Jump to content

Black Prince

• This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

ericcek #41 Posted 23 March 2013 - 11:10 PM

Corporal

• Player
  • 23551 battles
  • 145
uzasny tank. is ked nenabije goldove ammo, bez straty hp ide dole.. Lowe-mu som stiahol 1004 hp pokial som buchol, aj to hummel ma sfukol.. delo uzasne rychle, presne, pene celkom slusna.. troska si treba zvyknut a tank sa nestrati ani medzi t8 bitkami.. pri t9 toho nemam vela odohraneho, no t8 mu sedia viac :D za top tier parada.. nedajboze sa mm opije a hodi ma to ako jediny t7 tank a podomnou uz len t6, t5 a hra nabera novy rozmer na zabave :D

Guardians_Of_Asgaard #42 Posted 31 March 2013 - 01:27 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33656 battles
  • 682
Mám ten tak čím dál tím více raději. Celkem jsem se divil, jak je skvělý ve face hugu, Tiger ani IS nemají šanci, tam se slušná DPM hned pozná (jednou neprorazím, nevadí, u popelnicometů by to bylo velké mrzení), no ale nejlepší úlovek je IS-3 z plných bez goldů se závěrečným ammo rackem za 500 HP (nezkoumal jsem to, ale podle mě nemohl mít BL-9, protože jsem dost ran odrazil). Sice se těším na svižnějšího Caernarvona, ale BP budu jezdit i nadále...

Derp_Trollington #43 Posted 31 March 2013 - 01:38 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Facehug? S tankem, kterej má maximálku 20? Většina tanků má zpátečku tak kolem 15 km/h, něco i kolem 20ti.... to mi neříkej, že ti při facehugu nestihnou couvnout....?

Guardians_Of_Asgaard #44 Posted 31 March 2013 - 09:43 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33656 battles
  • 682

View PostJejKey, on 31 March 2013 - 01:38 AM, said:

Facehug? S tankem, kterej má maximálku 20? Většina tanků má zpátečku tak kolem 15 km/h, něco i kolem 20ti.... to mi neříkej, že ti při facehugu nestihnou couvnout....?

Podle mě jej spousta lidí podceňuje (nebo moc nezná?), tak to zkouší klidně i na blízko. Každopádně ve městě se občas špatně ujíždí i Black Princovi, přece jen akceleraci má velmi dobrou a na té dvacítce je hned, takže ucouvat nejde. Rozhodně se nejdná o superstroj, ale je konkurenceschopný mezi HT na tieru 7...

xxviktor #45 Posted 31 March 2013 - 02:29 PM

Major

• Player
  • 17149 battles
  • 2,543
  • [PRASE] PRASE
No, aby IS nemělo šanci, nevím. S Tigrem P se Black Princů nebojím vůbec, do té kostky se moc dobře trefuje :)

Guardians_Of_Asgaard #46 Posted 31 March 2013 - 03:24 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33656 battles
  • 682

View Postxxviktor, on 31 March 2013 - 02:29 PM, said:

No, aby IS nemělo šanci, nevím. S Tigrem P se Black Princů nebojím vůbec, do té kostky se moc dobře trefuje :)

Bavil jsem se pouze o face hugu, jinak si myslím, že IS je silnější tank, což se ostatně dá říci o spoustě ruských HT v porovnání s ostatními...

ericcek #47 Posted 01 April 2013 - 02:12 AM

Corporal

• Player
  • 23551 battles
  • 145

View PostJejKey, on 31 March 2013 - 01:38 AM, said:

to by som chcel vidiet, ako ho obides ;) tank ma naozaj neskutocnu akceleraciu a rychlost otacania sa + otacanie veze.. az to papierovo nanho nesedi :D takmer neni mozne ho obist na 1v1. na zadok sa mi azda este nikto nedostal..

View Postxxviktor, on 31 March 2013 - 02:29 PM, said:

no nic v zlom, ale ISka s BP papam na ranajky.. problem mam akurat troska s tigrom.. ale aj z neho ukrajavam po troche.. az zvacsa radsej zdrhne prec..
:playing:  :trollface:

