Jump to content

Tiger II a Löwe srovnani

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Schlagen #1 Posted 05 November 2012 - 05:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Neda mi to abych na toto tema nezkusil zavest diskuzi. Poctive jsem si vyjezdil Tigera II a k nemu jsem si do sberatelske serie ted poridil Löwe. Abych to jako mel hezky pohromade... a kdyz byla ta akce ze byl Löwe ve sleve a svedomi mam diky vyjezdenemu Tigeru II ciste, tak jsem si rekl proc ne. Nicmene boj s obema stroji mi prijde brutelne, ale brutalne rozdilny. Ackoli ma Löwe udajne slabsi pancerovani, prijde mi ze vydrzi preci jen vic nez Tiger II. Taky mi prijde, ze kanon v Löwe je porste ucinejsi a vice penetruje. Ale co hlavne...hlavne Löwe vydelava o hodne, hodne vic expu i kreditu. To se s Tigerem II vubec neda srovnavat. Nechci hrat jen s Löwe, proto jsem si Tigera II po nocich nevyjizdel, ale pravda je takova, ze vyjizdka a prohrana bitva s Tigerem mne stoji treba 5-7 i vic tisic kreditu. Na prohrane bitve s Löwe i tak vydelam treba 15 tisic a vic. Nebylo vyjimkou, ze jsem mel za prohranou bitvu s Löwe i ctyricet tisic. Toho nedocilim s Tigerem II ani pri vitezstvi. A pritom mam na obou stojich 105 kanon do nehoz je naboj za litr.
Chapu. Do jiste miry je to zapricineno tim ze Löwe je elitni uz od zacatku a tudiz vic nese a opravy stoji mene, ale i tak. Na obou strojich mam stejny pocet odehranych bitev, pravda par, ale i tak s naprosto rozdilnym vysledkem. Prijde mi ze to je hrozny nepomer. Ale co hlavne...zacinam mit pocit ze se mi osvedcuje to pravidlo o tom, ze darkove tanky jsou proste lepe nastavene. Jak jinak si vysvetlit tak velke rozdily mezi Löwe a Tigerem II?

Jackhammer_I #2 Posted 05 November 2012 - 05:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37075 battles
  • 666
  • [0WNED] 0WNED
ty zartujes s tym zarabanim ze?
http://wiki.worldoft...u/Premium_Tanks

Sigumuir #3 Posted 05 November 2012 - 05:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13741 battles
  • 333
  • [FR3SH] FR3SH
Tak především: Löwe je tier 8 prémiák. Tudíž se jeho výdělky s Tigrem nedají srovnávat. To, že Löwe vydrží, je fakt, Ať si říká kdo chce, co chce. Tigra II nemám, ovšem jsem proti němu mnohokrát čelil, a pancíř má opravdu solidní též. S dělem máš jen pocit, prém. tank jaksi nemůže mít lepší kanón než tier 8 classic heavy ;)

EDIT: Te´d jsem si všiml, s Tigrem 2 máš necelých 40 bitev. To ho asi mít elite nebudeš co? Tak to to všechno vysvětluje ;)

Edited by Sigumuir, 05 November 2012 - 05:34 PM.

pticus #4 Posted 05 November 2012 - 05:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16188 battles
  • 65
Za prvé Löwe je premium, což znamená vyšší výdělky a menší opravy. Za druhé elitní stav neznamená nižší opravy a za třetí dal jsi to do špatný sekce :)

Schlagen #5 Posted 05 November 2012 - 07:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Aha. Tak jsem do ted nechapal rozdil mezi elitnim a premiovym. Ale i tak mi ten rozdil ve vydelcich prijde extremni. Kdyz hraji s Löwem akcne, nikoli ovsem bezhlave a sebevrazedne, tak vzdycky vydelam. I v pripade smrti. S Tigerem II mam kolikrat problem vydelat i pri vitezstvi. Vydelam taky, ale zdaleka ne tolik.

Mimochodem...za to se omlouvam pokud jsem to tema umistil nevhodne. Jde nejak presunout? A kam to bude vhodnejsi?

pticus #6 Posted 05 November 2012 - 07:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16188 battles
  • 65
No premiový stroje mají zvýšené přijmy o X % (nevím přesně) tím pádem si vydělají na sebe a pokud možno i další stroje. Takže když hraješ s Tigrem II a proděláš, tak ti to Löwe vyrovná a možná ti i vydělá :) . Navíc třeba ti Löwe sedl víc, proto se ti tak vede

GeorgusIgnitus #7 Posted 05 November 2012 - 09:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9078 battles
  • 97
Ahoj mám taky Löwe a Tigra II jsem teprve vyzkoumal,ale těšil jsem se na něj kvůli silnějšímu pancíři.Löwe se mi moc libí a hlavně vydělává a vytrénoval mi posádku pro Tigra II ,tedy alespoň trošku teď je přecvičím a budou skákat z Tigra do Löwe a naopak ,ještě že u premiaku není penalizace moc se na to těším.

