Jump to content

Churchill VII

churchill

• This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

curtik #81 Posted 15 May 2013 - 12:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13775 battles
  • 52
Churchill I skvely HT, mam s nim tusim pres 60% WR a bavi me. V akci jsem koupil Churchill VII a nevim jestli jsem jezdil nejaky horsi tank. I v top vybave hruza, nic neprostreli, nic na dalku netrefi (narozdil od I) a zrejme i diky goldu za kredity defakto nepouzitelny pancir, nemluve o tom, ze ma nulovou pohyblivost takze se clovek neschova neujede atd. To plati pro tier6 bitvy, kde existuje mala sance ze clovek neco uhraje. V tier 7 a 8 naprosto nepouzitelny. Prvni tank ktery jsme nedoexpil do elite a prodal. Jedine co me potesilo byl nakup ve sleve a tudiz neprodelek.

knightrider1999 #82 Posted 20 June 2013 - 09:44 AM

Private

• Player
  • 10110 battles
  • 6
  • [EXRAT] EXRAT
file:///C:/Games/World_of_Tanks/screenshots/shot_050.jpgfile:///C:/Games/World_of_Tanks/screenshots/shot_050.jpg

Edited by knightrider1999, 20 June 2013 - 01:34 PM.

UglyMonkey #83 Posted 09 July 2013 - 06:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 33448 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
Tento tank mi nesedí. Nejvíc ho degraduje špatná deprese děla + pomalost. Dělo samotné asi není až tak špatné, ale s tou depresí a pomalostí se špatně využívá.... Pancír je použitelný jen proti tier 5 strojům. Šestky a více nemají problém probíjet i při snaze úhlovat. Dle mě podřadný stroj šestého  tieru.

Klimicek #84 Posted 11 September 2013 - 04:03 PM

Corporal

• Player
  • 22618 battles
  • 132

View PostUglyMonkey, on 09 July 2013 - 06:11 PM, said:

Tento tank mi nesedí. Nejvíc ho degraduje špatná deprese děla + pomalost. Dělo samotné asi není až tak špatné, ale s tou depresí a pomalostí se špatně využívá.... Pancír je použitelný jen proti tier 5 strojům. Šestky a více nemají problém probíjet i při snaze úhlovat. Dle mě podřadný stroj šestého tieru.
Ten pancíř ale není až tak hrozný... Když jsem s ním hrál, dingala mě příležitostně i KV-1S, a 6. tier střeďáci téměř neměli šanci... Ono jde o to, že musíš jen vykouknout, vystřelit a zálézt a nebo nestát chvíli v klidu...zkrátka nedávat nepříteli šanci zaměřit si na tvůj weakspot pod věží u těch kulometů, tam je to snadno probitelný. Ale s tou depresí máš pravdu, je opravdu hrozná. Proto se tento tank nejlépe hodí na městské mapy, kde nemusí tolik sklápět dělo. Ale neboj, až se dostaneš na Black Prince, věci se zlepší. Depresi už má, a ten pancíř, nevím proč, dingá mnohem víc než tomu bylo u Churchilla. :honoring:

UglyMonkey #85 Posted 11 September 2013 - 04:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 33448 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

View PostKlimicek, on 11 September 2013 - 04:03 PM, said:

Ten pancíř ale není až tak hrozný... Když jsem s ním hrál, dingala mě příležitostně i KV-1S, a 6. tier střeďáci téměř neměli šanci... Ono jde o to, že musíš jen vykouknout, vystřelit a zálézt a nebo nestát chvíli v klidu...zkrátka nedávat nepříteli šanci zaměřit si na tvůj weakspot pod věží u těch kulometů, tam je to snadno probitelný. Ale s tou depresí máš pravdu, je opravdu hrozná. Proto se tento tank nejlépe hodí na městské mapy, kde nemusí tolik sklápět dělo. Ale neboj, až se dostaneš na Black Prince, věci se zlepší. Depresi už má, a ten pancíř, nevím proč, dingá mnohem víc než tomu bylo u Churchilla. :honoring:

Čerčila degradují blatníky... tam snad projde vše. Podle toho je weakpoint v podobě kulometů zanedbatelný.  Jojo BP se mi hrál dobře, ale až od Caerna to byla radost jezdit  :smile: Podle mě jsou čerčil 1 a 7 tanky zatrest... ale dál už je to jen lepší a lepší ( no... ted pomalu setřím exp na top gun u coquerora a to je taky něco... njn stoct tier 9 je vždy něco...)

Also tagged with churchill

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users