Jump to content

JagdPanther II

JPII JagdpantherII niemieckie niszczyciele VIII

• Please log in to reply
391 replies to this topic

spucho #381 Posted 05 June 2019 - 09:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8621 battles
  • 54
Czy warto zrobić ten czołg aby go zostawić w garażu? Na drugim koncie jestem w połowie badania tego czołgu ale czy w obecnym wocie jest dalej dobry(wszystkie moduły poza gąskami mam zrobione z innych czołgów)

TankerDomi #382 Posted 05 June 2019 - 01:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30626 battles
  • 1,279
  • [_CHS_] _CHS_

View Postspucho, on 05 June 2019 - 09:55 AM, said:

Czy warto zrobić ten czołg aby go zostawić w garażu? Na drugim koncie jestem w połowie badania tego czołgu ale czy w obecnym wocie jest dalej dobry(wszystkie moduły poza gąskami mam zrobione z innych czołgów)

Nie warto.

Kikojo #383 Posted 01 July 2019 - 09:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 58057 battles
  • 1,301
W porównaniu do Ferdka jest to niebo i ziemia. Fajny tdk choć bitew mam mało i wsumie wyelitowany od razu dzięki modułem z innym tankom.

Xwoknaj #384 Posted 03 July 2019 - 05:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10887 battles
  • 1,083

Nareszcie, 40 bitew dzisiaj tym czołgiem musiałem rozegrać, by w końcu wbić 3 marki. A w tej bitwie to musiałem świecić drużynie, ale wyszło mi to na dobre :) Jeden z fajniejszych 8 tierów, wręcz mój ulubiony czołg.

Rk659W0.jpg

SNUVmbe.jpgqnyzodK.jpg

Xwoknaj #385 Posted 13 July 2019 - 06:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10887 battles
  • 1,083

Lol, tak wszedłem na te rankingi i drugie miejsce tym czołgiem. Chociaż te rankingi to chyba jakoś dużo nie pokazują?

OC6gx4X.jpg

HussarKaz #386 Posted 19 August 2019 - 05:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9059 battles
  • 337

Zrobiłem tym "czymś" kilkadziesiąt bitew i wybitnie mi nie leży chociaż z góry muszę ostrzec, że granie bezwieżowymi TD na tierze 8, którego dopiero się powoli uczę, ogólnie mi jakoś niespecjalnie wychodzi. Dlatego poniższa opinia raczej jest skierowana do nowych graczy którzy myślą jaką pierwszą czy drugą linię sobie grindować i zachęceni legendarnym JT na 9 tierze mogą wpaść na świetny pomysł robienia Jagody.

Oczywiście na pierwszych dwóch działach całkowicie niegrywalny bo nawet na goldzie z peną 230 bardzo słabo sobie radzi z przebijaniem; ale i na topowym jest naprawdę przeciętnym, o ile nie słabym, pojazdem. Może to Skorpion G mnie "rozpieścił" i dlatego teraz zaniżam ocenę podświadomie porównując, ale naprawdę, litości. Działo skupia pół godziny, dużo mniej celne niż... to samo działo na Skorpionie (czyżby oporopowrotnik w kształcie dildosa robił aż taką różnicę?), z bardzo wąskimi wychyłami więc jakikolwiek cel nie w samym środku pola widzenia = obrót kadłubem i rozjechanie się celownika na pół ekranu. Pancerza brak, nawet na nadbudówce (zgaduję że te parę lat temu pancerz nadbudówki robił robotę i że fajnie można było grać na hulldown, obecnie w erze latającego wszędzie golda te 250 mm nie znaczy nic) a kadłub przebije nam wszystko co chce i jak chce, nawet 6 tiery na stockowych działkach. Jedyny plus że jest dość szybki i nie ma problemu ze zmianą pozycji w razie potrzeby. No i kamuflaż nie jest tak tragiczny jak mogłoby się wydawać w przypadku tak wielkiego klocka.

Myślałem o tym, żeby dogrindować sobie do Jagdtigera, ale chyba sprzedam dziada i dobiję sobie do JT z wolnego expa (brakuje mi 60k) bo gra Jagdpanterą 2 jest dla mnie po prostu nieprzyjemna. Jak jeszcze nie daj Boże polosuje jakąś tunelową mapę pokroju Przełęczy albo mikroskopijne miasto gdzie nie ma otwartych terenów (Himel, Ensk) to robi się po prostu smutno na serduszku. Po 2 bitwach mam wielką ochotę wyłączyć WoTa i to niezależnie od wyniku bitwy oraz mojego rezultatu.

View PostXwoknaj, on 13 July 2019 - 06:37 PM, said:

Lol, tak wszedłem na te rankingi i drugie miejsce tym czołgiem. Chociaż te rankingi to chyba jakoś dużo nie pokazują?

