Jump to content

Churchill III

• Please log in to reply
816 replies to this topic

M_o_r_g_i_o_n_e_k #201 Posted 28 April 2013 - 08:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI
Jak będziecie mieć ponad 1000 bitew na AT-1 i Bisonie to wtedy pogadamy. A teraz wypraszam panów noobów z tematu o Czurczu. Wracajcie do swoich noobowskich wysokich tierów ze strzałem za 400 dmg. Chyba, że macie coś do powiedzenia na temat Czurcza. Może w końcu pojawi się ktoś kto ma Czurcza rozpracowanego.

Co do moich byłych statów, nie powalają, ale były też rodzyny, których wy nie macie, np. http://imageshack.us...11/shot094.jpg/ więc możemy się pokasować jak przedszkolaki na medale, obrażenia czy celność. Tyle, że to g wniesie do tematu o Czurczu.

Jedyne co wyszło z waszych postów to to, że Czurcz ma słaby pancerz i słabą armatę. Jest to jakby antyteza w tym temacie. Druga rzecz jaka wyszła z waszych wypocin to jest to, że nie zarabia kredytów. Także nie wiem co o was myśleć. Może to zwykły trolling i trzeba to zgłosić moderatorowi?

Edited by krwawa_rozprawa, 28 April 2013 - 08:48 PM.

buskor87 #202 Posted 28 April 2013 - 09:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29087 battles
  • 457
czołg uważam za słaby, 176mm ancerza to mały prostokącik, na którym jest weakspot
działo spamerskie, celnośc taka sobie i nie zarabia kokosów

a co do twego screena?lipa
jak sam powiedziałeś:rodzynek

Edited by buskor87, 28 April 2013 - 09:23 PM.

M_o_r_g_i_o_n_e_k #203 Posted 28 April 2013 - 09:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI
Na egzaminie na pytanie niech pan coś powie o perlicie i austenicie odpowiesz: słaby bo ja tak uważam? "Jatakuważam"? "Miesienależy"? Hipsterka i lewactwo.

A może jakaś argumentacja poparta doświadczeniem, badaniami, teorią i praktyką?
Napisałeś:

celnośc taka sobie
- z załogą 100% ?
- z załogą 100% i wentylacją ?
- z załogą 100% i wentylacją i braterstwem broni ?
- z załogą 100% i wentylacją i braterstwem broni i żarciem ?
... tak sobie napisałeś? Jaką masz załogę w Czurczu?

i nie zarabia kokosów
- ile kredytów to jest kokosy?
- jaka jest średnia zarobków na Czurczu?
- ile średnio masz kosztów typu naprawa, amunicja, apteczki, zestaw naprawczy?

Jak nie masz takich danych to o czym do nas piszesz? A może jesteś z Krasnal Team?

Edited by krwawa_rozprawa, 28 April 2013 - 09:49 PM.

DominiXD #204 Posted 28 April 2013 - 10:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14496 battles
  • 659
@krwawa_rozprawa - czytam ten temat bo myslalem nad kupnem tego tanka i sie zastanawiam, czy ty wogole akceptujesz to ze ktos ma inne zdanie od ciebie? Ile ty masz lat ze tak sie zachowujesz? 6? 10? Ktos ci powiedzial ze mikolaj nie istnieje? Daj innym sie wypowiedziec... Kulturalnie...

M_o_r_g_i_o_n_e_k #205 Posted 28 April 2013 - 10:22 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI
Ok. To go nie kupuj bo buskor87 napisał, że ten czołg jest słaby bo on tak uważa. Masz odpowiedź na swoje pytanie.
Nie będę akceptował jakiegoś hipstera bo jemu się coś wydaje i bo on tak uważa. Na razie postawił tylko antytezy, czyli stwierdził, że armata o celności 0,42-0,38 jest niecelna lub "takasobie" a pancerz 170 mm - 80 mm jest cienki i w zasadzie ten Czurcz jest z tektury i nie trafi w stodołę.

buskor87 #206 Posted 28 April 2013 - 10:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29087 battles
  • 457

View Postkrwawa_rozprawa, on 28 April 2013 - 10:22 PM, said:

