Jump to content

E 50 Ausf. M

• Please log in to reply
654 replies to this topic

Falathi #521 Posted 08 February 2017 - 04:46 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19306 battles
  • 10,667
  • [WG] WG

View Postkowan69, on 08 February 2017 - 04:23 PM, said:

Łaska białorusinów na pstrym koniu jeździ.

Kiedyś chcieli nerfić tą depresję, miało być bodajże 0 stopni w przód, czyli kompletna masakra. Teraz buffują.

Z takim zdecydowaniem i skrajnymi ruchami, to za dwa lata E-50 będzie miała wieżę rodem z Iosefa-7, a kadłub wydmuszkę z borsiga.

Jeszcze odnośnie zmian w czołgach;

Trampka wcześniej buffnęli, teraz przywracają stary styl grania, na archaiczne sidescrapy. Mało tego w ogóle zmieniają mu miejsce w drzewku. To dość potężna zmiana, gdzie zmienia się w ogóle docelowa dycha.

Generalnie jakieś kosmetyczne zmiany w czołgach jestem w stanie zrozumieć, ale przy większych zmianach to sam nie wiem, czy nie powinno być jakichś rekompensat.

To są przecież topowe tiery, których przecież tak łatwo się nie zdobywa. Płacimy czasem za linie, które w późniejszym czasie okażą się zupełnie czym innym jak ta trampka, albo przez lata będą robiły za ogony serwera jak np. Foch 155 i wszyscy o nich zapomną. Przydałoby się to w jakiś sposób uwzględnić. Tak by było na pewno uczciwiej względem grających.

Ta zmiana na 0 stopni była błędem i słusznie została usunięta. 
Pomysł na niemieckie medy w momencie ich wprowadzenia był taki, że mamy coraz cięższe maszyny, stosunkowo cięzko opancerzone, z celnymi działami - ale taką sobie mobilnością z racji masy i kiepskim kamuflażem.  Mówiąc krótko, coś na kształt czołgu średniego z elementami czołgu ciężkiego. 

Dopiero druga gałązka reprezentowała zupełnie odmienne podejście, czyli cienki pancerz, ale za to jeszcze lepsze działa, kamuflaż i mobilność. 

BOCZERS #522 Posted 08 February 2017 - 11:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_
To po co nerfić pancerz? Moim zdaniem to że będzie miał teraz -8 depresji na przodzie nic nie zmieni, a czemu nie zmieni? Z racji tego że E50 M ma wysoką sylwetkę, co powoduje że i tak będzie trzeba się wychylić większą powierzchnią, na co narazimy ostrzał większą wieżę i większy właz dowódcy, a jak wiadomo w przednią płytę wieży wszystko wchodzi. Drugą sprawą są mapy. Teren map zaczyna robić się płaski z wzniesieniami pod dość ostrym kątem podjazdu, więc nic ci z tego jak będzie -8 depresji z przodu skoro i tak musisz wyjechać większą częścią. Moim zdaniem E50 M najlepiej czuje się w mieście.

SirBushman #523 Posted 08 February 2017 - 11:33 PM

Lieutenant General

• Player
  • 52532 battles
  • 7,273
  • [-YUP-] -YUP-

Po raz kolejny udowadniasz, że komentujesz temat, o którym masz bardzo blade pojęcie. 

Czy mógłbyś przestać zaśmiecać temat postami niezwiązanymi tak naprawdę z tym wątkiem?

Bardzo ładnie proszę.

Tank1953 #524 Posted 09 February 2017 - 03:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29236 battles
  • 59

View PostBOCZERS, on 08 February 2017 - 10:08 PM, said:

To po co nerfić pancerz? Moim zdaniem to że będzie miał teraz -8 depresji na przodzie nic nie zmieni, a czemu nie zmieni? Z racji tego że E50 M ma wysoką sylwetkę, co powoduje że i tak będzie trzeba się wychylić większą powierzchnią, na co narazimy ostrzał większą wieżę i większy właz dowódcy, a jak wiadomo w przednią płytę wieży wszystko wchodzi. Drugą sprawą są mapy. Teren map zaczyna robić się płaski z wzniesieniami pod dość ostrym kątem podjazdu, więc nic ci z tego jak będzie -8 depresji z przodu skoro i tak musisz wyjechać większą częścią. Moim zdaniem E50 M najlepiej czuje się w mieście.

