Jump to content

VK 28.01

• Please log in to reply
539 replies to this topic

MindChanger #21 Posted 19 November 2012 - 09:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412

View PostDominiXD, on 19 November 2012 - 08:47 PM, said:

Sorry, ale do T-50-2 nie ma się co VK2801 równać w spocie aktywnym, a w pasywnym lepiej wziąć Chaffiego. Takie nie wiadomo co, ni pies ni wydra. Fizyka trochę mu pomogła, bo lepiej trzyma się gleby w porównaniu do T-50-2 i szafki, ale nie oszukujmy się: nigdy nie był i nie będzie tak dobrym scoutem jak T-50-2... Sorry. Sad but true. WG niestety znerfiło HE (wtedy był dobry), a nic nie dało w zamian, więc wyszedł ot taki se gównix... Arty killer... No bitch pls, co to za killer który nie wykołuje żadnej french arty od 6 tieru, Ob.261, GWP, przy czym nie zdejmie ich na hita bo mają za dużo HP, wiec obraca się w jego stronę arta -> bye VK. Może GWP i Lorr 155 50 i GWP czasem zdejmie, ale i to przy szczęśliwym trafieniu. Grubasów może męczyć do usranej śmierci. T-50-2 i szafka powoli, to powoli, ale wykonają egzekucję na takim KT czy innym wolnym HT. VK nie ma takiej szansy. Za mało zwrotna, za słabe działo. Zrobiłem go sobie na teście DWUKROTNIE, raz przed HE nerfem, raz po. I o ile przed HE nerf grind miał sens, to teraz nie mam zamiaru wracać do męczarni na leośku.

http://www.youtube.c...feature=related

Masz rację, VK jest do kitu, wbity win rate, kille, dmg, wyspotowani wrogowie to jedynie iluzja i szwabska propaganda ; _ ; /irony off

Żeby grać VK trzeba mieć więcej oleju w głowie niż przy grze innymi scoutami.

DominiXD #22 Posted 19 November 2012 - 10:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14496 battles
  • 659

View PostMindChanger, on 19 November 2012 - 09:55 PM, said:

http://www.youtube.c...feature=related

Masz rację, VK jest do kitu, wbity win rate, kille, dmg, wyspotowani wrogowie to jedynie iluzja i szwabska propaganda ; _ ; /irony off

Żeby grać VK trzeba mieć więcej oleju w głowie niż przy grze innymi scoutami.
Nieprawda. Żeby grać VK trzeba mieć nieprawdopodobną ilość oleju w głowie i upór idioty w męczeniu się akurat tym scoutem podczas gdy są w tym fachu lepsi.

MindChanger #23 Posted 19 November 2012 - 10:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412

View PostDominiXD, on 19 November 2012 - 10:11 PM, said:

Nieprawda. Żeby grać VK trzeba mieć nieprawdopodobną ilość oleju w głowie i upór idioty w męczeniu się akurat tym scoutem podczas gdy są w tym fachu lepsi.

bzdura. Ale rozumiem Cię i Twój tok rozumowania. Jak można logicznie myśleć mając w nicku "XD".

Edit: masz około 55 % win rate ze swoim T-50-2.
Ja mam około 57 % w VK.

Ticz mi mor maj master!

Edit2:
Ty: Przetrwane bitwy 12 %   ja: 24% (większa przeżywalność + win rate => więcej spottingu)
Ty: dmg na bitwę 367   ja: 614
Ty: frag na bitwę: 0,627    ja: 1,042

Jakich jeszcze chcesz statystyk, żeby udowodnić, że się mylisz?

Edited by MindChanger, 19 November 2012 - 10:29 PM.