Ok. To go nie kupuj bo buskor87 napisał, że ten czołg jest słaby bo on tak uważa. Masz odpowiedź na swoje pytanie.
Nie będę akceptował jakiegoś hipstera bo jemu się coś wydaje i bo on tak uważa. Na razie postawił tylko antytezy, czyli stwierdził, że armata o celności 0,42-0,38 jest niecelna lub "takasobie" a pancerz 170 mm - 80 mm jest cienki i w zasadzie ten Czurcz jest z tektury i nie trafi w stodołę.
naucz sie czytac,on ma 176mm ale to tylko "prostokacik" na kadlubie
wieza ma 80mm-4 tiery na luzie
celnosc 0,43 to nie potega
nie zarabia wiecej niz normalny V
tylko do szkolenia zalogi church
I TO JEST MOJE WLASNE,ZASRANE ZDANIE I ZADEN NOOBEK TEGO NIE ZMIENI

pisze na telefonie

kiedysPROterazDNO #207 Posted 28 April 2013 - 10:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 44861 battles
  • 1,210
Ale nie tylko on uważa że jest słaby, to dobra zabawka dla początkującego aby troszeczke zarobić czy załoge szkolić, czołg nie dający frajdy z gry bo dmg i pena słabiutka, powolny, 1v1 z KW1 jak dwóch graczy  jest na tym samym poziomie przegrywa bezdyskusyjnie, nie wiem jak można w ogóle porównać te dwa czołgi,  nie wiem po co taki czołg komuś co potrzebuje mieć przyjemność z gry i już nieco więcej kasy na moduły, wyposażenie  i czołgi.

DominiXD #208 Posted 28 April 2013 - 10:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14496 battles
  • 659
No nic, poczekam na promocje su-122-44/wydanie T-44A/cokolwiek innego na 7 tierze i dokupie pare golda.
@KiedysPROterazDNO - dzieki za opinie, ten fanboyowski styl juz mnie denerwowal ;)

SpeedShotAndDeadNoob #209 Posted 28 April 2013 - 11:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28612 battles
  • 656
  • [ICOH] ICOH
@Krwawa_rozprawa

Ty nawet tego czołgu nie ogarniasz, a zachwalasz pod niebiosa, wysokie tiery dla noobów? Komuś chyba ambicja po jajach przejechała walcem,  sam grałem na zintegrowanej intelowskiej karcie graficznej, gdy mój radek był w serwisie z 20-30 fpsów na minimalnych detalach przez miesiąc jak nie dłużej, bo wada fabryczna była na całej serii 7850 i dopiero po wymianie na nową mogę grać płynnie, robisz 300 średniego dmg na tym czołgu, co jest dość słabym wynikiem jak na tego spamera, ba w bitwę spokojnie można wyciągnąć 500-600 na dwóch przeciwnikach albo jednym htku jak wiesz jak go porobić, ale widocznie wielki ekspert od tej maszyny nie ma najmniejszego pojęcia jak jej użyć.

Wracając do tematu:

Rozpiszę się trochę na temat tej maszyny, jako że rozegrałem na niej sporo bitew, podam przybliżone swoje staty na tym czołgu i oceń sam czytelniku czy masz zamiar kontynuować czytanie tego postu:
374 bitwy
216 (57.75%) wygranych
164 (43.85%) przetrwanych
541 (1.45 na bitwę) zabitych
11 najwięcej zabitych w bitwie
76% trafień
699 średnich obrażeń na bitwę
1545 effi na tym czołgu
1x Medal Pool'a, 1x Braterstwo Broni, 50x Snajper, 24x Stalowa Ściana, 6x Top Gun z większych osiągnięć na tym czołgu

Zacznę od mobilności, jest to czołg z 374 konnym silnikiem i ważący około 41 ton, daje to nam 9 koni mechanicznych na tonę, mało. Czołg jedzie te 25 km/h po prostej jak się rozpędzi, może nawet te 28 maksymalne osiąga, grałem nim dość dawno i ciężko mi teraz wyciągnąć, ale jak na maszynę projektowaną jako czołg wsparcia piechoty i co najważniejsze określaną czołgiem ciężkim jest dobrym wynikiem, nie jest potwornie zwrotny, nie odwraca się jak czołg lekki, ale też nie zamula i potrafi się obronić przed czołgami, z którymi walczy co jest najważniejsze, dodatkowo moim rekordem jest ubice 9 tierowej lorainy (noob pluton :3) na większy dystans bez używania goldowej amunicji (wtedy nie było jej za kredyty). Nie można spodziewać się żadnych wyścigów z innymi czołgami, ale zdąży dojechać na pole walki nim ta się zakończy, a to jest dobrą cechą.

