Jump to content

Churchill VII

churchill

• This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

Eliminator67 #1 Posted 04 November 2012 - 12:59 PM

Corporal

• Player
  • 22587 battles
  • 173
Churchill VII

Posted Image

Tento nádherný stroj v podstate kolos ženie v základnom vybavení 300hp motor Meadows D. A. V. čiže si viete predstaviť že to nieje
žiadny šprintér ... zabudnite na vyššiu rýchlosť pri vylepšenom motore  vám pridá iba 50hp.
Musite sa uspokojiť aj stým že sa do oblastí kde je vás potrebné dostanete ako posledný a väčšinou neskoro.
Jeho pancier ktorý je hrubý 152mm z predu a z boku 95 činí z neho obrnené monštrum na svojom tiere napr. oproti takému KV-1S ktorý ma predný pancier 75mm. Jeho pancier prekonal aj Tigera ktorý má z predu 100mm. Veža má takisto 152mm.
Rýchlopalné (aktualne na mojom churchille je 3,00 sekúnd)  OQF 77mm Mk. II delo vyniká dostatnočnou priebojnosťou (148mm)
... v súčasnosti mame k dispozicii zlatú municiu za striebro takže sa ta peneterácia dá zvýšiť až na 226mm.
Depresia dela je oničom ... často sa stane že nezohnete delo na horizont a bude vas to stat život alebo niekolko hitov od súpera.
Poškodenie je primerané k rýchlosti paľby (140/190dmg).

Posted Image
Osobe som sním spokojný. Celkom pekne dingá, lenže v sučasnom stave nedingá velmi dlho, M4 shermanovi stači nabiť zlatú municiu a už vam bude pekne brať po 130 dmg ... čo je smuté že? Ked si predstavite že máte 152mm pancier.
Vybavenie mám zatial Nabiják a rýchlejšie zamierenie.

Vaše názory na tento tank

Edit: nedávno bitka s týmto strojom ... oproti mne KV-1S so 120mm gunom .... trafil ma do vaňe ako je gulomet a dinglo to  :Smile_trollface-3:  ... už len čakam  na ludí ktorý budú kričať "že je OP"

Edited by fixative, 04 November 2012 - 08:01 PM.

zajic #2 Posted 05 November 2012 - 11:26 AM

Private

• Player
  • 8733 battles
  • 1
Musím říct že do městských bitev super tank v poslední bitvě sem dal 2 KV-1S které stáli obě naproti mě  cca 30m a vesele jsem je ukrájel a zkončil jsem s polovinou HP

ToraxSabot #3 Posted 09 November 2012 - 08:31 PM

Corporal

• Player
  • 11692 battles
  • 136
to boli ale divne kv-1s, mna vysmazi na dve tri rany zpredu nech to uhlujem ako chcem, neobratny slimak + boky papier tam to prechadza uplne kazdemu, arty si tiez radi vystrelia, motor sa hned zapaluje, zbran mam zatial len top z ch1 ale neskutocne vela krat zero dmg, mozno 1/3 zasahov, hetzer zpredu wtf, prestnost tej istej zbrane oproti ch1 citelne horsia, celko sa sprava uplne inak ako na testaku, tam bol super, toto je studena sprcha
co ma tiez dost nasiera, stale domna niekto naraza, z vlastnych, ani nie priamy naraz ako taky tukes, a hned ma to vychyluje ako keby som ani nebol 40 tonovy tank ale kus dreva na lade, des
jo este som zabudol na spot, pri ch7 je aj strielajuce kv1 neviditelne. el halluf, kempim si za skalkou, vyhlad z kopca na udolie a cap zone, max nejakych 300 vzdusnou ciarou, ziadne kriky ci prekazky, naraz zacne niekto capovat, a po chvili to uz masti domna...samozrejme ze som ho nespotol, takto si vysrelil zo 3x beztoho aby som ho videl, nehovoriac o tom ze ked tam siel sa pohyboval, ja som stal, proste ofejk, nakoniec ho spotol team co siel na reset, bolo to vk3601h, miznu mi tanky z pred nosa, ale aj heavyny v pohybe pocas strelby a podobne

odonat #4 Posted 19 November 2012 - 08:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30681 battles
  • 85
Tak teda panove nevim kde tech proklamovanejch 152mm ma,ale na predku urcite ne...Zatim s nim mam neco kolem 20 bitev a "dinglo" mi absolutni minimum strel,at se natacim jak se natacim. A ctockovou vezi to neni,90% prustrelu je skrz korbu..Zatim velky zklamani,uvidime jak se to vyvine....

