Jump to content

Tiger II a Löwe srovnani

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Schlagen #61 Posted 08 December 2012 - 12:42 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
No prave. Za dnesni vecer jsem prave nejak casto skoncil do peti zasahu.

Schlagen #62 Posted 15 December 2012 - 01:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Koukal jsem na toho noveho premioveho konkurenta Löwe. Na toho frantika. No nevim. Jeste jsem ho sice nepotkal v praxi, ale podle papirovych udaju by mne zajimalo, zda soudruzi z Wargames nespadli z jahody na znak. Dvakrat rychlejsi, dvakrat pohyblivejsi, dvakrat rychlejsi strelba a stejne silny pancir. Zrejme je mrzi ze je jednim z nejoblibenejsich premiaku zrovna nemecky tank. Tak to zkusili zvratit s cinanem a ted to zkousi s frantikem. No uvidime az ho nekde potkam jak to pujde. Ale uz ted by mne zajimalo jakou ma proti Löwe ten frantik slabinu. Ma-li vubec nejakou.

Wysch #63 Posted 15 December 2012 - 02:36 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

View PostSchlagen, on 15 December 2012 - 01:11 AM, said:

. Ale uz ted by mne zajimalo jakou ma proti Löwe ten frantik slabinu. Ma-li vubec nejakou.

Rovny plochy boky jak podvozku, tak hlavne veze. Horsi penetrace, lepsi MM.
Ten franta na papire nevypada spatne, ale pokud bych mel 12,5k goldu, koupim si spis tu T34 nebo Loweho nez nejakyho francka.
:)

Schlagen #64 Posted 15 December 2012 - 03:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Docela rad bych si ho zkusil. Ale nehodlam si ho kvuli tomu pochopitelne kupovat.  :Smile_blinky:  Mne znervoznuje ta rychlost. Tuhle jsem hral fjordy a ten frantik byl na nasi strane. Vydali jsme se oba do stejneho kopce a ujel mi na cele care. On nahore uz davno bojoval a ja supel v polovine kopce. Tak jsem si vzpomnel na kydy od WG o tom jak ma Löwe konecne rovnoceneho soupere.

Schlagen #65 Posted 06 January 2013 - 11:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Myslim ze by WG meli neco udelat s Lowe a jeho rychlosti. To je proste peklo. A to jezdim na 100 oktanovy benzin. I tak jsem suverene nejpomalejsi stroj. A fakt je super dostat se do bitvy devitek a desitek a sledovat, jak ty vyssi tiery mizi a ujizdi vam. To uz si pak rovnou rikate...fajn...a jaky ja mam proti nim benefit? Kolikrat se ani nestihnu dohrabat na poradnou pozici. Dojedu do uz rozjeteho boje a nemam se treba ani jak poradne a za co kryt. Uz je bud vsechno zabrane rusackymi ISky nebo je to pod palbou nepritele.
Jedinou upravu kterou jsem presvedcen ze do ted WG na Lowe udelalo, ze z nej udelali vetsiho papiraka nez byl. Zrejme jim vadilo, ze je to tak popularni premiak. Od WG se taky dockat neceho dobreho pro nejaky nemecky tank...to si muzu rovnou postavit betonovou cekarnu.

Schlagen #66 Posted 07 January 2013 - 07:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Kdepak...kazdym dnes se mi jen vic a vic potvrzuje, ze WG si z nas dela akorat prdel. Od jiste doby jsem zacal mit u Lowe problem pozary. Z niceho nic ten tank proste zacinal velmi casto horet. Tak jsem si dal dva skilly na haseni a poridil a vozil automaticky hasicak. Od te doby klid. Rekl jsem si ok...pozary ustaly, hasicak jsem ANI JEDNOU nepotreboval, zacnu vozit opet stooktanovku, at se to lemro alespon trochu hybe. A najednou...svete div se...opet tu mame pozary.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users