Ammorack i palenie się. Czołg na prawie 400 bitew wybuchł mi może maksymalnie 5 razy, z czego 2 tylko pamiętam, zapalił się ani razu, więc nie musimy się obawiać, że szybko wrócimy do garażu przez ammoracka albo stracimy sporo hp zanim pożar się ugasi lub klikniemy gaśnicę, jego moduły pod tym względem są wyśmienite.

Działo, 6-funtówka mająca 110 penetracji (180 na złocie) i 75 średnich obrażeń (83-138 penetracji zwykłej amunicji, 135-225 penetracji na złocie, 56-94 obrażeń). Strzela co około 2 sekundy (+/- 10-15 setnych sekundy), posiada około !1968.75! dmg na minutę co jest potężnym wynikiem jak na maszynę tego tieru, ale oczywiście nie dane nam będzie ciągle strzelać przez ten czas czy mieć gwarancję penetracji/braku strzałów za zero. Celność 0.43 przy skupianiu 2.3 i tym rofie jest bardziej udręką niż motywacją, ale głównie walczymy na bliższy dystans tym czołgiem jeśli chcemy tę plujkę wykorzystać w pełni. Dlaczego na blisko, już tłumaczę. Jeśli chcemy skutecznie zaspamować przeciwnika musimy w niego trafiać co jest oczywiste, a na bliskim dystansie jesteśmy stanie w jakiś 90% przypadków zniwelować niecelność działa i obsypać przeciwnika swoim małym dmg, który przez częstotliwość z jaką jest zadawany okaże się śmiercionośny, a mniej ogarnięci gracze będą po prostu uciekać przed nami, gdy stracą pół hp z 8-10 sekund. Osobiście najlepiej mi się walczyło na dystansach 50-150 metrów i do tego zachęcam.

Zarobki, średnio wychodziły na 15-20k, ale bez premki za bardzo dobrą bitwę wychodziłem na 30-35k kredek, a jak na 5 tierową maszynę jest to dobry wynik (jakoś 2k dmg trzeba zrobić dla takiego zarobku). Na początek są dobre, dodatkowo osoby, które nie widziały 8+ tierów powinny kupić jakąś 5-6 tierową maszynę dla celów zarobkowych kupić, a nie pchać się na maszyny, na których zarobią podobnie do 5 tierów przez brak ogarniętych weakspotów i zachowań przeciw wysoko tierowym przeciwnikom i braku ogaru na maszynach podobnego typu. Najlepiej mieć premium tieru na którym się spędziło trochę czasu niż się męczyć na wyższych, więcej zabawy niż frustracji.

Pancerz, czyli najważniejsze pytanie, czy jest on czy go nie ma. Podwozie ma 176/76/50, a wieża 88/88/76. O ile podwozie wygląda kusząco to wieża po prostu nie domaga. Oczywiście można to kątować, i daje to miłe efekty jak się wyczuje, zwłaszcza podwozie, ale z kątowaniem wieży mamy jeden zasadniczy problem, lubi dingąć swoje tiery lub nie dopuścić do przebicia jak dobrze ją ustawimy, wróćmy teraz do tego "ale", rof. Ten nieszczęsny spamer po prostu nie pozwoli nam na ustawienie jej, bo często jak skończy się odwracać to działo już będzie gotowe do strzelania, można oczywiście spróbować na wyczucie ze strzałem przeciwnika się postarać ją ustawiać, ale nie zawsze stanie się tak jak chcemy lub nie uda się nam jednak wyczuć momentu strzału przeciwnika, stanowczo najlepiej wykorzystać działo i skutecznym spamem zmusić przeciwnika do ucieczki i błędów w celowaniu nam po weakspotach. Pancerz niby mamy, ale nie ufajmy mu zbyt mocno, czasami nam życie uratuje, a częściej się zawiedziemy.