Przy Twoim poziomie gry przyjacielu, choćby E50 M miało twardość T110E5 a mobilność T62A, to i tak niewiele by z tego wynikło ..

Przestań się wreszcie kompromitować i dyskutować. Nie chcesz, nie graj. Skończ jednak trollowanie, bo nikomu to nie służy.

Nie pierwszy i nie ostatni czołg, który otrzyma nerf na pancerzu. Grałem na serwerze testowym i nie jest wcale tak źle.

Depresja działa w znacznym stopniu to rekompensuje. Może to nie jest czołg OP, ale można całkiem przyzwoicie pograć ..  

Brakuje mi co prawda jeszcze blisko połowa expa do E50 M, ale nie zamierzam rezygnować z tego powodu, że zabrali trochę pancerza.

Ten czołg posiada również swoje mocne strony. Trzeba tylko odrobinę chęci by je wydobyć i odpowiednio wykorzystać.

BOCZERS #525 Posted 09 February 2017 - 08:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_

View PostTank1953, on 09 February 2017 - 04:53 AM, said:

Przy Twoim poziomie gry przyjacielu, choćby E50 M miało twardość T110E5 a mobilność T62A, to i tak niewiele by z tego wynikło ..

Przestań się wreszcie kompromitować i dyskutować. Nie chcesz, nie graj. Skończ jednak trollowanie, bo nikomu to nie służy.

Nie pierwszy i nie ostatni czołg, który otrzyma nerf na pancerzu. Grałem na serwerze testowym i nie jest wcale tak źle.

Depresja działa w znacznym stopniu to rekompensuje. Może to nie jest czołg OP, ale można całkiem przyzwoicie pograć ..  

Brakuje mi co prawda jeszcze blisko połowa expa do E50 M, ale nie zamierzam rezygnować z tego powodu, że zabrali trochę pancerza.

Ten czołg posiada również swoje mocne strony. Trzeba tylko odrobinę chęci by je wydobyć i odpowiednio wykorzystać.

Nic nie powiedziałem że chcę się go pozbyć, wyraziłem swoją opinię i jest ona wyłącznie moja. Nikt nie musi się z nią zgadać, ale chyba na tym polega forum. Przedstawienie swojej opinii i albo ktoś się zgadza, albo kontrargumentuje, a nie tak jak ten gościu przed tobą. Wiem że moje staty nie są dobre, ale też nie oznacza to że się mylę. Czasem mam wrażenie że patrzy się na kolor, a nie na treść wypowiedzi.

SL17 #526 Posted 09 February 2017 - 10:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15794 battles
  • 88

View PostBOCZERS, on 09 February 2017 - 08:28 AM, said:

Nic nie powiedziałem że chcę się go pozbyć, wyraziłem swoją opinię i jest ona wyłącznie moja. Nikt nie musi się z nią zgadać, ale chyba na tym polega forum. Przedstawienie swojej opinii i albo ktoś się zgadza, albo kontrargumentuje, a nie tak jak ten gościu przed tobą. Wiem że moje staty nie są dobre, ale też nie oznacza to że się mylę. Czasem mam wrażenie że patrzy się na kolor, a nie na treść wypowiedzi.

Naucz się grać pomidorze i później wymądrzaj się na forum, jesteś po prostu słaby i póki nie osiągniesz jakiegoś przyzwoitego poziomu to wypisywanie tych głupot nic Ci nie da, bo nikt normalnie myślący nie weźmie tego na poważnie. Obecnie mógłbyś być co najwyżej w filmach o tym jak nie grać w Wot, a nie wypisywać te bzdury. Zaśmiecasz temat, nic więcej. Nie potrafisz grać to jest podstawowy problem, nie nerf...

Kikojo #527 Posted 09 February 2017 - 10:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 54023 battles
  • 1,243

W końcu spojrzałem na Twoje staty. Zmień kompa, dostawcę neta, wróć się na niższe tiery/czołgi premium - zrób załogi, obkup się w mat. eksploatacyjne/wyposażenie poczytaj poradnik Voytecha, oglądnij filmiki WG dotyczące mechaniki gry, Hoholka dotyczące np strzelania w ruchu. I to wszystko w jednym czasie.