Andy2214 #8 Posted 06 November 2012 - 02:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7192 battles
  • 99
Lowe mám chvíli.. Jediný co mě štve je ta ukrutná pomalost. Dingá hodně, dělo dobrý, ale za cenu dost nízký kadence a rychlosti zaměřování - tzn. rychlonabiják + zrychlené zaměřování nutností.

Je to premiák, s Tigerem se to nedá srovnávat. Tiger II je lepší univerzální tank. Celkem jede, má celkem dobrý pancíř, má dobré dělo s dobrou přesností i kadencí ale vydělává jako každá jiná VIII. a to už začíná být bída.

S Lowe je ta hra o něčem jiném. Než se někam doplazíš je to bída, nadruhou stranu prostřelíš všechno a hodně vydržíš. O dost víc než s Tigerem II.

Crabtr33 #9 Posted 06 November 2012 - 04:24 AM

Major General

• Player
  • 20447 battles
  • 5,834
  • [A-N-V] A-N-V
KT ma lepsi pancir, lepsi manevrovatelnost, lepsi rychlost, lepsi obratnost, delo skoro stejny jako Lowe, KT rozhoduje bitvy, Lowe je dobry tak akorat jako support, dingat Lowe muzou jen nizsi tiery a spatni hraci.

Krome prijmu nema Lowe zadnou vyhodu, ktera by vas mela vest k zaveru, ze je lepsi nez KT. Zkus ty tanky posoudit treba po 200 bitvach, jezdeni s KT mne bavilo, s Lowe mne tesil jen zaverecny ucet.

Pravda, nejezdil jsem s Lowe tak casto po zmene normalnizace, ale nechce se mi verit, ze by se z nej najednou stal nejaky velky odrazec strel ;).

Edited by Crabtr33, 06 November 2012 - 04:26 AM.

VendaV #10 Posted 06 November 2012 - 06:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7438 battles
  • 59
Já Lowe nemám, ale když proti němu stojím s Tigerem II s top dělem, tak ze předu ho většinou prostřelím a on mě ne. Obecně bych řekl, že Tiger II je lepší, Lowe si svoje statistiky už moc zlepšit nemůže, zato Tiger II je na začátku šmejd a po dokončení výzkumu celkem postrach.

Schlagen #11 Posted 06 November 2012 - 10:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Tak nevim. Jak rikam. Mam oba, tim padem myslim ze na oba praktikuji i velmi podobny styl boje a vysledkove naprosty rozdil. A dokonce mam pocit ze naopak Löwe je tank co umi rozhodovat bitvy a Tiger II jako support. Bud jsem mel do ted nehoraznou kliku  :Smile_blinky: a skutecne jsem s Löwem narazel na spatne soupere, nebo mi to s nim proste subjektivne nejak lepe jde.
Ale jak jsem zjistil, muzu vybocovat z normalu.  :Smile_blinky:  O JagdPantherovi tu taky existuje tema ve kterem se jeho glorifikace jako temer nejlepsiho stroje ve WoT az hvezd dotyka a mne to s nim proste nejde a uz se tesim az poleti z garaze a misto nej prijede Ferdinand. Tak to mam mozna podobne i s Löwe a Tigerem II.

octavius43 #12 Posted 06 November 2012 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 65176 battles
  • 911
kazdemu sedi nieco ine .

Andy2214 #13 Posted 06 November 2012 - 06:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7192 battles
  • 99

View PostCrabtr33, on 06 November 2012 - 04:24 AM, said:

KT ma lepsi pancir, lepsi manevrovatelnost, lepsi rychlost, lepsi obratnost, delo skoro stejny jako Lowe, KT rozhoduje bitvy, Lowe je dobry tak akorat jako support, dingat Lowe muzou jen nizsi tiery a spatni hraci.

Krome prijmu nema Lowe zadnou vyhodu, ktera by vas mela vest k zaveru, ze je lepsi nez KT. Zkus ty tanky posoudit treba po 200 bitvach, jezdeni s KT mne bavilo, s Lowe mne tesil jen zaverecny ucet.

Pravda, nejezdil jsem s Lowe tak casto po zmene normalnizace, ale nechce se mi verit, ze by se z nej najednou stal nejaky velky odrazec strel ;).

KT ma mozna teoreticky silnejsi pancir, ale prakticky vydrzi daleko min nehlede na to ze ma tusim mene HP. Ja mam s KT 315 bitev, s Lowe 91.

Findejs #14 Posted 06 November 2012 - 06:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9119 battles
  • 1,328

View PostSchlagen, on 05 November 2012 - 07:03 PM, said:

Mimochodem...za to se omlouvam pokud jsem to tema umistil nevhodne. Jde nejak presunout? A kam to bude vhodnejsi?
http://forum.worldof...vozidel-ze-hry/
Nemusíš se obtěžovat,už jsem požádal o přesunutí za tebe, a za to,jak nám tu "pomáháš" udržet pořádek,máš ode mě mínus.

