Jump to content

E 50 Ausf. M

• Please log in to reply
654 replies to this topic

ares354 #481 Posted 06 February 2017 - 05:07 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostHugo_96, on 06 February 2017 - 05:04 PM, said:

Więc po co go nerfić? Czemu 140 nie dostała nerfa w HD

Wyobrażasz sobie co działo by się na forach gdyby znerfili Obj 140 > ?

muriceps #482 Posted 06 February 2017 - 05:12 PM

Brigadier

• Player
  • 28366 battles
  • 4,712
  • [_CHS_] _CHS_
Pocieszeniem może być to, że jak dostał nerfa tak może dostać bufa. Nie ma co rwać włosów i drapać policzków. Czas pokaże. Jak ktoś walił po wieży, nawet niekoniecznie z golda to i tak przebijał. Ja po początkowej euforii spasowałem i teraz rzadko wyciągam go z garażu... Ale nadal lubię nim grać chociaż staram się nie kozaczyć, co czasami mi nie wychodzi...

ZmecholZmechanizowany #483 Posted 06 February 2017 - 05:13 PM

Brigadier

• Player
  • 34189 battles
  • 4,287

View Postmuriceps, on 06 February 2017 - 04:40 PM, said:

E50M ma pancerz? Jestem noobem i pewnie dlatego tego nie zauważyłem.... Mam wrażenie, że przebija go kto chce i jak chce. Zmiana więc nie powinna robić mi różnicy. Może teraz będę ostrożniejszy i mniej owładnięty złudną wiarą w nieprzebijalność.

Pancerza to tam trochę ma i raczej mało kto odczuje różnicę po zmianie, ja np. nie odczuwałem grając nim na teście, ale różnice w depresji są jak najbardziej odczuwalne bo już nie trzeba kombinować ustawiając się bokiem i tym narażając na "zgęszenie".

Jedynie nie podoba mi się ten model w HD, kibel na wieży jest większy podobnie jak i cała ta wieża:

Model HD:

shot_006.jpg

Standardowy:

shot_122.jpg

ares354 #484 Posted 06 February 2017 - 05:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 06 February 2017 - 05:13 PM, said:

Pancerza to tam trochę ma i raczej mało kto odczuje różnicę po zmianie, ja np. nie odczuwałem grając nim na teście, ale różnice w depresji są jak najbardziej odczuwalne bo już nie trzeba kombinować ustawiając się bokiem i tym narażając na "zgęszenie".

Jedynie nie podoba mi się ten model w HD, kibel na wieży jest większy podobnie jak i cała ta wieża:

Model HD:

shot_006.jpg

Standardowy:

shot_122.jpg

I znowu to samo, nef to nerf. Ale nerf nerfowi nie równy co > ? gdyby to był obj 140 to byłą by inna bajka. 

HoHoLK44 #485 Posted 06 February 2017 - 05:41 PM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View Postares354, on 06 February 2017 - 04:11 PM, said:

Człowieku skończ to przeganianie się na umiejętności. Tu chodzi o zasadę, nerf pancerza jest na pojeździe który wiele osób kosztował czas, pieniądze. Nie każdemu się to musi do cholery podobać. 

Ulżyło Ci ?

Pojawia się temat o nerfie pancerza. Nerf ten jest niewielki. Szaty zaczynają drzeć gracze, których widzę tak:

Spoiler

Olaboga. Jak oni po nerfie będą mogli dalej grać tym czołgiem ?

Błagam.

Jestem kompetentnym graczem i mam współczynnik użycia pancerza na E50m na poziomie 0,44.

Dla porównania na obj140 mam 0,43 czyli niemal identyczny. 

Czy zauważę ten nerf pancerza ? Pewnie wcale.

Czy zauważę buf depresji do przodu. Na pewno.

Wiem że Ciebie każdy nerf niemieckich czołgów boli bo dajesz temu upust na forum w każdym wątku o niemieckich czołgach, masz taką swoją krucjatę, ok, ale nie rzucaj się do gardła każdemu kto ma inne zdanie.

