Jump to content

Black Prince

• This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

kartmen444 #21 Posted 07 February 2013 - 07:13 PM

Private

• Player
  • 45681 battles
  • 19
  • [PAGR] PAGR

View Postder_laufer, on 01 February 2013 - 05:52 PM, said:

:Smile-izmena:  Vzorny tankista: Hrdina :Smile-izmena:
A, jo, vím že jsem byl v TOPu, a vím že jsem používal gold ammo...... no a?  :Smile_glasses:

Tady to ...no a? není moc na místě. Jsou to faktory, které to ovlivňují velmi.

Já když to tady (celkově na fóru) pročítám, tak jsem dospěl k názoru, že by měly vzniknou dvě větve WoT. Jedna pro ty, kteří to berou smrtelně vážně, valí do toho prachy a nakupují premium účty a tanky (těm je pak jedno, když je někdo rozseká na hadry) . No, druhá větev by byla pro takový socky jako jsem já, který si buď chtějí nebo musejí všechno poctivě vyjezdit - bitvu po bitvě. Jasně, moje WR, ER apod. není takové, jako má spousta lidí tady, ale myslím si, že většinou to je vyhoněný v četách a rotách a klanových válkách (nikdy jsem tam nebyl, ale tuším, že se výsledky z těchto započítávají do celkových statistik). Naopak mi připadá, že když se sejdou bojovníci v četách v random bitvě, tak se před sebou předváděj (jeden před druhým) a velmi často se stává, že jsou první na márách. Pak vždycky kroutím hlavou, jak můžou mít takový TOP staty...

Asi o všem vypovídá podpis, který jsem někde na fóru četl (asi to nebude úplně přesné) - není důležité vyhrát ani se zúčastnit, ale někomu to znechutit. Bohužel to pak dělají i spojencům....

Edited by kartmen444, 07 February 2013 - 07:14 PM.

kartmen444 #22 Posted 07 February 2013 - 08:45 PM

Private

• Player
  • 45681 battles
  • 19
  • [PAGR] PAGR

View Postder_laufer, on 01 February 2013 - 05:52 PM, said:

A, jo, vím že jsem byl v TOPu, a vím že jsem používal gold ammo...... no a?  :Smile_glasses:

Laskavý čtenář snadno nahlédne, že jsem se vyjadřoval k tomuto, jestli teda pravidelným čtenářům není proti srsti, že se tu objeví příspěvek i od hráče, který tu hru hraje pouze jako hru, ne jako vědu...

Pro pomalejší:
Nestřílím gold ammo, protože to je pro mě trochu mimo - mám na mysli cenovku. A proto také vzniklo mé pojednání. Je-li toto diskuzní fórum, doufám, že jsem se neprohřešil tím, že jsem si dovolil vložit příspěvek. Nečekám, že bude někdo s mým názorem souhlasit nebo nesouhlasit, nebudu vyvolávat anketu, jenom jsem chtěl vyjádřit svůj názor. Ano, právě na tomto fóru, při složení diskutujících právě z druhé strany spektra, než jsem já, neočekávám, že mě někdo poplácá po zádech a vyjádří se souhlasně. Je s tím nějaký problém?

A k té druhé části - je to jako první liga a okresní přebor. Bral bych, kdyby byla větev WoT, kde si budou hrát lidi první ligu a tu druhou by tvořili ti, kteří si chtějí jenom tak zakopat "okresní přebor." Vím, že to není reálné, ale zase jsem jenom vyjádřil názor. Nebo je problém s tímto?

Edited by kartmen444, 07 February 2013 - 08:53 PM.

Dexeek #23 Posted 07 February 2013 - 10:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 46039 battles
  • 1,908
  • [PRASE] PRASE

View Postkartmen444, on 07 February 2013 - 08:45 PM, said:

Laskavý čtenář snadno nahlédne, že jsem se vyjadřoval k tomuto, jestli teda pravidelným čtenářům není proti srsti, že se tu objeví příspěvek i od hráče, který tu hru hraje pouze jako hru, ne jako vědu...

