Jump to content

SU-122-44

• Please log in to reply
681 replies to this topic

leon_28 #41 Posted 11 November 2012 - 07:49 PM

Sergeant

• Player
  • 21091 battles
  • 420
  • [ZGBP] ZGBP

View PostSzczypek91, on 11 November 2012 - 07:00 PM, said:

stac mnie i na T34 i na Lowa, ale po co mi cos z nacji ktorą nie gram. KV-5 w zyciu bym nie kupił bo jest beznadziejne, Typ jest chinski czyli znow nie tak jak trzeba.
Nie kupilem go dla kosmicznych zarobków bo jakbym chciał wiecej kupilbym w tej samej cenie SP. Chciałem miec cos do trenowania załogi na dwie linie TDków i do zarabiania tak jak jest to w filmie powiedziane 30k na bitwe - oczywiscie jak cokolwiek w niej zrobie.
A ja cały czas probuje powiedzieć, że przy bardzo dobrej bitwie zarobie tyle ile mowi film. A przy średniej/słabej czesto wypadam do -2k w plecy. W promo było powiedziane widełki od 30-60. To nie wiem 60 wyciagne jak sam rozwale 15 w jednej bitwie?

Powtarzam:
-Polecam tą premke jeżeli ktoś chce miec zajebistego TDk-a (87 bitew 62% wygranych, 157 zniszczonych) - w sprawnych rękach jest maszynką do zabijania.
-Odradzam jako typową zarabiarke. Lepiej dołożyć pare groszy do SP.
nie gadaj bzdur. Grałes kw-5? Jeśli nie to proszę zamilcz. To jeden z najlepszych premium. Oczywiście wszystko zależy od stylu i sposobu gry, ale jak kto lubi HT to KW5 jest wręcz boski

Edited by leon_28, 11 November 2012 - 09:20 PM.

barcelonista_pl #42 Posted 11 November 2012 - 10:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 18714 battles
  • 1,196
To chyba jakieś jaja, to ma być słaby zarabiacz? Jak patrze na screeny i porównuje stosunek dmg do zarobków to wg mnie to jest superzarabiarka. Poza tym jak go porównam z moim t34 na 8 tierze to wydaje się że zarobki mam niemal identyczne przy tym dmg a to jest przez 7 tier i o wiele tańszy od t34!!!! Cholera aż zaczynam chyba żałowac że go nie kupilem zamiast t34. A kolega Szczypek91 to chyba albo ze złota wali albo totalnie nie umie grac bo nie pojmuje jak można takim premtankiem wyjsc 2k na minus nawet przy kiepskiej bitwie bez premki. Może zapodaj nam screena z takiej  bitwy bo ciężko naprawdę uwierzyć.

lui754 #43 Posted 11 November 2012 - 11:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18922 battles
  • 40
  • [PSQD] PSQD
Wielkie dzięki za screeny, juz jestem zdecydowany. Ta niszczarka zarabia lepiej niż wtedy co był event na 200% zarobku na KW-1S (3 dni = ponad 6 mln srebra) i o to mi chodziło . Chce w kilka dni szybko i przyjemnie nabić trochę frutu :)

Dzięki wielkie ini1

Edited by lui754, 11 November 2012 - 11:30 PM.

_Darth_Bane_ #44 Posted 12 November 2012 - 01:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17459 battles
  • 59
  • [PSQDX] PSQDX

View Postleon_28, on 11 November 2012 - 07:45 PM, said:

jak to dobrze, ze jest to forum. Właśnie przymierzalem się żeby go kupić, ale z tego co czytam, to z tym td jest jak z dicker max. Mobilności jest, dodatkowe plusy jak np. Wychyl dziala są, ale kiepski MM a przede wszyskim relatywnie słaba penetracji i brak pancerza psują grę ty TD. Szkoda, bo do szkolenia przydałby się jakiś premium TD.

