Jump to content

Zwycięzcy konkursu dla dzieci

• This topic is locked This topic is locked
32 replies to this topic

Individual #21 Posted 24 November 2012 - 12:24 PM

Corporal

• Player
  • 16698 battles
  • 181
  • [CR-UX] CR-UX
już widzę prace w zakresie 1-2 latków  :Smile_trollface-3:  pewnie 3 miejsce zajęłaby ta praca : http://www.1939.pl/u...tk/tks_20mm.jpg

FaceTook #22 Posted 24 November 2012 - 12:43 PM

Private

• Player
  • 2 battles
  • 1
Shaft_19 szczyt wszystkiego...
Praca z ''małą pomocą'' starszego. Konkurs miał być dla zabawy, ale widać, że niektórzy nie wiedzą co to gra fair.

MH90 #23 Posted 24 November 2012 - 04:16 PM

Corporal

• Player
  • 18630 battles
  • 101
  • [NVM] NVM
Czego się czepiacie? Przecież widać na pierwszy rzut oka, że to wszystko "dzieci" zrobiły  :Smile_trollface-3: W sumie to nieźle się uśmiałem  :Smile_veryhappy: Żądza Golda wzięła górę u niektórych i nie dali się wykazać małolatom...

geohound #24 Posted 24 November 2012 - 04:48 PM

Captain

• Beta Tester
  • 17921 battles
  • 2,345
  • [G-P-P] G-P-P
Najsmutniejsze jest to, ze zapewne WG samo wierzy w uczciwosć takich konkursów.

Jak macie bez sensu rozdawać gold to moze faktycznie dajcie go najlepszemu w wygranym teamie w jakichs niewielkich ilosciach.

Już tak tracicie wiarygodność, ze niedługo podniesiecie ceny za gold zeby pokryć działania PR.

Falathi #25 Posted 24 November 2012 - 05:02 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19582 battles
  • 10,774
  • [WG] WG
Hej,

największym przekleństwem takiego konkursu jest fakt, że wyniki zawsze będą budzić wątpliwości i nie da się zadowolić wszystkich, czy wybrać prac, które pasowałyby wszystkim. Niestety. Co do uczciwości - nie mamy niestety absolutnej, stuprocentowej pewności choć niejedna praca została tak czy inaczej zdyskwalifikowana. Jedyną pewność tutaj dałoby ściągnięcie wszystkich do biura i rysowanie na miejscu, ale to niestety z oczywistych względów jest niemozliwe do zrealizowania.

Z drugiej strony - a co, jeśli pomoc wyglądała tak:
"Synku, staraj się, bo jak tatuś golda nie dostanie to będzie szlaban na komputer!"
I co wtedy? Uznawać?  :Smile_blinky:

Sądzę, że mimo wszystko lepszym rozwiązaniem jest nieco większa ilość konkursów o różnym charakterze ( w tym konkursy typu gold za bitwę historyczną ) - tak, by zwiększyć szanse ludzi na wygraną.

profes79 #26 Posted 24 November 2012 - 05:22 PM

Field Marshal

• Player
  • 21681 battles
  • 10,465
  • [FENOM] FENOM
Ja dorzucę zostawiając na boku mniej lub bardziej cenzuralnie wyrażane wczesniej wątpliwości, że mój wieloletni kolega (nie grający w WoT) byłby w stanie "wyprodukować" prace w tym zakresie tematycznym będąc w wieku odpowiednim w każdej kategorii wiekowej - i tez zapewne spotkałby się z zarzutami, że podróbka, ojciec malował albo coś w tym stylu. A on po prostu nawet bez chodzenia do szkoły plastycznej miał świetną ręke i oko do plastyki - pracując nad róznego rodzaju pracami albumowymi jeszcze w klasie IV-V szkoły podstawowej (patron związany z wojskowością) on odpowiadał za grafike i ilustracje a ja za merytorykę. Co więcej, talentem "wystrzelił", a potem poszło mu juz wolniej, więc prace w niższych kategoriach wiekowych bardziej by mu się "na plus" wyrózniały niz te w wyższej.

Tak więc troszkę spokoju - bo są dzieciaki które naprawdę potrafia malować tak, że niejednemu dorosłemu szczeka opadnie. Zwłaszcza takiemu (jak ja) któremu postawienie prostej kreski kłopot sprawi ;)

RamDamDam #27 Posted 25 November 2012 - 09:30 AM

Private

• Player
  • 10557 battles
  • 2
profes: rozumiesz temat za sprawą kolegi z talentem, dla mnie też nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że ktoś ma talent.
W podstawówce sam zarabiałem na kolegach i koleżankach przerysowywując na większy format to co przynosili mi na pocztówkach (nie było wtedy nawet telefonów komórkowych). A kiedy pomagałem rodzeństwu o 2-3 lata młodszemu w rysowaniu, to nauczyciele chcieli wzywać rodziców, żeby przestali rysować.
Teraz sam badam czy mój 9-latek coś potrafi w tym kierunku, daję mu szkic i widzę, że za bardzo się nie poci przerysowując go na np. A3.

