Jump to content

AMX 50 120

• Please log in to reply
374 replies to this topic

hutnik13 #321 Posted 01 August 2015 - 12:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18999 battles
  • 350

Dużo lepszy od  t54e1 .Na drugiej lufce masz lepszą penetracje niż t54e1 na topowej .Mam porównanie bo mój syn ma właśnie amx120 i często sobie na nim pomykam a zrobiłem chyba ponad 5 tysi dm.

Nie pchaj się tylko na 1 linie ,działaj w drudiej jako wsparcie i jesteś masakratorem.

Wyposażenie to zawężanie,(siatka i lorneta )bo brak kasy:P pewnie wenta i stabi byłaby wskazana.

shootX10 #322 Posted 01 August 2015 - 02:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22406 battles
  • 487
Fajny czołg. Polecam.

Mat7i1 #323 Posted 02 August 2015 - 10:06 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 29188 battles
  • 396
Ten czołg nie jest nic wart. Trzeba się sporo namęczyć by coś ugrać. Gdyby nie fakt, że 50b jest epickie już dawno sprzedał bym to gó..... złom. 

CDWzP #324 Posted 03 August 2015 - 12:57 PM

Sergeant

• Player
  • 29088 battles
  • 252
  • [SAMI] SAMI

View PostMat98, on 02 August 2015 - 10:06 AM, said:

Ten czołg nie jest nic wart. Trzeba się sporo namęczyć by coś ugrać. Gdyby nie fakt, że 50b jest epickie już dawno sprzedał bym to gó..... złom. 

Pozwolę sobie się z kolegą nie zgodzić.

Też tak myślałem na początku, że tym czymś, głównie ze względu na rozmiary i kąty opuszczania/podnoszenia działa oraz reaload między pestkami nie da się nic ugrać, ale jest inaczej.

Da się ugrać i to sporo. Działo topowe ma piękną pene - wystarczającą bez golda na każdy czołg spotkany w grze, wystarczającą celność i fajny dmg. Reloadu miedzy magazynkami to około 35 sek, akceptowalnie (największy plus w stosunku do 50 sek na 50 100, jakoś nigdy nie mogłem się do tego przyzwyczaić).

Dużą zaletą jest mobilność. Oczywiście pancerza brak, czasami wieża coś odbije.

Wożę na nim stabilizator, skupianie i wente (nie ma opcji dosyłki).

Traktuje go przejściowo, ale grind póki co jest w miare przyjemny (nie ukrywam, że z wolnego odsłoniłem topowe działo). 

Darciel #325 Posted 06 August 2015 - 01:17 PM

Brigadier

• Player
  • 24193 battles
  • 4,741

View PostDarciel, on 26 July 2015 - 07:14 PM, said:

Kupiłem dwa dni temu ten czołg i mam kilka pytań
1.Jak grać tym czołgiem? Czy jest różnica grania między 50 100? Jeśli tak to jaka
2.Jakie wyposażenie i perki "najlepiej by pasowały do kolejnego następcy"
3.Czy da się założyć działo bez gąsienic?
4.I ogólne wasze odczucia grania nim

shootX10 #326 Posted 09 August 2015 - 04:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22406 battles
  • 487

Tak, jak na czołg z DOBRYM magazynkiem wypada, to robi więcej DMG, niż czołgi z jego poziomu, tego samego typu, np. odnosząc się do IS-8 lub E-75 i M103. W każdym razie, gdyby nie zadzwonił telefon, to i w tej bitwie mógłbym zrobić więcej.

shot_147.jpgshot_148.jpgshot_149.jpg

Zoldemort #327 Posted 09 August 2015 - 10:47 PM

Private

• Player
  • 13395 battles
  • 37
  • [USTAY] USTAY
Dla mnie ten czołg to klątwa, średni dmg 1960, ale 1 klasa wpadła dopiero w 85 bitwie, 44% winrate... mam na nim tylko zrypane bitwy i np. 6 przegranych po kolei, uwielbiałem każdą moją IX, aż do momentu zakupu tego koszmaru, przeładowanie nie pozwala wywalić magazynka na raz, celność niepewna do snajpienia, świeci bardziej niż maus chyba. Dla mnie osobiście to istny horror, głównie przez bitwy takie, gdzie przegrywamy lub wygrywamy w 3ciej minucie. Ani tu ani tu nie zdążę załadować 2 razy. Może nawet nie czołg jest zły tylko mam na nim same fatalne bitwy. a Lorraine bardzo lubiłem, toto się nie umywa do lorki.