Jako czołg nie mam mu nic do zarzucenia. Ja narzekam tylko na jego zarobki. Jest genialny jako TD VII tieru. Chyba najlepszy TD na tym poziomie. Mobilność prawie jak T25 AT, działo prawie jak SU-152, takie idealne połączenie. W sprawnych rękach można zdziałać cuda przy losowaniu do VIII. Jak wskoczy z IX to juz jest lipa, ale JgPantherka z IS-8 też solo nie powalczy.

View Postbarcelonista_pl, on 11 November 2012 - 10:24 PM, said:

To chyba jakieś jaja, to ma być słaby zarabiacz? Jak patrze na screeny i porównuje stosunek dmg do zarobków to wg mnie to jest superzarabiarka. Poza tym jak go porównam z moim t34 na 8 tierze to wydaje się że zarobki mam niemal identyczne przy tym dmg a to jest przez 7 tier i o wiele tańszy od t34!!!! Cholera aż zaczynam chyba żałowac że go nie kupilem zamiast t34. A kolega Szczypek91 to chyba albo ze złota wali albo totalnie nie umie grac bo nie pojmuje jak można takim premtankiem wyjsc 2k na minus nawet przy kiepskiej bitwie bez premki. Może zapodaj nam screena z takiej  bitwy bo ciężko naprawdę uwierzyć.

Sam nie umiesz grac. 8k bitew eff sporo gorsze od mojego. Porównaj sobie choćby jak Ty operowałeś swoim IS-8 a co mi udało się nim ugrać bo liczbe bitew mamy podobna. IS-3 to samo. Po pierwsze sprawdź, po drugie wygłaszaj takie opinie bo ladnie trolujesz... pff
Ze złota też nie wale.
Tak zdarzaja sie bitwy na minusie(niewiele ale jednak). Jak za duzo się wystrzelasz a twoj team przegra.
A miałem juz bitwy gdzie kulek zaczynało brakować bo po pierwsze ten TD powyżej 400 m to loteria trafi albo nie trafi.... kulki lataja jak chcą, a popatrz sobie, że % celności słabo na innych moich tankach nie wypada.  Pozatym jak walisz sie z IX tierami to to działo niedomaga i nie zrobisz dmg na takim E-75, bo jak wyjedziesz na niego to mogiła, a jak walisz z daleka to i od boku centralnie potrafił odbić....

Jakby ktoś mogl wrzucic pare screenow z zarobkami z SP dla porównania byłbym wdzieczny.
Może ja poprostu sie myle i to normalne, że zarabiarki tak słabo zarabiają i dalem sie zrobic w babuko filmikowi od WG. Albo też WG wyszło z założenia, że rozwalsz 7-8 na bitwe, a Twoj team nigdy nie ma w składzie "pro" graczy.
Relatywnie rzecz ujmująć Church (ten premium) zarabia mi średnio 20k wiec wychodzi podobnie jak na SU (oczywiście fun z gry SU jest o niebo wiekszy niż pierdzenie Churchem w III tierowe tanki).

Z moich statystyk na tym TDku wynika  ze 1448 dmg pbattle przy celności 73% z 89 bitew oraz 1,82  killa na bitwe. Przy odliczeniu co 4 bitwy na taka z IX tierami w której mało możemy naskrobać nie wypada źle. Zwłaszcza, że da się zauważyć, że ludzi jakos sie na niego rzucają, chyba z ciekawości bo to coś nowego i czesto zamiast walić w coś obok skupiają sie na SU.
Jak do tej pory jako top wylosowało mnie dwa razy.

Powtórze trzeci raz:
-Jako VII T premium nie mam uwag co do samej mocy tego TDka
-Zarobków spodziewałem sie większych. Chyba, że ktoś mnie oświeci, i udowodni, że VIII premki nie zarabiają duzo więcej, a jedynie zbliżone kwoty.

@leon_28
Fajnie, że Ci sie KV-5 podoba. Ale nie o nim tutaj rozmawiamy.
Polecam temat o KV-5.
Nie zrozumiałeś co miałem na myśli mowiac, że jest beznadziejny.Nvm...

