Jump to content

E 50 Ausf. M

• Please log in to reply
654 replies to this topic

BolterJH #501 Posted 07 February 2017 - 11:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39911 battles
  • 94
  • [3PP] 3PP
Przydałby się 'apdejt' jak grać E50M przeciwko nowym wynalazkom, przydałaby się rzeczowa dyskusja dla ludzi, którzy go nie mają a chcieliby. Przydałyby się porady jak lepiej grać niż się gra. Pls niech ktoś ogarnięty się wypowie.

BOCZERS #502 Posted 07 February 2017 - 11:15 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

View Postrzezniq, on 07 February 2017 - 11:59 AM, said:

A i owszem. Widzisz,  ja w przeciwieństwie do ciebie ciągle staram się doskonalić moją grę, oglądam streamy i filmy z których staram się czegoś nauczyć od lepszych ode mnie. Grając randomki obserwuję lepszych od siebie, poznaję miejscówki itp. Daje mi to przyjemność i motywuje do poszerzania wiedzy. Ty natomiast ciągle tkwisz w miejscu a patrząc na wotstats zaliczasz regres pod pretekstem "gry 4 fun". Dla ciebie grą 4 fun jest wyjechanie na środek, oddanie 1-2 strzałów i powrót do garażu. Dla mnie funem jest to co opisałem powyżej. Tym się różnimy. 

Jak już patrzyłeś mi na wykres, to nie dużo ci on powie w obecnej sytuacji. Obecnie nie mam zbytnio czasu na grę tak jak bym chciał. Ta strona jest nie miarodajna. http://wot-ts.eu/nickname/eu/Boczers/ jak chcesz już coś więcej wiedzieć na temat mojej drogi wn8

BOCZERS #503 Posted 07 February 2017 - 11:34 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

View PostHoHoLK44, on 06 February 2017 - 04:50 PM, said:

Do tej pory płyta czołowa wpuszczała 35-40% pocisków standardowych (268 mm peny).

Teraz będzie wpuszczać 40-55% zależnie od miejsca trafienia.

Jednak jest różnica między 5% a 15%, jak dla mnie jest to kolosalna różnica, teraz będzie parę pestek więcej wchodzić.

HoHoLK44 #504 Posted 07 February 2017 - 11:38 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View PostBolterJH, on 07 February 2017 - 11:08 AM, said:

Przydałby się 'apdejt' jak grać E50M przeciwko nowym wynalazkom, przydałaby się rzeczowa dyskusja dla ludzi, którzy go nie mają a chcieliby. Przydałyby się porady jak lepiej grać niż się gra. Pls niech ktoś ogarnięty się wypowie.

Pooglądaj jak gra nim orzanel.

Gość ma na nim 3700+ średnich obrażeń na bitwę po przeszło 1000 bitew na E50M.

Zwróć uwagę jak wykorzystuje pancerz w sidescrapie.

E50M ma na bokach osłony gąsienic które robią za spaced armor przez co redukują przebijalność HEAT niemal do zera.

80 mm pancerza na bokach gwarantuje że nic nie wejdzie overmatchem więc prawidłowo sidescrapując rykoszetujesz strzały z AP i APCR.

Zwróć uwagę że zawsze się kątuje względem wroga by zwiększyć efektywny pancerz.

Posłuchaj też tego:

BOCZERS #505 Posted 07 February 2017 - 11:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

View PostHoHoLK44, on 06 February 2017 - 06:41 PM, said:

Ulżyło Ci ?

Pojawia się temat o nerfie pancerza. Nerf ten jest niewielki. Szaty zaczynają drzeć gracze, których widzę tak:

Spoiler

Olaboga. Jak oni po nerfie będą mogli dalej grać tym czołgiem ?

Błagam.

Jestem kompetentnym graczem i mam współczynnik użycia pancerza na E50m na poziomie 0,44.