Masz jak najbardziej prawo wyrazić swoją opinię tyle tylko, że staty wyrażają miarę  gracza i tym samym ocenę rzeczowości/wartości opinii danego gracza. Wybacz, ale na 10 tierach grasz znacznie gorzej ode mnie, a ja na nich sysam.

O E50M nic nie napiszę nie posiadam. Mam E50, w moim odczuciu kiepsko nim mi się gra, a jednak mam póki co dobre wr przynajmniej. I widzisz właśnie dlatego nie śmię napisać w temacie mu poświęconym, że jest do kitu. Podejrzewam, że jest OP i jego cechy pozwalają pokryć mój brak skilla. No i może mam dobrą długą serię losować :)

P.S. Oczywiście pierwsza część mojego posta to rada nie polecenie. Sam bym tak po prostu zrobił.

kowan69 #528 Posted 09 February 2017 - 12:13 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17711 battles
  • 6,665
  • [SAMI] SAMI

View PostBOCZERS, on 09 February 2017 - 07:28 AM, said:

Czasem mam wrażenie że patrzy się na kolor, a nie na treść wypowiedzi.

Nie czasem, a zazwyczaj. Niestety jak masz słabe wyniki to częściej naczytasz się właśnie o nich, niż weźmiesz udział w wymianie poglądów na temat danego pojazdu. To dość typowe, choć kiedyś nie aż tak powszechne. Do tego dziś przy nicku na forum jest magiczne 'i' z ogólnymi osiagnięciami, a i są jak widzę też mody na recenty wuenek, a to też sprawy nie ułatwia. 

Forum to wymiana poglądów różnych graczy i każdy kto potrafi zrozumiale pisać, ma prawo do wydania swojego werdyktu na temat jakiegoś pojazdu.

Można się czepiać, że ktoś np. wyraża swoją opinię w ogóle nie grając danym pojazdem i ten argument jest logiczny.

Natomiast na argumenty typu; masz za mały dpb żeby wygłosić swoją opinię, spuśćmy zasłonę milczenia.

View PostKikojo, on 09 February 2017 - 09:53 AM, said:

Masz jak najbardziej prawo wyrazić swoją opinię tyle tylko, że staty wyrażają miarę  gracza i tym samym ocenę rzeczowości/wartości opinii danego gracza. Wybacz, ale na 10 tierach grasz znacznie gorzej ode mnie, a ja na nich sysam.

Tylko to nie jest temat o jego statystykach, a o wirtualnym czołgu, dlatego ja bym się skupił na tym co kolega wypisuje o E-50, a nie jaki recent wuen i dpb na nim osiąga.

Proste jak budowa cepa - nie zgadzam się z czyjąś opinią na temat pojazdu, czy zachodzących w nim zmian, to merytorycznie je kontruje, a nie hasam delikwentowi po profilu. Jak już ktoś musi, to zawsze można też zaserwować jakieś porady do lepszej gry, a nie wytykać kogoś palcami, tylko dlatego że sobie radzi gorzej od innych.

ares354 #529 Posted 09 February 2017 - 02:42 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 76174 battles
  • 3,442

Teraz czujesz się jak Ja, gdy śmiałem na temacie o E75 powiedzieć że jego wieżą jest papierowa dla topowych TD i golda z 9 i 10. Zostałem zwyzywany od nooba, że obrażam kochanego E75. Mimo posiadania 3 oznaki która jest dowodem że ogarniam pojazd, dużej ilości bitew na nim, nie miałem prawa wyrazić zdania i powiedzieć że widział by na nim z chęcią buff do pancerza wieży bo ma dużo weaksporów a gold dodaje kolejny.

Na tym forum ludzie jak nie mają argumentów by z tobą dyskutować wchodzą na prosta drogę: "jesteś noob, masz słabe staty, dpm wn" nie ma prawa mówić o tym pojeździe bo Orzanel robi na nim 3,7 k dpm średniego. Taka to dyskusja.

85% populacji forum nie potrafi pojąć że nie każdemu musi pasować nerf pancerza tylko dlatego że WG wrzuca ochłap w postaci dwóch punktów depresji. To zbyt mało jak na rekompensatę.

Tank1953 #530 Posted 09 February 2017 - 03:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29236 battles
  • 59

Panowie, ale czy ktoś tu kogoś uraził, bądź obraził ? To jest po prostu stwierdzenie faktów. Nic ponad to ..

