Jump to content

Oferta specjalna z okazji uwolnienia Tobruku

• Please log in to reply
135 replies to this topic

kavior_ #61 Posted 30 November 2012 - 09:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17416 battles
  • 783
  • [-PBO] -PBO

View Postkyko1916, on 30 November 2012 - 09:34 PM, said:

do wszystkich co piszą że to dobry specjal :
jesteście żałośni albo nie wiecie co dostały inne serwery (nie bede wymieniał co bo zostało to już zrobione wiele razy)
gigantyczny minus dla WG i pytanie do nich DLACZEGO my dostaliśmy taki szajs ? że na RU dostali coś lepszego to bym jeszcze zrozumiał ,ale dlaczego amerykańce mają taki zarąbisty specjal ?

do wszystkich co pisza, ze to slaby specjal!

lamicie cały czas. przy kazdym specjalu (nie mówie, ze akurat Ty, ale zdecydowana wiekszosc). Wasze biadolenie NIC nie zmieni. Pogódzcie sie z tym, ludzie. W kazdej ze stron na X postów, 80% z tego to "omg co za szit!!!!!!111oneoneone".

podoba sie? skomentuj.
nie podoba sie? zamknij jadaczke i graj, albo nie graj.

narzekacie juz co najmniej pol roku (od wtedy przegladam forum) CO TYDZIEN. posluchano was kiedys na temat specjali? zmieniono cos w nich po waszym pisaniu o tym, że inne serwery maja lepiej? NIE.

chcecie to minusujcie, ale taka jest prawda, a prawda w oczy kole. od minusów jeszcze nie zbanowano w grze.

kyko1916 #62 Posted 30 November 2012 - 09:44 PM

Corporal

• Player
  • 30154 battles
  • 132
ha ha ha zabawny jesteś
może zapalonym forumowiczem nie jestem ale jestem pewien że narzekanie nie jest zabronione więc za przeproszeniem to ty zamknij jadaczkę,i myślę że więcej zmieni pisanie że specjal jest do d.py niż pisanie że jest dobry,i wiedz że gdybym dostał specjal taki jak usa to bym nawet na te forum nie wchodził tylko grał i kase trzepał ,a Wg też by skorzystało na takim specjalu ,napewno bardziej niz na tym czymś czego nawet specjalem nie nazwe

Edited by kyko1916, 30 November 2012 - 09:46 PM.

kavior_ #63 Posted 30 November 2012 - 10:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17416 battles
  • 783
  • [-PBO] -PBO

View Postkyko1916, on 30 November 2012 - 09:44 PM, said:

ha ha ha zabawny jesteś
może zapalonym forumowiczem nie jestem ale jestem pewien że narzekanie nie jest zabronione więc za przeproszeniem to ty zamknij jadaczkę,i myślę że więcej zmieni pisanie że specjal jest do d.py niż pisanie że jest dobry

ze tak to skomentuje...
narzekanie zabronione nie jest. ale po co to robic? ;] i tak to nic nie zmieni, dlatego ponawiam pytanie: po co narzekac?

View Postkyko1916, on 30 November 2012 - 09:44 PM, said:

i wiedz że gdybym dostał specjal taki jak usa to bym nawet na te forum nie wchodził tylko grał i kase trzepał

a co, tak przez weekend zero grania? no na to wychodzi z Twojej ambitnej wypowiedzi. I tak bedziesz gral, i tak bedziesz grał.

hallack5 #64 Posted 30 November 2012 - 10:18 PM

Warrant Officer

• Community Contributor
  • 18403 battles
  • 888
  • [PNE] PNE

View Postleblef1500, on 30 November 2012 - 07:03 PM, said:

Falathi lub ktoś z community.
To są moje pierwsze posty więc bardzo proszę o odpowiedź.
Dlaczego za specjalistę u nas dają 10 000 kredytów a na serwerze amerykańskim 20 000 ? Czym to jest spowodowane, kto o tym decyduje?
Podobnie same specjały jako całość nawet nie da się porównać. To tak jakby porównywać fiata 126p do ferrari.
Naprawdę nie chcę być niegrzeczy czy kogoś obrazić, ale myślę że wyjaśnienia się nam należą.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja nie jestem z community - ale przynajmniej ci odpowiem zgodnie z prawdą.

Ameryka dostaje takie zachęty - aby zwiększyć przychód w tamtym regionie i ilość graczy.

Europa już jest rynkiem nasyconym.

Do tego Europa to dojna krowa i to w doskonałej kondycji.