@ini1
Dzięki za screeny, pare bitew takich miałem, ale dzięki screenom z tych Twoich najlepszych bitew widze, że jak bedzie epic battle to i epic silver wpadnie. :)

Off top....Szkoda, że dużo postów nabijanych przez osoby, które SU-122-44 nigdy nie prowadziły i pewnie nie kupią i nie poprowadzą. Spotkały pewnie go w bitwie dostały wpie....wycisk od niego i teraz rozpisują sie o jego zaletach bo jak coś kogoś w bitwie rozwali tzn. że to coś jest OP ;)

Edited by Szczypek91, 12 November 2012 - 01:35 AM.

malutoros #45 Posted 12 November 2012 - 09:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 13919 battles
  • 1,372
  • [S-D_3] S-D_3

Jakby ktoś mogl wrzucic pare screenow z zarobkami z SP dla porównania byłbym wdzieczny.
Nie ma co porownywac to 2 rozne typy czolgow i 2 style gry a cena podobna.SP ma tansze koszty eksploatacji i niestety gorszy MM.Screny nie dadza ci nic a jak ci zalezy to sa w dziale dotyczacym tego czolgu.Zarobki sa podobne "netto" a w SP musisz wiecej sie sprezyc zeby zarobic ,maly dmg,wolny czolg ale pancerz czasami rykoszetuje jak oszalaly nawet 9tiery maja tu pecha.

-Zarobków spodziewałem sie większych. Chyba, że ktoś mnie oświeci, i udowodni, że VIII premki nie zarabiają duzo więcej, a jedynie zbliżone kwoty.
To masz pecha jak swiecie wierzysz w to co pisza ja sugerowalem sie tym co na testach zobaczylem.Tu nie ma co udowadniac 8tierowe premki zarabiaja dobrze/wiecej jak umiesz nimi grac i masz super zaloge i wspolgraczy bo czesto grasz z 9-10 tierem.Nie chce mi sie wiezyc ze ktos jest tak naiwny ze wierzy w filmiki WG i zarobki takie jak na t34 za 12k gold.Zarobki beda wieksze gwarantuje ci jak nauczysz sie tym TD grac.Jezeli ty wychodzisz na nim na minusie to gratuluje ci trzeba byc zdolnym zeby na premium wychodzic na minusie.!!!

Off top....Szkoda, że dużo postów nabijanych przez osoby, które SU-122-44 nigdy nie prowadziły i pewnie nie kupią i nie poprowadzą. Spotkały pewnie go w bitwie dostały wpie....wycisk od niego i teraz rozpisują sie o jego zaletach bo jak coś kogoś w bitwie rozwali tzn. że to coś jest OP ;)
Lepiej zeby takie osoby pisaly bo warto poznac opinie 2 strony niz takie ktore nie umieja grac wychodzac na minus i wierza w to co WG pisze a pozniej zal ze za 6700g nie zarabiaja tyle co t34.Posiadam obydwa czolgi wiec moja opinia sie liczy....czyz nie?

Ja narzekam tylko na jego zarobki
to nie narzekaj tyko kup t34 skoro cie stac.!!!!

W tej cenie SU122 jest najlepsza zarabiarka w tej klasie na rowno z SP wybor czolgu zalezy od umiejetnosci i rodzaju gry jaki preferujemy.

Edited by malutoros, 12 November 2012 - 09:36 AM.

leon_28 #46 Posted 12 November 2012 - 12:55 PM

Sergeant

• Player
  • 21091 battles
  • 420
  • [ZGBP] ZGBP

View PostSzczypek91, on 12 November 2012 - 01:01 AM, said:

Jako czołg nie mam mu nic do zarzucenia. Ja narzekam tylko na jego zarobki. Jest genialny jako TD VII tieru. Chyba najlepszy TD na tym poziomie. Mobilność prawie jak T25 AT, działo prawie jak SU-152, takie idealne połączenie. W sprawnych rękach można zdziałać cuda przy losowaniu do VIII.