EDIT: som zabudol dodat pre potencionalnych kupcov, ze tank je slusne hratelny aj v t8 bitkach.. hlavne na mestskych mapach :izmena:
snad pri opatrnom hrani aj t9.. na mape abbey - myslim ze sa tak vola som sa kempol na tej dllllhej cesticke co je na strane kde more do takeho priekopu - prvykrat som to objavil nahodou, teraz uz len tam leziem  :teethhappy:  a vydingaval som cez 2-3minuty t8, t9 heavy a medaky a bohuzial som tam bol sam a spredu ma bolo nemozne trafit, ked som mal predok skryty, telo vsetko dingalo lebo bolo dost do uhla naklonene(dole kopcom), akurat tu kocku na vezi triafali :/ ti co ma chcel obist a z boku tak som detrackol a chudakov si tam vychutnavali arty.. pokial som nebuchol, tak lowe, at15 a jedna t9 heavy horeli, co si ich tam 3x artyny vychutnali a dalsiu americku t8 medium som sam poslal na druhy svet a potom ma az sfukol ferdinant..  take komicke to bolo :) jeden t7 bp a okolo neho same horiace t8, t9 enemy vraky :) ale co som hral na bratovom profile IS a tigra, tak to je takeee ineee :D bp je uplne iny tank ako ostatne heavy a ziada si aj iny styl hry.. :)

Edited by ericcek, 01 April 2013 - 02:27 AM.

Dragan1122 #48 Posted 02 April 2013 - 09:44 PM

Private

• Player
  • 6868 battles
  • 10
  • [STAYZ] STAYZ
Tak konečně mám 17ti liberní lauf :bajan: .Zcela jednoznačně s potěšením říkám super.... Ten už prostřelí kde co a přebíjení za 5,09 s je bomba... Musím uznat,že BP je excelentní na " městských " mapách.Člověk se až musí smát... několikráte se mi povedlo sázet to do Tigra,ISka atd..Je potom vcelku dobrá sranda vidět,jak normálně ujíždí(zajímalo by mě,co si asi říkají soupeři :teethhappy: ).Taktéž je fakt,že se mi s tímto dělem konečně více daří i mezi VIII. a IX. tanky a nepřipadám si tam jako do počtu.... Každopádně než jsem tu 17ti liberku měl,bylo to pro mě utrpení.Ten stock kanon je dobrý jako základ,ale je to slabota.Jak jsem napsal-bylo to takový "plivátko" .Mám pocit,že BP je momentálně můj favorit... Chce to ale hrát trochu jinak,než jak vidím.Mít oči víc na stopkách a uhlovat se jak to jen jde.Pak je to ůžasný tank...

Permon #49 Posted 08 April 2013 - 12:12 PM

Corporal

• Player
  • 10900 battles
  • 161
Tank mám chvíli, najeto pár bitev. Takže se nedá pořádně hodnotit. V sedmičkových bitvách je dobrej, já ovšem  jsem zatím byl v 95% případů na spodku tabulky. Bitvy proti osmičkám a devítkám jsou utrpení. V těchto bitvách je ten tank naprosto impotentní. Slabá penetrace, malá alfa dmg dělá z tohoto tanku pomalu sunoucí se cvičný terč. Penetraci sice vylepší goldová munice, ale s prémiovým účtem je to ztráta cca  30-40k za bitvu.

Guardians_Of_Asgaard #50 Posted 08 April 2013 - 04:05 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33656 battles
  • 682

View PostPermon, on 08 April 2013 - 12:12 PM, said:

Tank mám chvíli, najeto pár bitev. Takže se nedá pořádně hodnotit. V sedmičkových bitvách je dobrej, já ovšem  jsem zatím byl v 95% případů na spodku tabulky. Bitvy proti osmičkám a devítkám jsou utrpení. V těchto bitvách je ten tank naprosto impotentní. Slabá penetrace, malá alfa dmg dělá z tohoto tanku pomalu sunoucí se cvičný terč. Penetraci sice vylepší goldová munice, ale s prémiovým účtem je to ztráta cca  30-40k za bitvu.

Penetrace je v pohodě, jak píšeš, tak s goldem už rozlouskneš úplně všechno, jenže proděláš kalhoty (nízké DMG nevyváží cenu goldové munice). Myslím si, že i v osmičkové bitvě se dá něco nahrát, ostatně tam spadnu v polovině bitev, jen to pak prostě není tank, co by ovlivnil hru. Už chápu, proč zkušení hráči vyhledávají rychlé stroje, s BP se na začátku rozhodnu, kam pojedu a co tam chci dělat a pak už nemám šanci změnit plány.