Edited by Zoldemort, 09 August 2015 - 11:00 PM.

shootX10 #328 Posted 10 August 2015 - 03:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22406 battles
  • 487
Nie oszukując się, to mogliby dać reload pełnego magazynku o 3 sekundy dłużej, ale między pociskami dać chociaż 2,5 sekundy, bo gość z naprawiarką ucieka, o dojeniu możemy pomarzyć, chyba, że koleś nie ma naprawiarki, a samemu się zgarnia pocisk...

Piter9831 #329 Posted 12 August 2015 - 07:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34908 battles
  • 98
  • [-PAIN] -PAIN

Naczytałem się na tym forum opinii jaki to 50 120 jest okrutny i okropny i najgorszy, więc po zakupie postanowiłem poczekać i nazbierać free exp na topowe działko i resztę. Po dwóch miesiącach mam wymaksowanego 50 120, zagrałem kilkanaście bitew i wydaje mi się, że to najlepsza 9-ka jaką grałem. Chociaż to tylko kilkanaście gier, wiem, że tym czołgiem będzie mi się grało bardzo przyjemnie, ponieważ nawet w przegranych bitwach wykręcałem dość dobre wyniki. To moje staty z tego czołgu  :trollface::

Posted Image

50 120 JEST SUPER!

Hyxmonster #330 Posted 13 August 2015 - 08:42 PM

Corporal

• Player
  • 36939 battles
  • 103
placzcie dalej op tenk i tyle 2 paski wbite przy normalnym expieniu 50 b 0 plutonu golda nie potraficie grac magazynkami to nie grajcie http://s1.postimg.org/810t8qsov/shot_360.jpg

Dager_PROjeb #331 Posted 28 August 2015 - 07:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30174 battles
  • 78
  • [5TAR5] 5TAR5
Jak kupiłem 50 120 miałem nadzieję że nie będzie aż tak tragiczny jak mi opowiadali. Zagrałem na nim 15 bitew z dpb na poziomie 1960 i 33% wr. Myślałem, przeboleje go i wygrinduje 50b. Po wymaxowaniu, świetna maszyna ale dokucza jej czas 3,33 pomiędzy pociskami, brak elewacji (depresje da się znieść). Jest mało zwrotny, ale za to szybki. Aktualnie mam ok 2600dpb i 60% wr. Czołg traktuje jako lepszy e1, nie wiem dlaczego mimo że tak naprawde jest dużo slabszy od niego:trollface: Może dlatego że nie musze ładować golda by przebic dolną płyte is7 :P

Mamtotu #332 Posted 20 September 2015 - 09:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 53418 battles
  • 427

2 pytania dla kretynów

1- dlaczego T-20 z penetracją 170 mm przebija mu górną płytę kadłuba - nie wieżę = najgrubszy pancerz???????????

2- dlaczego ten tank nie jest w stanie przebić dolnej płyty  i Ka-emu w superperszingu ???

ostatnio poszły 3 hity w dolną płytę + 1 w kaem i nic....

Ps w ramach bonusa - dlaczego z lufą z amx 100 zadaje więcej uszkodzeń ?????????????

Pytanie bonusowe

Jakim cudem T-37 przebija mu najgrubszy pancerz???On ma pene 137 mmm . Typ nie celował w wieżę tylko lutował kadłub= najgrubszy pancerz

Co to *edited* jest za czołg???????

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by TariboW, 04 September 2018 - 06:33 PM.

addept #333 Posted 21 September 2015 - 05:22 AM

Lieutenant General

• Player
  • 46994 battles
  • 6,572
  • [S1GMA] S1GMA

View PostMamtotu, on 20 September 2015 - 10:45 PM, said:

2 pytania dla kretynów

1- dlaczego T-20 z penetracją 170 mm przebija mu górną płytę kadłuba - nie wieżę = najgrubszy pancerz???????????

2- dlaczego ten tank nie jest w stanie przebić dolnej płyty  i Ka-emu w superperszingu ???

ostatnio poszły 3 hity w dolną płytę + 1 w kaem i nic....

Ps w ramach bonusa - dlaczego z lufą z amx 100 zadaje więcej uszkodzeń ?????????????

