Jump to content

Hetzer

• Please log in to reply
345 replies to this topic

maciejowa #341 Posted 15 November 2014 - 07:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8499 battles
  • 32
  • [N1C] N1C

Istny masakrator na swoich tierach. Bierzemy 105 i ładujemy AP :) Tak AP, wszystko wchodzi, prawie wszystko :) A jeżeli wejdzie to ściągamy czołgi na strzał. Dlaczego AP a nie HE? Ano dlatego, bo celność jest magiczna i jeżeli strzelimy w np. takiego t-28 to wejdzie za 90-95% hp a często tak jest, natomiast AP takiego problemu nie mają, przebiją i czołg schodzi na strzał. Jeżeli wyrzuci nas na V i VI to strzelamy tylko z HE bądź HEAT. Ja zawsze do twardych zawodników walę z HE, dlaczego? Bo złoto nie przebije pancerza od frontu a HE zawsze zada jakiś tam dmg. HEAT'ów używam tylko na miękkie czołgi z dużą ilością HP, np. T-25 :) Jesteśmy w stanie ściągnąć takiego średniaczka na dwa strzały.

Teraz tym czołgiem nie gram zbyt często, można powiedzieć, że bardzo rzadko. Wcześniej, gdy były misje za fragi, grałem nim do oporu.

Czołg jest na prawdę bardzo przyjemny, w dobrych rękach może przesądzić o wyniku na VI tierach :) 105 szybko, bardzo szybko skupia, 1,5 sekundy, dlatego tak nie odczuwamy tej dość słabej celności.

Edited by maciejowa, 15 November 2014 - 07:34 PM.

Stary_wrobel_nie_kucam #342 Posted 03 December 2014 - 11:56 AM

Private

• Player
  • 2081 battles
  • 9
  • [THSPL] THSPL

Czołg jest przecudowny. Gram nim zarówno z trollem jak i 75 mm. Troll z goldem to absolutna masakra. Nieco to kosztuje ale co tam. Na hetzerze szkolę załogę, którą przerzucam jednocześnie pomiędzy E25 i Dicker Max'em. Jeżeli chodzi o HE, to sprawdza się na równorzędnym i mniejszym tierze w 100%, warto jednak wozić trochę golda na wypadek mniej pomyślnego losowania. Na wyższych tierach HE też niesie zniszczenie ale odpowiednio mniejsze. Jeżeli jednak zapakujecie golda na trolla to właściwie wszystko jest możliwe :-)

Celność to kwestia wyczekania na skupienie i "ogarnięcia" kwestii przewidywania ruchu przeciwnika, u mnie "in plus" działają towarzysze broni i snajper oraz wentylacja (na załączonym screenie 100% celności przy 8 strzałach). Wrażenie ze zdjęcia czołgu na jednego hita bezcenne, równie fajne odczucia miałem tylko przy graniu plutonem w 3 dicker max'y (wyjeżdża gość pojazdem VII twieru, pif, pif, paf i pozamiatane).

Osiągnięcia? Cóż, jestem względnie słabym graczem a Hetzera mam od dwóch dni, jednak pierwsze minuty z tym pojazdem wrożą chyba sukcesy...

Uwielbiam grać niszczycielami i jak dotąd grając hetzerem nie zdarzyło mi się coś podobnego jak fakt porażki przy 20-krotnej próbie przebicia pancerza, co miało np. miejsce przy 20-krotnym ostrzale z E-25 (z golda) znienawidzonego przeze mnie IS-6.

Attached Files

• Attached File   hetzer.jpg   686.5K

Edited by Stary_wrobel_nie_kucam, 03 December 2014 - 12:14 PM.

Alfa_warrior_marksman #343 Posted 07 December 2014 - 01:36 PM

Private

• Player
  • 496 battles
  • 1

hetzer to moje życie nim zdobyłem 10 kili to on mnie motywóje w walce ! :)

PS:

nie namówicie mnie do maedera  NeWeR

Sorge27 #344 Posted 08 December 2014 - 04:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15287 battles
  • 132

View PostAlfa_warrior_marksman, on 07 December 2014 - 01:36 PM, said:

hetzer to moje życie nim zdobyłem 10 kili to on mnie motywóje w walce ! :)

PS:

nie namówicie mnie do maedera  NeWeR

Liczysz (jak sądzę) ta 10 kili  łącznie z kilku bitew? Na razie na 56 bitew zniszczyłeś tylko 14 pojazdów wroga. Słabo...

evanduril #345 Posted 09 December 2014 - 10:23 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 10765 battles
  • 510
  • [1PKS] 1PKS
Wczoraj zagrałem nim pierwszy raz od wielu miesięcy i grało mi się nim źle, a to była kiedyś moja ulubiona zabaweczka (prawie 500 bitew). Czy ostatnio dostał jakiegoś poważnego nerfa?

Panek90 #346 Posted 09 December 2014 - 11:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12758 battles
  • 73
  • [M-O-M] M-O-M

View Postevanduril, on 09 December 2014 - 09:23 AM, said:

Wczoraj zagrałem nim pierwszy raz od wielu miesięcy i grało mi się nim źle, a to była kiedyś moja ulubiona zabaweczka (prawie 500 bitew). Czy ostatnio dostał jakiegoś poważnego nerfa?

Raczej nie. Mam tylko wrazenie ze częściej rzuca go na 6 tiery chociaz i tak zalezne jest to od godziny i serwera, ale po za tym jak był koksem tak i nim jest dalej :)

3 user(s) are reading this topic

1 members, 2 guests, 0 anonymous users

fueyg