GrubaRozkmina_NUG #24 Posted 19 November 2012 - 11:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24566 battles
  • 314

View PostDominiXD, on 19 November 2012 - 10:11 PM, said:

Ale naprawdę co ty o tym wiesz? Zastanów się trochę bardziej. Zrób VK, pograj nim ze 200 bitew i się wypowiedz bo póki co ośmieszasz się i przy okazji oczerniasz króla soutów jakim jest VK2801.
Skoro już przy statystykach jesteśmy to ja mam po 200 bitwach 61% winratio i sporo ponad 700 dmg. Czy gównianym czołgiem dałbym radę? Skoro mówisz,
że są lepsi to powiedz mi niby który czołg jest lepszy? T-50-2? Dzisiaj przed chwilą aż zasiadłem za jego stery by przekonać się czy rzeczywiście taki on dobry i okazało się, że w mobilności jest MINIMALNIE lepszy a na wielu mapach gorszy bo gubi gaski od byle kamyka na drodze podczas gdy VK przemyka przez ten sam teren aż miło. Zasięg widzenia VK ma zdecydowanie lepszy co widać w praktyce.
Podsumowując VK posiada te same właściwości jezdne co twój SUPER UBER PRO t50 + większy zasięg widzenia oraz ZDECYDOWANIE lepsze działo pozwalające na coś więcej niż jazda na głupa byle by zdechnąć jak najszybciej.
Serie t50 znam doskonale bo na t50 przejeździłem 400 gier a na t50-2 ponad 100 przy 60% winratio ale dopiero VK daję prawdziwą frajdę z jazdy bo jest to t50-2 tylko pod każdym względem lepszy.
Ale co ja tam wiem bo przecież nie jeździłem żadnym z nich na TESTACH a jedynie na nic nie znaczącym normalnym serwerze i nie mam prawa podważać twojego boskiego zdania.

DominiXD #25 Posted 20 November 2012 - 01:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14496 battles
  • 659

frag na bitwę
To jakby porównywać pod względem fragów A-20 vs T-50...

dmg na bitwę
masz rację, dmg na bitwę to esencja scoutowania!

Edit: masz około 55 % win rate ze swoim T-50-2.
Ja mam około 57 % w VK.
Może poprostu jesteś lepszy w tą grę?

Jakich jeszcze chcesz statystyk, żeby udowodnić, że się mylisz?
Effi? Co prawda to trochę gówniksowy wskaźnik ale w tym przypadku wydaje się sprawdzać.

Jak można logicznie myśleć mając w nicku "XD".
Aż do takich argumentów musisz się zniżać?

króla soutów jakim jest VK2801.
Z jakimś pogromcą art albo królem anty-scoutu bym się zgodził, ale królem scoutu to on jest takim jak BatChat heavy tankiem.

Sorry, kto ci weźmie VK2801 na kompanię mistrzowską, no kto? Ticz mi mor taktiks maj master... Prędzej szafkę ktoś weźmie ze względu na view range i dobre camo połączone z genialnym DPMem pozwalającym rozwalić dowolnego scouta 1v1.
Jak beznadziejnym argumentem jest DMG dealt na scoucie... Owszem, VK się do tego nadaje, tylko przy tym jest jeden problem: ile to jest 700 dmg przy tierach na które losuje VKę? 1/3hp IS-7, rly too strong... 40% hp Lowe, OP! No dobra, to jest nawet 1 arta 8 tieru. Czyli... 2 strzały? (idąc tokiem że uber haubica przebija). T-50-2 wyspotuje wrogą artę i ucieknie, a sojusznicza arta już się delikwentem zajmie. Czy VK2801 zawrócisz się będąc pod wrogą bazą? Raczej nie, szczególnie że skręca to gorzej lub tak samo jak AMXy 13 które scoutami nie są.
Sorry, na gówno zda się ta super uber hiper mega haubica 105mm przeciwko np. GW Typowi i większości art >\6 tieru od frontu, (a takie głównie VK spotyka). Rzeczywiście, moja S-51 była dość zadowolona gdy biedna VK strzelała mi po 100dmg w porywach...
Wypowiedziałem się, bo nie zgadzałem się z tymi wszystkimi ochami i achami nad tym jaka to VK2801 jest super i wogóle ninja... Mam takie prawo, jak wam się nie podoba to macie fajną opcję zaznaczoną czerwoną strzałką w dół, to wystarczy.
Czekam na grad minusów od fanboyów VK2801 i germańskiej (niestety upośledzonej w tej grze) myśli technicznej.

