Jump to content

Panther M10 - hnědé německé premko (Pantherin)

• Please log in to reply
39 replies to this topic

Marseill #21 Posted 13 December 2012 - 11:46 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 13950 battles
  • 597

View PostReznerCZ, on 13 December 2012 - 06:10 PM, said:

No já vám vaše argumentace neberu, na každé je kus pravdy. Chtěl jsem jen za svoje prachy plnohodnotného pantera, který víc vydělává, tak jako Type nebo S.Pershing, které mám a jsou to plnohodnotné osmičky na rozdíl od tohoto. Každý kdo jezdil panthera se stovkovým dělem ví o čem mluvím. Toť vše.

Hodnoty můžeš vždy vyčíst ze statistiky a je jen tvůj problém, že sis koupil něco co ti nevyhovuje(každej si koupí stroj, o kterém si myslí, že je hodně dobrej, ale nikdo se už nepodívá na hodnoty a potom brečí nebo kazí ostatním hru, protože to s ním neumí), pokud jsi hrál Panthera tak nechápu co si očekával od premium Panthera, prakticky ze stejnýma hodnotama. Každopádně díky balancu to až tak zlé není, ale rozhodně mě osobně by moc nebavil.

Seddy13 #22 Posted 14 December 2012 - 01:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7224 battles
  • 86

View Postpunish_them, on 13 December 2012 - 07:55 AM, said:

Za prvé: Panther M10 má stejnou penetraci jako neprémiová T7 medka.

Za druhé: premiáky bývají o fous horší, než plně vybavený nepremiový tank.

Za třetí: prostřelovat tanky medkem ze předu je spíš luxus, než bežná praxe.

Tedy: vše je v pořádku  :Smile_Default:

Přesně tak... KV-5/VIII tier to samé... s tou se musí střílet jen do penetračních zón, jinak nemáš šanci prostřelit ani kdejaký sedmičkový tier a přesto ten tank miluju. Premiový tank je určený k tomu aby jsme s ním vydělali nějaké peníze navíc... ne aby jsme byli nesmrtelní.  :Smile_blinky:

Edited by Seddy13, 14 December 2012 - 01:06 AM.

MrJackubson #23 Posted 14 December 2012 - 07:07 AM

Private

• Player
  • 26401 battles
  • 43
  • [B-CP1] B-CP1
No je fakt pánové, že WG z Vás musí mít radost, přesně takové borce oni potřebují, aby si zaplnili svoje peněženky. Přesvědčit kupující, že za svoje prachy dostanou skvěle výdělečnej tank, i když je to plečka, tak bravo WG marketingu  :Smile_great:  Přece po mě nemůže nikdo chtít, abych tu chválil a doporučoval za 600 stovek Panthera v základu, to snad nemůže nikdo myslet vážně. Nehledě k tomu, že toto premko je urážkou classic Panthera, kterej je úžasný medko. Pochopil jsem, že jakýkoliv negativní stanovisko zde není vítáno, a proto mizím z tohoto fórka na věčné časy a nikdy jinak. Mějte se fanfárově

Marseill #24 Posted 14 December 2012 - 11:48 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 13950 battles
  • 597

View PostReznerCZ, on 14 December 2012 - 07:07 AM, said:

No je fakt pánové, že WG z Vás musí mít radost, přesně takové borce oni potřebují, aby si zaplnili svoje peněženky. Přesvědčit kupující, že za svoje prachy dostanou skvěle výdělečnej tank, i když je to plečka, tak bravo WG marketingu  :Smile_great:  Přece po mě nemůže nikdo chtít, abych tu chválil a doporučoval za 600 stovek Panthera v základu, to snad nemůže nikdo myslet vážně. Nehledě k tomu, že toto premko je urážkou classic Panthera, kterej je úžasný medko. Pochopil jsem, že jakýkoliv negativní stanovisko zde není vítáno, a proto mizím z tohoto fórka na věčné časy a nikdy jinak. Mějte se fanfárově

KAŽDÝ se může svobodně rozhodnout, KAŽDÝ se může podívat na hodnoty a KAŽDÝ se může poradit jestli ten stroj má smysl pořizovat. Něco mi ve hře vadí, ale v tomto případě WG ukazuje všechny hodnoty a všichni se můžem svobodně rozhodnout. Kdo si ho koupí a nadává je noob, kterému to patří, aspoň pochopí, že tahle hra není pro něj, když není schopen porovnat pár jednoduchých hodnot nebo se zeptat a když to nepochopí tak jen tady nadává a brečí.