Podsumowując jest to czołg niezły, pancerz lubi zaskoczyć, spamerskie działko potrafi zrobić sporo obrażeń jak na swoją alphę, nie pali się i nie wybucha chętnie, dodam tu informację o padających modułach i radości jaką można czerpać z gry tym czołgiem. Moduły najczęściej co mi pada to gąski od side-scrapa, wizjer i radio (czemu radio nie wiem), z załogi często pada celowniczy, a po nim chyba dowódca, ale celowniczy to zmora, która lubi nam apteczki marnować. Radość z gry, jest jeśli wyczujemy tę maszynę, dla mnie możliwość zabicia takiej PZ IV w 8 strzałów czy KV-1 w okolicę 16 (czyli PZ IV w 16 sekund max, a KV-1 32 sekundy z czego daje te wartości bardziej na oko niż potwierdzone, bardziej jako maksymalny czas na zabicie danego przeciwnika), a kierowca oponenta po prostu nie będzie wiedział co się dzieje jest po prostu świetnym przeżyciem i potrafi sprowadzić uśmiech na twarz.

Jest późno, jestem zmęczony i nie pamiętam już tak dobrze tej maszyny, ale mam nadzieję, że pomoże to komuś z decyzją zakupu bądź nie maszyny, na koniec dodam, że czołg nie jest łatwy w obsłudze i trzeba mądrze wybierać miejsce zaczęcia walki z przeciwnikiem niż wyjechanie na hura w grupę wrogów, mądra gra odwdzięczy się przyjemną grą.

Może odkurzę go w garażu i nagram kilka walk na nim i tutaj zamieszczę, by pomóc innym w ogarnięciu jak się nim zachowywać.

Edited by Ziro, 04 May 2013 - 12:25 AM.

M_o_r_g_i_o_n_e_k #210 Posted 28 April 2013 - 11:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI

I TO JEST MOJE WLASNE,ZASRANE ZDANIE
Zgadzam się. Masz zasrane zdania.

A teraz do rzeczy. Mała analiza.
Zwykła bitwa bez rewelacji.
Posted Image
836 expa 19235 kredytów
Posted Image
Wystarczy porównać zdobyte doświadczenie i różnicę pomiędzy topowymi graczami bitwy. Obrażenia zadane 898 a 1139 oraz zdobyte doświadczenie.
Po naprawie pojazdu, uzupełnieniu amunicji zostaje nam ok. 17000 kredytów na czysto.
Idealny przykład na słabej bitwie jak działa u Czurcza 1.38 experience factor i 1.15 credit factor. Celność armaty - 25 strzałów - 23 trafienia. Obrażenia widać. Trafienia wyłapane na klatę 10 - potencjalne otrzymane obrażenia 1500. Pancerz też widać.

najlepiej mi się walczyło na dystansach 50-150 metrów i do tego zachęcam.
Ze względu na pancerz, który wg fishmachine i bukosra87 jest słaby? Ze względu na bonus doświadczenia w "close combat"? Ze względu na dobrą armatę?

Edited by krwawa_rozprawa, 29 April 2013 - 12:01 AM.

SpeedShotAndDeadNoob #211 Posted 29 April 2013 - 09:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 28612 battles
  • 656
  • [ICOH] ICOH
Czołgi premium dostają więcej doświadczenia niż czołgi z drzewka, lepsze byłoby porównanie z innym Churchem bądź T14 czy innym czołgiem premium, wyspotowałeś 3 czołgi za co jest sporo expa i dodatkowo zużyłeś 25 strzałów na 900dmg, a powinno być minimum 1500 przy takiej ilości wyplutych pestek. Sam mam 700 średniego expa na tym czołgu i maksymalny zdobyty na poziomie 2617, a dodatkowo pierwsze 100 bitew jak nic było poznawaniem czołgu i jak nic miałem wartości expa poniżej swojej średniej i później nadrabiałem ją w lepszych bitwach.

Walka na krótki dystans jest spowodowana tym, że Churchill najlepiej się na niej czuje, jest wstanie przyjąć trochę bicia i szybko się odgryźć przeciwnikowi dzięki spamerskim dziale, które traci cały swój potencjał przez fakt, że szybciej ładuje niż skupia i trzeba ten mankament wyeliminować, by móc się cieszyć w pełni jego możliwościami.

