Jump to content

Caernarvon

• Please log in to reply
63 replies to this topic

SeanFaith #41 Posted 18 April 2013 - 11:22 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 49461 battles
  • 110
  • [VTCZ] VTCZ
no ale tohle je opravdu za bozi trest

steny02 #42 Posted 19 April 2013 - 09:05 AM

Corporal

• Player
  • 5718 battles
  • 115

View PostSeanFaith, on 18 April 2013 - 11:22 PM, said:

no ale tohle je opravdu za bozi trest
já ztoho byl tak špatnej že sem to expil jenom 2x expama a volnejma...

meca79 #43 Posted 19 April 2013 - 11:06 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344
ve stocku je za trest skoro cokoliv. holt to musis vydrzet nebo vyuzit free expy
v topu je to paradni tank, momentalne sem se presunul na Conquerora, ale pokud s nim nebudu spokojenej milerad se vrati k Caernarvornu, hralo se mi s nim fakt dobre

daseman_cz #44 Posted 19 April 2013 - 06:14 PM

Private

• Player
  • 22917 battles
  • 44
caerna mám a je lepší než ta plečka is-3, sem si ho dal celýho, a když máte rammer a ventilačku tak mi to střílí každejch 6,58sec. is-3 se muže zahrabat, dá mi jednu ránu za cca 400 a já mu dám 2 rány za cca 500(s kanonýrem). is-3 JE PLEČKA

Derp_Trollington #45 Posted 19 April 2013 - 09:17 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
No jo, a pak se tam objeví T32 s 90mm dělem, co jenom s nabíjákem láduje za 6,55s, nemá za spodním plátem ammorack a vydrží daleko víc než tahle plečka... :smile:
Nevím, tak nějak z té britské techniky nemám respekt. Není to rychly, není to nakládací, nějaky extra DPM to taky nemá (teda krom Black Prince, ale ten zas nemá penetraci), navíc ten ammorack vypadá jako dost demotivující záležitost...

Edited by JejKey, 19 April 2013 - 09:19 PM.

Guardians_Of_Asgaard #46 Posted 19 April 2013 - 10:50 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33634 battles
  • 682
Tak dnes první hry s dvacítkou dělem a hned se cítím lépe, konečně konkurenceschopné dělo. Teď ještě doexpit motory a mám bestii, se kterou budu spokojen. Už se dopředu těším na Conquerora, viděl jsem spoustu replayů a ten tank vypadá fantasticky, jen musím nějak zvýšit vlastní skill, což bude "trochu" problém.

Jinak bych se obecně nebál doporučit britskou HT větev i úplným nováčkům, člověka to vybaví trpělivostí (třeba Churchill I, který má konkurovat KV, o sedmičce proti KV-1S raději nemluvit) a pak mu přijde 35 km/h jako blesk, se kterým se dá reagovat na situaci na bojišti.

meca79 #47 Posted 19 April 2013 - 11:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344

View PostJejKey, on 19 April 2013 - 09:17 PM, said:

No jo, a pak se tam objeví T32 s 90mm dělem, co jenom s nabíjákem láduje za 6,55s, nemá za spodním plátem ammorack a vydrží daleko víc než tahle plečka... :smile:
Nevím, tak nějak z té britské techniky nemám respekt. Není to rychly, není to nakládací, nějaky extra DPM to taky nemá (teda krom Black Prince, ale ten zas nemá penetraci), navíc ten ammorack vypadá jako dost demotivující záležitost...

ne vsichni strilej z kazdyho dela gold only jako ty
bez goldu ta T32 s 90mm delem nema proti Caernarvornu sanci

steny02 #48 Posted 19 April 2013 - 11:15 PM

Corporal

• Player
  • 5718 battles
  • 115

View Postdaseman_cz, on 19 April 2013 - 06:14 PM, said:

caerna mám a je lepší než ta plečka is-3, sem si ho dal celýho, a když máte rammer a ventilačku tak mi to střílí každejch 6,58sec. is-3 se muže zahrabat, dá mi jednu ránu za cca 400 a já mu dám 2 rány za cca 500(s kanonýrem). is-3 JE PLEČKA

teda reload toho děla neni nijak světobornej na to co dává za dmg... klidně bych ještě vteřinu přivítal, BP má rychlopalku ale tohle už se pomalu blíží normálu, akorád se sníženym dmg, dá se stim udělat 3k dmg za bitvu, ale rozhodně to líp nastřílim s T32 než s caernem...

Derp_Trollington #49 Posted 20 April 2013 - 12:01 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View Postmeca79, on 19 April 2013 - 11:03 PM, said:

ne vsichni strilej z kazdyho dela gold only jako ty
bez goldu ta T32 s 90mm delem nema proti Caernarvornu sanci
Tím bych si taky nebyl jistej, na LFP ta pene 170 bohatě stačí...

oOF_StaRs #50 Posted 21 April 2013 - 08:35 PM

Corporal

• Player
  • 26029 battles
  • 114
Tak tento tank je pre mňa obrovské sklamanie. Dám si bitku dostanem 2x de-track + ammo rack, prvú opravím a hneď je po zábave. Áno, nabíja síce nejakých 6s, ale sakra načo to je dobre, keď každá druhá strela je ammo rack....to aby som si kupil tak 5x opravy na jednu bitku (bohužiaľ sa to nedá).