antek__ #26 Posted 20 November 2012 - 05:20 AM

Corporal

• Player
  • 42631 battles
  • 187
Czy VK28 jest upośledzona?
Zapomniałem wczoraj zapytać co na ten temat sądzi kierowca batchata - nie zdążył przeładować. Nie pytałem też operatora Mausa którego tłukłem po 50hp gdy wtoczył się na naszego capa. Nie rozmawiałem z kierowcami amerykańskich cięzarówek i TDków, które od tylca łykają za 400.

marasenha #27 Posted 20 November 2012 - 10:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39901 battles
  • 1,430

View PostDominiXD, on 20 November 2012 - 01:44 AM, said:

Sorry, kto ci weźmie VK2801 na kompanię mistrzowską, no kto? Ticz mi mor taktiks maj master... Prędzej szafkę ktoś weźmie ze względu na view range i dobre camo połączone z genialnym DPMem pozwalającym rozwalić dowolnego scouta 1v1.
Jak beznadziejnym argumentem jest DMG dealt na scoucie... Owszem, VK się do tego nadaje, tylko przy tym jest jeden problem: ile to jest 700 dmg przy tierach na które losuje VKę? 1/3hp IS-7, rly too strong... 40% hp Lowe, OP! No dobra, to jest nawet 1 arta 8 tieru. Czyli... 2 strzały? (idąc tokiem że uber haubica przebija). T-50-2 wyspotuje wrogą artę i ucieknie, a sojusznicza arta już się delikwentem zajmie. Czy VK2801 zawrócisz się będąc pod wrogą bazą? Raczej nie, szczególnie że skręca to gorzej lub tak samo jak AMXy 13 które scoutami nie są.
Sorry, na gówno zda się ta super uber hiper mega haubica 105mm przeciwko np. GW Typowi i większości art >\6 tieru od frontu, (a takie głównie VK spotyka). Rzeczywiście, moja S-51 była dość zadowolona gdy biedna VK strzelała mi po 100dmg w porywach...
Wypowiedziałem się, bo nie zgadzałem się z tymi wszystkimi ochami i achami nad tym jaka to VK2801 jest super i wogóle ninja... Mam takie prawo, jak wam się nie podoba to macie fajną opcję zaznaczoną czerwoną strzałką w dół, to wystarczy.
Czekam na grad minusów od fanboyów VK2801 i germańskiej (niestety upośledzonej w tej grze) myśli technicznej.

Każdym kolejnym wpisem się kompromitujesz jeszcze bardziej. Wypowiadasz się jakbyś stoczył co najmniej 1000 bitew VK 2801 i z nie jednego pieca chleb jadł, a prawda jest taka, że kilka razy pyknąłeś sobie na teście, gdzie ludzie zamiast grać to sobie TESTUJĄ - ciężko ogarnąć, że tam nie gra się na serio?
VK 2801 nie biorą na mistrzowską HA HA HA. Chyba jeśli Ty jesteś dowódcą. Ja wielokrotnie grałem tym czołgiem na mistrzowskich, ostatnio nawet na clan warsach i VK spełnia zarówno zadania scoutowskie, jak i jest świetnym statycznym spotterem, antyscoutem, arty killerem czy w niektórych przypadkach dmg dealerem. Jeśli dla Ciebie 1000 dmg dla V tierowego scouta w bitwach wysokich tierów to mało, to chyba gramy w różne gry. Spróbuj wbić podobny dmg T-50-2 w co drugiej bitwie..
Możliwość zadawania dmgu to tylko dodatek do zadań zwiadowczych, ale za to jaki dodatek. To, że Ty nie potrafisz go wykorzystać to Twój problem. A sorry, nie umiesz wykorzystać, bo po prostu NIM NIE GRASZ.

A co zrobi T-50-2 czy Chaffee? Zada 85 dmg (ten pierwszy), 115 (ten drugi). VK przywali za 200-400 jeśli wiesz gdzie celować. Jeśli ty strzelasz do artylerii, po pierwsze od frontu, po drugie np. w upper fron plate gw typ E, to nie mam pytań. Chcesz wiedzieć, co VK robi z artami do VI tieru? Zjada je na hita. Tak, zjada je na hita, czy to GW Panther, czy SU -14 czy twoje ukochane S-51. Wszystkie schodzą na hita jeśli wiesz gdzie celować. No ale Ty nie wiesz gdzie celować z haubicy, skoro NIĄ NIE GRASZ.

Teksty o zawracaniu pod własnego capa trzeba włożyć pomiędzy inne Twoje bajki, obecnie po dodaniu fizyki VKa skręca bardzo dobrze, ale skąd masz to wiedzieć, SKORO NIM NIE GRASZ.

Ale łatwo zredukować dyskusję do niskiego poziomu, wystarczy napisać o fanboyach i tak dalej, co nie? Pokazujesz jedynie, że nie masz argumentów i zwyczajnie tego czołgu nie znasz. Masz prawo się wypowiedzieć, niby wolność słowa jest, ale ja hamuję się z wygłaszaniem tez na tematy o których nie mam pojęcia, dla własnego dobra - nie chce wychodzić na ignoranta i zarozumialca. Tobie polecam to samo.

Edit: Aha brak argumentów, więc rozpoczynamy batalię na minusy? Mnie w to nie wciągniesz.

Edited by marasenha, 20 November 2012 - 03:35 PM.

MindChanger #28 Posted 20 November 2012 - 12:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412
Domini co do "XD" to taka anegdotka dot. Twojego poprzedniego argumentowania, bo przykro mi, ale jeśli kilka osób powtarza i podaje nawet właściwie argumenty to Ty powiesz "nie, bo nie".

Dmg nie jest ważny? A zadanie kill the scout/arty lub dobicie przeciwnika nic nie znaczą? T-50-2 dobijesz 1 % z E-50M? Ja tak, dzięki HE z haubicy i to bez problemu. Scout-a VK ma na 2 hity, czasem na jeden. Jak może Chaffee rozwalić VK 1 vs 1? Pokazujesz, że kompletnie nie znasz się na albo jednym albo na obu scoutach. DMG jest BARDZO WAŻNYM aspektem, właśnie do tych wymienionych zadań (dobijanie, zabijanie scoutów/arty). No i można dodać, że USA X TD/Heavy(Medium chyba też) mają bardzo miękki tył, więc zadanie 100 % dmg z haubicy to nie problem.
Jeszcze dodam, że dmg zadaję o dziwo - kiedy MUSZĘ, a nie kiedy MOGĘ. Często jest tak, że stoję w krzaczku i tylko spotuję, bez strzelania. Strzelanie redukuje cammo -> dead. A jak widzisz mam wysoką przeżywalność jak na scout-a, co jest potwierdzeniem, że nie rozsyłam wszędzie pocisków, a mimo to dmg na bitwę mam wysoki.

"Może poprostu jesteś lepszy w tą grę?" - z czegoś to wynika, prawda? I mogę mieć swój pogląd na sytuację, która może okazać się lepsza od Twojego poglądu, dlatego jest ta różnica win rate-u. I nie jestem osamotniony w przekonaniu, że VK scout jest świetny.

Effi - ogólne wiem jak się liczy, ale żeby policzyć dla danego scout-a to należy znać inne parametry, których nie znamy dokładanie (spotting itd.) - możliwe, że w przyszłości dodadzą takie informacje, mam taką nadzieję.

Scoutowanie - a czemu jest niby zły? Antyscouting/ rozwalanie art to mamy omówione, lepszych nie ma. A scouting czemu ma gorszy? Zobaczmy i porównajmy.

Jako aktywny scout - rozpędza się wolniej niż T-50-2, ale maksymalna prędkość nie jest o wiele gorsza. Gorzej skręca, ale lepiej znosi teren. Od Chaffiego ma lepszą prędkość maksymalną. Jest specyficzny - wolno się rozpędza, ale za to ma dużą prędkość. Jest w tym zadaniu gorszy od T-50-2(chyba, że rozpędzony, wtedy są sobie praktycznie równe), ale lepszy od Chaffiego.

Jako pasywny scout - ma gorszy view range od Chaffiego, ale lepszy od T-50-2. Wolno się rozpędza = ciężej z ucieczką. Jednak dobry gracz będzie wiedział jakie miejsce sobie wybrać, by móc uciec, więc od T-50-2 jest lepszy, od Chaffiego jest gorszy.

Czyli z taktyki scoutowania wychodzi nam średni aktywny scout i średni pasywny scout.
JEDNAK ten czołg jest elastyczny. Jeśli team potrzebuje pasywnego scout-a - VK zrobi to zadanie. Jeśli aktywnego - VK zrobi to zadanie. Po spottowaniu pasywnym możemy ruszyć do artylerii i w miarę szybko tam dojechać, Chaffie nam tego nie oferuje, a T-50-2 jest gorszy jako pasywny scout.

Więc jak dla mnie siła jego scoutowania polega na dużej elastyczności, której nie zaznamy ani w Chaffiem, ani w T-50-2.

Do tego trzeba dodać, że świetnie taranuje, rozwala każdego innego scout-a bez problemów, lepiej wypatrzy wroga jadąc po wrogą arty niż T-50-2 i łatwiej w razie czego rozwali arty wroga od innych scoutów. I zauważyłem u Ciebie takiego faila w argumentowaniu. Spottując t-50-2 mówisz, że arty rozwali wrogą artę. Spottując VK arta może zrobić to samo, a VK może dobić jakby co, albo nawet poradzić sobie bez jej udziału.

Pancerz - scouty nie zawsze się przebiją, czasem nawet rykoszety będą. Dmg od splasha zostanie zmniejszony. Co do S-51 to ja go na hita rozwalam, nie wiem skąd wziąłeś 100 dmg. Na pewno nie z haubicy.

Zaleta haubicy - nawet jeśli pocisk się nie przebije to zwykle robi dmg. Szansa na trafienie krytyczne nadal istnieje, więc dostawanie raz za razem HE może skutkować niemiłymi efektami (niekoniecznie w straconym życiu).

Chyba każdy aspekt poruszyłem.

marasenha #29 Posted 20 November 2012 - 01:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39901 battles
  • 1,430
@rudy102

Troll gun w ruchu jest... skrajny. Sporo razy zdarzyło mi się na pełnym pędzie trafić prosto w cel, raz czy dwa nawet z wyskoku (musiało to efektownie wyglądać :) ), z drugiej strony często zdarzyło się nie trafić kołując z miarę powoli wokół jakiegoś stojącego celu. Ale to raczej jak miałem świeżą załogę, teraz mam Strzał z biodra i Gładką jazdę, więc chłopaki celują lepiej podczas jazdy.

MindChanger #30 Posted 20 November 2012 - 01:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412

View Post___rudy102, on 20 November 2012 - 01:22 PM, said:

Co do Chaffe to zależy czy to 1vs1 byłoby na bliższym dystansie, gdzie biedna Szafka dostałaby strzała i ew. tarana i byłoby po Szafce, czy na dalszym, gdzie troll miałby problemy z celnością (wnoszę ze statystyk, że celności w ruchu to to nie ma, sam dopiero do niego idę). :)

No tak, w ruchu jest ciężko trafić, chyba, że ściga się uciekającego wroga.