M_o_r_g_i_o_n_e_k #212 Posted 29 April 2013 - 11:31 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI
Ok. Tylko T-14 ma 1.05 experience factor i 1.11 credit faktor. Za te same osiągniącia co wyżej (tj. 3 wykryte, 900 zadanych obrażeń itp.) "zarobi" mniej.

SpeedShotAndDeadNoob #213 Posted 29 April 2013 - 12:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28612 battles
  • 656
  • [ICOH] ICOH
Trzymasz się tego exp i credit factora jak świętej prawdy, często to co można znaleźć od wg czy innych źródłach co patch może nie być odzwierciedleniem rzeczywistości, dodatkowo powinieneś wiedzieć, że exp i kredyty są zależne od osiągnięć na polu walki, dodatkowo 7 przebiciami osiągnąłem ten sam poziom doświadczenia za bitwę co Ty na Churchu, a nawet Ci powiem więcej, statystyka pochodząca nie od WG najczęściej powstaje biorąc pod uwagę osiągnięcia graczy ogarniających daną maszynę, a nie biorąc pod uwagę szarego kowalskiego i przez to dla przykładu czołgi magazynkowe, które są potężnymi maszynami potrafią stać nisko wr globalnym (dla przykładu) i mieć kiepską ogólną opinię, bo po prostu nie są czołgami, które każdy może prowadzić, a w dobrych rękach są wstanie skutecznie wygrywać bitwy.

T14 może i ma statystycznie mniej exp factor i credit factor, ale jest to spowodowane gorszą penetracją niż na Churchillu i jest po prostu większy problem z przebiciem przeciwnika.

Meham #214 Posted 29 April 2013 - 12:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5104 battles
  • 451
żeście się czepili tego czołgu, nie wiem co kto i komu chce udowodnić. Jak umiesz nim grać, jak ci to przyjemność sprawia to  graj - wg mnie dobrze zarabia, dobrze szkoli, nie jest trudny, nie jest drogi itp. Jak ci nie pasi to nie graj i tyle. Są gracze z 300 DMG na bitwę są i 900DMG ale spójrz na Lowe czy T34 i masz to samo jak nie gorzej.
Jeden gra na krótki, inni na daleki dystans inni jeszcze inaczej kombinują....i niech nikt nie udowadnia wyższości masła nad margaryną bo to sensu nie ma.
Dla mnie czołg jest wart ceny

SpeedShotAndDeadNoob #215 Posted 29 April 2013 - 12:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28612 battles
  • 656
  • [ICOH] ICOH
@Meham przeczytaj może całość, a nie wpadaj z butami bez zaznajomienia się ze wszystkim, to @krwawa_rozprawa tutaj się wykłócał ze wszystkim nie znaczy, że ja to robię, opisałem parę postów wyżej swoje odczucia o różnych aspektach maszyny i tak dalej mam, mimo że jest czołgiem maksymalnie dobrym, jest dobrą odskocznią od grindu i da się z niego czerpać przyjemność z rozgrywki.

Meham #216 Posted 29 April 2013 - 12:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5104 battles
  • 451
czytałem calutki temat bo jak widzisz jestem w nim od dawna - propagując CH III - i nie chodzi mi kto ma rację, tylko by poziom dyskusji jakoś trzymać. Czołg ma plusy i minusy, jak dla mnie plusów jest zdecydowanie więcej niż minusów więc nim gram.

M_o_r_g_i_o_n_e_k #217 Posted 29 April 2013 - 02:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34062 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI

View PostZiro, on 29 April 2013 - 12:14 PM, said:

Trzymasz się tego exp i credit factora jak świętej prawdy, często to co można znaleźć od wg czy innych źródłach co patch może nie być odzwierciedleniem rzeczywistości, dodatkowo powinieneś wiedzieć, że exp i kredyty są zależne od osiągnięć na polu walki, dodatkowo 7 przebiciami osiągnąłem ten sam poziom doświadczenia za bitwę co Ty na Churchu, a nawet Ci powiem więcej, statystyka pochodząca nie od WG najczęściej powstaje biorąc pod uwagę osiągnięcia graczy ogarniających daną maszynę, a nie biorąc pod uwagę szarego kowalskiego i przez to dla przykładu czołgi magazynkowe, które są potężnymi maszynami potrafią stać nisko wr globalnym (dla przykładu) i mieć kiepską ogólną opinię, bo po prostu nie są czołgami, które każdy może prowadzić, a w dobrych rękach są wstanie skutecznie wygrywać bitwy.