Dec3pticon #486 Posted 06 February 2017 - 05:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20061 battles
  • 343

View PostHoHoLK44, on 06 February 2017 - 05:41 PM, said:

Ulżyło Ci ?

Pojawia się temat o nerfie pancerza. Nerf ten jest niewielki. Szaty zaczynają drzeć gracze, których widzę tak:

Spoiler

Olaboga. Jak oni po nerfie będą mogli dalej grać tym czołgiem ?

Błagam.

Jestem kompetentnym graczem i mam współczynnik użycia pancerza na E50m na poziomie 0,44.

Dla porównania na obj140 mam 0,43 czyli niemal identyczny. 

Czy zauważę ten nerf pancerza ? Pewnie wcale.

Czy zauważę buf depresji do przodu. Na pewno.

Wiem że Ciebie każdy nerf niemieckich czołgów boli bo dajesz temu upust na forum w każdym wątku o niemieckich czołgach, masz taką swoją krucjatę, ok, ale nie rzucaj się do gardła każdemu kto ma inne zdanie.

Jak się nazywa ten mod na forum ?

ZmecholZmechanizowany #487 Posted 06 February 2017 - 05:43 PM

Brigadier

• Player
  • 34189 battles
  • 4,287

@ares

Poczekajmy jak wyjdzie na normalne serwery, na teście to nie jest w 100% miarodajne testowanie, bo nie licząc wszędobylskiego gelda, to losowania są cały czas z innymi dychami. 

Ale zgadzam się, nierf nie powinien mieć miejsca przy przerabianiu w modele HD i czy to kacapa, czy szkopa. 

Jednak podtrzymuje to co napisałem, że nie odczuwam gorszego pancerza. 

Edited by ZmecholZmechanizowany, 06 February 2017 - 05:43 PM.

rzezniq #488 Posted 06 February 2017 - 05:54 PM

Corporal

• Player
  • 8403 battles
  • 166

View PostZmecholZmechanizowany, on 06 February 2017 - 04:43 PM, said:

@ares

Poczekajmy jak wyjdzie na normalne serwery, na teście to nie jest w 100% miarodajne testowanie, bo nie licząc wszędobylskiego gelda, to losowania są cały czas z innymi dychami. 

Ale zgadzam się, nierf nie powinien mieć miejsca przy przerabianiu w modele HD i czy to kacapa, czy szkopa. 

Pancerz pancerzem mnie martwi wygląd...  Za bardzo przypomina swojego poprzednika z 8 tieru na którego mam alergię.

Hugo_96 #489 Posted 06 February 2017 - 06:48 PM

Corporal

• Player
  • 44770 battles
  • 182
  • [B_4M] B_4M

View Postrzezniq, on 06 February 2017 - 04:54 PM, said:

Pancerz pancerzem mnie martwi wygląd...  Za bardzo przypomina swojego poprzednika z 8 tieru na którego mam alergię.

Akurat zagrałem na teście panterką 2 z nowym działem i mogę powiedzieć że jestem w szoku jak celne jest to działo. Wygląda w HD trochę dziwnie, a z tym długim 88 wręcz komicznie. Grałem nim z 4-5 lat temu i wydaje mi się strasznym mułem bo wtedy miał lepszy silnik ale z tym działem to zastanawiam się nawet nad odkupieniem. Co do e50m to mogli zmienić tylko jarzmo i dać tą depresję i było by dobrze ale narazie gra się lepiej z tym -8. To i tak jest cień czolgu kiedy on wychodził z tym pancerzem OP z przodu.

HoHoLK44 #490 Posted 06 February 2017 - 06:52 PM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View PostDec3pticon, on 06 February 2017 - 05:43 PM, said:

Jak się nazywa ten mod na forum ?

http://forum.worldof...s-now-with-wn9/

ares354 #491 Posted 06 February 2017 - 07:55 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 06 February 2017 - 05:43 PM, said:

@ares

Tu właśnie chodzi o golda. Wieża od zawsze była papierowa. Górna płyta straciła na efektywności. I całkiem możliwe że boczne płyty wieży jak patrzysz z przodu. 