IgorBrzda #25 Posted 07 January 2013 - 08:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12136 battles
  • 77
Já si ten tank koupil prostě proto,že je je unikát a je to střeďák :) Sice žádná sláva,ale může se vám i poštěstit ;)
U tohohle prémiového tanku je výhoda,že vás to hodí max k osmičkovým tierům.Já jsem byl zatím teda buď uprostřed nebo jeden s prvních.

Attached Files

• Attached File   shot_006.gif   435.19K

Edited by IgorBrzda, 07 January 2013 - 09:00 PM.

iTchyfoot #26 Posted 11 January 2013 - 09:26 PM

Sergeant

• Player
  • 19973 battles
  • 294
musim povedat, ze som zo zaciatku tento tank kupit nechcel. ale kedze som tak trochu zberatel nemeckych tankov (aj premiovych) riskol som to, a musim povedat, ze som spokojny. delo nie je to najlepsie na Tier 7, ale je to premiak, takze to sa dalo cakat. ale pozor, nie je to ani to najhorsie. ked sa clovek nehra na Ramba, a necaka, ze prestreli kazdy tank z kazdeho uhla a pozicie je to perfektny a zabavny tank, co zaraba vcelku slusne..

ked som tuto hru zacinal hrat nemohol som pochopit preco su premiove tanky horsie ako ich "free" ekvivalenty. ono to ale nie je tak pravda. za prve tato hra, ako jedna z mala, nie je pay2win, a za druhe aj premiove tanky mozu byt lepsie v urcitych veciach ako nepremiove. M10 ma oproti Pantherovi fantasticky rychlu roaciu podvozku aj veze. delo toho prestreli dost, a kedze tento tank ma rolu support tanku plni si ju dokonale. na nasvietenie protihracov, rychly presun po mape, detracking, a arty hunt je skvely, dokaze toho aj docela dost nalozit (dmg) ked clovek vie kam strielat, takze z mojej strany maximalna spokojnost..

p.s.: @ vsetci, ktori maju nazory typu "jasne, vy ste ti pacienti, z ktorych si sef WG plati svoju vilu a BMW" - vacsinou tie nazory pochadzaju od ludi, ktori by si tiez kupili desat premiakov, keby na to mali, popripade keby im to rodicia zacvakali. kedze na to nemaju zostalo im jedine - tvarit sa ako borci, ktori by sa nikdy neznizili k tomu, aby sa z nich stal platiaci n00b. ja zarobim dost na to, aby som si tych desat premiakov kupil bez problemov, tak som si ich kupil. preco nie? niekto chodi na pivo, ja si vrazam prachy do hry. dalsia vec je, ze kazdy freeloader hra zadarmo iba preto, ze do tej hry vrazaju prachy prave ti platiaci n00bovia..

PorterRockwell #27 Posted 29 January 2013 - 10:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19309 battles
  • 7,059
Po dlouhé zvažování jsem jej pořídil, je mi sympatický a ačkoliv medium hrát neumím, rozhodl jsem se to naučit. A jde mi to pomalu :)

Pochvaluju si excelentní rychlost střelby a pohyblivost věže, ale strašně mě trápí ta nízká damage. Cokoliv zničit mi trvá dlouho a proto to vyžaduje o to větší opatrnost, u tohoto tanku si nelze dovolit někde postávat a vystřelit víc než dvakrát.

Marvn23 #28 Posted 30 January 2013 - 12:32 PM

Sergeant

• Player
  • 14070 battles
  • 215
  • [BD_CZ] BD_CZ

. Pochopil jsem, že jakýkoliv negativní stanovisko zde není vítáno, a proto mizím z tohoto fórka na věčné časy a nikdy jinak. Mějte se fanfárově

zato jsi evidentne nepochopil, ze tahle pred-ublizenost je dost uboha. pokud s tebou nekdo nesouhlasi, tak ti da minusko. pokud se nedokazes vyrovnat s tim, ze lidi s tebou nesouhlasi, tak bys sem asi skutecne nemel psat. ale je to jen tvuj problem, ne chyba ostatnich...ti maji pravo s tebou nesouhlasit ;)

