Jump to content

Churchill VII

churchill

• This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

Plavidlo #21 Posted 20 December 2012 - 11:03 AM

Sergeant

• Player
  • 11659 battles
  • 297
Mě se s ním nehraje vyloženě špatně, pocitově dokonce o něco lépe než u Churchilu I nebo dokonce Churchilu III.
1) Penetrace proti osmičkám je problém, ale v kterém tanku není problém prostřelit o dva tiery vyšší tank, že? Nepočítám goldy a extrémy, kterým právě ARL 44 v s penetrací děla je. Vozím na tomto tanku pro každý případ 5 goldů, ale nepoužil jsem je hodně dlouho...na můj vkus dingaly moc často.

2) Rychlost je fakt děsivá, ale nutí člověka dopředu důkladně promyslet, kterým směrem se vydat, protože obvykle už není žádné cesty zpět. Obrácená strana rytchlosti je v tom, že se obvykle tank pohybuje v druhé vlně a ta mu herně svědčí - přesnost děla a pancíř, na kterém se nepříteli z dálky hůře trefují slabá místa...a to, že shodí pásy bez damage klidně i 6x za bitvu mi vzhledem k rychlosti opravdu nevadí.

3) Mnoho hráčů pořád naštestí nevím, kam střílet. Možná jsi měl jen smůlu na skillery. Nikdy se neúhluju, protože přes vnitřek pásů projde všechno, zatímco na kolmo spodek pěkně dingá. Věž je slabá.

4) Toto je fakt průser, minimální kopeček či nerovnost a tank je nahranej, dělo nesklopí. Navíc na hornatých mapách, např. na El Halufu ani nezvedne.

Snažím se využívat přesnosti děla a kadence z druhé či třetí vlny, podle toho kam stihnu dojet a pak to není špatný tank na hraní. Věř, že Black Prince je daleko daleko horší, snad se to ale změní s lepším kanonem.

Schorai #22 Posted 20 December 2012 - 02:28 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21809 battles
  • 1,116
  • [ANV-V] ANV-V
Omg, jestli tvrdíš, že s tímhle se hrát ještě dá, ale BP je ještě horší, musím ti tedy poděkovat. Do teď jsem čekal, že Churchill VII bude největší šrot v linii a pak to už bude ok. Rovnou se ho zbavím, ušetřím si nervy a uvolním si místo na něco zábavnějšího. Třeba Hellcat jsem si vždycky chtěl vyzkoušet...

Plavidlo #23 Posted 20 December 2012 - 02:42 PM

Sergeant

• Player
  • 11659 battles
  • 297
Horší je v tom, že máš na BP stejnej kanón jako na Churchillu VII (jak už to tak bývá skoro všude v techtree) jen s mírně zvýšenou rychlostí střelby a přesností, ale jakmile se dostaneš do tier IX bitev, tak tam už je to opravdu na nic a více armoru na věži a něco HP navrch ti u BP opravdu nepomůže. Navíc to nezachráníš ani goldama, protože je tam menší průraznost než na Churchilu VII (208 vs. 226). Do dalšího děla je třeba nějakých 23600 xp a grindí se opravdu pomalu a těžce. Rychlost jízdy a otáčení je stejná. Von je to i historicky vlastně převlečenej Churchill s jinou věží. Jinak obrat by měl přijít s tierem VIII, Caernarvornem.

Edited by tequilla_CZ, 20 December 2012 - 02:44 PM.

knightM #24 Posted 20 December 2012 - 03:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 47386 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA
Black Prince je vyrazne lepsi.

- rychlejsi (akcelerace, stoupani)
- lepsi elevace a deprese dela
- lepsi pancir, a nezabugovane pasy takze se da uhlovat a dinga pak 200 pene celkem bez problemu

moorwind #25 Posted 20 December 2012 - 04:53 PM

Private

• Player
  • 12451 battles
  • 37
jako chchrlaVII uz mam za sebou ale v zivote bych si o nem nedovolil napsat ze to je krap jedinej jeho problem je rychlost jinak sem nic otresneho nepozoroval delo malej dmg ale solidni ROF spostu tanku proste nastrilite nez poradne znova nabijou vydrz na tier6 naprosto neskutecna proste malik kazdym coulem BP mam 4 hry odjete takze zatim neni co porovnavat ale vypada ze bude podobne odolnej

nokia700 #26 Posted 22 December 2012 - 10:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21062 battles
  • 50
je to stejní humus jak premijový tank T26E4 Super Pershing,je to lenivé,zdechlé prd to prestrelí(dez goldou) a jak sa to stretne t tankom svojho tieru dostane na ripak,o výších tieroch nehovoriac,chce sa mi z Churchill VII a T26E4 Super Pershing grcať... :arta:  :Smile_ohmy:  :Smile_amazed:

H4PPYK1L2R #27 Posted 23 December 2012 - 09:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12299 battles
  • 55
  • [RPCH] RPCH
Nějaké doporučení ohledně výbavy ?  Co je nejlepší kombinace podle Vás?
Já bych to viděl na:  1-Binokulár , 2-Nabiják, 3- Nevím (cena spotřebních doplňků není podstatná, za zlatý se dá demontovat)
Mohu tedy potom některé zvolené doplňkybez problému  přemontovat na VII. Black  Prince....

mings #28 Posted 23 December 2012 - 11:20 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 34623 battles
  • 1,203

View PostH4PPYK1L2R, on 23 December 2012 - 09:37 PM, said:

Já bych to viděl na:  1-Binokulár , 2-Nabiják, 3- Nevím (cena spotřebních doplňků není podstatná, za zlatý se dá demontovat)
Mohu tedy potom některé zvolené doplňkybez problému  přemontovat na VII. Black  Prince....

s tou penetrací ti bude binokulár no.... slušně řečeno k ničemu

1) nabiják 2) gld 3) protistřepinovka nebo ventilačka

Edited by mings, 23 December 2012 - 11:21 PM.

knightM #29 Posted 24 December 2012 - 12:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 47386 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA

View PostH4PPYK1L2R, on 23 December 2012 - 09:37 PM, said:

Uplne nechapu na ktery tank se teda ptas ale pokud myslis Churchill VII tak k nabijaku a GLD doporucuji Optiku. Dohled ma totiz celkem nizky a hlavne kvuli te rychlosti se dost casto octne nekde na otevrenem prostranstvi kde po nem nepritel bude strilet a bude mu dlouho trvat dojet nekam do ukrytu. V takove situaci je rozhodne velka vyhoda kdyz spotne ty tanky co po nem strili takze vlastni tym do nich muze strilet, zastavit a nahazovat binokular je dost sebevrazda.

Edited by knightM, 24 December 2012 - 12:47 AM.

Dexeek #30 Posted 26 December 2012 - 03:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 47530 battles
  • 1,975
  • [PRASE] PRASE
Na to jak nesnasim velky pomaly kravy jsem jim unesen :D
Po patnacti bitvach uz snad 6 oceneni. Abych to urychlil, odemkl jsem za freexp pasy a druhou vez, cimz se z tohohle stroje stal konecne "tank". V posledni bitve jsem vydingal nejaky lame KV-4, po dvou ranach rezignoval a zacal strilet na nejaky alternativni cile a to jsem stal nekrytej dvacet metru od nej :D Chce to na zacatku bitvy zhodnotit frontalni pancire a mozne weakspoty protivniku a podle toho urcit miru drzosti s jakou hrat. Pene 175, coz je v danych bitvach lepsi prumer, ma proti tomu armoru spis malou sanci.

Adekvatni uhlovani pomaha, je to naprosta nezbytnost neb malokdy proti vam stoji jen jeden tank v jednom uhlu a je vzdycky nutne najit idealni uhel, podle toho, kdo, cim a odkud po vas strili. Samozrejme je vzdycky lepsi mit po jedne strane prekazku, skrz pasy to nekdy pusti (zkusil bych posileny pasy ale byla by kravina je ted kupovat kdyz budou doplnky v akci:( ) ale to uz je spis staticky styl hry, ktery mi zatim nijak zvlast nepomohl. Vyrazne pomuze take uhlovani veze mezi vystrely(!) ve stylu mause. Jo, a taky nezastavovat kdyz to neni nutne. Presnost za jizdy, rof a tim padem moznost zasahovat velmi presne i za pohybu vice cilu, dela z tohohle Churchilla idealni tank na rozhaneni pevnejsich obrannych postaveni.  Pokud se MM s pribyvajicimi bitvami nejak vyrazneji horsi MM tak bych mozna uvazoval o pouziti houfnice ale spis zustanu u rychlopalky. Obecne vzato ale nemam respekt z zadneho tier VI heavy tanku a prostrelit maji problem i tiery vyssi. Problem je ve vlastni palebne sile ale to uz musi zaridit zbytek tymu, Churchill je spis neco v stylu beranidla.

Z doplnku ELGD, rammer, ja mam zatim ventilacku nez docvicim posadku ale doporucil bych posileny kola, pasy padaji casto. A taky doporucuju benzin misto hasicaku, pocitove hodne pomohl mobilite. Ze skillu v prvni vlne clutch breaking a repair skill.