Dla porównania na obj140 mam 0,43 czyli niemal identyczny. 

Czy zauważę ten nerf pancerza ? Pewnie wcale.

Czy zauważę buf depresji do przodu. Na pewno.

Wiem że Ciebie każdy nerf niemieckich czołgów boli bo dajesz temu upust na forum w każdym wątku o niemieckich czołgach, masz taką swoją krucjatę, ok, ale nie rzucaj się do gardła każdemu kto ma inne zdanie.

Wcale tu nie nabijasz się ze słabych graczy i wcale nie pokazujesz jaki jesteś według ciebie pro gracz......

BOCZERS #506 Posted 07 February 2017 - 11:47 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_
Ten buff dla E50 M będzie w stylu "dam ci chleb, ale czerstwy"

HoHoLK44 #507 Posted 07 February 2017 - 11:59 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View PostBOCZERS, on 07 February 2017 - 11:41 AM, said:

Wcale tu nie nabijasz się ze słabych graczy i wcale nie pokazujesz jaki jesteś według ciebie pro gracz......

Nie jestem pro graczem, na E50M robię ledwo 2600 średnich obrażeń. Prosi robią 3,4k plus.

Znam swoje miejsce w szeregu.

Po co kontynuujesz tą pyskówkę?

BOCZERS #508 Posted 07 February 2017 - 12:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_
Po co? pokazać jak bardzo zmieniasz swoje zeznania. Druga sprawa błędne założenie, że słaby gracz nie zna czołgu, jak to zarzuciłeś mi w jakimś poście....

ares354 #509 Posted 07 February 2017 - 03:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostHoHoLK44, on 07 February 2017 - 11:38 AM, said:

Pooglądaj jak gra nim orzanel.

Gość ma na nim 3700+ średnich obrażeń na bitwę po przeszło 1000 bitew na E50M.

Zwróć uwagę jak wykorzystuje pancerz w sidescrapie.

E50M ma na bokach osłony gąsienic które robią za spaced armor przez co redukują przebijalność HEAT niemal do zera.

80 mm pancerza na bokach gwarantuje że nic nie wejdzie overmatchem więc prawidłowo sidescrapując rykoszetujesz strzały z AP i APCR.

Zwróć uwagę że zawsze się kątuje względem wroga by zwiększyć efektywny pancerz.

Posłuchaj też tego:

Co chcesz tu udowodnić? Sorry bez XVM nie wiem jacy gracze grali przeciw niemu. Wiem za to jedno. Ostatnio będąc w E4 spotkałem w bitwie tego gracza w jakimś plutonie. Wszyscy grali dobrymi pojazdami. Przewałkowali się przez nas, najlepsze jest to że większość ludzi kojarzyła Orzanela i już się spłoszyli. Zadziałała psychika człowieka a nie jego skill, bo on w swoim plutonie nie miał najlepszych obrażeń na koniec bitwy. 

Tylko idioci odbijają się o E50m gdy robi sidecrap. Walisz w przód wieży. Oglądałeś SirFocha jak gra np Wz 120 i jak gasi graczy w E50 dlatego że wali w wieżę. I co powiesz ? Ja grać przeciw komuś kto ogarnia tą grę w E50m> ? Liczyć na cud że nie trafi ? Bo do tego się sprowadza granie tym pojazdem. Sprowadza się do tego jak RNG losuje. E50 m łapie w tą wieżę jak chce, odbija jak chce. Tu nie chodzi o kwestie pancerza a głupiego szczęścia. 