I wbrew temu co wcześniej zostało napisane, wartość gracza ma znaczenie przy wypowiadaniu pewnych kwestii.

Dla mnie osoba, która na X poziomie oddaje statystycznie 3 celne strzały na bitwę i ma damage na poziomie 1200,

będzie najmniej miarodajnym wyznacznikiem zmian, którym zostaje poddana gra i dany pojazd.

Ktoś, kto nie zna podstawowych zasad mechaniki wota, nigdy nie będzie postrzegany poważnie.

I nie ma to nic wspólnego z hejtowaniem, lub też piętnowaniem słabego gracza ..

Rozumiem jeszcze, gdyby kolega BOCZERS wysilił się i postanowił sprawdzić w piaskownicy nadchodzące zmiany

i na ich podstawie zgłosił swoje spostrzeżenia, czy krytyczne uwagi. Z tego co wyczytałem, nic takiego nie miało jednak miejsca.

Pozostaje więc bicie piany, bez żadnych konstruktywnych i merytorycznych uwag. Czysta teoria.  Chyba nie tędy droga, prawda ?

I chociaż to brutalne, to nie zmienicie Panowie sposobu postrzegania takich graczy i komentarzy, które publikują.

Te komentarze są konsekwencją tylko i wyłącznie ich stylu gry, jak również głębokiej nieznajomości mechaniki gry.

Oczywiście nikt nie odbiera nikomu prawa do wyrażenia własnej subiektywnej opinii na temat danego pojazdu.

Niech jednak będzie to opinia merytoryczna, poparta argumentami, na podstawie rzeczywistych doświadczeń ..

W innym wypadku, będzie to teza na poparcie znanego przysłowia ..

"Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" 

KomarP2st #531 Posted 09 February 2017 - 04:54 PM

Sergeant

• Player
  • 26423 battles
  • 228
Niezłe spiny w tym wątku. Niestety, jeśli ktoś totalnie nie ogarnia tej gry, to jedyną formą pisania w takich tematach powinno być pytanie o radę, bo komu potrzebne opinie od kogoś kto nie umie grać? Ludzie już automatycznie zaglądają w statystyki, żeby sprawdzić czy porada jest racjonalna czy jest po prostu wylewem frustracji słabiaka.

BOCZERS #532 Posted 09 February 2017 - 05:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_

View PostTank1953, on 09 February 2017 - 04:31 PM, said:

Panowie, ale czy ktoś tu kogoś uraził, bądź obraził ? To jest po prostu stwierdzenie faktów. Nic ponad to ..

I wbrew temu co wcześniej zostało napisane, wartość gracza ma znaczenie przy wypowiadaniu pewnych kwestii.

Dla mnie osoba, która na X poziomie oddaje statystycznie 3 celne strzały na bitwę i ma damage na poziomie 1200,

będzie najmniej miarodajnym wyznacznikiem zmian, którym zostaje poddana gra i dany pojazd.

Ktoś, kto nie zna podstawowych zasad mechaniki wota, nigdy nie będzie postrzegany poważnie.

Rozumiem jeszcze, gdyby kolega BOCZERS wysilił się i postanowił sprawdzić w piaskownicy nadchodzące zmiany

i na ich podstawie zgłosił swoje spostrzeżenia, czy krytyczne uwagi. Z tego co wyczytałem, nic takiego nie miało jednak miejsca.

Pozostaje więc bicie piany, bez żadnych konstruktywnych i merytorycznych uwag. Czysta teoria.  Chyba nie tędy droga, prawda ?

I chociaż to brutalne, to nie zmienicie Panowie sposobu postrzegania takich graczy i komentarzy, które publikują.

Te komentarze są konsekwencją tylko i wyłącznie ich stylu gry, jak również głębokiej nieznajomości mechaniki gry.

Oczywiście nikt nie odbiera nikomu prawa do wyrażenia własnej subiektywnej opinii na temat danego pojazdu.

Niech jednak będzie to opinia merytoryczna, poparta argumentami, na podstawie rzeczywistych doświadczeń ..

Tylko temat nie odnosi się do wydarzeń w piaskownicy, a serwera publicznego  głównego serwera gry.  Na marginesie biorę udział w piaskownicy.