Pro pomalejší:
Nestřílím gold ammo, protože to je pro mě trochu mimo - mám na mysli cenovku. A proto také vzniklo mé pojednání. Je-li toto diskuzní fórum, doufám, že jsem se neprohřešil tím, že jsem si dovolil vložit příspěvek. Nečekám, že bude někdo s mým názorem souhlasit nebo nesouhlasit, nebudu vyvolávat anketu, jenom jsem chtěl vyjádřit svůj názor. Ano, právě na tomto fóru, při složení diskutujících právě z druhé strany spektra, než jsem já, neočekávám, že mě někdo poplácá po zádech a vyjádří se souhlasně. Je s tím nějaký problém?

A k té druhé části - je to jako první liga a okresní přebor. Bral bych, kdyby byla větev WoT, kde si budou hrát lidi první ligu a tu druhou by tvořili ti, kteří si chtějí jenom tak zakopat "okresní přebor." Vím, že to není reálné, ale zase jsem jenom vyjádřil názor. Nebo je problém s tímto?

Priznam se, ze jsem mozna uplne nepochopil co presne tim chtel autor rici. Nicmene...ano, bylo jiz mnohokrat uvedeno, ze o trideni hracu do lig, tedy skill based MM, neni na poradu dne. Primarne z toho duvodu, ze by se spatni hraci natvrdo dozvedeli, ze jsou opravdu spatni a nemohli by to nadale predhazovat zbytku tymu. Toliko reakce na druhy odstavec. Co se tyka prveho...pokud by jsi vzal hrace pozivajici premium vyhody a strcil je do jednoho pytle pouze s hraci, kteri vyuzivaji ty same vyhody, prestalo by se jednat o zvyhodneni. Myslet si muzes co chces, nazor take projevit muzes ale abych rozjitril tve ego...nepouzivam gold ammo, nepouzivam premium ucet, tymove mam odehrano mene nez jedno procento her a ejhle, i bez jakehosi specifickeho trideni mam tu cest se pohybovat v pozitivnich cislech, co se tyka WR ci eff ci jineho ukazetele co si zvolis. A to presto, ze jsem leckdy nucen stejne jako ty, celit bestiim, co ony vyhody pozivaji a snazi se mi, mrchy jedny, znechutit hru. Mozna je to tim, ze tu hru hraju jako vedu..? :Smile_smile:

dtham #24 Posted 10 February 2013 - 06:44 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

View Postkartmen444, on 07 February 2013 - 07:13 PM, said:

Tady to ...no a? není moc na místě. Jsou to faktory, které to ovlivňují velmi.

Já když to tady (celkově na fóru) pročítám, tak jsem dospěl k názoru, že by měly vzniknou dvě větve WoT. Jedna pro ty, kteří to berou smrtelně vážně, valí do toho prachy a nakupují premium účty a tanky (těm je pak jedno, když je někdo rozseká na hadry) . No, druhá větev by byla pro takový socky jako jsem já, který si buď chtějí nebo musejí všechno poctivě vyjezdit - bitvu po bitvě. Jasně, moje WR, ER apod. není takové, jako má spousta lidí tady, ale myslím si, že většinou to je vyhoněný v četách a rotách a klanových válkách (nikdy jsem tam nebyl, ale tuším, že se výsledky z těchto započítávají do celkových statistik). Naopak mi připadá, že když se sejdou bojovníci v četách v random bitvě, tak se před sebou předváděj (jeden před druhým) a velmi často se stává, že jsou první na márách. Pak vždycky kroutím hlavou, jak můžou mít takový TOP staty...

Asi o všem vypovídá podpis, který jsem někde na fóru četl (asi to nebude úplně přesné) - není důležité vyhrát ani se zúčastnit, ale někomu to znechutit. Bohužel to pak dělají i spojencům....

Vidíš, a já bych se sám nezařadil ani do jedné z těch skupin, co si popsal. Peníze do hry dávám ze dvou důvodů. Za 1) myslím, že hra je výborná a vývojáři dělají pořádný kus práce, a to říkám i přesto, že na ně čas od času prskám (poslední dobou víc, ale stejně) a baví mě a za 2) protože díky studijnímu  pracovnímu vytíýžení nemám tolik času, abych hrál pořád dokola a vydělával stříbrňáky na to, abych uživil osmičky a devítky, se kterými hraju nejvíc.

