Jump to content

Black Prince

• This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

Hanzer336 #1 Posted 07 November 2012 - 09:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17897 battles
  • 302
  • [EHW] EHW
Síce som o tier nižšie ale kto už má s týmto tankom skúsenosti ? Či sa hrá na štýl Churchilla a také podrobnosti.

Takže už ho mám :-) Armor je celkom solídny, RoF je veľmi slušné. Nesklamal ma tento tank som nad mieru spokojný  :Smile_glasses:

Edited by Hanzer336, 17 November 2012 - 04:44 PM.

HEADD #2 Posted 10 November 2012 - 04:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19528 battles
  • 440
Zatim jedinej britskej tank, kterej me hodne zaujal a nezklamal me.Dostal sem presne to co sem cekal-Pomalej super obrnenej tank se solidnim delem.
Sice pomalej, ale ten armor je luxusni.175pen dela pokud se clovek nauhluje na 99% neprojdou.Vez dinga i 250pen+ dela.Slusnej gun depresion a slusny delo na to jakej to ma armor.
Pokud je clovek top tier neni problem sundat vsechny ostatni tier7 tanky bez ztraty HP :Smile_trollface-3: .
Dost casto me neprobili ani tanky jako ferdinand/lowe/T34....
Jedina nevyhoda je ta superpomalost a taky pak god munice za penize....To clovek hnet pozna, ze nakej noob v IS pouziva gold ammo a probije vas kazdou ranou. :Smile_sad:
Jinak tenhle tank ma daleko lepsi armor jak jeho nasledovnik Tier8 heavy tank Caernarvon :Smile_trollface-3:

Edited by HEADD, 10 November 2012 - 04:47 PM.

Kruty_zabijak #3 Posted 14 November 2012 - 01:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24642 battles
  • 738
Hraju za IS a musim uznat, že je to pořádná bestie. Ze začátku jsem vždy jen zamířil na tank a pálil, protože jsem viděl rovný pancíř. Jenže takhle vám každá rána dingne. Pro mě určitě nejtěžší tier 7 protivník...

+dobrý pancíř a rychlé dělo

-slabiny jako soupeř žádné nevidim :D

Nakell #4 Posted 14 November 2012 - 06:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11910 battles
  • 552
Největší výhoda je, že ten tank moc lidí nezná. Ono to má tuším 152mm na korbě i věži, na věži je ale ještě spaced (cause gun mantlet) a proto je lepší střílet na korbu. Vršek korby rovných 152mm, spodek jemně šikmených 130mm (130 a nějaké drobné). S IS, které má avg pene 175 to může být trochu oříšek (min pene 131mm ji prostě neprorazí).
Pro mě je to jen další Churchuill a proto je to pro mě nezajímavý brit. Je ale možné, že mám jen špatné zkušenosti z papírového a nekonkurenceschopného Churchilla I. Snad ho někdy zkusím a bude se mi líbit.

MrJackubson #5 Posted 23 November 2012 - 11:09 PM

Private

• Player
  • 26401 battles
  • 43
  • [B-CP1] B-CP1
Tak za mě teda absolutně nejhorší tank, to je neskutečný, vůbec nevím co s ním mám hrát. Buď někam jedu a než dojedu, tak nás kapnou, nebo když bráním, tak zase přijede horda medek a ustřílí mě na padrť. Já nejsem schopen nikoho ustřílet, páč po těch pár drobnejch co to dává musím vystřelit na tank tak dvacetkrát, ale to samozřejmě nikdy nestihnu a je po mě. Nenávidím ho, po zatím 34 bitvách úspěšnost nějakejch 32%, myslím že nejsem úplná lama ale tohleto je strašný. Sám sobě slibuju, že s ním dám ode dneška max jednu bitvu denně a končím, nebo mě z něj hrábne.Ten zmar se nedá popsat, to se musí zažít, kdo chce skončit u Chocholouška můžu jen doporučit ...