Próbuję z wami sensownie pogadać, ale bariera koloru w waszych głowach nie pozwala na to, Uwięzieni w stereotypach na temat słabych graczy: bez perków, załogi, materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia , 3xR. Bardziej potraficie atakować graczy za to że są słabi, niż podać sensowny kontrargument.

BOCZERS #533 Posted 09 February 2017 - 05:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_

View PostKomarP2st, on 09 February 2017 - 05:54 PM, said:

Niezłe spiny w tym wątku. Niestety, jeśli ktoś totalnie nie ogarnia tej gry, to jedyną formą pisania w takich tematach powinno być pytanie o radę, bo komu potrzebne opinie od kogoś kto nie umie grać? Ludzie już automatycznie zaglądają w statystyki, żeby sprawdzić czy porada jest racjonalna czy jest po prostu wylewem frustracji słabiaka.

Może gdyby ludzie nie byli tutaj zaprogramowani i czasem przemyśleli co druga strona mówi, bo prawdę mówiąc nikt tutaj z nas nie musi mieć racji.

KomarP2st #534 Posted 09 February 2017 - 05:40 PM

Sergeant

• Player
  • 26423 battles
  • 228

View PostBOCZERS, on 09 February 2017 - 04:19 PM, said:

Może gdyby ludzie nie byli tutaj zaprogramowani i czasem przemyśleli co druga strona mówi, bo prawdę mówiąc nikt tutaj z nas nie musi mieć racji.

Nie dziw się, ta gra wywołuje wystarczająco dużo złych emocji, a do tego później na forum, chcąc się dowiedzieć czegoś o czołgu, znajdujesz skrajne opinie od dobrych graczy i od frustratów (czasami trolli). Sprawdzenie statów nie jest niczym złym, zwykła weryfikacja przydatności opinii/porady.

BOCZERS #535 Posted 09 February 2017 - 05:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_

View PostKomarP2st, on 09 February 2017 - 06:40 PM, said:

Nie dziw się, ta gra wywołuje wystarczająco dużo złych emocji, a do tego później na forum, chcąc się dowiedzieć czegoś o czołgu, znajdujesz skrajne opinie od dobrych graczy i od frustratów (czasami trolli). Sprawdzenie statów nie jest niczym złym, zwykła weryfikacja przydatności opinii/porady.

Czyli nie rozumiałeś, temat dotyczy czołgu nie moich czy kogokolwiek statystyk. więc twoim zdaniem ze względu na moje statystyki to nie wiem co mówię tak? A propos trolowania, od kiedy dołączyłem do dyskusji na temat E50 M nikt z was nie dał w ogóle kontrargumentu odnośnie mojego argumentu w pierwszym poście, więc kto kogo troluje? Przypieprzenie się do moich statów nie jest argumentem.

ares354 #536 Posted 09 February 2017 - 05:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 76174 battles
  • 3,442

View PostTank1953, on 09 February 2017 - 03:31 PM, said:

I Ty chcesz ludzi pouczać na temat E50m którego nie masz w garażu ?

Według twojego posta i argumentacji jesteś ostatnią osobą która powinna mówić o E50m, co najwyżej o E50. I podałem Ci przykład, że nawet jak dorobisz się 3 oznak na maszynie, ludzie Cię o noobów wyzywają. Wychodzi na to że na E75 grają same ciecie bo taki noob jak ja nie oddawał 3 strzałów na bitwę.

Aha, zrobię coś co Ty: Jeśli chcesz by twoja opinia na temacie danego pojazdu miała sens, to miej go chociaż w garażu, bo nie będziesz brany pod uwagę. Bo nie wiem z jakich doświadczeń chcesz się wypowiadać w tym temacie.

Cała dyskusja rozchodzi się o nerf pancerza - niezapowiedziany. A nie o to czy ktoś potrafi ogarniać grę czy nie. Ale jak już mówiłem, 85% ludzi na tym forum skutecznie obraca kota ogonem gdy zaczyna brakować argumentów. I zmiany w pancerzu nastąpiły na serwerze testowym a nie piaskownicy.

Edited by ares354, 09 February 2017 - 06:02 PM.