Marvn23 #29 Posted 30 January 2013 - 12:38 PM

Sergeant

• Player
  • 14070 battles
  • 215
  • [BD_CZ] BD_CZ
ja bych ho po vyzkouseni panthera klasik asi nekupoval, ptze ten rozdil mezi dely mi prisel dost vyrazny. 150mm na papire vypada jako OK, ale ve hre jsem s tim daval neustale 0 dmg hity...

kazdopadne v pomeru cena/vykon je to asi dobra volba na farmeni kreditu, me by  asi jen dost iritovalo, ze to neni tak dobre, jako skutecny panther :P

PorterRockwell #30 Posted 30 January 2013 - 05:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19309 battles
  • 7,059

U premium tanků ve hře jsou jejich popisky a každý, než si ho koupí, si může přečíst, jak je vybaven. Domnívat se, že bude na chlup stejný jako normální Panther je chyba hráče, který si popisky neproštudoval. Obecně dle mého premiové tanky nejsou lepší než tanky normální a to je dobře. Jsou ale vždy něčím zajímavé. Nikdo si je pořizovat nemusí, k hraní premium není třeba.

Popravdě, mě se na něm líbí ten nápad. Jinak bych si premium medium tank nepořídil. Obecně premium tanky hraju málo.

Negativní názory, pokud jsou slušné, tu nijak neodmítáme. však je to tu určeno k diskusi a vyjádření názorů.

Terka1 #31 Posted 30 January 2013 - 06:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4284 battles
  • 781
  • [DAK] DAK
Mne ten tank baví, teď jsem si střihla pár bitev potřebovala jsem hrát cca 25-30 ks a díky dobrým výsledkům v 7mi hrách, už jen 10 průměrných her.

http://postimage.org/image/sof0oul63/    http://mwreplays.com...y/8NCMXHPFLIW7/
http://postimage.org/image/yt5u90ip1/
http://postimage.org/image/6hkabyysl/http://mwreplays.com...y/M1R3Q2RYOEIL/
http://postimage.org/image/4e23smq9n/

Ano pene není žádná sláva, ale je to premiák, tzn - cvičí posádku, sbírá expy a kredity... Mohla bych plakat, fňukat nad tím, jaký je to papírák (je to panther), jaký je pomalý (malá akcelerace), jakou má malou a nedostatečnou penetraci protože neprostřelím tier VIII čelně a nemluvím o tom, že má údajně menší dmg než to samé dělo na Panther regular. A abych nezapomněla, na větší vzdálenost je dost nepřesný, ale celkem fakt dost.
Ale já se radeji budu snažit o to víc, než ze sebe dělat fňuknu.  :Smile-izmena:
Vydělal mi už 3miliony.

Zároveň bych chtěla moc poděkovat, za jeho doporučení a rady ohledně hry a vybavení s ním. Vážím si toho a děkuju ..dotyčný ví   :Smile_Default::Smile_great:
Trochu ot, ale díky za tipy v sekci totální trololo hráči.. jinak bych se dnes už na public asi nepustila  :Smile_Default:

Edited by Terka1, 30 January 2013 - 07:25 PM.

Nakim_CZ #32 Posted 02 February 2013 - 01:17 PM

Corporal

• Player
  • 19214 battles
  • 107
Tak jsem se nechal zlákat příznivými komenty a Pantherina pořídil. Úžasná hračka. Před koupí jsem zhlédl několik replayů (za ty děkuji tady Terce), nastudoval statistiky a nyní na něj nemohu říci jediného křivého slova. Snad jen, že MM mě stále hází do T8 bitek, ale i tam se to dá zvládnout. Naúhlovaný hull překvapivě dobře dingá i německé 88čky a mantlet žere střely. Také z něj určitě půjde vyrobit slušné beranidlo  :Smile-playing: .

Pouze jedna otázka: Nevíte, zdali dutý kousek zadní části podvozku má hitbox? Šel by použít na trolling.

Nakim_CZ #33 Posted 02 February 2013 - 08:10 PM

Corporal

• Player
  • 19214 battles
  • 107

View PostCerVus, on 02 February 2013 - 06:38 PM, said:

No hitbox má určitě takže na lákání soupeře k vystřelu na nezničitelnou část tanku to není.