Gold munice je věc sama o sobě. Jistě, na každém tanku jí vozím pár kousků (některé teda jedu gold only - T69), ale kvůli tomu, že nechci být v případně špatného MM jen potravou pro ostátní (což je třeba případ tady BP), ale můžu jim být do jisté míry nepříjemným protivníkem.

Schorai #25 Posted 13 February 2013 - 10:10 AM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21809 battles
  • 1,116
  • [ANV-V] ANV-V
No, tak jsem si konečně prošel grindem Churchilla VII (fuj...) a mám tuhle svini. Nemyslím, že to je vyloženě špatný tank, ale pár zásadních chyb bych tam našel. Tak za prve je to alfa dmg. I když jste top, tak umlátit jiný t7 tank trvá ohavně dlouho. Nemluvě o tom, že takové IS vyjede zpoza rohu, mrdne vám to za 400, vy ho škrábnete za 150 (detrack se s tím poškozením dá dám tak na druhou ránu...), on si zaleze vklidu přebít a situace se opakuje. A druhý top problém jsou goldy. Nedávno se proti mě postavilo jakési t6 VK, tak si říkám, pene 135 mě nemá šanci probít. Mrd, penetrace. A znova. A furt... Děla s penetrací 200+ pokud s ním po vás nestřílí totální dement nemáte šanci dingnout. S Pershingen (pene 180) jsem BP rozlouskal zepředu aniž by mi něco udělal. A za třetí, co s tím mám sakra dělat v t9 bitkách? Ostatní heavy na t7 se chytají (Tiger/P - pene + přesnost; IS/KV3 - alfa dmg; ARL - pene; T29 - věž), ale BP vůbec.
Ale když jsem top a mám haluz na to, že enemáci nanabijou goldy, je to super tank :D

Godzilla1 #26 Posted 13 February 2013 - 10:14 AM

Major

• Beta Tester
  • 47456 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
ted bych ho tak tyden - 14 dni netahal kvuli sleve na goldy je ted bude palit kazdy a pak bych se snazil ho vytahnout ve dvojici az trojici a to je pak super strojek

Robio #27 Posted 14 February 2013 - 07:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7806 battles
  • 50
Schorai, ja som medzi 8-9tier kde som bol jediná sedmička spravil Hrdinu a mal som najviac exp. a pravidelne medzi vyššími tiermi sa mi darí oveľa lepšie...

Ale je veľká škoda že hneď keď každý kto zbadá BP tak nabíja tie zasraté goldy !! IS nemá šancu do najsilnejšieho miesta ktoré mi ani E75 nevedela s 30 metrov prestreliť a IS mi tam šupne kritický zásah...to je úplná degradácia hry ! nech si to konečne uvedomia a buď nech to zdražia riadne alebo úplne zrušia.
To už je o čom tá hra, že má človek s každým tankom po bitke -30 tisíc a potom behá pol dna s T34 aby nahral kredity ! to je trochu odveci, ale chápem že to WG prináša ďalšie bubáky do kasičky.

Inak nemám voči nemu výhrady...je to docela svižný tank, len tá maximálna no...ale to už neriešim. Delo luxusné, nemám čo mu vytknúť...dmg je v poriadku, na to že to striela každých 4,2 s.

mings #28 Posted 26 February 2013 - 07:27 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 34623 battles
  • 1,203
teda musím uznat, že BP je astronomický posun vůči C7, zatím je teda ve stocku, ale jedno nechápu "proč na BPčku podvozek dingá a na C7 ne, když je to stejný podvozek?"

LOTR_mawerix #29 Posted 01 March 2013 - 06:32 AM

Corporal

• Player
  • 20110 battles
  • 160
  • [OK-1] OK-1

View Postmings, on 26 February 2013 - 07:27 PM, said:

teda musím uznat, že BP je astronomický posun vůči C7, zatím je teda ve stocku, ale jedno nechápu "proč na BPčku podvozek dingá a na C7 ne, když je to stejný podvozek?"