Terentius #5 Posted 19 November 2012 - 09:24 PM

Major

• Player
  • 12994 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
Cos čekal, každý ví, že mám mít ohromný pancíř tak nabíjí goldy, mě většinou jednou až dvěma ranami dingnou a pak přebijí a už to jede, nebo přebijí rovnou. Takže ti je vlastně pancíř na překážku, akorát zpomaluje. Mám s ním ale také zatím málo bitev tak uvidím časem až opadne goldová mánie a hráčům dojdou kredity na to aby je na mě plýtvali.

odonat #6 Posted 19 November 2012 - 11:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30681 battles
  • 85
Tak nejak jsme cekal posun oproti

View PostTerentius, on 19 November 2012 - 09:24 PM, said:

Cos čekal, každý ví, že mám mít ohromný pancíř tak nabíjí goldy, mě většinou jednou až dvěma ranami dingnou a pak přebijí a už to jede, nebo přebijí rovnou. Takže ti je vlastně pancíř na překážku, akorát zpomaluje. Mám s ním ale také zatím málo bitev tak uvidím časem až opadne goldová mánie a hráčům dojdou kredity na to aby je na mě plýtvali.
Tak nejak jsem cekal posun oproti puvodnimu Churchillovi I.. Ten se nekona..Trouba jsem se nedival co me ceka a napriklad ten fakt,ze sdili motory s jednickovym Churchillem bylo velice nemily prekvapeni...Na druhou stranu konecne jsem ochutnal ten pocit frustrace ridicu T95  z toho,ze nez nekam dolezou je vetsinou pozde :Smile-bajan2:

P.S. jenom jeste doplnim,ze s puvodnim Churchillem se mi hralo naprosto dokonale a ty stavy,kdy jsem si pripadal neprostrelitelnej sem pocitoval velice casto. To zrejme,ale souvisi s tim,ze Churchill I ma naprosto dokonalej MM. Aspon se mi tak zda..

Edited by odonat, 19 November 2012 - 11:22 PM.

Plavidlo #7 Posted 20 November 2012 - 12:12 PM

Sergeant

• Player
  • 11659 battles
  • 297
Sdílení motorů je výhoda, aspoň za ně neutratíš XP a rychleji přejdeš na další tier :)

Nicméně tank zatím pocitově nic moc, než někam dojedu jsem buď sám mrtvej nebo je mrtvej nepřítel a není do čeho střílet. Poslední zbraň přesností taky nějak zvlášť nevyniká, i když papírově by to mělo být dobré (0.36), penetrace nevyzpytatelná jako u 90tky američanů. Při facehugu s KV-1S jsem nemohl střílet pod věž, ale to ještě prověřím, protože jsem byl možná jen na špatném terénu (mírně do kopce).

Pozn.: pokud se někomu podaří na El Haluf ve standardní bitvě sám s Churchilem VII do 10 minut zacapovat základnu, tak má u mě 200 goldů  :Smile-izmena:

Edited by tequilla_CZ, 20 November 2012 - 12:15 PM.

