Jump to content

Film ASAP: Amunicja premium i brytyjskie czołgi

• This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

Community #1 Posted 29 November 2012 - 06:04 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,690
W najnowszym odcinku serii ASAP będziecie mogli poznać odpowiedzi na pytania dotyczące amunicji premium i brytyjskich czołgów.

Pełen tekst wiadomości

Tytanowy_Janusz #2 Posted 29 November 2012 - 06:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13353 battles
  • 438
  • [_COM] _COM
W sumie żadnych nowych newsów, tylko głównie podprogowa reklama czołgów premium VIII tieru  :Smile_trollface-3: . Ale fajnie się oglądało więc ode mnie plusik  :Smile_Default:

bloodwolwo #3 Posted 29 November 2012 - 06:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51775 battles
  • 665
  • [F-T-F] F-T-F
Ciagle to samo nic nie wiedza.. a brytole to porazka dziala niecelne slaba penka oglolnie to sie zawiodlem na nich tak samo jak na made in china.

Falathi #4 Posted 29 November 2012 - 06:24 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19260 battles
  • 10,637
  • [WG] WG
Po prawdzie, na razie Chińczyków nie wprowadzamy. W końcu się pojawią, ale po zmianach.

AgaPlock #5 Posted 29 November 2012 - 06:25 PM

Private

• Player
  • 65313 battles
  • 5
Nie mam czołgów brytyjskich w garażu, ale czytając o nich doszłam do wniosku, że ta linia jest stworzona pod golda :) Masz brytyjczyka prędzej czy później kupisz premium tanka żeby zarobić na amunicję:D Zabawa się skończyła  - teraz WG chce zarobić.

przemo8998 #6 Posted 29 November 2012 - 06:32 PM

Corporal

• Player
  • 20784 battles
  • 132

View PostAgaPlock, on 29 November 2012 - 06:25 PM, said:

Nie mam czołgów brytyjskich w garażu, ale czytając o nich doszłam do wniosku, że ta linia jest stworzona pod golda :) Masz brytyjczyka prędzej czy później kupisz premium tanka żeby zarobić na amunicję:D Zabawa się skończyła  - teraz WG chce zarobić.

Nikt nie zmusza do grania powyżej V tieru.

Edited by przemo8998, 29 November 2012 - 06:32 PM.

DeusExMachina20 #7 Posted 29 November 2012 - 06:49 PM

Corporal

• Player
  • 20223 battles
  • 147
Hmmm, dawno nie było tak mało treściwego ASAP-u. Nawet dwa razy powtarza się informacja o odrębnych przeznaczeniach pojazdów :Smile_mellow:

wojtello123 #8 Posted 29 November 2012 - 07:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31382 battles
  • 96
  • [-322-] -322-
Pociski premium za kredyty na randomy powinny zostać usunięte bo całkowicie niszczą przyjemność z gry nie mówiąc już o tym że pancerz stracił znaczenie przez co czołgi na nim bazujące nie mają racji bytu, gdy widzę jak 9 tiery przebijają mojego skątowanego mausa jak papier mam ochote usunąć tą gre .

wpd1 #9 Posted 29 November 2012 - 07:31 PM

Private

• Player
  • 21370 battles
  • 9
Tylko nie zapomnij o tym, że czołgi IX tieru posiadają takie same lub podobne działa jak czołgi tieru X.
Co do filmiku to zaciekawiły mnie brytyjskie arty z magazynkami.

Varden997 #10 Posted 29 November 2012 - 08:28 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 32728 battles
  • 103

View PostFalathi, on 29 November 2012 - 06:24 PM, said:

Po prawdzie, na razie Chińczyków nie wprowadzamy. W końcu się pojawią, ale po zmianach.
Chińczyki po prostu były lepsze od ruskich ot cała tajemnica ich niebytu ;P

AgaPlock #11 Posted 29 November 2012 - 08:31 PM

Private

• Player
  • 65313 battles
  • 5

View Postprzemo8998, on 29 November 2012 - 06:32 PM, said:

Nikt nie zmusza do grania powyżej V tieru.
No tak..." walnij w stół a nożyce...." Czyżby Pan poczuł się urażony jako posiadacz 2 premium tanków? Nikogo nie chciałam urazić. Raczej pisząc ten komentarz gdzieś tam myślałam o przyszłości tej gry. Coraz mniej liczą się tu umiejętności graczy, a coraz większe znaczenie ma "gold amunicja".  Dochodzi ostatnio bardzo często do kuriozalnych sytuacji: drużyna ,w której jest top tank na złotych pestkach wygrywa z przeciwnikiem przewagą nastu czołgów. Jeśli jest się  w tej drużynie to dobrze, a jak nie.... ma się strasznego pecha :) Wiem zaraz ktoś napisze, ze mogę nie grać jak mi się nie podoba. Uprzedzając taki komentarz napiszę : mogę również powiedzieć co myślę na temat zmian w tej grze

Fylyp11 #12 Posted 29 November 2012 - 09:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14464 battles
  • 59
  • [A___S] A___S
Zgodzam sie z przedmowczynia, powoli zaczyna sie robic pay to win. I jest to strasznie frustrujace, jak tak dalej pojdzie to bedzie trzeba poszukac czegos nowego :)

Edited by Fylyp11, 29 November 2012 - 10:16 PM.

marcysiek #13 Posted 29 November 2012 - 09:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25914 battles
  • 419
Heh mi również wydaje się że macie racje, powoli(nie za szybko żeby nikt nie zauważał drastycznych zmian) ale tak sie dzieje, i to jest smutne, bo to naprawde fajna gra i szkoda ją psuć w taki sposób :(

Raffi_1941 #14 Posted 29 November 2012 - 09:51 PM

Corporal

• Player
  • 17283 battles
  • 103

View PostAgaPlock, on 29 November 2012 - 08:31 PM, said:

No tak..." walnij w stół a nożyce...." Czyżby Pan poczuł się urażony jako posiadacz 2 premium tanków? Nikogo nie chciałam urazić. Raczej pisząc ten komentarz gdzieś tam myślałam o przyszłości tej gry. Coraz mniej liczą się tu umiejętności graczy, a coraz większe znaczenie ma "gold amunicja".  Dochodzi ostatnio bardzo często do kuriozalnych sytuacji: drużyna ,w której jest top tank na złotych pestkach wygrywa z przeciwnikiem przewagą nastu czołgów. Jeśli jest się  w tej drużynie to dobrze, a jak nie.... ma się strasznego pecha :) Wiem zaraz ktoś napisze, ze mogę nie grać jak mi się nie podoba. Uprzedzając taki komentarz napiszę : mogę również powiedzieć co myślę na temat zmian w tej grze

Napiszę że, zawsze możesz mieć kilka pestek na czołgu. Ja wożę na co niektórych gdzie ma to sens. W czasie walki może się przydadzą, może nie, ale są pod ręką. No i moi drodzy chyba czas skonczyć z pisaniem o gold ammo. Do tej pory, przez to że nie chciałem strzelać złotówkami inni mieli nademną przewagę. Zwykle ci co nie muszą na codzień liczyć sie z kasiorką. Uważam że własnie teraz wyrównały się szanse i każdy może mieć kilka specjalnych pocisków kupionych za wirtualną a nie prawdziwą kase. Mam wrażenie że najwiecej krzyku podnoszą ci co ładują w gre spory szmal. Jak można mieć pretensje o to, że zwykły gracz ma ten sam dostęp do sprzętu który wcześniej był za golda czyli realną kase?? Mam nadzieję że wkrótce wprowadzą duże zestawy naprawcze za sreberka i zestawy gaśnicze.

marcysiek #15 Posted 29 November 2012 - 10:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25914 battles
  • 419
A ja uważam że jest to zrobione w jakichś tam celach zarobkowych,rzekomo ma to pomóc graczom:P ale ukryta prawda jest taka że nie robili by czegoś co mogło by potencjalnie przynieść im mniejsze zyski (lub straty, jak kto woli) finansowe, wszystko kręci się tu wokół prawdziwych pieniędzy

Raffi_1941 #16 Posted 30 November 2012 - 12:08 AM

Corporal

• Player
  • 17283 battles
  • 103
Kurde wiecie jak to teraz wygląda. agaplock podnosi ton że top tank  z droższą amunicją rozwala balans gry (co nie jest do końca prawdą bo to że ma większą penetracje nie znaczy że ma mocniejszy pancerz i bardziej bym się zastanowił w co strzela drużyna która przegrywa a nie czym strzela).