@Zmechol 

Problem polega na tym że E50,m ma celność, i nie tylko on. AMX 30b, Leo 1 też ma celność, bo nawet lepszą depresję działa, szybciej strzela. Dolna płyta w E50m jest papierowa, więc bez znaczenia z STB 1, Centurionem. STB 1 ma znacznie ciekawszą wieżę. I wszystkie te pojazdy mają znacznie lepszy DPM. Zabijanie tierów 8 i 9 jest dużo szybsze. Problem E50m polega na tym że ten pojazd albo trafi na dobrą drużynę albo nie. Jasne że Orzanel, Foch, QB, Topowi gracze z Fame, Whyyou, i innych klanów zrobią w nim więcej niż przeciętny. Ale to tyczy się każdego pojazdu w tej grze. Problem polega na tym że E50m w rękach przeciętnego gracz nie jest OP, a czasem jest słaby. Nerf nie był potrzebny. 

HoHoLK44 #510 Posted 07 February 2017 - 04:03 PM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

*edit* no nie zdzierżę.

Nic nie chce udowodnić, gość pyta jak tym grać to mu pokazuję jak grają tym czołgiem goście co to ogarniają.

Przestań już jęczeć. Każdy czołg można zrobić jak się ma skill. Nie znaczy to *edit* czekać aż cię zabiją.

Edited by Madlike, 08 February 2017 - 08:34 AM.
Niewłaściwe treści

ZmecholZmechanizowany #511 Posted 07 February 2017 - 05:42 PM

Brigadier

• Player
  • 34189 battles
  • 4,287

View Postares354, on 07 February 2017 - 03:29 PM, said:

@Zmechol 

Problem polega na tym że E50,m ma celność, i nie tylko on. AMX 30b, Leo 1 też ma celność, bo nawet lepszą depresję działa, szybciej strzela. Dolna płyta w E50m jest papierowa, więc bez znaczenia z STB 1, Centurionem. STB 1 ma znacznie ciekawszą wieżę. I wszystkie te pojazdy mają znacznie lepszy DPM. Zabijanie tierów 8 i 9 jest dużo szybsze. Problem E50m polega na tym że ten pojazd albo trafi na dobrą drużynę albo nie. Jasne że Orzanel, Foch, QB, Topowi gracze z Fame, Whyyou, i innych klanów zrobią w nim więcej niż przeciętny. Ale to tyczy się każdego pojazdu w tej grze. Problem polega na tym że E50m w rękach przeciętnego gracz nie jest OP, a czasem jest słaby. Nerf nie był potrzebny. 

Problem polega na tym że nie widzisz (albo nie chcesz widzieć ) jak tacy gracze jak Orzanel, mają doskonałą jak na MT statystykę użycia pancerza, porównaj sobie z innymi MT jakimi gra.

I pamiętaj że raz trafiasz na lepszych, a raz na gorszych graczy, ale w zdecydowanej większości trafiasz na gorszych, a że nie potrafią przebić E 50 na sidescrapie, to raczej nie powinien być twój problem.

Kredes33 #512 Posted 07 February 2017 - 06:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38951 battles
  • 1,224
  • [WIDMA] WIDMA
No nie wiem, ruskie medy mają podobne wykorzystanie pancerza co E-50M, a mają dodatkowo lepszą mobilność, camo i dpm. Już nie pamiętam, ale chyba Decha ma na T-62A coś ok 0,6 wykorzystania pancerza, a na E-50M ok 0,5. Nie zmienia to faktu, że ja jestem za tym, żeby dać E-50M -8 deprechy z przodu.

ares354 #513 Posted 07 February 2017 - 09:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 07 February 2017 - 05:42 PM, said:

Problem polega na tym że nie widzisz (albo nie chcesz widzieć ) jak tacy gracze jak Orzanel, mają doskonałą jak na MT statystykę użycia pancerza, porównaj sobie z innymi MT jakimi gra.

I pamiętaj że raz trafiasz na lepszych, a raz na gorszych graczy, ale w zdecydowanej większości trafiasz na gorszych, a że nie potrafią przebić E 50 na sidescrapie, to raczej nie powinien być twój problem.

Nie mierz miarą topowych graczy pojazdów, bo to najgorsze co można robić. Zrób średnią i wtedy pogadamy. 