Protože tu hru dělali VODKA-MANI z Východu  (nesmím být sprostý)

Windic #30 Posted 10 March 2013 - 11:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH

View Postmings, on 26 February 2013 - 07:27 PM, said:

Nemůžu pochopit jak to může být ve stocku velkej posun. Jsem příznivec Churchilla I i VII s obouma mam přes 1 kill na bitvu.
S BP jsem dal po 9 bitvách jeden kill a mam pocit, že po těch bitvách mam asi tak 2k dmge dohromady. Totálně nic se nedá ze předu prostřelit. Možná to je tim, že teďka jezdí hodně HT, protože je na ně event, ale nevim nevim.
Zkusim to dotáhnout aspoň na nejlepší vybavení a uvidim, ale zatim mužu říct, že to je jedno z nejhorších stock tanků co jsem hrál

konias74 #31 Posted 11 March 2013 - 08:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27807 battles
  • 405

View PostWindic, on 10 March 2013 - 11:33 PM, said:

Nemůžu pochopit jak to může být ve stocku velkej posun. Jsem příznivec Churchilla I i VII s obouma mam přes 1 kill na bitvu.
S BP jsem dal po 9 bitvách jeden kill a mam pocit, že po těch bitvách mam asi tak 2k dmge dohromady. Totálně nic se nedá ze předu prostřelit. Možná to je tim, že teďka jezdí hodně HT, protože je na ně event, ale nevim nevim.
Zkusim to dotáhnout aspoň na nejlepší vybavení a uvidim, ale zatim mužu říct, že to je jedno z nejhorších stock tanků co jsem hrál

Tak oproti C7 je to posun, teď ten pancíř opravdu něco vydrží. Zatím mám též stock dělo a to už ztrácí dech proti tankům co BP potkává. Zatím bída, ale něco se nastřílet dá. Myslím, že s top dělem to bude konkurenceschopný tank. Doufám :Smile_Default: .

Windic #32 Posted 11 March 2013 - 12:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH

View Postbrumowski, on 11 March 2013 - 08:29 AM, said:

Tak oproti C7 je to posun, teď ten pancíř opravdu něco vydrží. Zatím mám též stock dělo a to už ztrácí dech proti tankům co BP potkává. Zatím bída, ale něco se nastřílet dá. Myslím, že s top dělem to bude konkurenceschopný tank. Doufám :Smile_Default: .

Tak ten pancíř je stejně silnej, ale líp řešenej. Nejvýraznější změna jsou ty kryty pásů. I přes to, že přední kolo je furt weakspot, tak je mnohem hůř zasáhnutelný.
Nicméně tank je značně větší. Bez lepšího motoru ještě pomalejší než C7. Stock gun je stejný jako C7. Dohled +10m. Záda BP jsou papírový. Jediná výraznější výhoda jsou ty hpčka. Jo a vlastně deprese a elevace zbraně jsou o dost lepší. To bych neměl zapomenout.

Musim uznat, že ale narozdíl od předchozích Churchillů u BP funguje naúhlování tanku. Nicméně top gun 200 míň dpm a nejhorší průbojnost mezi T7 HT. Nejhorší rychlost.
Kdyby měl pořádnou průbojnost, tak aspoň o 30mm víc, tak si ho dokážu představit jako dobrýho snipera.

Edit: Doporučuji koupit motor první. Je dost levný a rozdíl je to opravdu značný.

Edit2: Tak s top gunem je to o něco lepší. Munice je hodně levná, takže to nějak prodělečnej tank nebude, takže to vytáhnu aspoň na elite. V každym případě po 14 hrách hrát 8x s tierem 9 a 4x s tierem 8 fakt lahůdka. Obzvláště s tim stock gunem.

Edit3: Tak jsem si říkal, že bych na večer mohl dát ještě pár her, že by to mohlo jít líp. 8 bitev 4 s BP a 4 s T28 celkově 0 výher. Nicméně s BP jen 1 kill zatímco s T28 jsem si jich dal 15. Jinak MM s BP opět 3x s tier9 tanky a 1x s tier8.