Nechápem ako môžete túto krabicu porovnávať s ostatnými tier VIII tankami. Je to absolútne neschopné do boja. S tým mizerným 83mm delom (super úžasná mašina) neprestrelím ani len pos*atý spodný plat KT, a pancier, to IS-3 má dokonca lepší.
A to, že niekto napísal, že T32 nemá šancu proti Caernov, tak to si myslím, že je obrovská hovadina...ten tank je len plechová krabica, kde sa všetko poškodí, to nechcem ani vedieť, aké náklady to má :(

Myslím si, že ten tank je úplne na [Odstraněno], tak ako celá línia britských heavy tankov :(
hotová katastrofa, maximálna nespokojnosť ešte horšie, než keď som začínal s IS-3....kde je stará dobrá americká klasika, nehovoriac o Nemeckej kavalérii....

Edited by Idahou, 24 April 2013 - 07:12 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

meca79 #51 Posted 21 April 2013 - 10:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344
nj, co na to rict, l2p? ;)

hodnotit tank po 7 bitvach mi prijde krapet usmevny, ale co uz ..

oOF_StaRs #52 Posted 22 April 2013 - 08:22 PM

Corporal

• Player
  • 26029 battles
  • 114
áno máš pravdu, ale nemyslím si, že sa to nejako ohromne zlepší....absolútne nechápem ako mi zdvihne náladu to 83mm delo...veď to neprestrelí ani papierový predný plat na IS-3....

Edit:
bitka pred pár minutami:
bol som top medzi tier VII...proti mne bola KV-4, bohužiaľ stretol som práve jeho...nespravil som mu absolútne nič, okrem toho, že sa postavil potom rovno a prerazil som mu spodný plat, ale inak asi 10 výstrelov a všetko sa odrazilo.,
ďalšia hra, 23 výstrelov z toho 4 penetračných...ach strčte si ten tank viete kam

Tak mi sakra nehovorte, že ten tank je konkurencie schopný do tier VIII...ešte jedno šťastie, že som nedostal ammo rack, to bolo asi jedno z tých RNG...

šupacký tank

Edited by oOF_StaRs, 22 April 2013 - 09:13 PM.

Bartrix #53 Posted 16 May 2013 - 06:13 AM

Private

• Beta Tester
  • 2746 battles
  • 1
To že s tímhle tankem neumíš hrát neznamená že je špatný. Já sem naopak s ním velice spokojeny. S lepším dělem je to už nádhera když vísš kam střílet téměř vše prostřeliš. Docela nevýhoda je že je hodně velký ale když se s tím tankem člověk naučí hrát je to skvěly tank plně srovnatelny s ostatníma osmičkama.

Ronhal #54 Posted 16 May 2013 - 07:46 AM

Private

• Player
  • 13374 battles
  • 49
Kup mokrou bednu s munici, nauč nabíječe perk bezpečné ukládání a máš vystaráno. Stejně budeš muset tento postup opakovat u conquerora, trpí stejným problémem. Hodíš tam druhou věž, lepší dělo a můžeš se s tímto tankem začít "učit" jezdit, ať tě ani nenapadne s tím jezdit jako s Is-3, nebo Kv-4. Já jsem si britské tanky zamiloval, ale než jsem je "pochopil" tak jsme měl Caernarvona vyexpeného, a teď nejezdím nic jiného než Conquerora a Centruiona a jsme velice spokojen.

stmuma #55 Posted 18 May 2013 - 06:43 AM

Private

• Player
  • 11595 battles
  • 15
Dle mého docela pevný a pohyblivý stroj s žalostným výkonem kanonů !
Průměrně 230HP na řachu dávají ruská děla tier VII (třeba D10) !!!!
V devátém je to velmi málo leda že se chcete nepříteli pomstít tak že mu oškrábete klanový erb.......

Furry_cz #56 Posted 19 May 2013 - 10:58 AM

Private

• Player
  • 9046 battles
  • 1
dobrý tank s kanony na ůrovni tier VII.....!!!
230HP na řachu je výsměch v tier IX i pro střední tank natož pro heavíky.....

AdmiralBeckettBrass #57 Posted 25 May 2013 - 06:06 PM

Sergeant

• Player
  • 34034 battles
  • 235
Dobrý tank to fakt není. Možná hezký, ale dobrý ne. Rozhodně jako heavy nepoužitelný. A pokud se s ním má hrát jako se středním, tak je asi lepší koupit střední, než tohle. Jestli měli Britové opravdu tak katastrofické fanky, jako v týhle hře, tak to by je museli Němci rozválcovat na placičky.
Těžké tanky u Britů jsou 5 až 7. Tohle je spíš obrněný transporér.