MrJackubson #6 Posted 26 November 2012 - 11:03 PM

Private

• Player
  • 26401 battles
  • 43
  • [B-CP1] B-CP1
Tak jak to vypadá, když porušíte vlastní zákaz hraní s touto sviní: doba bitev od 21.00 do 23.00 hod., dosaženo vítězství 1, slovy jedno. Totálně vyčerpanej, nasranej, jdu od toho pryč nebo něco rozbiju. Sláva anglánům na věčné časy a nikdy jinak  :facepalmic:

knightM #7 Posted 28 November 2012 - 03:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 46891 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA
Zkus hrat trochu driv, mezi 17-20 je podle me mnohem vetsi podil tier 7 her kde je BP hodne dobre monstrum. Proti 8ckam je to samozrejme horsi a proti 9 je to katastrofa.

Dexeek #8 Posted 27 December 2012 - 07:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 45335 battles
  • 1,890
  • [PRASE] PRASE
Clovek by si udelal lepsi predstavu o atributech, kdyby na tebe letela vic nez jedna rana hele:D Ale krom toho dobry, agilita se zda byt solidni, tesim se na nej...jo prosimte, jak zpracovavas ty replaye? Fraps? A co pro prevod a jaky format? thx

Dexeek #9 Posted 02 January 2013 - 08:09 PM

Lieutenant

• Player
  • 45335 battles
  • 1,890
  • [PRASE] PRASE
Nuze, jsem zhruba v polovine grindu a diky 5x XP v podstate od zacatku ve full vybave, takze myslim muzu hodnotit. Vyhodou je v podstate hotovy tank uz jako stock, vez ma jenom stockovou a uz stock gun je slusne pouzitelny, navic v tech prvnich bitvach s pratelskym MM, neni problem. Pokud vas bavil predchozi model, budete pravdepodobne nadseni, alespon ja jsem. Obecne jsem taky hodne rad, ze je moc nepotkavam jako protivniky, protoze tohle uz je radna bestie. K masivnimu armoru ziskal BP konecne i mobilitu a "obratnost" (durazne doporucuju clutch breaking skill) a tedy schopnost vcas se obratit k nepriteli celem. Taky mam dojem, ze u BP je uz vyraznejsi efekt uhlovani a netrpi na prochazi strel skrz pasy, takze si to prinejmensim zkuste. T29 ci IS nedostanou na volnem poli sanci. Detrack, hit, hit, detrack, hit, hit, hit, kdyz se necha nachytat z boku tak pokud mozno fire (zapaleny KV-1Ska uz asi muzu pocitat na desitky:)). Pravda, i zpanikareni se vas pokusi propalit ale zkusenost hovori, ze prochazi tak jedna rana ze tri i na bezprostredni vzdalenost. Mam uz ulozenych par replayu a az dogrindim tak to snad i sestriham, aby bylo realne videt, co vsechno je ten tank schopnej ustat a jak obrovskou bojovu hodnotu ma, kdyz se pouziva dostatecne agresivne. Velmi uzitecny v random hrach, kde proste tym potrebuje videt nekoho v predu (ne, neni to podpurnej tank ani sniper) co odolava palbe, aby se nebal povylejzat z krovi a zacal neco hrat (60% WR po 50+ bitvach). Subjektivne nevidim jedinou vyraznou slabinu a temer se bojim, co se zmeni na dalsim tieru, protoze tenhle herni styl fakt zeru :D

Dneska vecer se vcelku dari tak nahazuju linky na dva replaye. Krom toho se mi dnes napr. podarilo dvakrat na bezprostredni vzdalenost dingnout e-75 a nasledne ji popravit , ze zoufalstvi me  zacal typek objizdet, jeho nadseni neznalo mezi :D  (btw: poklop nepousti bezne ammo, nutne pouzit premium) Ale to se spis hodi do nejakeho sestrihu, ktery mam v planu v pozdeji az dogrindim.

Tier VII bitva, 1500 xp:  http://mwreplays.com/newreplaysimg/cdd78c13287a07bedaf20a0d852841bb.png
(+ Ace tanker, pokud si nekdo brousite zuby)

Tier IX bitva, 1200 xp:   http://mwreplays.com/newreplaysimg/2929f98144f0a9572402d1a8a09b4924.png

Edited by Dexeek, 05 January 2013 - 12:29 AM.