@leon_28
Fajnie, że Ci sie KV-5 podoba. Ale nie o nim tutaj rozmawiamy.
Polecam temat o KV-5.
Nie zrozumiałeś co miałem na myśli mowiac, że jest beznadziejny.Nvm...

no rzeczywiscie nie zrozumiałem o co chodzi. najwazniejsze, ze juz sie wyjasnilo, ze do zabawy TD jest dobry, tylko zarobki kuleja. Ale od tego są inne premtanki. chyba jednak sie skusze na tego TD. oby tylko losowania miał dobre, bo jak go bedzie na dol tabeli rzucac, to nici z takich walk jak na ww. screenach.

gamling1981 #47 Posted 12 November 2012 - 01:52 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18194 battles
  • 243
  • [1DPA] 1DPA
A ja używam go do szkolenia załogi dla ISU. Na zarobkach jakoś bardzo mi nie zależy bo i tak gram z premką więc zabieram 5 "złotych" kulek, oczywiście nie kupuje ich za golda. Z takim zestawem da się już komuś zrobić krzywdę z przodu nawet jak nas źle wylosuje. Cały czas przy tym wychodząc na + jeśli chodzi o zarobki. A jak się trafi bitwę w której jesteśmy na topie to naprawdę można "poszaleć" Ta zabawka ma super camo, zdarzyło mi się strzelać z 70m na campinowce do ISa i on mnie nie widział :) oczywiście w krzakach.

_Darth_Bane_ #48 Posted 12 November 2012 - 03:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17459 battles
  • 59
  • [PSQDX] PSQDX

View Postmalutoros, on 12 November 2012 - 09:35 AM, said:

To masz pecha jak swiecie wierzysz w to co pisza ja sugerowalem sie tym co na testach zobaczylem.Tu nie ma co udowadniac 8tierowe premki zarabiaja dobrze/wiecej jak umiesz nimi grac i masz super zaloge i wspolgraczy bo czesto grasz z 9-10 tierem.Nie chce mi sie wiezyc ze ktos jest tak naiwny ze wierzy w filmiki WG i zarobki takie jak na t34 za 12k gold.Zarobki beda wieksze gwarantuje ci jak nauczysz sie tym TD grac.Jezeli ty wychodzisz na nim na minusie to gratuluje ci trzeba byc zdolnym zeby na premium wychodzic na minusie.!!!

Lepiej zeby takie osoby pisaly bo warto poznac opinie 2 strony niz takie ktore nie umieja grac wychodzac na minus i wierza w to co WG pisze a pozniej zal ze za 6700g nie zarabiaja tyle co t34.Posiadam obydwa czolgi wiec moja opinia sie liczy....czyz nie?

to nie narzekaj tyko kup t34 skoro cie stac.!!!!

Masz na nim 30 bitew. Statystyki podobne do moich. Zobaczysz, że zdarzy Ci sie bitwa z IX tierami, wystrzelasz sie próbując coś zdziałać, zadasz z 1k dmg jakimś cudem cos Ci wejdzie, a każda kulka to 1025 sreberek. Do tego Cię rozdupcza i Twoj team pełen nobów przegra.

I przypomnisz sobie, że jednak da sie tym premium wyjśc na minus.

I nie pier.... mi że nie umiem grać, bo Twoj profil dupy nie urywa.

T34 nie kupie. Nie dopoki nie przerzuce sie na inne drzewko. A narazie w planach mam zebrac wszystkie X od ruskich.

Wystarczy, że na tym forum wyrazisz rozczarowanie. A zaraz pro zaczną Ci ciskać od tego, że trzeba nauczyć się grać. Dziękuje za zrozumienie mojego przekazu. Powtorze 4 raz:
-Suczką gra sie super, i nigdy nie powiem, że mnie zawodzi.
-Jego zarobki mnie zawiodły - i pisze to aby przed kupnem następni gracze zastanowili sie, bo jako typowa zarabiarka trzeba kupić coś innego. Mi w kazdym badź razie TD przypadł do gustu, statystyki na nim można podkręcić i wyszkolić załoge.