OC6gx4X.jpg

Ja kiedyś swoją VK 45.03 byłem przez dobry tydzień trzeci na serwerze a mam żółte statsy na nim, więc... :P

Speedevill #387 Posted 29 August 2019 - 04:51 PM

Captain

• Player
  • 27246 battles
  • 2,033
  • [T_D_O] T_D_O
Mi tam tdk się podoba. Jedyne czego mu brak to jakby inaczej wstecznego, ale to każdy niemiec tak ma.

megami #388 Posted 04 September 2019 - 10:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5767 battles
  • 540
Ten pojazd już nie ma nic, trzyperkowa załoga i pojazd świeci się przy 100% camo z połowy mapy, mobilnie nie idzie zagrać bo wsteczny to jakaś makabra, na pancerz też nie idzie bo nawet górna zeskoksowana płyta wpuszcza wszystkie szmaty z nawet niższych tierów. Depresja tragedia - na obecnych mapach często trzeba cały pojazd pokazać! Celność na papierze OK ale i tak w ruchu wszystko idzie na boki (trzeba do końca skupiać) jakby jeździł z niepełnosprawną 75% załogą a nie trzyperkową! Szkoda bo kiedyś był to całkiem fajny pojazd a WG zrobiło z niego padlinę... Losowania głównie na przegrane do 2-3 w chwile i przy braku innego atutu niż alphy nie ma szans podjąć jakiejkolwiek próby wyciągu. Może na wyrównanych bitwach dało by się poszukać jakiś atutów ale takich miałam może kilka (tak wiem, nie jest to temat o matchmakingu)...

Edited by megami, 04 September 2019 - 10:53 PM.

errr1c #389 Posted 05 September 2019 - 01:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23075 battles
  • 347

View Postmegami, on 04 September 2019 - 09:51 PM, said:

Ten pojazd już nie ma nic, trzyperkowa załoga i pojazd świeci się przy 100% camo z połowy mapy, mobilnie nie idzie zagrać bo wsteczny to jakaś makabra, na pancerz też nie idzie bo nawet górna zeskoksowana płyta wpuszcza wszystkie szmaty z nawet niższych tierów. Depresja tragedia - na obecnych mapach często trzeba cały pojazd pokazać! Celność na papierze OK ale i tak w ruchu wszystko idzie na boki (trzeba do końca skupiać) jakby jeździł z niepełnosprawną 75% załogą a nie trzyperkową! Szkoda bo kiedyś był to całkiem fajny pojazd a WG zrobiło z niego padlinę... Losowania głównie na przegrane do 2-3 w chwile i przy braku innego atutu niż alphy nie ma szans podjąć jakiejkolwiek próby wyciągu. Może na wyrównanych bitwach dało by się poszukać jakiś atutów ale takich miałam może kilka (tak wiem, nie jest to temat o matchmakingu)...

W latach świetności tego pojazdu spokojnie można było nim latać z medami, teraz po prostu chłopak został daleko w tyle za przeróżnymi koksami i jednak wrócił do typowej roli kampy. Kiedyś nawet nie było sensu inwestować w kamo, wystarczyło schować dolną + górną płytę, wystawić nadbudówkę i tylko liczyliśmy dingi. Nawet od 10 tierów. Załogę mam na nim 5 perkową i 1746 bitew. Kiedyś mój ukochany pojazd, teraz tylko jego cień. 

HussarKaz #390 Posted 09 September 2019 - 10:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 9059 battles
  • 337

View Posterrr1c, on 05 September 2019 - 01:26 PM, said:

W latach świetności tego pojazdu spokojnie można było nim latać z medami, teraz po prostu chłopak został daleko w tyle za przeróżnymi koksami i jednak wrócił do typowej roli kampy. Kiedyś nawet nie było sensu inwestować w kamo, wystarczyło schować dolną + górną płytę, wystawić nadbudówkę i tylko liczyliśmy dingi. Nawet od 10 tierów. Załogę mam na nim 5 perkową i 1746 bitew. Kiedyś mój ukochany pojazd, teraz tylko jego cień. 

No cóż, uroki Epoki Golda w WoT.

Gdyby dostał buffa żeby mieć chociażby statsy działa takie jak Skorpion to dawałby radę, ale tak jest crapem.

Odet_de_Chat #391 Posted 08 November 2019 - 07:50 PM

Private

• Player
  • 14015 battles
  • 12

Pojazd zaczyna mnie powoli (ale coraz szybciej) denerwować.

Właśnie 3 min temu odbił mi tyłem VK3601 (oczywiście mam topowe działo 246 peny, strzelałem z normalnej amunicji).

Generalnie w tej bitwie Jadźka skupiała i strzelała gorzej od KV 2

Dziękuję WG.

Pozdr.

HussarKaz #392 Posted 12 November 2019 - 10:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 9059 battles
  • 337

View PostOdet_de_Chat, on 08 November 2019 - 07:50 PM, said:

Pojazd zaczyna mnie powoli (ale coraz szybciej) denerwować.

Właśnie 3 min temu odbił mi tyłem VK3601 (oczywiście mam topowe działo 246 peny, strzelałem z normalnej amunicji).

Generalnie w tej bitwie Jadźka skupiała i strzelała gorzej od KV 2

Dziękuję WG.

Pozdr.

Standard na tym tenku ;)

Edited by HussarKaz, 12 November 2019 - 10:32 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users