Godzilla1 #10 Posted 10 January 2013 - 01:11 PM

Major

• Beta Tester
  • 47320 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
tak vcera jsem ho vyjezdil a koupil, hned prvni bitva 5 killu bohuzel prohra na cas pri utoku, churchill VII a o BP uz je jina kava nez churchil I, myslim ze s BP budu uz relativne spokojenejsi bohuzel ten nedostatek rychlosti je proste znat, kdyz neni nepritel hloupeja  vi ze na vas nemuze tak proste neprijme boj a clovek je s timhle pomalikem v haji

Dexeek #11 Posted 13 January 2013 - 06:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 45335 battles
  • 1,890
  • [PRASE] PRASE
Vcera jsem dogrindil, WR uz tedy spis v prumeru, oproti predchozimu modelu je tady konkurence vetsi. Snad 650xp prumerne na bitvu je vsak jiste jedna z nejvyssich hodnot, co v garazi mam. Nestezujte si, protoze nevite, co vas ceka :D Onen pocit zmaru jako u stockovyho Caernarvona jsem uz dlouho nezazil. Z psychologickych duvodu jsem dokonce odemkl druhou vez za free xp, vubec to nepomohlo :P Po nejakych 15 bitvach bych si za kazdou jednu z nich udelil titul nejzbytecnejsiho tanku na bojisti. Tech 15k expu na gun vypada ukrutne, v blahove nadeji doufam, ze se pak mnohe zmeni .) gl & hf

dtham #12 Posted 13 January 2013 - 11:55 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_
Black Prince mě jako jedinej z Churchillů zaujal. Navíc jsem ho nemusel hrát ve stocku, jelikož děla jsem měl otevřený z medium lajny, motor z předchozích a o pásy se postarala jedna x5 bitva. Skvělej pojízdnej bunkr na čelo útoku v tier 7 bitvách, dobrej second line podpůrnej tank a hlídač boků v tier 8 a 9 bitvách. Díky výborné rychlosti otáčení jak podvozku tak věže a kulometu misto děla je perfektním lovcem medium tanků do tieru 7 (ty nemají šanci vůbec) a s tier 8 medkama svede v dobrých rukou vyrovnaný souboj (bacha na Centuriona, má víc penetrace než se na tier 8 medko sluší a patří).

Je to přesně ten typ tanku, kterej vžene do úst úsměv, zejména když je top tier a navíc proti samým nezkušeným hráčům. To se pak stačí pomalu rozjet, úhlovat se ze strany na stranu a střílet ty nebohé soupeře. Mám s ním dokonce i medaili Hlídka, kdy jsem se na Tichém pobřeží prostě rozjel podel vody a rozsvěcel vše, co stálo v cestě, přičemž to můj tým zezadu a z kopce roztříleli. Svedl jsem i souboj 1v1 s Tigerem, penetroval mě jednou, já ho sundal z plných životů.

Fakt výbornej tank. Jediná jeho chyba je, že po něm je Caernarvon, kterej vyžaduje absolutně odlišnej způsob hry, kterej mně teda není cizí a vůbec mi nevadí, neboť mám už doexpenou medium lajnu a ta je vesměs podobná, jen méně pancéřovaná. A ačkoliv se to nezdá, i Caernarvon není tak papírovej, zejména zepředu a tiery 8 dinga s železnou pravidelností. Nicméně je mi jasné, že některým hráčům, zejména příznivcům těžkých tanků, to může být trochu šokující. Mně jako převážně milovníkovi středních tanků to problémy nedělá a za mně tedy tento zápor nemá tolik význam.

Edited by dtham, 13 January 2013 - 11:57 PM.

Dexeek #13 Posted 14 January 2013 - 03:00 AM

Lieutenant

• Player
  • 45335 battles
  • 1,890
  • [PRASE] PRASE
Ja beru hodnoceni Caernarvona z minuleho prispevku zpet, po dvaceti bitvach jakoby secvaknul spinac a i bez druhyho gunu to zacalo vcelku jit, dinga jak o zivot i IS-8 apod., vubec nepochybuju, ze ve fullu si budu ten tank uzivat. Jen bylo nutny trochu upravit styl hry, dat si vic prace s uhlovanim atp. Porad si rikam, ze nesmim hodnotit po deseti bitvach stock ale ty zacatky byvaji shock :D