Otevřené mapy jsou peklo, člověk si připadá jako potrava pro dravce, až na pouštní řeku, která je možná nejlepší mapa ve hře, protože tam lze zahrát s každým tankem...

walttr #51 Posted 08 April 2013 - 06:06 PM

Corporal

• Player
  • 27702 battles
  • 120
Přesně toto jsou důvody proč stále velmi váhám s jeho pořízením, je to obrovský cvičný cíl, hlavně pro arty, pomalý, DMG děla  8 a 9 tiery jen lechtá a je jasné že budu často s nima v bitvách. Zkuste mě nekdo přesvědčit o opaku,ale s churchillem VII jsem relativně spokojený a nevidím důvod hnát se v britské linii výše.

Guardians_Of_Asgaard #52 Posted 08 April 2013 - 10:33 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 33656 battles
  • 682

View Postwalttr, on 08 April 2013 - 06:06 PM, said:

Přesně toto jsou důvody proč stále velmi váhám s jeho pořízením, je to obrovský cvičný cíl, hlavně pro arty, pomalý, DMG děla  8 a 9 tiery jen lechtá a je jasné že budu často s nima v bitvách. Zkuste mě nekdo přesvědčit o opaku,ale s churchillem VII jsem relativně spokojený a nevidím důvod hnát se v britské linii výše.

Tak pro mě osobně byl skok z Churchilla VII na Black Prince citelný. Najednou máš hromadu HP, dělo s dobrou penetrací (na Tier 8 použitelné a pořád se dají použít ty "slavné" goldy). Velký rozdíl je v pohyblivosti, BP skvěle akceleruje a i když je maximálka opět hrozivá, hned se Ti lépe manévruje. Rozhodně doporučuji neváhat a vyzkoušet, ovšem jedině s top dělem!

Windic #53 Posted 10 April 2013 - 06:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH

View PostMeescha, on 08 April 2013 - 10:33 PM, said:

Tak pro mě osobně byl skok z Churchilla VII na Black Prince citelný. Najednou máš hromadu HP, dělo s dobrou penetrací (na Tier 8 použitelné a pořád se dají použít ty "slavné" goldy). Velký rozdíl je v pohyblivosti, BP skvěle akceleruje a i když je maximálka opět hrozivá, hned se Ti lépe manévruje. Rozhodně doporučuji neváhat a vyzkoušet, ovšem jedině s top dělem!

Pro mě taky. Ale leda tak dolů. Pokud bych počítal Tier5 + tanky tak s Churchillem VII mam tak 3-4. nejlepší staty. Za to s BP to vypadá tak na poslední příčku.
Najednou hromadu HP má od tieru 7 každej.
Dělo má přibližně srovnatelnou průbojnost jako jeho předchůdce na svym tieru.
Akcelerace je citelně lepší, ale rozhodně ně skvělá.
Hlavní výhoda tedy armor je stejný nebo horší, ale tank je o tier výš, takže toho nadingá míň.
I když BP nemá takové weakspoty jako C7, tak je ale značně větší, takže toho chytá víc.
Na elevaci a depresi zbraně se dá u C7 zvyknout a dá se s tim hrát.

Po 39 hrách jsem toho měl tak plný zuby, že už jsem na něj nešáhl několika týdnů. Opravdu nerozumím, jak si tento tank tady tolik lidí pochvaluje.

Faukk #54 Posted 15 May 2013 - 07:55 PM

Corporal

• Player
  • 33945 battles
  • 133
  • [ZZS] ZZS

View Postdtham, on 14 January 2013 - 10:50 AM, said:

Přesně, až doexpím heavy až po tier 10, tak asi asi koupím BP jen tak pro zábavu. Bude to asi jedinej tank z heavy lajny, kterýho si nechám, narozdíl od tří z medium (Comet, Mk 7/1 a FV 4202).

P.S. Už aby dali nějaký solidní tier 7/8 britský premium na expení posádky, ty bych možná i koupil, ale na Tog a Matildu BP jim zvysoka ****
TOG je naprosto pohodovej tank, nezatracuj ho. Já ho koupil ve slevě a nelituju...je to jeden z nejzábavnějších tanků...hodně je podceňovanej, ale suvereně ovládá bojiště. Ale některé mapy jsou tristní..kde není kryt před arty. Má na VI tier luxusní kanon a kadenci a spoustu HP. Doporučuju

walttr #55 Posted 24 May 2013 - 05:47 PM

Corporal

• Player
  • 27702 battles
  • 120
Moc to tady nežije, to už BP všichni přegrindili a jeho poslední majitelé zarytě mlčí ?  :trollface:  Teď o víkendu ho koupím,  hned jak dorazím první skilly na posádce z C7. Jak je na tom tenhle tank s MM, není moc často na spodku tabulky? V takovém případě mi přijde v bitvách jen jako cvičný terč...