Pytanie bonusowe

Jakim cudem T-37 przebija mu najgrubszy pancerz???On ma pene 137 mmm . Typ nie celował w wieżę tylko lutował kadłub= najgrubszy pancerz

Co to *edited* jest za czołg???????

Sam jesteś kretem, skoro zadajesz takie pytania, zamiast samemu sobie sprawdzić.

1. Górna płyta i najgrubszy pancerz? Buhahahahha. Ten "najgrubszy pancerz przebije nawet V tier, bo masz tam mniej więcej 112 mm efektywnego pancerza.

2. Bo nie trafiłeś w KM, tylko minimalnie obok i wylosowało penetrację poniżej średniej. Bo dolna płyta SP ma w zależności od kąta nachylenia pod jakim próbujemy się w nią wbić niekiedy nawet od 270 aż do 350 mm efektywnego pancerza?

3. Bo nie umiesz grać tym czołgiem?

A tak poza tym to polecam Tank Inspectora, wówczas nie będziesz zadawał głupich pytań, które uwidaczniają elementarny brak wiedzy o pojazdach w grze (najgrubszy pancerz na górnej płycie - buhahahahhaha - to już wieża prędzej odbije niż górna płyta - prędzej - czyli raz na 100 bitew).

PS. 1241 dpb na AMX 50 100 to żenujący wynik.  Wyjeżdżasz magazynkiem na przeciwnika i wystrzeliwujesz cały (nie przebijając jeden raz) jednocześnie ginąc, taka misja samobójcza? Po 2 minutach do garażu?

1173 dpb na AMX 50 120 to równie żenujący wynik. Widocznie Twoja taktyka opróżnienia jednego magazynka (zakładam, ze raz się dingniesz, bo taka jest norma w magazynkach czterostrzałowych)  i heroiczne zginięcie w drugiej minucie tu również się nie sprawdza.

Każdy noob potrafi wyjechać na przeciwnika, opróżnić magazynek przed śmiercią (bo ma przecież full HP i zdąży zazwyczaj to zrobić) i potem wejść na forum i narzekać. Dobry gracz potrafi wystrzelać więcej niż jeden magazynek.

Edited by TariboW, 04 September 2018 - 06:33 PM.
edited quote

rzezniczak #334 Posted 23 November 2015 - 08:07 AM

Corporal

• Player
  • 29869 battles
  • 182

Swietny czolg, obawialem sie go, a okazalo sie ze jest niesamowicie przyjemny w grze. Bez top dziala gralo mi sie slabo, po wymaxowaniu... bajka, ale mam pytanie (sorry ze podciagne je pod statystyki innych z wczesniejszych wypowiedzi):

Jakos dziwne wn8 wylicza mi na tym czolgu:

rzezniczak: srednia killi: 1.34 sredni DMG 2332 WN8 2372

Hyxmonster: srednia killi: 1.31 sredni DMG 2119 WN8 2315

emx97: srednia killi: 1.58 sredni DMG 2273 WN8 2556

Czy ktos kto wbil 3 odznake bieglosci moze napisac jaki dmg utrzymywal przez dluzszy czas?

EDIT: ammo rack lapie tak jak seria centurionow, jeszcze mi nie wybuchl, ale multum gier gdzie 2 razy ten modul pada, najgorzej jak na poczatku bitwy i przeladowanie trwa 65 sekund. Mam bezpieczne magazynowanie. Na ponad 150 bitew jeszcze mi sie nie zapalil, wiec zastanawiam sie nad 2 zestawem naprawczym. Kierowca tez bardzo czesto pada.

Edited by rzezniczak, 23 November 2015 - 08:36 AM.

Piter9831 #335 Posted 04 January 2016 - 05:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34908 battles
  • 98
  • [-PAIN] -PAIN

View Postrzezniczak, on 23 November 2015 - 07:07 AM, said:

Swietny czolg, obawialem sie go, a okazalo sie ze jest niesamowicie przyjemny w grze. Bez top dziala gralo mi sie slabo, po wymaxowaniu... bajka, ale mam pytanie (sorry ze podciagne je pod statystyki innych z wczesniejszych wypowiedzi):

Czy ktos kto wbil 3 odznake bieglosci moze napisac jaki dmg utrzymywal przez dluzszy czas?

EDIT: ammo rack lapie tak jak seria centurionow, jeszcze mi nie wybuchl, ale multum gier gdzie 2 razy ten modul pada, najgorzej jak na poczatku bitwy i przeladowanie trwa 65 sekund. Mam bezpieczne magazynowanie. Na ponad 150 bitew jeszcze mi sie nie zapalil, wiec zastanawiam sie nad 2 zestawem naprawczym. Kierowca tez bardzo czesto pada.