Godzilla1 #14 Posted 14 January 2013 - 09:35 AM

Major

• Beta Tester
  • 47320 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
tak vcera jsem tez dojezdil BP a reknu vam je to tank co ma koule asi nejvic odlisnej tank z tieru 7 a desna psina, zjistil jsem jednu vec kdyz jezdim solo jsem imr vere proti tierum 8 - 9 pul napul proti tierum 7, naproti tomu kdyz sme byli v cete 3x7 tier byli jsme mozna 14 z 15 her topky takze vrele doporucuju jezdit v cete (asi dano skladanim tymu MM), a opravdu je to jak popisujete ostatni proste namacknu 2x R  a pod uhlem jedu vpred, ani jsem nedaval druhy pasy vsechno unese v zakaldu a zbrane mam tez vyzkoumany ze stredni lajny takze to jde vse OK

caernarvona jsem za free hodil druhou vez a dal tam 20 libru barel A bez pasu nic vic neundese no je to neco jineho ale asi to pujde, skoro bych rekl ze to bude mit jednoduzsi nez centurion 1 kterej teda moc nedinga

ps do ted jsem si nechal tigrika 1 a posadka pujde asi na tigra P

a zvazuju ze si necham jednu t.7 jen tak pro blbnuti a bude to BP

Edited by Godzilla1, 14 January 2013 - 09:39 AM.

dtham #15 Posted 14 January 2013 - 10:50 AM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

View PostGodzilla1, on 14 January 2013 - 09:35 AM, said:

tak vcera jsem tez dojezdil BP a reknu vam je to tank co ma koule asi nejvic odlisnej tank z tieru 7 a desna psina, zjistil jsem jednu vec kdyz jezdim solo jsem imr vere proti tierum 8 - 9 pul napul proti tierum 7, naproti tomu kdyz sme byli v cete 3x7 tier byli jsme mozna 14 z 15 her topky takze vrele doporucuju jezdit v cete (asi dano skladanim tymu MM), a opravdu je to jak popisujete ostatni proste namacknu 2x R  a pod uhlem jedu vpred, ani jsem nedaval druhy pasy vsechno unese v zakaldu a zbrane mam tez vyzkoumany ze stredni lajny takze to jde vse OK

caernarvona jsem za free hodil druhou vez a dal tam 20 libru barel A bez pasu nic vic neundese no je to neco jineho ale asi to pujde, skoro bych rekl ze to bude mit jednoduzsi nez centurion 1 kterej teda moc nedinga

ps do ted jsem si nechal tigrika 1 a posadka pujde asi na tigra P

a zvazuju ze si necham jednu t.7 jen tak pro blbnuti a bude to BP

Přesně, až doexpím heavy až po tier 10, tak asi asi koupím BP jen tak pro zábavu. Bude to asi jedinej tank z heavy lajny, kterýho si nechám, narozdíl od tří z medium (Comet, Mk 7/1 a FV 4202).

P.S. Už aby dali nějaký solidní tier 7/8 britský premium na expení posádky, ty bych možná i koupil, ale na Tog a Matildu BP jim zvysoka ****

Godzilla1 #16 Posted 14 January 2013 - 11:13 AM

Major

• Beta Tester
  • 47320 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
BP je fakt pocit k nezapalceni kdyz je na stejenm tieru zejo :D jedes si tech svejch 15 na 2xR zesikma ulici a je to jen cink cink cink cink krapk, cink cink cink pocit ze je to opravdu Tezky tank

t.X medko britsky jeste nemam ale t.IX centurion me prijde docela prima v topu, t.VIII centurion 1 zadna slava zadne orgie a comet s cromwellem jsou naprosto super

Edited by Godzilla1, 14 January 2013 - 11:14 AM.

moorwind #17 Posted 14 January 2013 - 01:05 PM

Private

• Player
  • 12451 battles
  • 37
jo jo jak je BP top je to masakra a kor kdyz ste v cete dva proste si vyberete ulici a hura :) nejlepe kdyz potkate nejakeho chudaka kere se solo postavi dvema BP, muj osobni rekord kdyz sem byl topko je prezito 62 zasahu téměř od všeho co enemaci meli a stejne to na tohohle brouka bylo malo :) a taky mohutne uvazuju ze v garazi jako jedina T7 hevy zustane neskutecne vtipnej tank :)

dtham #18 Posted 14 January 2013 - 04:53 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

View PostGodzilla1, on 14 January 2013 - 11:13 AM, said:

BP je fakt pocit k nezapalceni kdyz je na stejenm tieru zejo :D jedes si tech svejch 15 na 2xR zesikma ulici a je to jen cink cink cink cink krapk, cink cink cink pocit ze je to opravdu Tezky tank

t.X medko britsky jeste nemam ale t.IX centurion me prijde docela prima v topu, t.VIII centurion 1 zadna slava zadne orgie a comet s cromwellem jsou naprosto super

Přesně tak! Když se dobře naúhluješ a nikdo na tebe nestřílí premium municí, tak jediný, co tě zbrzdí, je občasný tracknutí :Smile_trollface-3:  Až to ve mně vzbudilo touhu vyzkoušet si i Mause, ale nějak se mi do toho grindu nechce, když i fajnovej Tiger II mi trval skoro 4 měsíce (mě to prostě moc nebavilo) :Smile_sceptic:

Centurion Mk 1 je dost náročnej na hraní, ale vysloveně špatnej taky není. Mk 7/1 je ale úplně jiný kafe a hlavně už to několik lidí poznalo a začínají se ho dost bát. Dneska jsem s ním hrál asi 15 bitev a minimálně v pěti jsem měl dmg přes 4000 :Smile_veryhappy:  Jsem zvědavej na Conqueror, ale ten si ještě nějakej čas počká, jelikož teď grindím E-75.

View Postmoorwind, on 14 January 2013 - 01:05 PM, said:

jo jo jak je BP top je to masakra a kor kdyz ste v cete dva proste si vyberete ulici a hura :) nejlepe kdyz potkate nejakeho chudaka kere se solo postavi dvema BP, muj osobni rekord kdyz sem byl topko je prezito 62 zasahu téměř od všeho co enemaci meli a stejne to na tohohle brouka bylo malo :) a taky mohutne uvazuju ze v garazi jako jedina T7 hevy zustane neskutecne vtipnej tank :)

Já s ním taky přežil několikrát 50+ zásahů. Ale je víc tanků, co to dokážou. Kdysi s AMX 40 jsem jich snad dostal i 80 a stejně jsem přežil :Smile_trollface-3:  A nedávno jsem na Horském Průsmyku v E-75 kryl sám jedno křídlo proti pěti tankům a potřebovali 53 ran, aby mě sundali (ne, nebyla s nima žádná T-50, kterou bych ignoroval) :Smile_trollface-3:

meca79 #19 Posted 26 January 2013 - 09:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26788 battles
  • 344
tenhle tank je dost vysmech....
jo jasne, obcas muzete onanovat nad tim jak vas kazdej dinga v t7 bitve, a pak prijde vystrizliveni kdyz vas 3x po sobe nauhlovanyho penetruje KV1S a vy ho jen dingate
armor je jediny pozitivum tohohle tanku, a to jeste dost pochybny...
delo? sorry ale tohle plivatko se da pouzivat na medkach, na tezkej tank nepatri (i kdyz historicky jo) zoufale nizka alfa a nejhorsi penetrace z T7 tanku mluvi za vse, o rychlosti (lol) ani nema cenu mluvit
jak je clovek platnej s timhle tankem v t9 bitve asi taky nema cenu mluvit, tam ste vylozene do poctu

kartmen444 #20 Posted 07 February 2013 - 06:57 PM

Private

• Player
  • 45233 battles
  • 19
  • [PAGR] PAGR

View Postmeca79, on 26 January 2013 - 09:48 PM, said:

tenhle tank je dost vysmech....
jo jasne, obcas muzete onanovat nad tim jak vas kazdej dinga v t7 bitve, a pak prijde vystrizliveni kdyz vas 3x po sobe nauhlovanyho penetruje KV1S a vy ho jen dingate
armor je jediny pozitivum tohohle tanku, a to jeste dost pochybny...
delo? sorry ale tohle plivatko se da pouzivat na medkach, na tezkej tank nepatri (i kdyz historicky jo) zoufale nizka alfa a nejhorsi penetrace z T7 tanku mluvi za vse, o rychlosti (lol) ani nema cenu mluvit
jak je clovek platnej s timhle tankem v t9 bitve asi taky nema cenu mluvit, tam ste vylozene do poctu

Tohle podepisuji!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users