Edited by Szczypek91, 12 November 2012 - 03:28 PM.

ini1 #49 Posted 12 November 2012 - 07:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 37581 battles
  • 1,775
  • [SAMI] SAMI
i jeszcze jedno fajne odznaczenie

Posted ImagePosted Image

malutoros #50 Posted 12 November 2012 - 08:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 13919 battles
  • 1,372
  • [S-D_3] S-D_3

Masz na nim 30 bitew. Statystyki podobne do moich. Zobaczysz, że zdarzy Ci sie bitwa z IX tierami, wystrzelasz sie próbując coś zdziałać, zadasz z 1k dmg jakimś cudem cos Ci wejdzie, a każda kulka to 1025 sreberek. Do tego Cię rozdupcza i Twoj team pełen nobów przegra.
I przypomnisz sobie, że jednak da sie tym premium wyjśc na minus.
I nie pier.... mi że nie umiem grać, bo Twoj profil dupy nie urywa.
T34 nie kupie. Nie dopoki nie przerzuce sie na inne drzewko. A narazie w planach mam zebrac wszystkie X od ruskich.
Wystarczy, że na tym forum wyrazisz rozczarowanie. A zaraz pro zaczną Ci ciskać od tego, że trzeba nauczyć się grać. Dziękuje za zrozumienie mojego przekazu. Powtorze 4 raz:
-Suczką gra sie super, i nigdy nie powiem, że mnie zawodzi.
-Jego zarobki mnie zawiodły - i pisze to aby przed kupnem następni gracze zastanowili sie, bo jako typowa zarabiarka trzeba kupić coś innego. Mi w kazdym badź razie TD przypadł do gustu, statystyki na nim można podkręcić i wyszkolić załoge.

Wybacz ale ja nie upieram sie ze jestem pro i wiem napewno dlatego byla krytyka by ty tez nie zrozumiales przekazu wiec powtorze:
to TD zarabiarka w wersji dla ubogich w granicy do ceny 7k gold wiec jak ktos czegos lepszego sie spodziewa to t34 moze go zadowoli za 12k gold...Moj profil nie powala wiem o tym bo mam pecha walczyc w super teamach gdzie sporo przegrywam ale zycie...

ps: 30 walk to na normalnym serwie ale gralem nim tez na testowym wiec stad moj wybor a wiem ze na t34 nie ma super zarobkow od czasu jak wprowadzili pociski za gold...wiec wybor dobry dla tych co nie chca wydac 12k gold w erze goldowych pociskow.Jak mnie wrzuci TD na 9tier to nie ruszam sie z bazy ot co:) wykorzystujac camo i celnosc do 400m tego tdka.

Edited by malutoros, 12 November 2012 - 08:20 PM.

leon_28 #51 Posted 12 November 2012 - 08:26 PM

Sergeant

• Player
  • 21091 battles
  • 420
  • [ZGBP] ZGBP

View Postini1, on 12 November 2012 - 07:31 PM, said:

i jeszcze jedno fajne odznaczenie

Posted Image Posted Image
to wszystko dzieje sie na tier 7, WSZYSTKIE pokazywane screeny to walki, gdzie ten TD jest wysoko na liście. Ale niestety ogólnie losowania ma bardzo kiepskawe- coś jak Dicker Max. Często ląduje w środku (to jeszcze nie najgorzej), ale i często na samym DOLE, z 4-5 tierami IX, gdzie mozemy co najwyżej pojechać i się utopić, bo każdy strzał pogrąża tego TD (koszt pocisku ponad 1k, a dmg 0). Chyba, że tylko ja tak mam, że ciągle rzuca mnie na IS8, E75 i inne takie.

odwołuję powyższe - po 200 walkach uważam, że to jeden z lepszych TD. Oczywiście wiadomo, że głównie do zabawy, choć i zarobić na nim można, trzeba tylko uważać ze strzelaniem goldem za kredyty. W takim przypadku średnie zarobki netto 25-40k to norma, z goldem natomiast nawet przy 3500-4000dmg ciezko wyjść na swoje. Z tierami 9 też można walczyć, trzeba tylko wykorzystać bardziej mobilność i ewentualnie kamuflaż tego niszczyciela (choć kamuflazem nie jestem za bardzo zachwycony mimo siatki i 100% kamuflazu na 3 zalogantach).