sapphire #8 Posted 20 November 2012 - 04:03 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32840 battles
  • 767
  • [PTS] PTS
jsem s tímto tankem spokojen  :Smile_Default:

vaclavikmiva #9 Posted 20 November 2012 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 17452 battles
  • 33
  • [L2KOB] L2KOB
Nevím ale jak to tady čtu asi to bude utrpení se dostat na VIII

bing #10 Posted 26 November 2012 - 02:51 PM

Private

• Player
  • 22033 battles
  • 9
U mňa zatiaľ jeden z nahorších co sa štatisky týka 33 hier 10 vítaztiev :Smile_sceptic: .Ta rýchlosť je flustrujúca ,dole kopcom 25 :facepalmic:

moorwind #11 Posted 27 November 2012 - 08:12 AM

Private

• Player
  • 12791 battles
  • 37
  • [LOW9] LOW9
estě mi na něm chybí poslední dělo ale celkově vzato maximální spokojenost je pravda trošku pomalejší, ale to vůbec neva 1 vs 1 se na svojem tieru vyrovná možná i překoná jakékoliv jiné hevy :)

sapphire #12 Posted 27 November 2012 - 11:45 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32840 battles
  • 767
  • [PTS] PTS
je to takovej britskej babymaus, jsem s ním spokojen :-) 60% vítězství

knightM #13 Posted 28 November 2012 - 03:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 47751 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA
Jako neni to uplne spatny tank ale par veci me na nem hodne vadilo:

1. Kdyz se alespon trochu nauhluje tak pokazde dostane damage pres predni kolecko pri zasahu s cimkoliv co ma vic nez 100 pene. Kdyz se nenauhluje tak to zase 130+ pene do spodniho platu bez problemu prostreli.

2. Deprese i elevace dela je katastrofalni, na spouste map nezvedne delo dost na to aby strilel tanky co jsou jen trochu vic na kopci (treba El Haluf z udoli nahoru ani nahodou)

3. Ze je maximalni rychlost spatna by se dalo prezit kdyby akcelerace a rychlost do kopce za neco stala, 6-8 km/h do kopce je celkem problem.

=> Nastesti Black Prince je ve vsech 3 tehle bodech vyrazne lepsi.

Jinak pro nejakyho sapphira z EHW :)  :

http://i237.photobuc...irm/church7.jpg

( v cete sem s tim jel asi 3-4 bitvy, protoze byl hodne problem najit nekoho kdo ma tank co se k tomu rychlostne hodi :) )

Edited by knightM, 28 November 2012 - 03:34 PM.

moorwind #14 Posted 13 December 2012 - 07:58 AM

Private

• Player
  • 12791 battles
  • 37
  • [LOW9] LOW9
Tak pár bitev trvalo než jsme se stali kamarády, ale stojí za to . Jedié co mě trošičku točí je rychlost ale i to se dá skousnout. Když se s tím člověk naučí uhlovat tak je to proste labužo, čelně si o vás stejnej tier ani neškrtne :) což Vás rychle dovede k tomu že je začnete igorovat a na tomhle tieru neni tank o kterej by se vaše rychlopalka nedokázala spolehlivě a bezbolestně postarat, a co sem slyšel prince je sad ještě odolnější tak uvidíme.

HanssCZ #15 Posted 17 December 2012 - 11:13 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20257 battles
  • 438
  • [EASY] EASY
Odolnost je dobrá, na stejnym tieru je problém jen se sporťákem, kterej to umí na dvě rány zhasnout a tu věž prostě propálí. Ale rychlost je příšerná, to i na T28 mi to vadí míň, a nemožnost sklopit kanon to úplně zabíjí. Stačí cihla a dělo míří do nebe...

moorwind #16 Posted 17 December 2012 - 11:24 AM

Private

• Player
  • 12791 battles
  • 37
  • [LOW9] LOW9
Tak posledních pár bite a půjde z domu a nahradí ho BP, ale opravdu na něj nemohu říct jediné špatné slovo :) na svojem tieru je pro ěj ohrožením jen KV1S a T150 ze všech ostatních si prostě uděláte dobrej den, ale zčásti to připisuju tomu že spousta lidí neví kam tenhle tank narvat a při úhlováí tak max jeden z deseti střílí do míst kde to jde prorvat zbytek Vás maximálně detracke a o zbytek už se postará ta rychlopalná chrchlova mrcha :) osobně najzábavnější přestřelka byla pro mne na ensku kdy proti stál 2X M6 a t1 hevy a stug výsledek umřeli všichni a já s půl hp vesele fičel ( spíš se tedy plazil ) dál. krom stuga kterej jedinej šel po věži a prostřelil, mi zbytek vesele leštil bok pásů.