Im dłużej będziesz zbierał kasę / dochodził do upragnionych czołgów tym dla WG lepiej.

Zawsze jest szansa że się wnerwisz i kupisz premium / złoto..

Tam gdzie masz już ugruntowaną pozycję nie musisz dbać o klienta w takim stopniu - jak tam gdzie o niego zabiegasz.

Oczywiście to wszystko do czasu - kiedy pojawi się normalna konkurencja - np. War Thunder z czołgami.

Hudler #65 Posted 30 November 2012 - 10:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6524 battles
  • 82
Nawet za specjalistę dali o połowę mniej niż na NA...

Typowy_Dziad #66 Posted 30 November 2012 - 10:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39729 battles
  • 550
  • [TDSTR] TDSTR
Specjal bardzo fajny.

A ten pomysł z premią dla Specjalisty niezależnie od okazji - bardzo dobry.

Deckname_TigerEnte #67 Posted 30 November 2012 - 10:29 PM

Sergeant

• Player
  • 43763 battles
  • 264
skoro hamburgerowcy moga miec duzo lepszy specjal to czego  my ie mozemy
kavior_ taki glupi jestes ze szkoda gadac
jakos inni moga miec 70% zarabiania a my 30 i kurna duzo lepsze specjaly my zawsze mamy najgorsze

kavior_ #68 Posted 30 November 2012 - 10:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17416 battles
  • 783
  • [-PBO] -PBO

View PostMaximus92, on 30 November 2012 - 10:29 PM, said:

kavior_ taki glupi jestes ze szkoda gadac

<3 dziekuje za miłe słowa.

View PostMaximus92, on 30 November 2012 - 10:29 PM, said:

skoro hamburgerowcy moga miec duzo lepszy specjal to czego  my ie mozemy
jakos inni moga miec 70% zarabiania a my 30 i kurna duzo lepsze specjaly my zawsze mamy najgorsze

i ja jestem głupi, mimo, że ktoś kilka postów wyzej dał sensowne wyjaśnienie? :)

View Posthallack5, on 30 November 2012 - 10:18 PM, said:

Ja nie jestem z community - ale przynajmniej ci odpowiem zgodnie z prawdą.

Ameryka dostaje takie zachęty - aby zwiększyć przychód w tamtym regionie i ilość graczy.

Europa już jest rynkiem nasyconym.

Do tego Europa to dojna krowa i to w doskonałej kondycji.

Im dłużej będziesz zbierał kasę / dochodził do upragnionych czołgów tym dla WG lepiej.

Zawsze jest szansa że się wnerwisz i kupisz premium / złoto..

Tam gdzie masz już ugruntowaną pozycję nie musisz dbać o klienta w takim stopniu - jak tam gdzie o niego zabiegasz.

Oczywiście to wszystko do czasu - kiedy pojawi się normalna konkurencja - np. War Thunder z czołgami.

//edit:

jak Ci sie nie podoba, to prosze: https://worldoftanks...egistration/en/

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIE bedziesz mial specjale.

Edited by kavior_, 30 November 2012 - 10:36 PM.

Atreyu_ #69 Posted 30 November 2012 - 10:41 PM

Major

• Clan Commander
  • 17948 battles
  • 2,743

View Postkavior_, on 30 November 2012 - 10:35 PM, said:

jak Ci sie nie podoba, to prosze: https://worldoftanks...egistration/en/

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIE bedziesz mial specjale.
I taaaaaaaaaaaakie lagi.
Podział serwerów regionalnie ma swoje uzasadnienie ponad względy językowe.

Ale ja polecam coś lepszego:
Jak Ci się nie podoba, wyłącz kompa - wyjdź na dwór! ;D

Ponoć oni nie mają double expa.
Wolę double expa na załodze i mniej ze specjalisty, którego mogę podczas ewentu nie zdobyć.
Gdyby było u nas po prostu mniej za tego specjalistę to rzeczywiście byłoby głupio.
Jednak "coś za coś" jest fair.