Schorai #31 Posted 26 December 2012 - 11:11 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21809 battles
  • 1,116
  • [ANV-V] ANV-V
Nějak nevím, proti komu s tím hraješ, ale Churchilla VII zepředu propere naprosto cokoliv. Buď do LFP a když náhodou dingne, tak blatníky jsou jistota. Je jedno jestli naúhlovaný nebo ne, po dvou nebo třech ranách od stejného tieru chcípne. Jednou jsem ho takhle potkal s Churchillem I a absolutně neměl šanci přežít. Myslím, že dvě jeho střely do mě prošly. A tank, kterému nedává šanci při duelu jeho předchůdce je šrot. A když ho potkávám s vyšším tierem, tak si ho můžu dovolit naprosto ignorovat, protože leckdy neprobije ani boky tanku, natož předek. A když čirou náhodou jo, tak dmg 145 nikoho nevytrhne z klidu

Dexeek #32 Posted 27 December 2012 - 05:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 47530 battles
  • 1,975
  • [PRASE] PRASE
Nj, co na to napsat, aktualne 52 bitev a 71% WR, prezito 56% bitev. Do zitrka ho docvaknu abych stihl koupit Black Prince ve sleve, tak sem hodim vysledeny cislo.

meca79 #33 Posted 28 December 2012 - 10:47 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344
jo taky sem z nej byl prvnich par her nadsenej (dokonce hned prvni bitva top gun, steel wall a master badge), ale v okamziku, kdy me to pravidelne zacalo davat kdo t7 a t8 bitev, me nadseni rychle opadlo, jelikoz tam je zivotnost a uzitna hodnota tohohle tanku rovna nule

edit: ono je to dost podobny jako s Matildou, jako top tier super tank, jako underdog ste nahrany a moc si nezahrajete...

Edited by meca79, 28 December 2012 - 11:17 AM.

Dexeek #34 Posted 29 December 2012 - 02:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 47530 battles
  • 1,975
  • [PRASE] PRASE
Dohrano. Po 107 bitvach 62% WR, 21 oceneni (13x Steel Wall, minimalne tri Topguni mi o frag utekli...). Ne, neni to šrot.

Windic #35 Posted 30 December 2012 - 08:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH
Já mam po 47 hrát 3x Ocelovou zeď a 3x Odstřelovače.Přežito 28% bitev.

Tank je v podstatě více obrněný Churchill I. Žádný jiný výhody tam nejsou možná o pár metrů větší dohled a maličko lepší gun.
Jinak stejnej motor, stejný radio a je ještě víc pomalejší.

O proti ostatním Tier VI heavy tankům:
Životy jsou nadprůměrné, ale žádnej velkej rozdíl.
Na zbraň se může názor lišit, ale rozhodně jde o tu slabší a osobně bych řekl tu nejhorší. Navíc sklony zbraně jsou nejhorší a to o hodně. Při sebemenším naklonění se nadá střílet.
Jednoznačně nejpomalejší a nejmíň obratný, akorát věží otáčí rychleji jak KVéčka.
Nejlepší výhled o 10 respektivě 30 metrů.
Nevim jak je na to s kamufláží, ale řekl bych, že na tom líp jak protějšky nebude.
Nejsilnější pancíř, ale pokud střílíte na pásy, tak se dá snadno v celku prostřelit. Při natáčení tanku jsem si nevšiml žádné výhody, jelikož předek se tak skryje a všechno jde právě do snadněji prostřelitelných pásů.

Původně jsem myslel, že tank si nechám, ale nejsem si už tím tak jistej. Rozhodně nejde o žádný šrot, ale není to žádná sláva.

Koucmen #36 Posted 01 January 2013 - 12:53 PM

Private

• Player
  • 3413 battles
  • 8
Co se týče mm, dost lidí si stěžuje, ale já rozhodně nemohu. Nemám žádný důkaz, ale pocitově proti osmičkám chodím fakt minimálně, z čehoz plyne spokojenost, protože jak už bylo napsáno, chrchla je king, když je top, ale dole je ultra extra k ničemu umocněno na druhou.

A co se týče těch pásů, jsou z veliké části zakryté, takže mi uniká, proč jsou tady někteří pořád bez pásů. Pětkový chrchel byl bez pásů furt, ale šestkový? Tomu nerozumím, to bojujete na 50 metrů a méně, kde vás každý trefí na milimetr přesně do pásů? Už na střední vzdálenosti je sakra těžké se do těch pásů zpředu trefit a detracknout ho. Nebo je v tom nějaký háček? Dík za případné objasnění.