Schlagen #15 Posted 06 November 2012 - 07:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
No je to asi o tom jak pise octavius43. Kazdemu sedi neco jineho. Ale stejne mi to prijde zvlastni, ze muzu mit ze dvou podle mne velmi podobnych tieru tak rozdilny pocit. Nicmene souhlasim s Andy2214 ze de jure ma lepsi pancir KT, de facto Löwe. Tiger II mi prijde ze v bitvach nema patricny respekt. Pripadam si tam obcas jak lovna zver.  :Smile_blinky:  Jako kdyz se smecka vlku domluvi na medveda.  :Smile_blinky:  Takove to..."a hele...on je u soupere Tiger II...no nebude to lehky, ale pojdme na nej".  :Smile_blinky: S Löwe mam pocit ze ma skutecne respekt. Naopak neco ve smyslu..."jeje Löwe...tak snad na nej nenatrefim".  :Smile_blinky:

A s tim zarabanim Jackhammer_I...ted je od vikendu tedy akce na premiak, takze mam premiak, ale i tak to bylo ted pred chvili 93 534 kreditu hrubeho za viteznou Dalnici. A to myslim neni spatny ne?  :Smile_blinky: Cisteho mi to hodilo 70 203.

To Findejs...tak to jsi nesmirne laskav ze jsi to za mne tedy zaridil a nebudete tady mit kvuli mne neporadek. Nicmene jsem se te ptal na to jak se to dela a kam to mam tedy pro poradek premistit. Ne na to zda mam u tebe plus nebo minus. Kazdopadne tedy diky.

DemonSemen #16 Posted 06 November 2012 - 08:11 PM

Captain

• Player
  • 15827 battles
  • 2,146
Lowe se nekdo boji? Rekl bych, ze kvuli "noob expectation" efektu ani tolik ne, kdyz v bitve na jednoho dobryho hrace Lowe narazis na tri spatny...

Dovolil bych si tvrdit, ze mnohem vetsi strach z premiaku nahani KV-5, protoze tam kazdej ocekava skillera, kterej ti nalozi.

Wysch #17 Posted 06 November 2012 - 08:42 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481
Jj, Löweho se veskrze bojí akorát opravdu noob, který má sotva pár stovek bitev a Löweho potkal párkrát a neumí si ho zařadit.
KV-5ky nemám rád s čímkoliv nižším než tier 7. Pokud nedejbože natrefím třeba s hellcatem na KV-5ku, radši se mu obloukem vyhnu a snajpím ho z dálky.

Jinak co se KT a Löweho týče, premiovej tank NIKDY nebude lepší než standardní osmička. I T34 je v mnoha ohledech slabší než jakejkoliv jinej tier 8, trochu náhradou jí budiž dělo jako kompenzace za fakt, že ji ustřílí cokoliv, co v bitvě potká.

Sigumuir #18 Posted 06 November 2012 - 08:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13741 battles
  • 333
  • [FR3SH] FR3SH

View Postcarramba66, on 06 November 2012 - 08:11 PM, said:

Lowe se nekdo boji? Rekl bych, ze kvuli "noob expectation" efektu ani tolik ne, kdyz v bitve na jednoho dobryho hrace Lowe narazis na tri spatny...

Dovolil bych si tvrdit, ze mnohem vetsi strach z premiaku nahani KV-5, protoze tam kazdej ocekava skillera, kterej ti nalozi.

Tak, tak. Löwe ma sprominutim každý druhý pako, proto to většinou... ehm... moc dobří hráči nejsou :). Naopak ke KT je potřeba se doexpit, a to už vyžaduje alespoń trošičku toho skillu (no vyjímky, nebo spíše pravidla se najdou  :Smile_trollface-3: ). Obecně je Löwe veůmi podceńovanej tank.

Wysch #19 Posted 06 November 2012 - 08:47 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481
Ne bezdůvodně.

Crabtr33 #20 Posted 06 November 2012 - 08:57 PM

Major General

• Player
  • 20447 battles
  • 5,834
  • [A-N-V] A-N-V

View PostSigumuir, on 06 November 2012 - 08:45 PM, said:

Tak, tak. Löwe ma sprominutim každý druhý pako, proto to většinou... ehm... moc dobří hráči nejsou :). Naopak ke KT je potřeba se doexpit, a to už vyžaduje alespoń trošičku toho skillu (no vyjímky, nebo spíše pravidla se najdou  :Smile_trollface-3: ). Obecně je Löwe veůmi podceńovanej tank.

docela odvazne tvrzeni toto. Lowe si dneska uz moc lidi nekupuje, takze kdo ho ma obvykle ho ma jeste za starou cenu a ma uz neco odjeto. Mezi nama, ten kd ose doexpi k prvnimu tier 8 tanku taky jeste neni zarucene super hrac, cest vyjimkam. Je to dan za nezkusenost, druhy tier 8 tank uz bude vyrazne lepsi prave z duvodu, ze hrac uz bude preci jen lepe znat sve protivniky, mapy a jak funguje hra.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users