T14 może i ma statystycznie mniej exp factor i credit factor, ale jest to spowodowane gorszą penetracją niż na Churchillu i jest po prostu większy problem z przebiciem przeciwnika.
Nie wiem dlaczego nie rozumiesz tak prostych rzeczy. Na to ile wyciągniesz z bitwy czołgiem X ma wpływ masa różnych czynników, które sa po prostu zmienne: gracz, sprzęt komputerowy, net, drużyna, kumple z piwem komentujący bitwę, babcia Lodzia z Polsatu itp.
Dane takie jak experience factor i credit factor są stałe i niezmienne. Jest to bazowa, stała określona wartość.
Niestety większość "pro" pisze jak dzieci w przedszkolu. Czołgiem X mają lepszą bitwę to piszą, że czołg X jest lepszy. Przypomina to abstrakcyjne pytanie czy szybciej pojedzie się rowerem zielonym czy czerwonym. Dlatego wychodzą takie bzdury jak czytaliśmy wcześniej, że Czurcz w zasadzie nie ma pancerza, działo jest słabe i w ogóle. Jak takie brednie brać poważnie?

Dla Czurcza wystarczy zebrać bazowe dane a potem wyliczyć średnią. Do tego ustalić jakie wyposażenie i jaka taktyka przyniesie maksymalne korzyści.

Puszczanie bąków przez fishmachine i buksra87 niewiele tu wniesie.

SpeedShotAndDeadNoob #218 Posted 29 April 2013 - 02:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28612 battles
  • 656
  • [ICOH] ICOH
@UP zauważ jedno, większość informacji to są rzeczy, które zostały wyliczone przez graczy, czyli NIE MA pewności, że są właściwe, tak Church dostaje dużo doświadczenia, ale dostaje je za to samo co każdy ciężki czołg, czyli dmg i przyjmowanie na klatę (mając podobny dmg w ST-I, a kolega w M103 on dostał więcej expa, bo więcej przyjął wieżą, wyspotowane zostało wszystko przez suicide scouta, a dmg po spoceniu był w różnicy maksymalnie 100), WG nie podaje większości ukrytych statystyk właśnie tego typu, bo wyjdą absurdy jak ze wszystkim co mówią, że działa w taki i taki sposób, a prawda jest taka, że albo nie działa albo źle działa. I tak Churchill III nie ma wszędzie takich wartości jak ma napisane w statystykach, przód ma różne wartości pancerza, po prostu w większości przypadków przez skuteczny ostrzał co 2 sekundy doprowadza się przeciwnika do paniki i popełnienia błędu. Dobry gracz w drzewkowym Churchillu, KV-1 czy T1 spokojnie poskłada premium Churchilla tracąc mało życia lub w ogóle (takie KV-1),

Pancerz niby mamy, ale nie ufajmy mu zbyt mocno, czasami nam życie uratuje, a częściej się zawiedziemy.
Cała prawda o opancerzeniu tego czołgu.

Meham #219 Posted 29 April 2013 - 03:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5104 battles
  • 451

View PostZiro, on 29 April 2013 - 02:51 PM, said:

Dobry gracz w drzewkowym Churchillu, KV-1 czy T1 spokojnie poskłada premium Churchilla tracąc mało życia lub w ogóle (takie KV-1),

Cała prawda o opancerzeniu tego czołgu.

tu się zgodzę, ale ogarniętych jest niewielu, dla tych nielicznych mam 20 złotek na pokładzie. Sam osobiście wolę grę w półdystansie lub nawet dystansie....a KW-1 zawsze budzi respekt bo w cholerę odbija

kiedysPROterazDNO #220 Posted 29 April 2013 - 05:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 44861 battles
  • 1,210
Krawawa, no to zaszalałeś, 19k kredytów to normalne szok, a ile napsułeś myszek i aby palec Cie nie boli tyle tą plujką sie nastrzelać:D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users