TRimmer #17 Posted 17 December 2012 - 10:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21052 battles
  • 63
  • [LEVCZ] LEVCZ
Ac ho nemam, dnes jsem ho potkal s IS-3 na 4 rany celne neproslo nic, jen ding. Podle parametru bych ho mel bez problemu prostrelit, nechapu  :Smile_confused:

nokia700 #18 Posted 18 December 2012 - 03:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21062 battles
  • 50

View Postbing, on 26 November 2012 - 02:51 PM, said:

U mňa zatiaľ jeden z nahorších co sa štatisky týka 33 hier 10 vítaztiev :Smile_sceptic: .Ta rýchlosť je flustrujúca ,dole kopcom 25 :facepalmic:
tak to kecaš z tou rýchlosťou 25 km z kopca,mne sa podarýlo to dostať na 27 km :Smile_veryhappy:  asi vietor do chrbta  :Smile_veryhappy: ,inak niesom snim vôbec spokojní,myslel som že nič pomalejšie než SuperPersil není a ej hla je krabica do ktoréj sa trafí každy...

Plavidlo #19 Posted 19 December 2012 - 02:09 PM

Sergeant

• Player
  • 11659 battles
  • 297

View Postnokia700, on 18 December 2012 - 03:30 PM, said:

tak to kecaš z tou rýchlosťou 25 km z kopca,mne sa podarýlo to dostať na 27 km :Smile_veryhappy:  asi vietor do chrbta  :Smile_veryhappy: ,inak niesom snim vôbec spokojní,myslel som že nič pomalejšie než SuperPersil není a ej hla je krabica do ktoréj sa trafí každy...

Já jsem 27 kmh nevytáhnul ani z kopce a tlačenej dvěma KV1-S...jinak v rotách je ten tank nepoužitelnej, zatímco jezdit na randomu (a zvláště teď, dokud byly zvýšené příjmy) je naprostá slast.

Schorai #20 Posted 19 December 2012 - 08:06 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21813 battles
  • 1,117
  • [ANV-V] ANV-V
No, tak Churchill I mě bavil neskutečně a tak jsem se těšil tohle monstrum. Zklamání. Popsal bych ho jako čtyřnásobný fail:

1) totální fail penetrace - co s tím mám asi tak hrát proti t8, kde je každou druhou bitvu? Pokud teda nepoužívám goldy, ale platit 2000cr za dmg 145... A i s nima je to vtipné - penetrace je s nugetama je slabší jak penetrace ARL bez nich. Možná tak můžu ty tanky objet, ale tím se dostávám k
2) fail rychlosti - hmm, 17 po rovině. Jedu si jedním směrem a nemám nejmenší šanci ovlivnit to, co se případně stane na druhé straně. Capují nám base? Hmm, tak tam bohužel nestihnu dojet. Pomalost bych pochopil u těžce pancéřovaných tanků. Tím se opět dostávám k
3) fail pančíře - 152 mm? Kde? Proti tankům o dva tiery níž je to ok (ale to pancíř kdečeho), ale proti t5 nebo nedejbože t6, je naprosto zanedbatelný. A to nemluvím o goldové munici. V poslední bitvě mě rozjebalo M3 Lee jak psa. Zepředu.
4) fail sklopení děla - Když už nedokáže přejet kopec, mohl by přes něj aspoň dokázat střílet, ne? (Jo já vím, má malou věž, atd.)
EDIT
5) teď jsem si všimnul, že z t6 HT má jen ARL míň hp...
/EDIT
Zatím hodnotím jako rozhodně nejtrapnější t6. Často se tu mluví o balancování tanků, prosím, zkuste mi někdo vysvětlit, jak je to vybalancované třeba vůči KV1S nebo ARL 44. Jestli bude mít někdo nějaký tip, co s tím vrakem hrát, beru ho všemi deseti, chtěl bych ho stihnou doexpit (čtěte: zbavit se ho) do vánoční akce, kde budou t7 HT za polovic (asi)

Edited by Schorai, 20 December 2012 - 02:23 PM.

Also tagged with churchill

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users