Szkoda że HoHoLK44 nie potrafi pojąć że ja nie jestem zwolennikiem robienia pojazdów pod jeden schemat. Przyspieszają Centuriony, i robią z nich pojazdy podobne do Pattona. Robią nową VK auf A podobno jak kropla wody do Tygrys 2. Teraz zabierają pancerz na E50 m by dzięki buffowi depresji dopasować go do Leo, Centuriona, STB. Gdzie jest różnorodność > ? Wszystko na jedno kopyto i gra i buczy. 

A Ty kolego HohoLK nie masz prawa Mi mówić z czego mogę być lub muszę być zadowolony.

ZmecholZmechanizowany #492 Posted 06 February 2017 - 08:17 PM

Brigadier

• Player
  • 34189 battles
  • 4,287

@Up.

Ale dalej masz znacznie bardziej pancerny pojazd niż wyżej wymienione Stb, czy nie mówiąc już o Leopardzie. Dalej jest w swojej klasie dość unikatowy, bo żadnym innym tak nie taranujesz, ma doskonałą celność i wiele innych cech, tych gorszych i lepszych...

A na jedno kopyto to masz cała rodzinę ruskich MT. 

KrwawyMotyl #493 Posted 06 February 2017 - 09:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21251 battles
  • 703
Ahh...E50M, czymże są zmiany tego czołgu bez odpowiedniego nerfa ze strony WG? To już tradycja niczym ubieranie choinki na święta że ten pojazd przy okazji jakiegoś buffa musi dostać nerfa. 

rzezniq #494 Posted 07 February 2017 - 05:04 AM

Corporal

• Player
  • 8403 battles
  • 166

Reksio: Spacerniak! Które tiery śmiga?! Który serwer?!
Rzezniq : Pierwszy! Tiery sześć, osiem, dziewięć. A kto się pucuje?!
Reksio: Tu Reksio z FORTI!
Rzezniq: Siemano, Reksio! 
Reksio: Siemano, Rzezniq! Który tam to boczers? 
Boczers: Ja jestem boczers, a co?!
Reksio: Jesteś z forume? Znasz Miętusa?
Boczers: Znam!
Reksio: Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że się rozprułeś i chłopaków do supportu posprzedawałeś! Że jesteś frajer z niszy! Lufa ci w dupę, nygusie!

Edited by rzezniq, 07 February 2017 - 05:05 AM.

reksio91 #495 Posted 07 February 2017 - 06:07 AM

Major

• Player
  • 54249 battles
  • 2,819
  • [_CHS_] _CHS_
nvm ide spac

Edited by reksio91, 07 February 2017 - 06:07 AM.

HoHoLK44 #496 Posted 07 February 2017 - 07:04 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View PostBOCZERS, on 07 February 2017 - 12:02 AM, said:

Słuchaj burasie, nie ważne jak gram i ile robię dmg nic ci do tego kmiotku. Mam prawo wypowiedzieć się na każdy temat i tego nie zmienisz, a jak ci to przeszkadza złamasie to nie wchodź tutaj......... Jesteś malutkim człowieczkiem, któremu zostało już tylko dowartościowywanie się statystykami na WOT. Ja się bawię w grze, ty się spinasz jak baranie jaja by zrobić wynik prostaku......

Zabrania ci ktoś? Chcesz to sobie pisz.

Statystyki są ogólnodostępne, każdy widzi z kim gada.

Gdybyś grał for fun to byś się ich nie wstydził i nie jechałbyś po każdym kto się do nich odniesie.

O ile moje wpisy nie naruszają regulaminu forum to twój już tak.

Tak więc przemyśl swoją postawę panie 4FUN.

BOCZERS #497 Posted 07 February 2017 - 09:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

View PostHoHoLK44, on 07 February 2017 - 08:04 AM, said:

Zabrania ci ktoś? Chcesz to sobie pisz.

Statystyki są ogólnodostępne, każdy widzi z kim gada.

Gdybyś grał for fun to byś się ich nie wstydził i nie jechałbyś po każdym kto się do nich odniesie.

O ile moje wpisy nie naruszają regulaminu forum to twój już tak.

Tak więc przemyśl swoją postawę panie 4FUN.