Guardians_Of_Asgaard #58 Posted 27 May 2013 - 08:15 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33634 battles
  • 682
A to já si zase myslím, že se nejedná o špatný tank, jen ostatní HT na stejném tieru jsou většinou lepší...

Jak jej hrát? Je poměrně agilní, má naprosto papírový podvozek, slušnou věž a velmi přesné dělo, takže ideální na hull down, přestřelování při větších vzdálenostech., nebo jej použít jako podpůrné medko. A jak už bylo řečeno, rozhodně jeden z nejhezčích tanků ve hře, tak se obětujte a jezděte ho, ať nejsou z T8 HT tanků k vidění jen IS3 a T32.  :blinky:

oOF_StaRs #59 Posted 20 June 2013 - 01:54 PM

Corporal

• Player
  • 26029 battles
  • 114

View PostMichal_Unca, on 16 February 2013 - 03:00 PM, said:

Já mám tento tank novej, ještě ho nemám ve "fůlu", ale celkem se mi líbí. Podle mě má parádní armmor. Hodně zásahů odrazí. Dělo je takovy flusadlo, ale zase je hodně přesný a skoro pokaždy dá damage. TOPové dělo ještě nemám, ale papírově vypadá hodně dobře. Jak moc je dynamickej nemůžu posoudit, ale na to že je to heawy tank a mám pouze základní motor, tak to nejede špatně. Co mi přijde jako hodně dobry, je jeho MM. Skoro pokaždy sem jako TOP tank. Caern není nějakej "skyler" v likvidaci tanků a ten kdo je zvyklej na tanky jako IS3 nebo T34, kde co výstřel to 400dmg, asi spokojenej moc nebude.  Ale mě se líbí. Dnes na mě v "bytvě" jeli naráz T34, KV-5 a SuperPershing a přežil sem to. Borci si mysleli že budu snadná kořist. Sundal sem KV-5 a SuperP, T-34 dostala artyna. Borci co mě zasáhli, tak všechno sem odrazil bez poškození. Přežil sem střet s luxusníma 50hp a vyhrál "bytvu". Krásny, ne?  :veryhappy:

tak ty musíš byť mega lucker, keď strešneš takých idiotov, čo ti strieľajú buď do mantletu alebo to serú iba do pásov, lebo ten tank ma mizerný hull armor...to prepáliš každým tier VIII tankom, jedine čo je schopné, tak tá veža ale iba vo výnimočných prípadoch. Delo je mizerné, dáva do šupky za 200 a nabíja okolo 7s čo je príliš dlho na taký slabý dmg na tier VIII. Rýchlosť je solídna a obratnosť tiež žiadna sláva.
To, že si prežil ten stret, bola len zhoda náhod a luck, nič iné...lebo ak by bol niekto iný v tom SP, tak si myslím, že by ťa zhodil bez problémov. Ten tank je bieda, hotová katastrofa, tak ako ostatné pred ním v tejto vetve.
A hrať na snipera je nuda, takže šupacký tank.

Novalobanohal #60 Posted 28 June 2013 - 12:13 AM

Private

• Player
  • 21955 battles
  • 12
Na tento tank se všude objevuje spousta negativních názorů, ale já osobně mohu říct, že na něj nedám dopustit. Naprosto úžasný tank s perfektní depresí děla slušnou rychlostí a navíc je velmi často podceňovaný. Většinou hru s Caernarvonem opírám o jeho věž. Většina lidí si neuvědomuje její výdrž a střílí naprosto zbytečně. Například IS-3 se vůbec nebojím, díky dobré penetraci není problém prostřelit korbu a v případě, že kouká jen velitelská minivěžička, uplatní se zase výborná přesnost a rychlost zaměření. Jinak zvláštní je možná to, že s tímto tankem poměrně často útočím v první linii a výrazně se mi osvědčil, má totiž možnost rozdávat dobře mířené rány se slurným RoF. Samozřejmě velká nevýhoda je časté zasažení munice, ale jak už jsem někde četl, je zkrátka třeba šetřit si opravy na tento okamžik, který téměř s jistotou příjde. Úžasně se dá využít deprese děla. Například na mapě Útesy okolo majáku se mi osvědčilo, najet jedním pásem na stráň a takto v náklonu postupovat kupředu, díky poměrně kompaktnímu tvaru se celá korba schová za kopec a kouká jen malá věž. Stejně se dá postupovat i na Fjordech při objíždění kopce. Navíc mi připadá, že i spodek umí slušně a hlavně nepředvídatelně dingat.ve městských mapách při střetu na blízko si většinou povyjedu zpoza rohu vystřelím a nastavím hodně naúhlovaný čelní plát. I přes riziko průstřelu boků mi to i na T9 funguje. Já sám Caernarvon proti sobě potkávám nerad, nikdy pořádně nevím kam ho spolehlivě penetrovat, to jen potvrzuje že nepředvídatelně dingá. Celkově pro mě velmi zábavný tank a určitě se na bojišti neztratí.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users