@HoHO 

Jak dorośniesz, wróć i pogadamy. Nie będę z kimś o twoim poziomie prowadził dyskusji. Bo tępienie czerwonych to żaden wyczyn. Ten film nie udowodnił nic. 

Edited by ares354, 08 February 2017 - 03:22 AM.

HoHoLK44 #514 Posted 07 February 2017 - 09:41 PM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,780

View Postares354, on 07 February 2017 - 09:29 PM, said:

Jak dorośniesz, wróć i pogadamy. Nie będę z kimś o twoim poziomie prowadziła dyskusji. Bo tępienie czerwonych to żaden wyczyn. Ten film nie udowodnił nic. 

Jesteś kobietą ? 

To by tłumaczyło "nie bo nie".

Ten film nie miał nic udowadniać. Napisałem to w poprzednim poście ale czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nawet nie do Ciebie był ten post.

Dla mnie to ty możesz uważać że E50M to crap, mam to w nosie. 

Ja widzę jak tym grają dobrzy gracze i jakie na nim wyniki kręcą REGULARNIE.

Orzy ma na nim przeszło 3700 dmg bitwa w bitwę. 

Jakoś mu nie przeszkadza weakspot na wieży i sam twierdzi że to jego zdaniem najlepszy med X tieru na randomy.

Ale on się pewnie nie zna, ty wiesz lepiej.

ZmecholZmechanizowany #515 Posted 07 February 2017 - 09:54 PM

Brigadier

• Player
  • 34189 battles
  • 4,287

@Kredes

Ale 50M też ma swoją mobilność, można na nim bez problema zmieniać flanki. Nie ma camo, ale w jego wypadku aż tak bardzo potrzebne mu nie jest.

Decha ma bardzo zbliżone wyniki jeżeli chodzi o użycie pancerza na top MT. Na 50M ma nawet lepsze niż na T-62a.

@ares

Ale co to ma do rzeczy który gracz? Ja też lepiej odbijam 50M niż np. obj 140, ta statystyka nie bierze się z niczego, ty też nim dobrze odbijasz i zapewne większość nim lepiej odbija, nawet słaby gracz.

Już ponad 60 bitew zagrałem na teście, specjalnie głownie E 50M i nie widzę dużej różnicy w pancerzu, a różnica w opuszczeniu jak najbardziej wyczuwalna. 

Edited by ZmecholZmechanizowany, 07 February 2017 - 10:07 PM.

BOCZERS #516 Posted 07 February 2017 - 11:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35891 battles
  • 301
  • [_3XP_] _3XP_

Jestem ciekaw czy nerf pancerza będzie miał wpływ na tarana. Chodzi mi o to że taranowanie może być już tak nie efektywne jak teraz jest.

ares354 #517 Posted 08 February 2017 - 03:27 AM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 07 February 2017 - 09:54 PM, said:

@Kredes

Ale 50M też ma swoją mobilność, można na nim bez problema zmieniać flanki. Nie ma camo, ale w jego wypadku aż tak bardzo potrzebne mu nie jest.

Decha ma bardzo zbliżone wyniki jeżeli chodzi o użycie pancerza na top MT. Na 50M ma nawet lepsze niż na T-62a.

@ares

Ale co to ma do rzeczy który gracz? Ja też lepiej odbijam 50M niż np. obj 140, ta statystyka nie bierze się z niczego, ty też nim dobrze odbijasz i zapewne większość nim lepiej odbija, nawet słaby gracz.

Już ponad 60 bitew zagrałem na teście, specjalnie głownie E 50M i nie widzę dużej różnicy w pancerzu, a różnica w opuszczeniu jak najbardziej wyczuwalna. 