XiTiX #56 Posted 24 May 2013 - 07:03 PM

Brigadier

• Player
  • 16309 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED
Proti tier IX frontalne na nic ale nebyval som v takych bitvach casto. Subjektivne najlepsi tier VII heavy, ked sa clovek nauci byt tam kam ho pri rychlosti 20 najviac treba.

Ronhal #57 Posted 25 May 2013 - 01:55 PM

Private

• Player
  • 13374 battles
  • 49
Co víc k němu dodat.. je to těžce opancéřovaná pojízdná krabice, která neví co to je rychlost vyšší jak 20 km/h ani z kopce. Spoléhá se na přesné a rychlé dělo. A nejhorší je když se hlemýždím tempem doplazíš na frontu a tam už není co střílet... na svém tieru to je král, mezi osmičkami princ a mezi devítkami páže. Ale devítky potká jen vzácně.

Edited by Ronhal, 25 May 2013 - 01:55 PM.

walttr #58 Posted 29 May 2013 - 01:51 PM

Corporal

• Player
  • 27702 battles
  • 120
Zatím jsem s ním odjel jen 25 bitev. Měl jsem štěstí a hned v první se podařil Válečník  :teethhappy: . Druhé dělo se mi podařilo získat rychle, se stock to proti VIII nešlo. Taky je fajn, že druhý motor chce jen tak málo expů. Tank mě překvapil živostí, akcelerací a otáčením se základními pásy. No škoda té maximálky, 28 by vklidu jezdit mohl. Pozoruji, že hráči vyšších tierů už vědí jak na BP a každy mi to pere do weakspotů, proto se snažím max. vrtit a úhlovat. Když se mi je podaří schovat, tak je to fakt pevnost, sidescrapuje opravdu dobře. Alfa damage je opravdu ubohá, připadám si jak komár, ale pak jsem s tím ROF vždycky překvapen kolik toho nakonec naštípu.  :trollface:  Na artyny mám zatím štěstí a moc po mě nejdou, IX už jsem v bivách párkrát měl, naštěstí zatím 1on1 nepotkal.

Edited by walttr, 29 May 2013 - 01:54 PM.

ericcek #59 Posted 02 July 2013 - 02:29 PM

Corporal

• Player
  • 23551 battles
  • 145

View Postwalttr, on 29 May 2013 - 01:51 PM, said:

Zatím jsem s ním odjel jen 25 bitev. Měl jsem štěstí a hned v první se podařil Válečník  :teethhappy: . Druhé dělo se mi podařilo získat rychle, se stock to proti VIII nešlo. Taky je fajn, že druhý motor chce jen tak málo expů. Tank mě překvapil živostí, akcelerací a otáčením se základními pásy. No škoda té maximálky, 28 by vklidu jezdit mohl. Pozoruji, že hráči vyšších tierů už vědí jak na BP a každy mi to pere do weakspotů, proto se snažím max. vrtit a úhlovat. Když se mi je podaří schovat, tak je to fakt pevnost, sidescrapuje opravdu dobře. Alfa damage je opravdu ubohá, připadám si jak komár, ale pak jsem s tím ROF vždycky překvapen kolik toho nakonec naštípu.  :trollface:  Na artyny mám zatím štěstí a moc po mě nejdou, IX už jsem v bivách párkrát měl, naštěstí zatím 1on1 nepotkal.
jj treba to krutit ked si proti hracom, ktori vedia kam mierit.. BP ma vybornu otacavost cize ked uz vies ze asi bude strielat tak treba troska dolava doprava :D a ten pancier maju tak isto problem prestrelit aj tiere8, o t7 sa ani nebavim, tam som v pohode prezil proti trom t7 heavynam..

UglyMonkey #60 Posted 27 July 2013 - 06:23 PM

Lieutenant

• Player
  • 33323 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
Zatím mám s BP sice jen 31 bitev... ale je to kladivo! Radost s ním hrát. Gun sice nemá alfu a pene by se mohla zdát malá.. Ale jelikož je přesné a pálí rychle dá se s tím upižlat tier 8 hevy i zepředu. Čerčily mě vůbec neseděly kvůly dosti špatné depresy a slabím motorům a z toho plynoucí otřesné bojové pružnosti.......... tohle je jiná kávička. Sice jede jen 20, ale zase si tu rychlost drží i v terénu + krásně se točí, tak se mi s ním moc pěkně úhluje.

Mno uvidím po 200-300 hrách s tímto strojem, ale zatím je u mě ,co se týče bojové hodnoty, na podobné úrovni jako T29.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users