Btw, kamo má myslím nejlepší ze šestkových ht (kolem 0.260 když stojí), nedávno mě něco neviditelného ozobávalo z křoví, tak jsem jel blíž abych ho rozsvítil. Říkal jsem si podle dmg, to bude určitě ta neviditelná mrcha Stug. Houby s octem, schovával se tam dvoupatrový barák....teda Churchil VII!  :Smile_veryhappy:

Edited by Koucmen, 01 January 2013 - 12:56 PM.

Windic #37 Posted 01 January 2013 - 02:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH

View PostKoucmen, on 01 January 2013 - 12:53 PM, said:

A co se týče těch pásů, jsou z veliké části zakryté, takže mi uniká, proč jsou tady někteří pořád bez pásů. Pětkový chrchel byl bez pásů furt, ale šestkový? Tomu nerozumím, to bojujete na 50 metrů a méně, kde vás každý trefí na milimetr přesně do pásů? Už na střední vzdálenosti je sakra těžké se do těch pásů zpředu trefit a detracknout ho. Nebo je v tom nějaký háček? Dík za případné objasnění.

Však ty pásy jsou na Churchillovi furt taková dominanta i když jsou zakrytý. Navíc v podstatě zepředu ten kryt pásu je weakspot.
Na KáVéčkách když se natočim na 35°, tak se to odráží od předu nebo od strany a nebo mě detracknout, ale pásy to kolikrát polknout a dostanu 0 dmg.
Za to na Churchillovi když se natočim na 35°, tak na předek se nedá střílet, protože je zakrytej pásy, jenž jsou schovaný za lépe prostřelitelným armorem a když to projde, tak mě to nejen ty pásy sundá, ale vezme i životy.
Když potkam Churchilla VII, tak pokavaď se natočí, tak mu kolikrát sundám pásy i z 400 metrů.

Godzilla1 #38 Posted 09 January 2013 - 10:05 AM

Major

• Beta Tester
  • 48126 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
beru tuhle vobludu na milost oproti churchilu I pro kteryho nema dost slov urazek, tenhle tank vazne neco odinga a neco udela, ale clovek musi na zacatku bitvy zvolit vhodne kam pojede protoze uz se nevrati a za den a kousek jezdeni mam pulku BP takze teoreticky do patku bych BP mohl mit sem na nej zvedav

Edited by Godzilla1, 09 January 2013 - 10:08 AM.

konias74 #39 Posted 18 January 2013 - 08:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27807 battles
  • 405
Tak zatím mám na tohohle churchilla dost rozpolcené názory. Churchilla 5T jsem si odjel s WR 52%, na mě hodně dobrý. HT totiž nejezdím, nikdy mi to nešlo. Teď to zkouším znovu. S prvním churchillem tedy spokojenost, ke konci expení jsem ho měl docela v ruce. Zato teď, WR 25% a žádná zábava. Zaprvé mám s ním hrozný MM. Je fakt, že hraju v noci, ale 80% her jsem proti 8T. Vrcholem byla včera bitva na Klidném pobřeží. Tři arty, já jako 6T, tři 7T a zbytek 8T. No byl jsem brzo venku.
Už ho mám v podstatě ve fullu, kromě top děla. Dělo mám stejné jako na Cromwellovi, tedy Vickers 75mm. No na medku je to naprosto dostačující kanon i proti osmičkám. Tady je to slabší.
Nějaká pozitiva. Sejmul jsem T-50, která mě chtěla utočit, ale to asi bylo spíš tím umělcem co v ní seděl. Pěkně jsem oddingal Jagdpanthera a VK3601H, JP šel ven, VK poškozeno zbaběle uprchlo. Ovšem pak mě sejmula T-34-85.
V sobotu zkusím hrát přes den, jestli nebude náhodou lepší MM. Jinak to bude asi dlouhej grind na BP :Smile_Default: .

Ostravak_CZ #40 Posted 18 January 2013 - 09:45 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Taky mám s ním jen pár bitev zatím bez top věže a děla. Tank je pomalejší jak Lowe, takže to mi nevadí...ale baví mě na něm ten přední armor. Už se mi s ním podařilo dvakrát dohnat soupeře k šílenství...Klasická situace já sám skoro mrtvý, za rohem full Tiger P a KV-1S. Nalepil jsem se ke zdi, zadek dal jemně zešikma - nekecám asi 5x najížděli a pokaždé jen cinkali. Pak se to povedlo Tigerovi...k tomu jsem jim pořád shazoval pásy a po kilečku ubíral. Jo byl jsem cheater jak psali :Smile_Default: . Zatím ten tank na jedničku!

Also tagged with churchill

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users