby które będą chciały likwidacji TD, LT, medów, prem tanków i w końcu nie będzie czym grać.

Bitwy bez art będą stwarzać nagminny napływ nobków jadących na pałę przed siebie bo nie będą musieli się kryć by nie zarobić od arty.

Edited by glimi, 25 October 2012 - 04:04 PM.

grdyka #18 Posted 25 October 2012 - 04:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,156
Pewnie dodadza brytyjskie niszczyciele czolgow i artylerie. Byc moze beda nowe mapy (mogliby przywrocic zliftingowane i poprawione Bagno i Komaryn). Poza tym nie spodziewam sie rewolucji.

Anonek #19 Posted 25 October 2012 - 04:05 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 303

View PostKOXsiarz, on 25 October 2012 - 03:59 PM, said:

1) Jeżeli ktoś czuje potrzebę kupienia sobie czołgu premium to niech to robi. Jego pieniądze, jego interes, jego konto. Najwyżej będzie dostawał oklep bo ludzie z jakimś doświadczeniem będą mu spuszczać regularne lanie.

2) Limitowanie art OGRANICZY ich ilość do MAX 3 art a nie sprawi, że będą minimum 3 arty.

3) Bitwy bez arty bez arty to nic specjalnego. Do tego często takie gry są nudniejsze od tych z "gwiazdami śmierci", przynajmniej dla mnie.

Naczelny_Troll #20 Posted 25 October 2012 - 04:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 105

View Postgrdyka, on 25 October 2012 - 04:03 PM, said:

Pewnie dodadza brytyjskie niszczyciele czolgow i artylerie. Byc moze beda nowe mapy (mogliby przywrocic zliftingowane i poprawione Bagno i Komaryn). Poza tym nie spodziewam sie rewolucji.
O właśnie, mapy. Miały dojść Sawanna i jeszcze jakaś, a jakoś ich nie widać :Smile_veryhappy: