Jump to content

VK 45.02 (P) Ausf. A

• Please log in to reply
406 replies to this topic

Sevkan93 #41 Posted 15 January 2013 - 08:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6364 battles
  • 59
Czołg troszkę za wolny wg mnie(fakt nie mam najmocniejszego silnika w nim-reszta max), ale gra się nim przyjemnie.
Armata niestety nie jest topowa jak na ten tier - 3 dni temu miałe msytuacje że w S.Pershinga władowałem 6 strzałów za 0 pod rząd(przebicia).
Perki:BiA;Sniper;Repair;Camo;Zastrzyk Adrenaliny
Jednak da się Nim powalczyć równorzędnie z innymi T8, trzeba tylko sporo kątować i tłuc weakspoty.
Oto np dzisiejsze bitwy:
Spoiler                     

Edited by Sevkan93, 15 January 2013 - 08:20 PM.

Wolwerin102 #42 Posted 17 January 2013 - 12:19 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 62173 battles
  • 1,190
  • [TDSTR] TDSTR

View PostSevkan93, on 15 January 2013 - 08:19 PM, said:

Czołg troszkę za wolny wg mnie(fakt nie mam najmocniejszego silnika w nim-reszta max), ale gra się nim przyjemnie.

Tak tylko silnik są tam dwa a nie jeden ;) jednak w grze nie jest to odzwierciedlone i jest wolny nawet z wymasowanym silnikiem. Maszyna dobrze przygotowuje do gry Mausem.

Piotrex_25 #43 Posted 17 January 2013 - 02:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18014 battles
  • 55
  • [PAY] PAY

View PostWolwerin102, on 17 January 2013 - 12:19 PM, said:

Tak tylko silnik są tam dwa a nie jeden ;) jednak w grze nie jest to odzwierciedlone i jest wolny nawet z wymasowanym silnikiem. Maszyna dobrze przygotowuje do gry Mausem.
nie wiesz co mówisz.
pograj sobie tą VK`ą 9 tier to zobaczysz co to znaczy wolny czołg. takim gównem dawno nie grałem jak VK 9T.

żeby nie było offtopu. VK4502a jest wystarczajaco szybka i mobilna jak na swoj tier. nie odstaje od innych ósemek a nawet je wyprzedza :)

SamaelTDLoR #44 Posted 21 January 2013 - 04:23 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29191 battles
  • 486
  • [E_SP] E_SP
Nawet na stocku daje radę z mobilnością, co najzabawniejsze coraz bardziej oduczam się grać nią tak delikatnie jak tygryskiem, unikając nawet słabych dział bo widzę że 120 mm pod odpowiednim kątem potrafi co nie co odbić,czasami nawet z nie lada dział  :Smile_glasses:

miłe zaskoczenie w każdym bądź razie  :Smile_Default:

Saruuman #45 Posted 10 February 2013 - 09:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20770 battles
  • 58
Witam. Rzeczywiście jest to czołg wymagający sporo cierpliwości i przedewszystkim umiejętności kontowania pancerza. Ile ja sie na początku nawnerwiałem odpadając jako jeden z pierwszych w bitwie przekonany, że to wina dupiastego czołgu:) Dodając do tego jeszcze fakt, iż jestem początkującym graczem szło mi delikatnie mówiąc mizernie. Ale z biegiem czasu, czytając opinie i poradniki doświadczonych czołgistów wyjeżdżam nim z garażu z coraz większą przyjemnością. Nie pcham sie nim na 1szą linie, (chyba, że losuje mnie naprawde wysoko) korzystając z nawet dobrej mobilności często zmieniam pozycje, flankuje, a teraz, gdy zostało mi już niewiele do zbadania mini mausa zaczynam dostrzegać zalety tego czołgu. Taka mała rada od nowicjusza...obojętnie czy to dotyczy sie tego modelu, czy innych, przedewszystkim dużo czytajcie forum; opinie, porady, warto także poszperać na youtube, ładnie pokazane jest jak prawidłowo kontować nie tylko pancerz kadłuba, ale także i wieży. Wracając do VK 4502 i reasumując, nie zniechęcajcie sie do niego i korzystając z wiedzy innych próbujcie okiełznać ten czołg, a napewno nieraz Was mile zaskoczy, jak niedawno mnie przynosząc mi rekordowy exp i asa pancernego :) z przyjemnością pochwale sie obrazkiem :Smile_veryhappy:

Jesli chodzi o załoge i sprzęt; mam towarzyszy broni (po wcześniejszym skasowaniu naprawy) i po 55% naprawy u wszystkich jako drugi. W slotach skrzynka z narzędziami, mechanizm dosyłający i wentylacja.

http://img823.images...5/shot004bd.jpg

Edited by Saruuman, 10 February 2013 - 12:02 PM.

Andre_Stander #46 Posted 11 February 2013 - 12:11 PM

Private

• Beta Tester
  • 33836 battles
  • 38
  • [PSZ] PSZ
Ten czołg to beznadzieja, mam na nim prawie 500 bitew, ogarniam jak sie nim powinno grać a mimo tego nie jestem w stanie wycisnąć z niego więcej niż 46% win rate...

Czołg ma tragiczną penetrację na tym działku, ostatnio arl 44 z 90 hp rozpieprzył mnie po tym jak dwa razy pocisk mi na nim  zrykoszetował (ladowałem w weakspoty z tego co pamiętam). Vka nie jest w stanie absolutnie dźwignąć ciężaru bitwy, jest to typowy flanker i jako taki  całkiem sie sprawdza. Gorzej że ma to często wpływ na przeżywalność, a co za tym idzie wpływ sreberka. Kątowanie pancerza pomaga ale to tylko gdy jestescie częściowo osłonięci, inaczej dostajecie bomby w przód i w boki.
Jesli juz zdarzy się taka sytuacja że jesteście jeden na jeden z HTkiem, waszymi atutami jest prędkość do przodu, szybkość skrętów, szybkostrzelność działa. Jeśli jesteście w ciemnej d**ie i macie starcie face-to-face, nie możecie sie wycofać albo jechać do przodu (np. ostrzał z boku a stoicie za domem) pamiętajcie o ruszaniu kadłubem lewo i prawo do czasu wystrzału przeciwnika - jesli jest średnio ogarnięty to będzie walił w weak spoty radzika i kierowcy w kadłubie....
Konkluzja jest taka dla przyszych nieszczęśliwców co wtarabanią się na tą tandetę porsche - czaić się za isami albo KT, w momencie starcia objeżdżać gdzieś, zajeżdżać i ładować ile się da - ze złota albo ze zwykłych,sami musicie ocenić czy sytuacja wymaga większej pewności penetracji pocisku. Czasami dobrze tez jest poczekać trochę z tyłu, przyczaić się, poczekać jak się rozwija sytuacja taktycznie a potem wjeżdżać w luki w obronie i grzmocić po dupsku albo bokach. macie wtedy szansę wprowadzić zamieszanie w szeregach przeciwnika, ci zaczną się obracać, reagowac na was przy ciągłym ostrzale od frontu.
Na randomach jest ok jeśli macie zainstalowane xvm mod - wiadomo z grubsza kogo się trzymać i za kim jechać. Bez tego szanse marne...

Co do sprzętu i załogi - mam:
-  celownik - żeby szybko skupiać, strzelić i chodu!
- dosyłacz - żeby szybciej ładować czyli wykorzystać jeden z niewielu atutów
- stabilizator - żeby działko trzymalo pion jak objeżdżam

zdolności:
dowódca - szósty zmysł, zwiekszenie zasięgu widzenia
celowniczy - snajper i celność przy obracaniu

Edited by von_Diepel, 11 February 2013 - 12:19 PM.

Piotrex_25 #47 Posted 11 February 2013 - 03:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18014 battles
  • 55
  • [PAY] PAY

View Postvon_Diepel, on 11 February 2013 - 12:11 PM, said:

Ten czołg to beznadzieja, mam na nim prawie 500 bitew, ogarniam jak sie nim powinno grać a mimo tego nie jestem w stanie wycisnąć z niego więcej niż 46% win rate...

Czołg ma tragiczną penetrację na tym działku, ostatnio arl 44 z 90 hp rozpieprzył mnie po tym jak dwa razy pocisk mi na nim  zrykoszetował (ladowałem w weakspoty z tego co pamiętam). Vka nie jest w stanie absolutnie dźwignąć ciężaru bitwy, jest to typowy flanker i jako taki  całkiem sie sprawdza. Gorzej że ma to często wpływ na przeżywalność, a co za tym idzie wpływ sreberka. Kątowanie pancerza pomaga ale to tylko gdy jestescie częściowo osłonięci, inaczej dostajecie bomby w przód i w boki.
Jesli juz zdarzy się taka sytuacja że jesteście jeden na jeden z HTkiem, waszymi atutami jest prędkość do przodu, szybkość skrętów, szybkostrzelność działa. Jeśli jesteście w ciemnej d**ie i macie starcie face-to-face, nie możecie sie wycofać albo jechać do przodu (np. ostrzał z boku a stoicie za domem) pamiętajcie o ruszaniu kadłubem lewo i prawo do czasu wystrzału przeciwnika - jesli jest średnio ogarnięty to będzie walił w weak spoty radzika i kierowcy w kadłubie....
Konkluzja jest taka dla przyszych nieszczęśliwców co wtarabanią się na tą tandetę porsche - czaić się za isami albo KT, w momencie starcia objeżdżać gdzieś, zajeżdżać i ładować ile się da - ze złota albo ze zwykłych,sami musicie ocenić czy sytuacja wymaga większej pewności penetracji pocisku. Czasami dobrze tez jest poczekać trochę z tyłu, przyczaić się, poczekać jak się rozwija sytuacja taktycznie a potem wjeżdżać w luki w obronie i grzmocić po dupsku albo bokach. macie wtedy szansę wprowadzić zamieszanie w szeregach przeciwnika, ci zaczną się obracać, reagowac na was przy ciągłym ostrzale od frontu.
Na randomach jest ok jeśli macie zainstalowane xvm mod - wiadomo z grubsza kogo się trzymać i za kim jechać. Bez tego szanse marne...

Co do sprzętu i załogi - mam:
-  celownik - żeby szybko skupiać, strzelić i chodu!
- dosyłacz - żeby szybciej ładować czyli wykorzystać jeden z niewielu atutów
- stabilizator - żeby działko trzymalo pion jak objeżdżam

zdolności:
dowódca - szósty zmysł, zwiekszenie zasięgu widzenia
celowniczy - snajper i celność przy obracaniu
grać nie umiesz i płaczesz że czołg jest ch*&^owy. kocham takich  :Smile_great:
widzę że jeden z pierwszych 8 tierów, bo głównie jakimiś low tier badziewiami jeździsz. Pograj w tą grę trochę, naucz się czegoś a później oceniaj. I nie wprowadzaj innych ludzi w błąd (wystawiając swoją złą/fałszywą opinię)

Saruuman #48 Posted 11 February 2013 - 07:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20770 battles
  • 58
Nanowaty, czyżbyś znał jakiś ukryty. cudowny atut tego czołgu ? :Smile_blinky:  widać bardzo dobrze poznałeś maszyne i masz do niej własnie tyle cierpliwości, ile ja bym chciał mieć :) Ja gram tylko na randomach i szczerze mówiąc nie mam żadnych modów i nigdy nie miałem. Taki nawyk z innych gier online, gdzie w regulaminie wszystkie różne mody, patche i dodatki były zakazane i karane nawet kasacją konta :/  Wiem, że to pytanie nie pasuje zbytnio do tego działu, ale co to jest ten xvm mod i w jaki sposób wpływa na gre i ten model czołgu?

Piotrex_25 #49 Posted 11 February 2013 - 08:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18014 battles
  • 55
  • [PAY] PAY
XVM wpływa na grę tak że widzisz z kim masz doczynienia. Wiem że koleś który stoi za rogiem ma 45% WR/800 effi więc bez żadnego problemu go pojade. Nie zna moich weakspotów a sam będzie wyjeżdżał bokiem  :Smile_glasses:  Takie streszczenie osoby w kilku cyferkach  :Smile_blinky:

atut tego czołgu. jest mobilny i szybkostrzelny to główne jego zalety. Dostaniesz się nim szybciej przed przeciwnikiem ( w jakąs dobrą miejscówkę) a w razie starcia 1v1 pojedziesz go jak chcesz ( oczywiście tutaj zależy od gracza). Jak się odpowiednio ustawisz to i odbić potrafi. Działo ma wystarczające, a gdy jest grubszy przeciwnik to zawsze na golda można przełączyć i problem solved. Chyba że ktoś woli zwykłymi AP to po weakspotach trza, innej rady nie ma.
Też gram tylko na randomach (kompanie mnie totalnie nie kręcą) raz w plutonie z koleszką, raz sam.
Mody możesz mieć, prawie wszyscy używają  :Smile_blinky:

Andre_Stander #50 Posted 11 February 2013 - 09:47 PM

Private

• Beta Tester
  • 33836 battles
  • 38
  • [PSZ] PSZ
Cóż nanowaty, dobrze że ty jesteś w 100& pro...

Co do low teirowatego badziewia ktorrym jeżdżę to oceniam na podstawie jeżdżenia tym dziadostwem na kompaniach i randomach. Wypowiadać się mają prawo wszyscy.

Jak ja uwielbiam takich gości jak ty - pisze na pół strony a jedyne co masz do powiedzenia to że piszę pierdoły  :Smile_Default:

Odnoszac się do tego co napisałeś - co z tego co napisałem jest niezgodne z prawdą?

Owszem jest szybki i możesz się ustawić w dogodnej pozycji szybciej od innych, tyle że zaleta z tego jest taka, że możesz pospotować dla arty, sam jesli się wychylisz na galopującą zgraję KT i ISów 3 to cię nie ma. Nie możesz tak pojechać jak grasz na randomach bo randomowe nooby jeżdża czasami bez ładu i składu. Jest czasami efekt psychologiczny, bo nie wjada tam gdzie ty bo sie bedą czaić za rogiem...Wtedy możesz poczekać aż nadciągnie reszta, cofnąć się i próbować ich objechać...

Owszem jest szybkostrzelny tylko armata potrafi w taki dupny sposób odbić czasami że można sie załamać - aha jakbyś miał jakieś wątpliwości to jeżdżę z goldami załadowanymi pół na pół...Nie jeżdżę żeby na nim zarabiać

Nie napisałem że rzeczywiście po skątowaniu potrafi fajnie odbić pociski.

Więc powtarzam - co z tego co napisałem jest nieprawdziwe?

SzynkaHalinka #51 Posted 11 February 2013 - 10:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36086 battles
  • 513
  • [XDDD] XDDD
@up doczłapiesz się do jpze100 albo e100 too dopiero zobaczysz co ich działa wyprawiają :D
A teraz pytanko do posiadaczy, na co trzeba w tym czołgu uważać i na co warto zwrócić uwagę.

GrubaRozkmina_NUG #52 Posted 11 February 2013 - 11:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24566 battles
  • 314
@von_Diepel
Ogólnie wszystko napisałeś ładnie i pięknie oprócz tego:

Sry ale nie ogarniasz skoro twierdzisz, że to beznadzieja więc w tym stwierdzeniu akurat kłamiesz. Ja osobiście NIGDY nie zrzucam winy na czołg a jeśli mi nie idzie to znaczy, że coś jest ze mną nie tak a nie z maszyną. Są czołgi bardziej wymagające od innych i to one są najczęściej krytykowane bo więcej noobów sobie na nich nie radzi.

Cóż nanowaty, dobrze że ty jesteś w 100& pro...

No właśnie dobrze, że jest bo dzięki temu radzi sobie z większą ilością czołgów i ma mniej powodów do narzekania.

Andre_Stander #53 Posted 12 February 2013 - 12:08 AM

Private

• Beta Tester
  • 33836 battles
  • 38
  • [PSZ] PSZ
@Gruba_Rozkmina_NUG

Cóż mam ci powiedzieć, zobacz staty. Moze i gram niższymi tierami ale nie miałem problemu z ogarnięciem żadnego z nich. Czy to VK 3001 czy KW 1 S potrafię sie dostosować grą do czołgu i mieć niezłe staty - które niekoniecznie sie przejawiają w liczbie czołgów zniszczonych...

Co do bycia pro - jak masz coś do powiedzenia to wnieś coś do wątku a nie gadaj o nie ogarnianiu. Odnies się jakoś do tego co napisałem o tym czołgu i do tego jak nim grać i jakie ma zalety i jakie wady. Ja na nim rozegrałem prawie 500 bitew on 180, więc kto lepiej go zna? Tak na marginesie - mi tez sie nim nieźle grało do 8.2, potem jakoś MM mnie wrzuca na takie tiery i z takimi ludźmi że przestałem na randomach nim grać w zasadzie...

Kontynuując watek dla nowych na vk 4502 A moja konkluzja jest taka: traktujcie ten czołg nie jak ciężki tylko jako med. Dobrze się też sprawdza w szybkim wjeżdżaniu w luki w obronie, w kluczeniu w mieście, ale nie jedźcie na pierwszą linię frontu - chyba że musicie.

Posty spięte. ~EilaAurora

Edited by EilaAurora, 14 February 2013 - 05:15 PM.

Piotrex_25 #54 Posted 14 February 2013 - 11:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18014 battles
  • 55
  • [PAY] PAY

View Postvon_Diepel, on 12 February 2013 - 12:08 AM, said:

Ja na nim rozegrałem prawie 500 bitew on 180, więc kto lepiej go zna?
czyli uważasz że jakbym rozegrał 500  bitew to bym go lepiej poznał? Nie czuje potrzeby nim grania, mam dużo innych czołgów które musze dociągnąć na X tier.
Myślę że przez te ~180 bitew udało mi się wycisnąć z niego tyle ile fabryka dała.  1k avg exp/ 1,8k dpb imo nie jest złym wynikiem a o Tej maszynce to tylko dobrze świadczy. Bo gdyby nie jej plusy (więcej niż minusów) to takiego wyniku bym nie zrobił. a To że Tobie nie idzie na niej (46% WR/0.8 kpb /73% acc/ 1060 dpb/455 avg exp) to już tylko i wyłącznie Twój problem.
l2p. co więcej rzec mogę

A nowi gracze niech traktują czołg CIĘŻKI jak czołg CIĘŻKI a nie meda. Trochę ogarnia i można spokojnie siedzieć w pierwszej linii ataku :)

wypowiadać się tutaj więcej nie zamierzam więc @von_diepel jak chcesz coś odemnie to priv. Bo tematu bardziej zaśmiecać nie chcę.

marasenha #55 Posted 14 February 2013 - 12:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39866 battles
  • 1,430
Hej, z jakim działem grać, jak żyć? Grałem kilkanaście bitew z 105tką, bo miałem ją odkrytą z Tigera II, ale dupy nie urwała i mimo peny 200 odbijała się od jakichś bzdurnych pojazdów. Kolega Uchinator z forum zalecił mi w PW, żeby grać z długą 88 - zagrałem kilka bitew i dupa dalej na swoim miejscu :) Które jest lepsze do taktyki ciężkiego meda?

Kiszman #56 Posted 14 February 2013 - 02:00 PM

Private

• Beta Tester
  • 19799 battles
  • 47
  • [_J_G_] _J_G_
Ja polecam od siebie jednak 105mm, dmg zawsze lepszy a różnica w penetracji nie jest aż tak duża.Musisz wyczekiwać okazji do ataku bo w walce bezpośredniej czy nawet pół-bezpośredniej vkA dostaje baty

Kumpel111 #57 Posted 16 February 2013 - 10:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12823 battles
  • 313
Samym tankiem grałem krótko po wprowadzeniu więc moja opinia może być nieaktualna.

Działo 105 jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości.

Kiedyś jeden z klanowiczów nazywał go "panem miękkim" jednak nic bardziej mylnego! Czołg ma bardzo dobry stosunek pancerz/prędkość i można grać nim jak medem kiedy MM nas pokarze i możemy grać jako pierwszo-liniowy HT kiedy jesteśmy na szczycie :)
Swoją drogą, czołg BARDZO podobny do T32 tylko w wersji niemieckiej. Pancerz na wieży podobny z lekką przewaga dla T32, pancerz kadłuba ciut lepszy niż w T32 i działo, mniej więcej podobne.

Tak więc czołg jak najbardziej na ESL

Pzdr

NiViK_PL #58 Posted 17 February 2013 - 11:23 AM

Sergeant

• Player
  • 11230 battles
  • 278
  • [OGROM] OGROM
Pierwsze wrazenia to były okropne 19 porażek z rzędu i w wiekszosci nic nie zrobiłem..OK stock..
Pod koniec aż żal było ja sprzedawać.
Dziwie sie von_diepel,  z tego co piszesz to masz odp podejście do tego czołgu,  wiec nie wiem czemu ci nie idzie.
Jesli chodzi o działo to zdecydowanie 105mm różnica w penetracji praktycznie żadna  a te 300+ dmg przynajmiej przeciwnik odczuje.

Demigod84 #59 Posted 01 March 2013 - 09:43 AM

Private

• Player
  • 23896 battles
  • 44
Do co mobilności, pancerza, taktyki walki tym wynalazkiem potwierdzam wyżej wymienione opinie. Jeśli chodzi o działo to już tak jednomyślny nie jestem. Mam duże problemy z zarobkami korzystając z 10,5 (ap, bez premium). Niby bardziej się przydaje przy "praniu się po mordach" no ale niestety czołg ten już na VIIIt ma lepszych w tej dziedzinie konkurentów. 10,5 jest troszkę mniej celne niż znana z tygrysów 88 ale to jeszcze nie stanowi problemu. Najgorsze jest to, że jeden strzał z 10,5 kosztuje cztery razy więcej niż z 88. Ja rozumiem rację bytu 10,5 na Tigerze II bo tam jest większa penetracja, damage, aim time niż na 88 l/71 ale na VK45a to już się wg. mnie nie opłaca (dosłownie). Koszt kilkunastu strzałów plus kompletnej naprawy powoduje, że nawet za wygraną bitwę z naszym skromnym wkładem możemy zapłacić.
Generalnie czołg fajny. Jeśli się zna swoje miejsce w szeregu można zrobić na nim dobry wynik. Super zasięg widzenia (z optyką bliski maksymalnemu) plus dobra mobilność stanowi spory potencjał na damage po podświetleniu.

Edited by Demigod84, 01 March 2013 - 10:03 AM.

philip79 #60 Posted 05 March 2013 - 11:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20488 battles
  • 396
  • [4BS] 4BS
Ja może swoje 5 groszy o VK45A

Przejechałem nim około 150 bitew, kupiłem go ponieważ intrygowało mnie to dla czego ten czołg jest używany wyłącznie przez elitarnych graczy w topowych turniejach.
Ano moje przypuszczenia się sprawdziły... dla tych co tak psioczą powiem, że jest to czołg, który wymaga od gracza na prawdę dużego skilla, tak więc "przeciętny zjadacz IS3 czy KT" nie znajdzie tu tego czego szukał. Odpowiedź prosta, trzeba trochę więcej pograć i się nauczyć o czołgach.
VK A potrafi się odwdzięczyć i to z nawiązką... ale dopiero po opanowaniu zasad kontowania pancerza, taktycznych reguł rządzących na polu bitwy i niestety UMIEJĘTNOŚCI MYŚLENIA.
Nie podam tu stosu cyfr lub konkretnej recepty jak nim jeździć i się ustawiać, bo uważam, że efekt musi przyjść sam bo jest skuteczny po przejechaniu wielu bitew, kiedy to odpowiednie zachowania wejdą w tzw fazę odruchów.
Powiem tylko tyle...
czołgiem bez problemu można uniknąć hitów i rykoszetować więcej niż KT i IS3, nieco słabsze działo rekompensuje czas przeładowania i szybkość celowania oraz wiedza o weakspotach, a manewrowość tego czołgu pozwala na oddawanie strzałów i wycofanie się zanim IS3 zdąży wycelować lub KT zdąży odwrócić wierzę lub skątować pancerz.... I własnie to są cechy, które dają VK45A przewagę nad innymi HT VIII tieru i dlatego grają tym czołgiem tylko doświadczeni gracze.
Czołg jest stworzony na kompanie i turnieje gdzie współpraca i gra zespołowa jest jedynym kluczem do zwycięstw.

Na koniec może udokumentuję, że da się tym czołgiem grać i polecam go wszystkim cierpliwym bo na prawdę warto, satysfakcja gwarantowana  :Smile_veryhappy:

Spoiler                     

Edited by philip79, 05 March 2013 - 11:14 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users