1. WN8 jest w miarę poprawne - zwróć uwagę że do jego wyliczania są brane także inne czynniki jak spot, decap czy win ratio.

2. Według vbaddict na trzecią odznakę potrzeba trochę ponad 3200 dmg (zadanych + spota): http://www.vbaddict.net/moe-marks-of-excellence

Werys04 #336 Posted 05 January 2016 - 08:50 AM

Captain

• Player
  • 23792 battles
  • 2,077
  • [PSQD] PSQD

View Postrzezniczak, on 23 November 2015 - 07:07 AM, said:

Ja jezdzilem na 2 zestawy, szczerze mowiac to czesciej pali mi sie 50B niz ten czolg. (a 50B pali sie tylko od strzalow w tylek)

_MASaKrA #337 Posted 26 January 2016 - 08:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 16816 battles
  • 418
  • [PSQD] PSQD

Wiele przeczytałem złego na jego temat. Po zagraniu wielu bitew wiem, że do 50 100 nie wrócę - przeskok jakościowy między 8 a 9 jest olbrzymi. 50 120 ma pierdolnięcie z ostatnim działem - AP leją jak chcą, a goldowe pociski przebijają wszystko i wszędzie. 

Zestaw oczywiście wentylka, staba oraz skupianie. Na 50b wrzucę optykę zamiast skupiania.

Owszem - elewacja jest tragiczna i zdarzało się nawet ginąć z jej powodu, jednak jeśli pamiętamy o niej, przeszkadza naprawdę rzadko. Kwestia najechania na kamyk czy inny element podnoszący działo do góry.

Co do kamo - podobnie jak inne HT. Z uwagi na to, że rzadko gramy na pierwszej linii wydawać się może, że ma dobre wartości kamuflażu. Praktycznie się nie pali. Zamiast gaśnicy wożę kawę.

Bardzo szybki jak na HT - prędkość maksymalna pozwala np na Karelii dojechać na górkę nawet przed medami.

Aby grało się dobrze tym czołgiem należy grać cierpliwie i rozważnie. No i nieco egoistycznie, jak każdym magazynkiem.

Block Quote

ok 3000 dmg ze spotem trzeba, aby się zbliżyć.

Za 3207dmg oraz 375 z asysty mam 99,8% :)

EDIT - za 3213dmg ma się 100% :)

Edited by MASaKrA_Domingo, 27 January 2016 - 08:56 AM.

Septimus33 #338 Posted 02 February 2016 - 09:54 AM

Corporal

• Player
  • 44196 battles
  • 105

To może ja się wypowiem bo muszę się wypłakać, może ktoś mnie pocieszy :(

Czołg jest świetny. Uważam ze lepszy od t54e1. Działo to poezja, mobilność bardzo dobra. Pancerz, no cóż... W zasadzie nie ma , ale w dobie golda i dział o chorych penetracjach lepiej w ogóle unikać jakichkolwiek trafień. Staram się tym czołgiem grać rozważnie i z głową, ale przechodzę teraz głęboki kryzys. Niedawno go wymaksowałem i gra zaczęła być czystą przyjemnością - do czasu. Przestała po pewnej magicznej bitwie gdzie miałem przyzwoite 5k damage ale mimo to jakiś skretyniały pomidor uznał że przegrywamy przeze mnie bo miałem tylko 2 "kille". Zaczął nawoływać wszystkich do raportowania mnie jako bota i nooba a drugi kretyn w is3 jeszcze sobie we mnie strzelił czym przyspieszył moje zejście. Któryś z nich prawdopodobnie miał babcię czarownicę. Od tego momentu na czołg padł urok...

Przykładowo: wczoraj i dzisiaj na 16 bitew wygrałem 2 (słownie: DWIE). Z pozostałych 14 tylko 4 mogę uznać za w miarę udane, reszta to tragedia i kumulacja kosmicznego pecha. Klątwa pomidorów działa.