Grono, wiecznych smutasów forumowych wszędzie się znajdzie i wszędzie chce uzewnętrzniać swój żal do świata, reszta ma im współczuć i przyjmować ich sposób pojmowania świata, a jeszcze minusa postawią gdzie się da bo z plusem to mają tyle wspólnego kiedy go nacisną w pilocie do TV.

Na pierwszy rzut oka kilka prac wzbudziło i moje wątpliwości, ale jeśli ktoś się z czymś nie zgadza to interweniuje tam gdzie to może przynieść rozstrzygnięcie bądź też zmianę werdyktu. Bo bezefektywne wylewanie pomyj to tylko strata czasu dla piszących i czytających i do tego ferment się robi (za darmo, bo raczej Wam za to nie płacą).

Pozdrawiam.

sauron2012 #28 Posted 25 November 2012 - 11:21 AM

Private

• Player
  • 10593 battles
  • 33
  • [LIFAD] LIFAD
@RamDamDam, Masz racje, nikt tu nie osądza prac  :Smile_Default:  , może i niektóre dzieci narysowały, może nawet wszystkie ale te prace w wieku 9-13 to już przesada... zwłaszcza 1 miejsce...  :Smile_sceptic:

javiki #29 Posted 25 November 2012 - 10:22 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26910 battles
  • 1,130
  • [KKM] KKM
Oj ludzie -zawsze to samo -jak nie wygrałem (ja, moja latorośl, mój znajomy)- to na pewno wałek...
I Nie wiem czy macie dzieci w szkole-konkursy plastyczne w których jedyną wygraną jest-zajęcie pierwszego miejsca -są wygrywane nie przez dzieci -ale prace rysują im zawodowi plastycy.
Prace 1 klasistów wyglądają tak -że szczena opada.
Z drugiej strony widziałem prace dzieci których niejeden artysta by się nie powstydził.
Jak dla mnie-fajnie ze był taki konkurs.
Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich którzy chcieli wziać udział.

Ruhisu #30 Posted 26 November 2012 - 10:38 AM

Corporal

• Player
  • 7299 battles
  • 133

View Post___rudy102, on 26 November 2012 - 07:31 AM, said:

Naprawdę sądzicie, że trzynastolatek nie może mieć talentu do rysowania, tylko musi koniecznie rysować jakieś bohomazy?
No tak bo zawsze znajdzie sie grupa hejterów, dla której istnieją głupie stereotypy określające dzieci jako beztalencia a każdą dobrą pracę jako oszustwo.Talent to talent, cos do czego szkola plastyczna moze posluzyc jedynie jako element przeznaczony do szlifowania tego talentu. Na ten przyklad: Moj ojciec rysuje bez szkoly plastycznej, ja w wieku 7 lat rysowalem pojazdy z zachowaniem perspektywy a dzis nadal udoskonalam swoj styl.Czyli co, jesli kiedys moje dziecko wygra podobny konkurs to tez zostanie wyzwane od oszusta i poleci hejt?Ogarnijcie sie dzieci bo juz mi czasem rece opadają jak widze jakie spoleczenstwo hejterow rosnie w tym kraju.

Pan_Od_Kappy #31 Posted 26 November 2012 - 05:09 PM

Corporal

• Player
  • 10695 battles
  • 115
  • [SOFE] SOFE
O kurczę, że ja o tym konkursie nie wiedzałem. Ja to bym wam pokazał jak sie czołgi rysuje (1miejsce w konkursie 4pancerni i pies w wojewudztwie:D)

ZharonaX #32 Posted 26 November 2012 - 06:34 PM

Corporal

• Player
  • 10695 battles
  • 171
Kurcze, jak będzie drugi konkurs, zgłoszę siebie jako  14-17 i wygram 1 miejsce (nie chwaląc się) cieniować, walorować z proporcjami się potrafi, nigdy nie sądziłem, że talent w rysowaniu może mieć taki szacunek i takie nagrody, bo 3000 Golda piochotą nie chodzi.

022 #33 Posted 26 November 2012 - 09:56 PM

Corporal

• Player
  • 21966 battles
  • 144

View PostKonrixPL, on 26 November 2012 - 05:09 PM, said:

O kurczę, że ja o tym konkursie nie wiedzałem. Ja to bym wam pokazał jak sie czołgi rysuje (1miejsce w konkursie 4pancerni i pies w wojewudztwie:D)

moze zalapiesz sie jeszcze na konkurs ortograficzny ;o

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users