Jump to content

Frusztráltak vagytok...? Írjátok le!

• Please log in to reply
7700 replies to this topic

TomLion #1 Posted 08 December 2012 - 01:13 PM

Corporal

• Player
  • 3631 battles
  • 175
Szerintem már mindenkinek előfordult, hogy volt egy nagyon rossz napotok, ahol 10 csatából 9-et elveszítettetek, abból 8-at a csapat miatt. Ezek után pedig megfordult a fejetekben, hogy hagyni kéne az egészet és azonnal letörölni a játékot. DE a 11. csatától kezdve meg minden gördülékenyen meg és megbocsájtasz a játéknak és játszol tovább! Azért csináltam ezt a Topic-ot, hogy itt egy kicsit letudjátok vezetni a feszültségeiteket. Így nem kell magatokban tartanotok. Eresszétek ki a fáradt gőzt és, ha leírtátok az érzéseiteket újult erővel neki tudtok indulni a csatának.  :Smile_Default:  

Ide leírhatjátok a legfrusztrálóbb élményeiteket, amiket megéltetek a játékban, hiszen nem mindig vannak jó meneteink.

Nálam az első 80 menet a KV4-ben szörnyen frusztráló volt, és nem azért mert "csupasz" volt, hanem azért, mert 5 csatából 4-et a csapat miatt vesztettünk el és így alig gyűltek a tapasztalati pontjaim és prémium nélküli játékosként pedig a hatalmas javítási költségek szintén idegesítettek. :Smile-angry:
Hála az égnek előrelátó voltam és 10.000 szabad tapasztalati pontot összegyűjtöttem mielőtt megvettem volna a KV4-et és így megspóroltam legalább 15-20 csatát a TOP ágyúra. :Smile_veryhappy:
Azóta nem igazán zavar, hogy rossz csapatokat kapok, mert egész jól bánok a ZIS-24-el, rengeteg sebzést betudok vinni, így ha veszítünk és totálkáros vagyok kapok kb. 20-25.000 kreditet és így csak max 3-4.000 kredit vesztességeim vannak.   :Smile_teethhappy:
UI: Csak szórakozásból játszok a KV4-el, nem érdekel, hogy mennyit keresek vele, de azért örülök, ha néha keresek vele egy kevés kreditet.

Nektek mi a legfrusztrálóbb élményeitek?

HUN_Sector #2 Posted 08 December 2012 - 01:22 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 24192 battles
  • 1,124
Frusztrált vagyok, mert pár f*szkalap akinek valamelyik posztom nem tetszett, megy végig az összes témában minden hozzászólásomon és negatívozza naponta...
Frusztrált vagyok, mert a játékok tele vannak idiótákkal és furamód csak akkor van killing spreem, hogy ha elő vagyok fizetve prémiumra.... irányított matchmaking?
Frusztált leszek, ha ilyet látok:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
(Ajánlom megnézésre a minimapon a heavyk elhelyezkedését és a küldetésünket...)
Frusztrált leszek ettől is:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
(Arty party)

Ez a játék és a környezete tömény frusztráció.

Bármennyire is frusztrált vagy kerüld az ilyen szóhasználatot.
Ne sértegess másokat, még nagy általánosságban se.
Legközelebb komolyabb büntetésre számíthatsz.
Kacsa1

Edited by Kacsa1, 08 December 2012 - 03:14 PM.

Hunreal #3 Posted 08 December 2012 - 01:31 PM

Captain

• Player
  • 38469 battles
  • 2,344
Engem is leginkább az artik bosszantanak, főleg ha mindjárt az elején megtalál valamelyik, és tönkreteszi az egész játékomat. A csapattól általában már nem várok semmit, amióta használom az xwm-statot. Ott látszik, hogy jórészt már előre lezongorázott, felesleges többet elvárni valakitől, mint amennyit tud. Itt attól kapok agyvérzést, hogy a német tankokat szinte mindig 50% alatti csatákba teszi az MM. Össze tudom hasonlítani az egyetlen nem német tankommal, a KV 1 szinte mindig 50% felettibe kerül, és sokkal ritkábban kap T7-es ellenfeleket. Most épp a VK 3001 (P)-t és a Királytigrist tolom, az előbbi szinte mindig T6-8-as, az utóbbi T8-10-es beosztást kap. A KV 1 meg T3-5-öst. Gyalázat, amikor 5%-os győzelmi esélyt ad az előzetes számítás. Ez ugyan nem szentírás, de azért ilyet még nem sikerült megnyerni, a legrosszabb előjelzés 27% volt, amit sikerült megnyerni. Az MM-nek ezt is jó lenne figyelembe venni.

Korrigálok: a VK-val az imént sikerült megnyerni egy 5%-os meccset. 5 killel és első osztályú kiváló sofőr jelvénnyel. Ilyenkor egy kicsit elfelejtem a frusztrációt.