Jakbym nie planował i nie rozważał swojej roli w bitwie, zawsze się okazuje że jadę tam gdzie nie trzeba. Zwykle spotykam dwa  magazynki, najczęściej czeskie które zostały zesłane jako klątwa i grasują po polach bitew w poszukiwaniu mojego AMX. Nie wykluczam że ktoś napisał sprayem na pancerzu "Sarah Connor" i są to terminatory które przeniosły się w czasie aby ją zabić. Gdzie bym nie pojechał, nieomylnie, nawet w tłumie innych czołgów ich pociski odnajdują mnie  i wysyłają do garażu. WR spadło na pysk. Uszkodzenia na bitwę po czarnej serii gdzie często gęsto zadawałem 0-800 damage - żenujące. Wsiadam w ten czołg i czuję się jak pomidor. Nadmieniam że poprzednio, mimo działa z amx100 miałem całkiem przyzwoity procent zwycięstw, również ilość uszkodzeń nie była tragiczna. Początki z  działem 120mm zapowiadały się epicko. Obecnie - tragedia. 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Próbowałem jeździć nim w trybie "rozwałka" i ten czołg jest tam rzeźnikiem. W normalnych bitwach jeżeli nie polegnie w jakiś kretyński sposób to spisuje się wyśmienicie. Wydaje mi się że czołg ten jest trochę zbyt uzależniony od teamu. Większość bitew z "czarnej serii" to były teamy w których przeważał kolor czerwony i pomarańczowy. W rezultacie, gdy spoterzy ginęli w pierwszej minucie a reszta "teamu" kampiła w najgłupszych możliwych miejscach, ewentualnie wyjeżdżała na pałę albo robiła leminga, to zanim cokolwiek zdążyłem ustrzelić - było po bitwie. Osaczony AMX ginie momentalnie

Kiedy gram w miarę ogarniętym teamie, staram się wspierać lepiej opancerzone pojazdy swoim działem, snajpić, czasami po rozsądnym skalkulowaniu ryzyka wyjeżdżam żeby wykończyć kogoś na szybko, ale robię to z głową. Detrakuję wrogów i walę w koła napinające, na niektórych mapach jeżeli się da to korzystam z mobilności aby zając miejsce gdzie będę mógł bez ryzyka władować  magazynek w nieprzyjaciela i wycofać się. Obserwuję minimapę i reaguję w zależności od sytuacji. Z pomidorami zwykle mogę tylko obserwować na minimapie nieruchome żółte kwadraciki, po czym nagle robi się dużo czerwonych kwadracików a żółte zaczynają znikać jak śnieg na wiosnę. Jeżeli czekam na rozwój sytuacji - szybko ginę. Jeżeli próbuje w takiej bitwie jakiejś inicjatywy - szybko ginę. Zwykle "Telewizja Polska"(TVP) robi ze mną szybki wywiad zasypując mnie lawiną pytań na które zdążę wydukać ze dwie odpowiedzi i po którym czuję się jakoś tak nieswojo bez tych swoich 1750 hp.

Reasumując: uważam ten czołg za bardzo dobry, wydaje mi się że gram nim w miarę poprawnie a staty mam jak pomidor. O co tu chodzi?

P.S.

Widziałem w bitwie kretyna który na amx120  z topowym działem używał HE - władował 2 magazynki w mój obj 704, więc pocieszam się że nie jestem aż takim kompletnym idiotą skoro używam AP i mi wchodzi ;)

44martyn #339 Posted 02 February 2016 - 10:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 12394 battles
  • 353

View PostSeptimus33, on 02 February 2016 - 09:54 AM, said:

To może ja się wypowiem bo muszę się wypłakać, może ktoś mnie pocieszy :(

Czołg jest świetny. Uważam ze lepszy od t54e1. Działo to poezja, mobilność bardzo dobra. Pancerz, no cóż... W zasadzie nie ma , ale w dobie golda i dział o chorych penetracjach lepiej w ogóle unikać jakichkolwiek trafień. Staram się tym czołgiem grać rozważnie i z głową, ale przechodzę teraz głęboki kryzys. Niedawno go wymaksowałem i gra zaczęła być czystą przyjemnością - do czasu. Przestała po pewnej magicznej bitwie gdzie miałem przyzwoite 5k damage ale mimo to jakiś skretyniały pomidor uznał że przegrywamy przeze mnie bo miałem tylko 2 "kille". Zaczął nawoływać wszystkich do raportowania mnie jako bota i nooba a drugi kretyn w is3 jeszcze sobie we mnie strzelił czym przyspieszył moje zejście. Któryś z nich prawdopodobnie miał babcię czarownicę. Od tego momentu na czołg padł urok...