Škoda, že ten přidaný plech neposkytuje žádné dodatečné pancéřovaní ani nefunguje jako spaced armor na zachytávání HE. Prý byl tlustý jen pár mm a prorazilo ho cokoli.
Otestováno a... hitbox to nemá! Nezbývá, než se těšit na trololo okamžiky na městských mapách  :Smile_trollface-3:

meca79 #34 Posted 02 February 2013 - 09:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344
mno tank je to decentni, staty takovej prumer na medko, i s tim kanonem se da zit (podobny staty jen vetsi rof ma i kanon na Cometu a s tim se hraje uzasne), jedina vec me trapi a to presnost toho kanonu, nekdy je dost naladovej a netrefi ani stodolu

jo taky ma ten tank nejakou blbou karmu, tak strasny tymy uz sem dlouho nemel :)

jinak T8 bitvy mam zatim tak 75% pripadu ...

Terka1 #35 Posted 02 February 2013 - 11:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4284 battles
  • 781
  • [DAK] DAK
Ano ten MM je dost krutej.. mám to stejně a když jen VII..tak dostanu tým plnej bambulů  :Smile_veryhappy: Ano tank je to ten samej jako PI .. vše stejný krom děla a max ryhlosti (menší), veže (není schmalturm) rychleji otáčí. A po prvních hrách, kdy mi přišlo extremně přesné , myslím bylo 80 procent.. teď to spadlo na 70 něco.. 350+m je celkem risk a 400m je ruleta  :Smile_Default:

PorterRockwell #36 Posted 07 February 2013 - 04:08 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19309 battles
  • 7,059

View Postmeca79, on 02 February 2013 - 09:30 PM, said:

mno tank je to decentni, staty takovej prumer na medko, i s tim kanonem se da zit (podobny staty jen vetsi rof ma i kanon na Cometu a s tim se hraje uzasne), jedina vec me trapi a to presnost toho kanonu, nekdy je dost naladovej a netrefi ani stodolu

jo taky ma ten tank nejakou blbou karmu, tak strasny tymy uz sem dlouho nemel :)

jinak T8 bitvy mam zatim tak 75% pripadu ...

Na týmy mám zrovna u něj štěstí, i když toho s nim moc neuhraju tak většinou výhra díky týmu. Přesnost mi tu vynahrazuje kadence a stejně se s ním snažim držet v pohybu, jen ta DMG je mi trnem v oku, sem prostě zvyklej na těžký tanky co daj pořádnou ránu.

PrepaidByVISA #37 Posted 10 May 2013 - 01:25 PM

Private

• Player
  • 16496 battles
  • 32
Tank ma baví hraje sa my sním dobre ale tie zárobky sú strašné, pri mojom priemernom DMG 1500 zarobí 20K a to my správy aj chuchill III. Hrám bez PU.

Edited by jakubecicek, 10 May 2013 - 01:26 PM.

Andy2214 #38 Posted 11 May 2013 - 02:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7192 battles
  • 99
neexistovalo ani nic jako Panther M10, nevím proč považovat za zvláštní verzi dva nebo kolik Pantherů, které měli na boky věže navařené pláty určené pro jednu konkrétní akci.

Andy2214 #39 Posted 11 May 2013 - 03:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7192 battles
  • 99
to bys mohl za zvláštní verzi považovat i Panther, kterýmu posádky na frontě nechávaly jako vylepšení přivařit na hořejšek věže pancéřovou desku, jako přídavnou ochranu proti leteckým útokům.

ale je pravda, že v porovnání s ostatními tanky ve hře, je to silně reálná verze.

PorterRockwell #40 Posted 12 May 2013 - 01:41 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19309 battles
  • 7,059

View PostAndy2214, on 11 May 2013 - 02:04 PM, said:

neexistovalo ani nic jako Panther M10, nevím proč považovat za zvláštní verzi dva nebo kolik Pantherů, které měli na boky věže navařené pláty určené pro jednu konkrétní akci.

Tanky jsou přidávány s každým update, proč tedy nepoužít třeba takovéto "verze", i když na výkonnost vozidla to má vliv minimální.

Osobně bych rád viděl ještě více verzí těch skutečných tanků které byly v boji.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users