Edited by Windic, 11 March 2013 - 11:50 PM.

kastan02 #33 Posted 12 March 2013 - 10:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23145 battles
  • 647
Po celkem utrpení s Churchillem VII první příjemná změna. Deprese děla. Konečně se dá střílet přes kopec. Zatím nemám moc najeto, tak uvidíme.

Windic #34 Posted 12 March 2013 - 12:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH
Tak po 21 bitvách s timhle tankem jsem:
Vyhrál 7 bitev a prohrál 14.
Přežil 4 bitvy
Zničil 5 tanků
Udělal 10305 dmg
Tier 9 tanky jsem potkal v 16 bitvách
Jako top tier tank jsem byl v 2 bitvách

Myslim že si jdu dát pár týdnu přestávku od WoT dokavaď jsem ještě příčetný.

Guardians_Of_Asgaard #35 Posted 12 March 2013 - 05:01 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33284 battles
  • 682
Britskou těžku větev jsem vlastně rozjel kvůli Black Princovi a konečně je v garáži. Jako stock to bylo nesnesitelné peklo (jel jsem snad 10 km/h, i Maus by mě vzal smykem), za free expy jsem až na dělo odemkl vše ostatní a hned je to větší zábava. Obratnost oproti předchozím Churchillům lepší, lepší deprese děla a konečně slušná nálož HP. S bino jsem v osmičkové bitvě jednou zkusil spotit mezi zástavou uprostřed Erlenbergu a dá se, neodepisoval bych ho ani jako odstřelovače díky přesnému dělu (jen ta britská HT slabina mě trápí - slabá pene a velmi nízká DMG), ve městě pohoda, tak snad jen otevřený prostor tanku vůbec nesvědčí.

Chtěl bych se zeptat, co za doplňky? Já klasicky přendavám opravy, bino a síť, protože se dají zdarma přehazovat z tanku na tank, ale BP bych klidně pořídil něco napevno. Uvažuji o ventilaci nebo rammeru, jestli to má ovšem smysl. Posádku mám z Churchilla VII, kde jedu žárovku a opravy.

XiTiX #36 Posted 14 March 2013 - 02:23 AM

Brigadier

• Player
  • 16309 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED
Takze BP mam uspesne za sebou. Oproti Churchillom je to absolutne fantasticky tank. Prekvapivo malo ludi pozna jeho weakspoty, tak sa casto stava, ze budete odrazat strely aj od Tigra, pritom spredu je prestrelitelny aj sam sebou t.j. 170 mm pene. Odporucam vyskumat motor, je lacny a pomaha dosiahnut maximalku 20 km/h prakticky hned. Ked je top tier, je velmi obtiazne prehrat bitvu. dost casto som sa ocital v tier VIII bitvach, tam uz je nizka alfa problem a casto som musel nasadzovat goldy, co je ista cesta k bankrotu, kedze dmg na strelu v ziadnom pripade nedokaze na seba zarobit.

Pouzival som nabijak a stabilizer, takto bol ten kanon prakticky vzdy pripraveny na vystrel.
Na to ako ma vela HP a aky ma pancier mam dost malo oceloviek, ale to je mojim stylom hrania - mnohokrat ma odstrelili potom, co som odrazil 20-25 striel.

Kedze zbieram (velmi vela) free XP na Caernarvona, este si zrejme  BP ponecham a budem jazdit dvojnasobky.

Moje staty:

Spoiler                     

Windic #37 Posted 14 March 2013 - 06:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH

View PostXiTiX, on 14 March 2013 - 02:23 AM, said:

Takze BP mam uspesne za sebou. Oproti Churchillom je to absolutne fantasticky tank. Prekvapivo malo ludi pozna jeho weakspoty, tak sa casto stava, ze budete odrazat strely aj od Tigra, pritom spredu je prestrelitelny aj sam sebou t.j. 170 mm pene. Odporucam vyskumat motor, je lacny a pomaha dosiahnut maximalku 20 km/h prakticky hned. Ked je top tier, je velmi obtiazne prehrat bitvu. dost casto som sa ocital v tier VIII bitvach, tam uz je nizka alfa problem a casto som musel nasadzovat goldy, co je ista cesta k bankrotu, kedze dmg na strelu v ziadnom pripade nedokaze na seba zarobit.