Teraz rudy102 podnosi głos że jeśli ma mu to wyrównać szanse to on tak nie chce (sorry rudy ale odwróciłem celowo tezę że coś ci daję realną przewagę)

Rozumiem że stoję po drugiej strony barykady ale ton niektórych wypowiedzi jest ciut na wyrost. Wasza gold ammo  i moja droższa ammo nie jest receptą na zwycięstwo i nigdy nie będzie. Tak mam lwa ale powiem wam że ostatnio częściej wyjeżdżam hetzerem cromwellem i luchsem niż Lwem. Z prostego powodu jeżdżę tym co sprawia mi frajdę. Nie przeliczam nie kalkuluję i nie patrzę sobie i nikomu w staty. I bardzo proszę żeby właśnie tak zostało jak jest, żebym mógł jak tylko mam ochotę i trochę sreberek kupić sobie troche albo w ciul droższej ammo bez wydawania realnej kasy.

P.S
A co do [...] hasła pay 2 win
dobrze brzmi ale tylko tyle, bo ja często nie używam droższej amunicji i wygrywam. Z drugiej strony w ciemnej dupie są ci co strzelali i przegrali :) Tym optymistycznym akcentem że inni mają bardziej od nas prze...ane na dziś już kończe

Edited by EilaAurora, 30 November 2012 - 10:38 AM.

_PabIo_ #17 Posted 30 November 2012 - 02:47 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,363
Przyznaje się że od momentu wprowadzenia gold ammo za srebro nie kupiłem nawet jednego pocisku. Jestem dusigrosz i nie widzę potrzeby takiej amunicji, jest to dla mnie na randomy w żaden sposób nie opłacalne. Znam słabe punkty czołgów, a grając na zwykłej podnosze swoje umiejętnosci, nabieram nawyków i uczę odruchów oraz mierze siły na zamiary. Gold ammo mi ułatwi w jakimś stopniu gre, a ja tego nie chcę, bo satysfakcję mam poźniej na końcu w meczu gdzie byłem w środku listy, a go wygrałem, kiedy widzę na czacie napis "gj".

Tarpan #18 Posted 30 November 2012 - 09:28 AM

Private

• Player
  • 32436 battles
  • 32
  • [SH4ME] SH4ME

View PostPablo_Minetto, on 30 November 2012 - 02:47 AM, said:

Przyznaje się że od momentu wprowadzenia gold ammo za srebro nie kupiłem nawet jednego pocisku. Jestem dusigrosz i nie widzę potrzeby takiej amunicji, jest to dla mnie na randomy w żaden sposób nie opłacalne. Znam słabe punkty czołgów, a grając na zwykłej podnosze swoje umiejętnosci, nabieram nawyków i uczę odruchów oraz mierze siły na zamiary. Gold ammo mi ułatwi w jakimś stopniu gre, a ja tego nie chcę, bo satysfakcję mam poźniej na końcu w meczu gdzie byłem w środku listy, a go wygrałem, kiedy widzę na czacie napis "gj".

mam dokładnie tak samo. Kupiłem jeden (dosłownie jeden) pocisk z ciekawości. Strzeliłem w boczny pancerz Typa59  i uszłyszałem RYKOSZET  po czym stwierdziłem, że szkoda sreberek.

ps. ciekawie ilu graczy  już zbankrutowało przez tą amunicję.

Sgt_Gangbang #19 Posted 30 November 2012 - 09:43 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11556 battles
  • 92
"Jako przykład weźmy churchilla. To znakomity pojazd wyposażony w znakomity pojazd."
Że co?

profes79 #20 Posted 30 November 2012 - 09:43 AM

Field Marshal

• Player
  • 21530 battles
  • 10,319
  • [FENOM] FENOM

View PostTarpan, on 30 November 2012 - 09:28 AM, said:

mam dokładnie tak samo. Kupiłem jeden (dosłownie jeden) pocisk z ciekawości. Strzeliłem w boczny pancerz Typa59  i uszłyszałem RYKOSZET  po czym stwierdziłem, że szkoda sreberek.

ps. ciekawie ilu graczy  już zbankrutowało przez tą amunicję.

Ci, co nie umieją strzelać :P

Pewnie, że ta amunicja rykoszetuje. Tylko na polu walki tracą racje bytu czołgi o których sile stanowił pancerz; teraz jak wyjedziesz czołgiem z linii KW na pole walki, to po pierwszym dingu oberwiesz seria złotych pestek i zakończysz żywot na polu walki. Sam nie mam skrupułów widząc jakiegoś mastodonta jak KW4 by się przełączyć na "gold ammo" i mu pokazać, ze jego pancerz wcale nie jest nieprzebijalny.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users