Stacjonarnie nie mam problemów z celnością szczerze mówiąc. Tylko czasami pocisk poleci tam gdzie nie miał lecieć, ale generalnie jest dobrze, myślę, że Szafkę na większym dystansie też bym pokonał.

marasenha #31 Posted 20 November 2012 - 02:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39901 battles
  • 1,430
Moim zdaniem Chaffee ma największą szansę nas pokonać, kiedy dopadnie nas w bezruchu. Wtedy korzysta z bardzo dobrego promienia skrętu i zatacza wokół nas kółka. Wówczas jedyną radą jest okręcać wokół własnej osi i ustawiać się do niego przodu, wtedy jest szansa, że coś odbijemy. Trzeba jednak pamiętać, że Rof jest po stronie Szaflika.

MindChanger #32 Posted 20 November 2012 - 02:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412
ale nie zapominajmy jaki dmg ma Haubica. 2 hity, czasem 2 i Szafka jest martwa. Poza tym możemy obracać się i ruszać się do przodu, on będzie musiał zwiększyć promień, żeby nas okrążać, więc będzie wolniej poruszał się po kole w stosunku do naszego pojazdu.
Jedyny scout, który według mnie ma szanse nas pokonać to AMX VIII tier, ma super działo, po walce z takim zostaje mi z 20 % hp.

marasenha #33 Posted 20 November 2012 - 02:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39901 battles
  • 1,430

View PostMindChanger, on 20 November 2012 - 02:27 PM, said:

ale nie zapominajmy jaki dmg ma Haubica. 2 hity, czasem 2 i Szafka jest martwa. Poza tym możemy obracać się i ruszać się do przodu, on będzie musiał zwiększyć promień, żeby nas okrążać, więc będzie wolniej poruszał się po kole w stosunku do naszego pojazdu.
Jedyny scout, który według mnie ma szanse nas pokonać to AMX VIII tier, ma super działo, po walce z takim zostaje mi z 20 % hp.

Ja tam amxa za scouta nie uważam, przynajmniej nie za czystego scouta, choć oczywiście może taką rolę pełnić. Tak naprawdę to każdy V tierowy scout ma szansę w walce ze swoim odpowiednikiem innej nacji, wszystko zależy od skillsów graczy, sytuacji, pecha, szczęścia, od tego kto odda pierwszy strzał i tak dalej. Choć faktem jest, że VK z racji swojej haubicy ma największe szanse, ja np. jak gram T-50-2 to widząc VK uciekam, nie wdaję się w żadne circle of death, tylko spieprzam ile ruska fabryka dała i staram się go wciągnąć pod ogień sojuszników. Chyba, że VK jeździ z 75ką, wtedy on jest zwierzyną.

Na AMXy jedna rada, wjechać w nie na przysłowiowej pełnej kurtyzanie - ostatnio bez wystrzału zgniotłem tak AMX 12t (całe życie mu poszło od zderzenia), a z jednym wystrzałem poprzedzającym taran rozwaliłem 13 75. Na 13 90 potrzeba już trochę więcej strzałów + taran, oczywiście przy sprzyjających okolicznościach. Jeśli gość ma pełen magazynek to jest w stanie zjechać nas na dwa strzały przy dobrych losowaniach.

meflu747 #34 Posted 20 November 2012 - 03:03 PM

Private

• Player
  • 14008 battles
  • 30
Super czołg. Trochę traci szybkośći przy skręcaniu. Jednakże radzę mieć 5600tys dośw. na gąski
Bez gąsek straszny muł.Polecam zbadać 7.5 prz PZ.III/IV

DjVent #35 Posted 20 November 2012 - 11:48 PM

Private

• Player
  • 10713 battles
  • 34
Jeśli chodzi o walke z AMX 12t i 13/75 to jak się dobrze ustawić i założyć, że oni nie wiedzą o miękkiej więzy, nie przebiją się przez VKczka.