Edited by leon_28, 25 November 2012 - 10:29 PM.

ini1 #52 Posted 12 November 2012 - 08:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 37581 battles
  • 1,775
  • [SAMI] SAMI
to tu masz bitwę z 9t

Posted ImagePosted Image

jak widzisz da się, jak jestem na dole to robię za wsparcie, staram się strzelać w bok, tył, tam nawet w t9 wchodzi.

Oczywiście, nie jest to czołg idealny, jak go zobaczą to 8 i 9 mają go na 2 góra 3 hity, wtedy gram w 2 lub 3 linii

i moje staty na na nim

Overall results
Battles
61 [52.46%]

Combat experience
Average XP per battle
630 XP

Combat performance
Destroyed
67 [1.1]
Spotted
92 [1.51]
Average inflicted damage
1180
Accuracy
73.3%
Capture points
0
Defense points
11

Ratings
Efficiency rating
1048
Rating on wot-news.com
ini1

Jak widać nie da się zawsze wygrywać, ale zabawa jest przednia :}

acha, wożę na nim 10 złotych pestek, już niejeden e75, jag czy tiger 2 się zdziwił jak mu spadło 300hp po strzale od frontu :}

Edited by ini1, 12 November 2012 - 09:01 PM.

Sybirak_Jozef #53 Posted 15 November 2012 - 10:43 AM

Sergeant

• Player
  • 13942 battles
  • 281
Ależ tu rozpiętość opinii :Smile_ohmy:  - gdyby próbować wyciągnąć z tego średnią, wyszło by, iż mam zamiar kupić czołg do zarabiania, którym nie zarobię, za to powalczę nim rozkosznie, pod warunkiem, że rzuci mnie na top, między stado przytępawych czołgistów, którzy wystawią mi boczki i kuperki...
Myślę, że się na niego skuszę, gdyż granie SU-100/152 nauczyło mnie, iż nie ma co wychylać kinola przed większych, trzeba cierpliwie czekać, aż pojazd przeciwnika da szansę się uszkodzić/zniszczyć. Widziałem sporo tych niszczycieli w walce jestem pod wrażeniem ich zwrotności - SU-152 z takimi możliwościami byłoby FANTASTYCZNE! Niejeden z moich pocisków poszedł "Kisłemu w okno", ześlizgując się z pancerza - fakt, byli też "fahowcy", którzy stawali naprzeciw mnie jak grobowce i tłukli byle jak, byle gdzie, byle tłuc - pewnie po bitwie wściekali się, że byli na minus albo zarobili tyle, ile...
Zachęcony przez was - zaczynam gromadzić złoto! :Smile_Default:

superkiero75 #54 Posted 17 November 2012 - 12:17 PM

Private

• Player
  • 23808 battles
  • 8
  • [NUK] NUK
EXTRA NISZCZYCIEL !!!!!!
Z powodzeniem mozna grac z 9 chodz to rzadko spotykany ewenement zazwyczaj jestes w pierwszej trujce z 7 tierami gdzie jestes typowym morderca :)

Posted Image

malutoros #55 Posted 18 November 2012 - 04:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 13919 battles
  • 1,372
  • [S-D_3] S-D_3
Nie ma co sie klocic, czolg nie jest warty swojej ceny jako zarabiarka dlatego odradzam kupowac ze wzgledu na MM go jako premium bo slaba penetracja wyklucza go z gry z 8-tierem.Jako zwyjky czolg jest zarabisty zwlaszcza ze zlotymi pestkami ale czy tu o to chodzi?
Wraz z pathem 8,2 wejdzie francuski premium o super parametrach wiec tu moze bedzie strzal w 10 ale cena ok 13k gold jest zaporowa..