KomarP2st #537 Posted 09 February 2017 - 06:08 PM

Sergeant

• Player
  • 26423 battles
  • 228

View PostBOCZERS, on 09 February 2017 - 04:50 PM, said:

Czyli nie rozumiałeś, temat dotyczy czołgu nie moich czy kogokolwiek statystyk. więc twoim zdaniem ze względu na moje statystyki to nie wiem co mówię tak? A propos trolowania, od kiedy dołączyłem do dyskusji na temat E50 M nikt z was nie dał w ogóle kontrargumentu odnośnie mojego argumentu w pierwszym poście, więc kto kogo troluje? Przypieprzenie się do moich statów nie jest argumentem.

Źle mnie zrozumiałeś. Po prostu słabo wykorzystujesz możliwości tego czołgu, jak i innych, więc Twoja opinia jest mało przydatna dla kogoś kto przychodzi tu dowiedzieć się czy warto iść do X tieru w tej linii (np. ja).

BOCZERS #538 Posted 09 February 2017 - 06:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36777 battles
  • 306
  • [_3XP_] _3XP_

View PostKomarP2st, on 09 February 2017 - 07:08 PM, said:

Źle mnie zrozumiałeś. Po prostu słabo wykorzystujesz możliwości tego czołgu, jak i innych, więc Twoja opinia jest mało przydatna dla kogoś kto przychodzi tu dowiedzieć się czy warto iść do X tieru w tej linii (np. ja).

Trzeba było mnie zapytać wprost, ale skoro twierdzisz że nie wiem jak nim grać...

Tank1953 #539 Posted 09 February 2017 - 06:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29236 battles
  • 59

View Postares354, on 09 February 2017 - 04:54 PM, said:

I Ty chcesz ludzi pouczać na temat E50m którego nie masz w garażu ?

Według twojego posta i argumentacji jesteś ostatnią osobą która powinna mówić o E50m, co najwyżej o E50. I podałem Ci przykład, że nawet jak dorobisz się 3 oznak na maszynie, ludzie Cię o noobów wyzywają. Wychodzi na to że na E75 grają same ciecie bo taki noob jak ja nie oddawał 3 strzałów na bitwę.

Aha, zrobię coś co Ty: Jeśli chcesz by twoja opinia na temacie danego pojazdu miała sens, to miej go chociaż w garażu, bo nie będziesz brany pod uwagę. Bo nie wiem z jakich doświadczeń chcesz się wypowiadać w tym temacie.

Cała dyskusja rozchodzi się o nerf pancerza - niezapowiedziany. A nie o to czy ktoś potrafi ogarniać grę czy nie. Ale jak już mówiłem, 85% ludzi na tym forum skutecznie obraca kota ogonem gdy zaczyna brakować argumentów. I zmiany w pancerzu nastąpiły na serwerze testowym a nie piaskownicy.

Nadal nie rozumiesz istoty rzeczy szanowny kolego. Próbujesz na siłę udowodnić swoją rację. Nie tędy droga.

I w moim odczuciu, noob zawsze pozostanie noobem. I za każdym razem, przy jakimkolwiek nerwie czołgu,

będzie to powodowało jego frustrację i lament.

Zdania absolutnie nie zmienię. Wypowiedzi gracza, który nie ma najmniejszej wiedzy o mechanice gry, są dla mnie

nie istotne. Po prostu nie istnieją. A odnośnie E 50 M, nie wypowiadałbym się, gdybym nim wcześniej nie grał. 

Jak myślisz, dlaczego robię właśnie ten czołg, a nie inny ?

*edit*

Edited by Madlike, 10 February 2017 - 08:59 AM.
Niewłaściwe treści.

klosiu_1 #540 Posted 09 February 2017 - 06:31 PM

Major General

• Player
  • 50400 battles
  • 5,416
  • [_CHS_] _CHS_

Boczers, opinia kogoś kto słabo gra w Wota jest niewiele warta i tyle. Może taki ktoś uważać czołg za słaby, natomiast to nie wynika z tego że czołg jest rzeczywiście słaby, tylko z tego że ten ktoś ogólnie słabo gra. Nie umie wykorzystać skutecznie czołgu. Nie wiem co tu jest do rozumienia.

Dlatego sprawdza się statystyki osób wyrażających opinie.

Ja mogę mieć swoje zdanie na przykład o leczeniu chorób serca, ale nikt normalny nie weźmie moich dywagacji poważnie, bo się na tym nie znam. I nic w tym uwłaczającego dla mnie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users