Sweetgogoing #36 Posted 20 November 2012 - 11:52 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 32244 battles
  • 1,133
Vk 28 mam zbadane, ale obecnie nie ma go w moim garażu. Uważam, że Vk 28 to czołg tylko dla najlepszych. Noobki lepiej sobie radzą w T-50-2 - jest prostszy w obsłudze, bardziej zwrotny.
Vk 28 to zdecydowanie wyższy poziom. Wymaga więcej od gracza ale i więcej daje.
Póki co - szlifuję umiejętności, może kiedyś do niego wrócę. Póki co jestem za słaby.

MindChanger #37 Posted 21 November 2012 - 08:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29284 battles
  • 1,412

View PostNutzz, on 20 November 2012 - 11:52 PM, said:

Vk 28 mam zbadane, ale obecnie nie ma go w moim garażu. Uważam, że Vk 28 to czołg tylko dla najlepszych. Noobki lepiej sobie radzą w T-50-2 - jest prostszy w obsłudze, bardziej zwrotny.
Vk 28 to zdecydowanie wyższy poziom. Wymaga więcej od gracza ale i więcej daje.
Póki co - szlifuję umiejętności, może kiedyś do niego wrócę. Póki co jestem za słaby.

Początki też miałem ciężkie, trzeba potrenować trochę, bo to nietypowy czołg, strasznie elastyczny, trzeba zgrać się z tempem bitwy, więc taktyka tym czołgiem jest trudniejsza. Np. Heavy jak gdzieś jedzie to tam jedzie. A VK masz nieograniczoną możliwość wykonania manewrów. Łatwo się pomylić, ale jeśli wymasterujemy go to damy radę dużo zamieszać na polu bitwy.

_Hegemon_ #38 Posted 24 November 2012 - 01:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16294 battles
  • 704
Jakiś miesiąc temu - na tej ciasnej mapie "Bezdroza" - widzialem kierowce VK2801 który ze 105mm i złotymi pestkami wpadł miedzy wrogów ..:D. Nigdy nie widziałem żeby tiery VI,VII w tak szybki sposób odparowywały..Facet jeżdził  miedzy nimi - VI,VII jak Pirmin Zurbrigen albo Alberto Tomba miedzy tyczkami - i "sprzedawał" bombki a to na prawo a to na lewo :P ..Po dwóch-czterech minutach gdy się znalazł na tylach wroga - sam zniszczył 6 pojazdów. Cała druzyna śmiejąc się z wrogów na ogólnym czacie - podziwiała kunszt kierowcy V'RCa ..Ci ostatni w akcie gniewu  skupili na nim cała złość - otrzymujac jednak srogie reprymendy od naszej artylerii..

VK w koncu poległ -ale zdązył odesłać samodzielnie pojazdów przeciwnika - w tym dwa tiery VII. Byłem pod wielkim wrażeniem tego pojazdu i jego kierowcy.

Identyczny pokaz siły tego pojazdu - widziałem na mapie "Kopalnie". Wjechał na wiadoma górke - z tamtąd wypatrzył wroga artylerie - która padła po salwie kontrartyleryjskiej i wraz z innymi pojazdami a naszej druzyny - sukcesywnie odparowywał inne wrogie HT :D.

W doświadczonych rękach , ze 105 (złote pestki), z odpowiednimi modułami - VK2801 potrafi być masakratorem :D.

Biurokrata #39 Posted 24 November 2012 - 01:57 PM

Private

• Player
  • 14559 battles
  • 16

View Post_Hegemon_, on 24 November 2012 - 01:39 PM, said:

W doświadczonych rękach , ze 105 (złote pestki), z odpowiednimi modułami - VK2801 potrafi być masakratorem :D.

Tak własnie gramy z kolegami vk-ami. Pluton 3x VK2801 105mm + full gold.  Mina zjechanego w 10-12 sekund kierowcy czołgu IX Tieru bezcenna :D

exVermin #40 Posted 25 November 2012 - 02:17 PM

Private

• Player
  • 13933 battles
  • 29
Polecam obejrzeć profil kolegi D0vahkiina i jego dokonania na VK2801 (chaffe również wymiata).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users