MiH102 #56 Posted 20 November 2012 - 11:44 AM

Sergeant

• Player
  • 24153 battles
  • 335
  • [FDL] FDL
Dla mnie wypasiony td na spolke z kw5 kosi kredytki az milo, jesli sie "wczujecie"w ten czolg czesto bedziecie widzieli zarobki 50k+ z premium na czysto.
Duzy fun z gry.
Z tego co mi sie obilo o uszy wygrana nie ma wplywu na zarobki tylko na expa. Kasa taka sama przy przegranej i wygranej.
Na kanale yu therisingsun kolo o tym mowi.

leon_28 #57 Posted 25 November 2012 - 10:40 PM

Sergeant

• Player
  • 21091 battles
  • 420
  • [ZGBP] ZGBP

View Postmalutoros, on 18 November 2012 - 04:10 PM, said:

Nie ma co sie klocic, czolg nie jest warty swojej ceny jako zarabiarka dlatego odradzam kupowac ze wzgledu na MM go jako premium bo slaba penetracja wyklucza go z gry z 8-tierem.Jako zwyjky czolg jest zarabisty zwlaszcza ze zlotymi pestkami ale czy tu o to chodzi?
Wraz z pathem 8,2 wejdzie francuski premium o super parametrach wiec tu moze bedzie strzal w 10 ale cena ok 13k gold jest zaporowa..
no jako zarabiarka to masz racje, strzelając ze złota jest ciężko, ale i tu da się zarobić, trzeba tylko się narobić - najlepiej poprzez zadany dmg.
tym nowym premiumem francuskim grałem na teście - przebija go wszystko, działo szału nie robi, tylko prędkość jest fajna - jak to u francuzów - ostrzegam jednak to opinia po kilkunastu walkach tym premiumem.
poniżej kilka screenow z ostatniego dnia zabawy SU122-44
jak widać na załączonych obrazkach, nawet przy strzałach złotem wychodzimy mocno na +, nawet w przypadku przegranej
Posted ImagePosted Image  Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Edited by leon_28, 27 November 2012 - 08:42 AM.

lui754 #58 Posted 08 December 2012 - 01:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18922 battles
  • 40
  • [PSQD] PSQD
Rozegrałem już ponad 200 bitew tym cackiem i jestem bardzo zadowolony z zarobków oraz wartości bojowej tego pojazdu. Grając w plutonie z drugim su-122-44, można na 7 tierach we dwóch zrobić pogrom. Mam jakieś 75% trafien, często strzelam  w czasie jazdy i  z daleka. Przeład 6.75 bez braterstwa broni mówi sam za siebie. Jest to maszyna do zabijania. Irytujący jest tutaj pancerz przedni, bo tak naprawde go nie ma, czasami coś dingnie, ale to za mało jak na niszczarke.

Nie polecam su-122-44 dla osób kampiących na bazie. Tym trzeba jezdzic jak medem, objeżdżać czołgi. Grać agresywnie.
Mój rekord fragów to 7 i 92k zarobku. Średnio zarabiam 30-40k na bitwe (z premium).

Liczę na lekkiego buffa pancerza w jakiejś aktualizacji :)

BuziekLechii #59 Posted 08 December 2012 - 02:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 23664 battles
  • 2,204
  • [PSQD] PSQD
To tutaj też mam małe pytanie czy ten TD jest chociaż trochę podobny do Su-100 z gorszym MM? Czy też to zupełnie inna maszyna?

majkel_85 #60 Posted 08 December 2012 - 08:33 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 14329 battles
  • 523
  • [PCLAB] PCLAB
Powiedziałbym, że o taki SU-100 deluxe. Równie wysoka mobilność, dużo lepsza szybkostrzelność i znacznie korzystniej pochylony pancerz. Tyle, że o ile w przypadku SU-100 penetracja AP jest w pełni wystarczająca, to w przypadku SU-122-44 jest już gorzej. Dlatego SU-122 raczej nie nadaje się do kampienia i ostrzału z większych odległości.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users