Deckname_TigerEnte #70 Posted 30 November 2012 - 10:46 PM

Sergeant

• Player
  • 43763 battles
  • 264
ja jak sie kurna wnerwie to nie bede w to gral po co mam sie wnerwiac i w dodatku jeszcze placic zenada ktos kto o tym myslal musial miec niezle nawalona banie jak to ruskie

Deckname_TigerEnte #71 Posted 30 November 2012 - 10:47 PM

Sergeant

• Player
  • 43763 battles
  • 264
ta i 2 konto bede robil chyba cie powal****

Nihilus89 #72 Posted 30 November 2012 - 10:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9656 battles
  • 69
Zupełnie was nie rozumiem. Wolicie 10 000 więcej za specjalistę a ile takich odznaczeń możecie natrzepać przez weekend? Jedno? Dwa? Aż ciężko mi sobie wyobrazic tak ogromne sumy... A podwójny exp dla załogi (czego amerykanie nie mają) dostajecie w każdej rozegranej przez weekend grze. Dla mnie bilans zysków jest jasny. Wolę nasz specjal i bardziej doświadczoną załogę.

kavior_ #73 Posted 30 November 2012 - 10:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17416 battles
  • 783
  • [-PBO] -PBO

View PostNihilus89, on 30 November 2012 - 10:47 PM, said:

Dla mnie bilans zysków jest jasny. Wolę nasz specjal i bardziej doświadczoną załogę.

im bardziej chodzi o to, ze u nas jest wiecej zarobkow na 4 tierach, a tam na 5,6 i 7. dla mnie tylko i tak sie przyda podwojny exp dla zalogi, nic wiecej.

ja jak sie kurna wnerwie to nie bede w to gral po co mam sie wnerwiac i w dodatku jeszcze placic zenada ktos kto o tym myslal musial miec niezle nawalona banie jak to ruskie

proste, nie graj :)

ta i 2 konto bede robil chyba cie powal****

to sie "męcz" z tmym co mamy, wyboru duzego nie masz  :Smile_trollface-3:

I taaaaaaaaaaaakie lagi.

coś za cos :)

Ale ja polecam coś lepszego:
Jak Ci się nie podoba, wyłącz kompa - wyjdź na dwór! ;D

+1, o to mi sie rozchodziło.

a może po prostu Ty chcesz to co my mamy, plus to co RU i plus to co NA? i jeszcze na dodatek poczwórnie! 4x exp dla zalogi, 4x taniej czolgi (i nawet X tiery, a co tam!), 4x wiecej kredytow, w tym na KV-1, KV-2 i IS 140% wiecej!

leblef1500 #74 Posted 30 November 2012 - 10:53 PM

Corporal

• Player
  • 43670 battles
  • 126
piszcie co chcecie ale ten specjał to jak policzek w twarz
Osobiście czuję się urażony, traktuje się mnie jak gracza drugiej kategorii

Vulpik #75 Posted 30 November 2012 - 10:55 PM

Private

• Player
  • 3186 battles
  • 49
@Maximus92
Ktoś chyba musi się dokształcać z matematyki. Od kiedy to "podwójnie" znaczy 30%?

A specjal nie jest zły. Wbrew pozorom nie mamy słabszego niż Rosjanie. Oni mają więcej czołgów oraz wyższe tiery i co z tego? I tak skożystają z tego w większości nowi gracze. My za to mamy 10 000 za specjalistę oraz sloty i materiały eksploatacyjne za pól ceny, a na tym wszyscy skożystają. Amerykanie również mają więcej czołgów, a także bonus do transferu golda na kredyty, resetowanie skilli załogi za złoto i więcej za specjalistę, ale ich zwiększone zarobki to tylko 1.7x, a u nas 2x, poza tym mamy podwojone doświadczenie załogi i ww sloty i materiały. Wiec nie chrzańcie, że mamy słabo.

Atreyu_ #76 Posted 30 November 2012 - 10:57 PM

Major

• Clan Commander
  • 17948 battles
  • 2,743

View PostMaximus92, on 30 November 2012 - 10:46 PM, said:

Hehe to nie graj, nikt nie będzie płakał z tego powodu. Nie podoba się, to nie graj - a jeśli chcesz coś oceniać lub krytykować, to konstruktywnie [i po polsku] - a nie tak jak powyżej.

Typowy_Dziad #77 Posted 30 November 2012 - 11:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39729 battles
  • 550
  • [TDSTR] TDSTR

View Postkyko1916, on 30 November 2012 - 09:34 PM, said:

do wszystkich co piszą że to dobry specjal :
jesteście żałośni albo nie wiecie co dostały inne serwery (nie bede wymieniał co bo zostało to już zrobione wiele razy)
gigantyczny minus dla WG i pytanie do nich DLACZEGO my dostaliśmy taki szajs ? że na RU dostali coś lepszego to bym jeszcze zrozumiał ,ale dlaczego amerykańce mają taki zarąbisty specjal ?