Przykładowo: wczoraj i dzisiaj na 16 bitew wygrałem 2 (słownie: DWIE). Z pozostałych 14 tylko 4 mogę uznać za w miarę udane, reszta to tragedia i kumulacja kosmicznego pecha. Klątwa pomidorów działa.

Jakbym nie planował i nie rozważał swojej roli w bitwie, zawsze się okazuje że jadę tam gdzie nie trzeba. Zwykle spotykam dwa  magazynki, najczęściej czeskie które zostały zesłane jako klątwa i grasują po polach bitew w poszukiwaniu mojego AMX. Nie wykluczam że ktoś napisał sprayem na pancerzu "Sarah Connor" i są to terminatory które przeniosły się w czasie aby ją zabić. Gdzie bym nie pojechał, nieomylnie, nawet w tłumie innych czołgów ich pociski odnajdują mnie  i wysyłają do garażu. WR spadło na pysk. Uszkodzenia na bitwę po czarnej serii gdzie często gęsto zadawałem 0-800 damage - żenujące. Wsiadam w ten czołg i czuję się jak pomidor. Nadmieniam że poprzednio, mimo działa z amx100 miałem całkiem przyzwoity procent zwycięstw, również ilość uszkodzeń nie była tragiczna. Początki z  działem 120mm zapowiadały się epicko. Obecnie - tragedia. 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Próbowałem jeździć nim w trybie "rozwałka" i ten czołg jest tam rzeźnikiem. W normalnych bitwach jeżeli nie polegnie w jakiś kretyński sposób to spisuje się wyśmienicie. Wydaje mi się że czołg ten jest trochę zbyt uzależniony od teamu. Większość bitew z "czarnej serii" to były teamy w których przeważał kolor czerwony i pomarańczowy. W rezultacie, gdy spoterzy ginęli w pierwszej minucie a reszta "teamu" kampiła w najgłupszych możliwych miejscach, ewentualnie wyjeżdżała na pałę albo robiła leminga, to zanim cokolwiek zdążyłem ustrzelić - było po bitwie. Osaczony AMX ginie momentalnie

Kiedy gram w miarę ogarniętym teamie, staram się wspierać lepiej opancerzone pojazdy swoim działem, snajpić, czasami po rozsądnym skalkulowaniu ryzyka wyjeżdżam żeby wykończyć kogoś na szybko, ale robię to z głową. Detrakuję wrogów i walę w koła napinające, na niektórych mapach jeżeli się da to korzystam z mobilności aby zając miejsce gdzie będę mógł bez ryzyka władować  magazynek w nieprzyjaciela i wycofać się. Obserwuję minimapę i reaguję w zależności od sytuacji. Z pomidorami zwykle mogę tylko obserwować na minimapie nieruchome żółte kwadraciki, po czym nagle robi się dużo czerwonych kwadracików a żółte zaczynają znikać jak śnieg na wiosnę. Jeżeli czekam na rozwój sytuacji - szybko ginę. Jeżeli próbuje w takiej bitwie jakiejś inicjatywy - szybko ginę. Zwykle "Telewizja Polska"(TVP) robi ze mną szybki wywiad zasypując mnie lawiną pytań na które zdążę wydukać ze dwie odpowiedzi i po którym czuję się jakoś tak nieswojo bez tych swoich 1750 hp.

Reasumując: uważam ten czołg za bardzo dobry, wydaje mi się że gram nim w miarę poprawnie a staty mam jak pomidor. O co tu chodzi?

P.S.

Widziałem w bitwie kretyna który na amx120  z topowym działem używał HE - władował 2 magazynki w mój obj 704, więc pocieszam się że nie jestem aż takim kompletnym idiotą skoro używam AP i mi wchodzi ;)

Klątwa francuskich czołgów ciężkich. Ja jestem teraz na etapie AMX M4 i grało mi się nim świetnie. Grało, bo nagle zdarzyło się to co u Ciebie - klątwa. Po prostu odstawiłem ten czołg na kilka dni i spróbuje potem.

Yvenes #340 Posted 09 April 2016 - 07:20 PM

Sergeant

• Player
  • 7972 battles
  • 245
  • [OLD1] OLD1
Pytanko odnośnie modułu. Czy topowe gąski zwiększają troszkę mobilność owego czołgu? Musze przyznać, że gra mi się na nim fatalnie przez jego mułowatość. Wszystko już mam na nim topowe, tylko te gąsienice. Warto je kupować?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users