Nie wstydzę się ich, tylko nikt normalny nie wyśmiewa słabszych graczy. Chciałeś zabłysnąć tym że masz lepsze wyniki w grze na tym forum, wyśmiewając się z słabszego gracza. Więc pokazuję ci że palma odbiła tobie z tego powodu, bynajmniej tak to wygląda. Trochę pokory człowieku.

BOCZERS #498 Posted 07 February 2017 - 09:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

View Postrzezniq, on 07 February 2017 - 06:04 AM, said:

Reksio: Spacerniak! Które tiery śmiga?! Który serwer?!
Rzezniq : Pierwszy! Tiery sześć, osiem, dziewięć. A kto się pucuje?!
Reksio: Tu Reksio z FORTI!
Rzezniq: Siemano, Reksio! 
Reksio: Siemano, Rzezniq! Który tam to boczers? 
Boczers: Ja jestem boczers, a co?!
Reksio: Jesteś z forume? Znasz Miętusa?
Boczers: Znam!
Reksio: Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że się rozprułeś i chłopaków do supportu posprzedawałeś! Że jesteś frajer z niszy! Lufa ci w dupę, nygusie!

A ty co poklasku szukasz tutaj na forum? A propos frajerów, pokazałeś właśnie że jesteś pretendentem do tego miana.

rzezniq #499 Posted 07 February 2017 - 10:59 AM

Corporal

• Player
  • 8403 battles
  • 166

View PostBOCZERS, on 07 February 2017 - 08:38 AM, said:

A ty co poklasku szukasz tutaj na forum? A propos frajerów, pokazałeś właśnie że jesteś pretendentem do tego miana.

A i owszem. Widzisz,  ja w przeciwieństwie do ciebie ciągle staram się doskonalić moją grę, oglądam streamy i filmy z których staram się czegoś nauczyć od lepszych ode mnie. Grając randomki obserwuję lepszych od siebie, poznaję miejscówki itp. Daje mi to przyjemność i motywuje do poszerzania wiedzy. Ty natomiast ciągle tkwisz w miejscu a patrząc na wotstats zaliczasz regres pod pretekstem "gry 4 fun". Dla ciebie grą 4 fun jest wyjechanie na środek, oddanie 1-2 strzałów i powrót do garażu. Dla mnie funem jest to co opisałem powyżej. Tym się różnimy. 

HoHoLK44 #500 Posted 07 February 2017 - 11:04 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View PostBOCZERS, on 07 February 2017 - 09:20 AM, said:

Nie wstydzę się ich, tylko nikt normalny nie wyśmiewa słabszych graczy. Chciałeś zabłysnąć tym że masz lepsze wyniki w grze na tym forum, wyśmiewając się z słabszego gracza. Więc pokazuję ci że palma odbiła tobie z tego powodu, bynajmniej tak to wygląda. Trochę pokory człowieku.

Po pierwsze nie wyśmiałem Cię, po prostu zauważyłem fakt że grając tak słabo nie zauważysz nawet różnicy gdy Ci znerfią efektywny pancerz o 10 mm.

Po drugie nie wyśmiewam słabych graczy, wręcz przeciwnie od przeszło 2 lat ich uczę czy to poprzez moje poradniki na forum czy kanał YT czy w końcu jedyny w Polsce klan szkoleniowy dla słabych graczy:

http://forum.worldof...iowy-rekrutuje/

I wszystko to pro publico bono.

Ty grasz bardzo słabo i to jest FAKT. Nie obraza, nie naśmiewanie się, FAKT.

Tak samo jak to że jesteś mężczyzną. To również FAKT. Nie obrażam Cię ani nie naśmiewam mówiąc że jesteś mężczyzną.

Co ty z tym faktem dalej zrobisz to już twoja sprawa. Możesz robić dalej swoje, możesz w końcu nauczyć się grać a ja mogę Ci w tym pomóc jeśli będziesz chciał.

Mnie to obojętne bo ja się nie obrażam. Zwyzywałeś mnie i próbujesz mnie uczyć pokory choć przez Ciebie przemawia wyłącznie buta.

Wyluzuj chłopie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users