Pouzival som nabijak a stabilizer, takto bol ten kanon prakticky vzdy pripraveny na vystrel.
Na to ako ma vela HP a aky ma pancier mam dost malo oceloviek, ale to je mojim stylom hrania - mnohokrat ma odstrelili potom, co som odrazil 20-25 striel.

Kedze zbieram (velmi vela) free XP na Caernarvona, este si zrejme  BP ponecham a budem jazdit dvojnasobky.

Moje staty:

Spoiler                     

To už to máš za sebou během jen 85 bitev? To je nějaká sakra rychlovka.
Jinak btw co je to za mod, že je takhle vylepšený ten služební záznam?

XiTiX #38 Posted 14 March 2013 - 08:10 PM

Brigadier

• Player
  • 16309 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED
Ja som ten tank jazdil prakticy v tope, kedze som si nasyslil dostatok free XP. Navyse sa mi celkom darilo, co do XP. Teraz ma to iste caka s Caernarvonom, potrebujem cca 32k aspon na vezu a kanon.
tieto statistiky v sluzobnom zazname tusim obsahuje XVM pack od Crabtr33.

Dragan1122 #39 Posted 21 March 2013 - 12:56 AM

Private

• Player
  • 6868 battles
  • 10
  • [STAYZ] STAYZ
Zdravím,
včera jsem konečně doexpil BP a je to jiný kafe než Churchill.... Bohužel mě trvá,než se s novým strojem seznámím.Je to podobné,jako sednout do nového auta a zajet si ho.
Je pravdou,že pokud hraju s VI. VII. je to vcelku klídek,ale jak mě to hodí do bitvy s VIII nebo IX. tak vymalováno.Mám pocit,že na mě jdou jak vosy na bonbon!!!Plus vedle mě je hafo dalších,ale né,všechna palba musí jít na BP.... Jako by tam nebyl nikdo jiný.Je to držák s velkou výdrží,ale zasloužil by si lepší kanon.Je to vcelku rychlá palba,ale zase tak moc škody neudělá.Naučil jsem se i Churchillem pálit hlavně na motor s vidinou pořádného táboráku v soupeřově tanku :trollface: ,ale když už se povede dobrý zásah tak je to fajn.Je mi jen líto,že i s VK3601H mám s 8,5cm kanonem je dobrý zásah v podstatě i 2x silnější než s BP.Takovej stroj a má takový " dětský plivátko "... To je z mého pohledu asi největší mínus tohohle svalouše.Bylo by super dát ránu a vidět u soupeře pořádnou škodu.TAkhle je spíš lechtám...

mings #40 Posted 21 March 2013 - 04:38 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 34623 battles
  • 1,203

View PostDragan1122, on 21 March 2013 - 12:56 AM, said:

Zdravím,
včera jsem konečně doexpil BP a je to jiný kafe než Churchill.... Bohužel mě trvá,než se s novým strojem seznámím.Je to podobné,jako sednout do nového auta a zajet si ho.
Je pravdou,že pokud hraju s VI. VII. je to vcelku klídek,ale jak mě to hodí do bitvy s VIII nebo IX. tak vymalováno.Mám pocit,že na mě jdou jak vosy na bonbon!!!Plus vedle mě je hafo dalších,ale né,všechna palba musí jít na BP.... Jako by tam nebyl nikdo jiný.Je to držák s velkou výdrží,ale zasloužil by si lepší kanon.Je to vcelku rychlá palba,ale zase tak moc škody neudělá.Naučil jsem se i Churchillem pálit hlavně na motor s vidinou pořádného táboráku v soupeřově tanku :trollface: ,ale když už se povede dobrý zásah tak je to fajn.Je mi jen líto,že i s VK3601H mám s 8,5cm kanonem je dobrý zásah v podstatě i 2x silnější než s BP.Takovej stroj a má takový " dětský plivátko "... To je z mého pohledu asi největší mínus tohohle svalouše.Bylo by super dát ránu a vidět u soupeře pořádnou škodu.TAkhle je spíš lechtám...

ale zase ho lechtáš často :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users