Ja mam takie pytanie - a co mnie obchodzą inne serwery? Gram na EU jesli special dla mnie jest do wykorzystania tzn. jest wartościowy. Co mnie obchodzi co dostają amerykanie, ruscy czy chińczycy. A niech i dostają Typka G w prezencie i 2000 0000 golda za nic. Wali mnie to. Po pierwsze - bo to nie mój serwer. Po drugie - owe decyzje w żaden sposób nie dotkną mnie jako gracza. Po trzecie - skoro dają to mają w tym swój cel.

Jakbym miał patrzeć na to co dostają inni ludzie w życiu to kurcze zabrakłoby mi czasu na życie własne. Po co mi to? Cieszę się z tego co mam i co dostaję, a jak się innym wiedzie lepiej - dobrze, niech się wiedzie. Mi nie ubędzie, a oni skorzystają. Nie mam w sobie charakterystycznej cechy "ściągania na dół" tych, którzy mają lepiej.

Edited by de99ial, 30 November 2012 - 11:13 PM.

Atreyu_ #78 Posted 30 November 2012 - 11:29 PM

Major

• Clan Commander
  • 17948 battles
  • 2,743

View Postde99ial, on 30 November 2012 - 11:10 PM, said:

Jakbym miał patrzeć na to co dostają inni ludzie w życiu to kurcze zabrakłoby mi czasu na życie własne. Po co mi to? Cieszę się z tego co mam i co dostaję, a jak się innym wiedzie lepiej - dobrze, niech się wiedzie. Mi nie ubędzie, a oni skorzystają. Nie mam w sobie charakterystycznej cechy "ściągania na dół" tych, którzy mają lepiej.
Przykład abstrakcyjny:
Macierewicz dochodzi do władzy. Badania laboratoryjne wskazują że trotyl pochodził z podkarpackiego. Mieszkasz w podkarpackim. Nowy szef rządu przepycha ustawę i ustala że inne województwa dostają becikowe 2000zł, a podkarpackie 500zł. Wpadłeś, dziecko w drodze. Cieszysz się z tego co masz, czy w następnych wyborach głosujesz na Platformę? W końcu by Ci nie ubyło. Myślę że tu chodzi raczej o kwestię sprawiedliwości i równego traktowania, a nie o zawiść do tych co dostali więcej. ;)

Wyjaśnienie:
Jestem przeciwny płakaniu, żalom. Jestem za w miarę równym traktowaniem graczy niezależnie od regionu. Nie musimy dostawać tego samego, ważne żebyśmy dostawali coś o podobnej wartości.

Typowy_Dziad #79 Posted 30 November 2012 - 11:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39729 battles
  • 550
  • [TDSTR] TDSTR

View PostAtreyuAinkurn, on 30 November 2012 - 11:29 PM, said:

Przykład abstrakcyjny:
Macierewicz dochodzi do władzy. Badania laboratoryjne wskazują że trotyl pochodził z Podkarpackiego. Mieszkasz w podkarpackim. Ustala że inne województwa dostają becikowe 2000zł, a podkarpackie 500zł. Wpadłeś, dziecko w drodze. Cieszysz się z tego co masz, czy w następnych wyborach głosujesz na Platformę? W końcu by Ci nie ubyło. Myślę że tu chodzi raczej o kwestię sprawiedliwości i równego traktowania, a nie o zawiść do tych co dostali więcej. ;)

Cieszę się z tego co mam. Bo raz - nie chadzam do łózka z bylekim i nawet jak wpadnę to z osoba mi ważną. Dwa - jak jest dziecko to trzeba sobie radzić i nieważne czy 2000zł czy 500zł dostanę - obie wartości w tej sytuacji są śmieszne. Trzy - nie głosuje na PO ani inne partie z wielkiej czwórki.

Twój argument jest inwalidą ;)

Kierte #80 Posted 30 November 2012 - 11:55 PM

Corporal

• Player
  • 16503 battles
  • 112
  • [NOPAN] NOPAN
Amerykańscy gracze którzy grają w WoT'a od początku mają lepiej, lepsze specjale itd. Uważam wiec, że to nie uczciwe że Oni mają lepiej, co z tego że WG chce nowych graczy? Jak ktoś gra od początku to ma co tydzień świetne specjale, dodatkowo w USA coś słabo przyciągają graczy... czyli tak naprawdę specjale są tam głównie dla "wyjadaczy", jeśli WG spojrzało by z tego punktu, to wątpię żeby specjale były tam lepsze...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users