Nie, E50 m jest po prostu przerośniętym Tygrysem 2 z wieżą z przodu i dobrą mobilnością i Mi to osobiście przeszkadza. Nie jest medem szybkim(jednym z wolniejszych), ma najgorsze możliwe camo, słaby DPM. E50m jest jak ruskie pojazdy, wybacza. E50m ma swoje kilka zalet, ja ich nie neguje. Nie podoba Mi się nerf pancerza o którym nikt nie wspomniał w informacjach o aktualizacji. O tym mówiłem, i nie mam zamiaru się przekrzykiwać o tym co dany fiolet na ten temat myśli. Podoba Mu się E50m, super. Nie o gustach tu rozmawiamy a o tym że ktoś model HD pojazdu wykorzystuje by sobie znerfić daną maszynę.

Tego typu podejście WG stosuje już namiętnie. Obj 263 dostaje ogromnego buffa do opancerzenia jarzma działa i okolicy, a E50 m w konsekwencji buffa depresji wynikającego ze zmiany osłony działa, nagle staje się w HD wyższy, i ma gorsze kąty pancerza, mimo że nie zmienia się za wyjątkiem włazu dowódcy, nominalna grubość pancerza. 

I to Mi nie pasuje. Jeśli WG zabiera się za takie rzeczy, to ja osobiście chce mieć wybór. Pasują Mi zmiany w E50 m to sobie go zostawiam, nie pasują, sprzedaje za full kredytów. Bo o nerfie pancerza mowy nie było.

Edited by ares354, 08 February 2017 - 03:35 AM.

KrwawyMotyl #518 Posted 08 February 2017 - 09:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21251 battles
  • 703

View Postares354, on 08 February 2017 - 02:27 AM, said:

Pasują Mi zmiany w E50 m to sobie go zostawiam, nie pasują, sprzedaje za full kredytów. Bo o nerfie pancerza mowy nie było.

W końcu wpadłeś na jakiś sensowny pomysł. Sprzedaj go i oszczędź nam już swojego marudzenia. Wszyscy odetchniemy z ulgą. 

ares354 #519 Posted 08 February 2017 - 03:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 75269 battles
  • 3,442

View PostKrwawyMotyl, on 08 February 2017 - 09:31 AM, said:

W końcu wpadłeś na jakiś sensowny pomysł. Sprzedaj go i oszczędź nam już swojego marudzenia. Wszyscy odetchniemy z ulgą. 

Nie ma sprawy, ja Mi oddadzą full kredyty a wyposażenie wróci do magazynu to nie będę miał większego problemu ze zmianami E50m. Wy sobie go możecie zostawić. Ale tak się składa że WG takiej polityki nie uprawia...

kowan69 #520 Posted 08 February 2017 - 04:23 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17711 battles
  • 6,665
  • [SAMI] SAMI

Łaska białorusinów na pstrym koniu jeździ.

Kiedyś chcieli nerfić tą depresję, miało być bodajże 0 stopni w przód, czyli kompletna masakra. Teraz buffują.

Z takim zdecydowaniem i skrajnymi ruchami, to za dwa lata E-50 będzie miała wieżę rodem z Iosefa-7, a kadłub wydmuszkę z borsiga.

Jeszcze odnośnie zmian w czołgach;

Trampka wcześniej buffnęli, teraz przywracają stary styl grania, na archaiczne sidescrapy. Mało tego w ogóle zmieniają mu miejsce w drzewku. To dość potężna zmiana, gdzie zmienia się w ogóle docelowa dycha.

Generalnie jakieś kosmetyczne zmiany w czołgach jestem w stanie zrozumieć, ale przy większych zmianach to sam nie wiem, czy nie powinno być jakichś rekompensat.

To są przecież topowe tiery, których przecież tak łatwo się nie zdobywa. Płacimy czasem za linie, które w późniejszym czasie okażą się zupełnie czym innym jak ta trampka, albo przez lata będą robiły za ogony serwera jak np. Foch 155 i wszyscy o nich zapomną. Przydałoby się to w jakiś sposób uwzględnić. Tak by było na pewno uczciwiej względem grających.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users