Edited by Teuspa, 08 December 2012 - 01:43 PM.

pethun #4 Posted 08 December 2012 - 01:40 PM

Private

• Player
  • 4935 battles
  • 8
Csak annyit mondok, t25/2. Ennél szánalmasabb sz..rakást még nem láttam. A másik, hogy a wg miért nem képes normálisan megcsinálni a játékot? Nvidiás vidokártyám van, de néha annyira belassul, hogy játszhatatlan lesz. (5-6 fps, és más játékkal nincs gondom) Érdekes, hogy 0.82 teszten meg nem volt semmi baja.

j_gagarin #5 Posted 08 December 2012 - 02:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 62410 battles
  • 669
  • [R3BEL] R3BEL
Forum 5let jó, lehet majd embereket ideküldeni és nem máshol rombolnak.

Kacsa1 #6 Posted 08 December 2012 - 03:12 PM

Brigadier

• Veteran
  • 18489 battles
  • 4,071
  • [TRIGG] TRIGG
Itt most leszögezem, hogy HUN_Sector-éhoz hasonló posztok egyből moderálva lesznek, és figyelmeztetés nélküli RO ban-t fogok osztani. Szóval mindenki óvatosan irkáljon.
http://forum.worldof...and-guidelines/

Hattorihanso554 #7 Posted 08 December 2012 - 03:32 PM

Private

• Player
  • 16985 battles
  • 3
Én az AMX-13 F3 AM, tier 5ös artyval szoktam agybénulást kapni. A Hummellel és a SU-8al csak úgy aprítottam a népet,de eddig a 40 játék alatt nem tudtam megszokni a furcsa célzásszögeket ezzel a franciával.De ilyenkor eszembe jut,hogy majd 100 év múlva lesz Bat.Chat.155, és próbálkozok tovább.. :Smile_great:

A_Gyagyas_Todi #8 Posted 08 December 2012 - 03:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30177 battles
  • 505
  • [HOAX] HOAX
A kezdeti 400-ról 480-ra emelték a prémiumlőszer árfolyamát - eddig se vo't o'csó az "MM tier-kiegyenlítése" - és a JagdP-em - valójában a random: "hirtelen" pontatlan lett a löveg, ahogy a "drága" lett betöltve és előbb a bal, majd  a jobb szélre küldte a lövedékeket; még "szerencse", hogy talált, mert így meglett a 'Mesterlövész', a most velejáró 5k nyereménnyel és így csak 8k mínuszom lett a túlélt, győztes körből (meg ~800, nem prémes XP-m) - kettőt pattanóra tett és a hajamat téptem, mert addig és utána sem tévesztett az ágyú, abban a körben.
A célpont egy KV-4 volt, amin 33%-ban tudott csak fogást találni, szemből az L/71-es AP lőszere és kénytelen voltam - végül, a pattanókkal együtt - 5(!) gold ammo-t is beleereszteni - a legalább féltucat AP után - , hogy kimúljék végre - miközben még 2-3 csapattárs is rálőtt párszor, hasonlóan "eredményesen". Bezzeg, ha majd nekem lesz/lenne olyanom: minden T6 ..., mint forró kés a vajat - persze szemből!  :Smile_sceptic:

...

View Postpethun, on 08 December 2012 - 01:40 PM, said:

Csak annyit mondok, t25/2. Ennél szánalmasabb sz..rakást még nem láttam. A másik, hogy a wg miért nem képes normálisan megcsinálni a játékot? Nvidiás vidokártyám van, de néha annyira belassul, hogy játszhatatlan lesz. (5-6 fps, és más játékkal nincs gondom) Érdekes, hogy 0.82 teszten meg nem volt semmi baja.

T25/2, miért?  :Smile_ohmy: (Idáig nem terveztem kihagyni...)
Az M10-effektus miatt: fegyvere, mint az előző tier-é - kicsit pontosabb és gyorsabb, de a lényegi adatok: pen. & dam. ua - és ott már kevés az átütés, hiába nagy a RoF?! Mivel T5, így "annyira" nem zavar a kimondottan MM-függő teljesítménye: ha T7 ellen kell is mennie - esély nélkül - , akkor is pluszos -> olyanra nem szabad lőni, ami "nagyobb" és így nem viszi el a nyereséget a hiábavaló lőszerpocsékolás. No, de T7-ben ez a felállás már egészen másképp fest, prémium nélkül...  :Smile_mellow:
(Pedig a mostani, egynapos prémiummal pont az M10 döntötte meg az eddig a StuG-gal tartott, szintén prémiumos XP-csúcsomat!  :Smile_amazed:  A nem prémiumost meg holtversenyben tartja a Pz 38(t) és a 10,5-sel szerelt Pz IV - L/48-al ~50 pötty a lemaradás ettől. :Smile_glasses: )

HannibalXX #9 Posted 08 December 2012 - 04:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24250 battles
  • 1,055
  • [TRIGG] TRIGG
Fúúúú mióta vágyom egy jó kis gyűlölködjünk topicra  :Smile_glasses:

View Postpethun, on 08 December 2012 - 01:40 PM, said:

Csak annyit mondok, t25/2. Ennél szánalmasabb sz..rakást még nem láttam.
Hát barátom akkor még fognak meglepetések érni ebben a játékban, szerintem iszonyat halálos egy jószág. Bár kinek-mi.

pethun #10 Posted 08 December 2012 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 4935 battles
  • 8

View PostA_Gyagyas_Todi, on 08 December 2012 - 03:54 PM, said:

A kezdeti 400-ról 480-ra emelték a prémiumlőszer árfolyamát - eddig se vo't o'csó az "MM tier-kiegyenlítése" - és a JagdP-em - valójában a random: "hirtelen" pontatlan lett a löveg, ahogy a "drága" lett betöltve és előbb a bal, majd  a jobb szélre küldte a lövedékeket; még "szerencse", hogy talált, mert így meglett a 'Mesterlövész', a most velejáró 5k nyereménnyel és így csak 8k mínuszom lett a túlélt, győztes körből (meg ~800, nem prémes XP-m) - kettőt pattanóra tett és a hajamat téptem, mert addig és utána sem tévesztett az ágyú, abban a körben.
A célpont egy KV-4 volt, amin 33%-ban tudott csak fogást találni, szemből az L/71-es AP lőszere és kénytelen voltam - végül, a pattanókkal együtt - 5(!) gold ammo-t is beleereszteni - a legalább féltucat AP után - , hogy kimúljék végre - miközben még 2-3 csapattárs is rálőtt párszor, hasonlóan "eredményesen". Bezzeg, ha majd nekem lesz/lenne olyanom: minden T6 ..., mint forró kés a vajat - persze szemből!  :Smile_sceptic:

...

T25/2, miért?  :Smile_ohmy: (Idáig nem terveztem kihagyni...)
Az M10-effektus miatt: fegyvere, mint az előző tier-é - kicsit pontosabb és gyorsabb, de a lényegi adatok: pen. & dam. ua - és ott már kevés az átütés, hiába nagy a RoF?! Mivel T5, így "annyira" nem zavar a kimondottan MM-függő teljesítménye: ha T7 ellen kell is mennie - esély nélkül - , akkor is pluszos -> olyanra nem szabad lőni, ami "nagyobb" és így nem viszi el a nyereséget a hiábavaló lőszerpocsékolás. No, de T7-ben ez a felállás már egészen másképp fest, prémium nélkül...  :Smile_mellow:
(Pedig a mostani, egynapos prémiummal pont az M10 döntötte meg az eddig a StuG-gal tartott, szintén prémiumos XP-csúcsomat!  :Smile_amazed:  A nem prémiumost meg holtversenyben tartja a Pz 38(t) és a 10,5-sel szerelt Pz IV - L/48-al ~50 pötty a lemaradás ettől. :Smile_glasses: )

Azért gáz sztem a t25/2 mert t7es td létére páncélja 0, mozgékonysága egy vicc, gyakorlatilag egy t4 arty egylövésezi. A top lövegre kell a torony meg kb 16e kredit(ami ad +10pent, sebzés ua) amit nincs is értelme  fejleszteni, csak hát nem lehet kihagyni. És akkor még nem is szóltam a "remek" álcázhatóságról...Na, ha ezt mind elképzelted, akkor most menj vele még x100 kört, mert a kövi tank még 109e tp! Ja, és a játék is szivat vele rendesen! Sok sikert!

pethun #11 Posted 08 December 2012 - 04:36 PM

Private

• Player
  • 4935 battles
  • 8

View PostHannibalXX, on 08 December 2012 - 04:26 PM, said:

Fúúúú mióta vágyom egy jó kis gyűlölködjünk topicra  :Smile_glasses:

Hát barátom akkor még fognak meglepetések érni ebben a játékban, szerintem iszonyat halálos egy jószág. Bár kinek-mi.

Már nem lepődök meg semmin a játékkal kapcsolatban,két hónapja nem játszok. t25/2 meg a halálos? Az ellenfél ha meglát vele , jön rá mint légy a sz..ra. Gyk. ingyenfrag.

A_Gyagyas_Todi #12 Posted 08 December 2012 - 05:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30177 battles
  • 505
  • [HOAX] HOAX

View Postpethun, on 08 December 2012 - 04:36 PM, said:

Már nem lepődök meg semmin a játékkal kapcsolatban,két hónapja nem játszok. t25/2 meg a halálos? Az ellenfél ha meglát vele , jön rá mint légy a sz..ra. Gyk. ingyenfrag.

Ezt az M36-ról is el lehet mondani: igaz, hogy ott "páncél" van, a T25 "mozgékonysága" helyett, de az szinte semmit sem ér, csak a kisebbek ellen véd(ene).
A pöpec T2-3(-4; T40 - de már ez is random-függő: ha talál és sebez, akkor halálos, még T6-ra is, de ha nem, akkor akár mínusz-közelivé is mehet a "bevétel" a sok mellé/pattanó/0-ás sebzés miatt, a gold-ról nem is beszélve...) után nagyol leül - inkább light(-med)/scout a használható is belőlük - és hektikussá válik az amcsi TD-ág: szerintem itt már nagyon előjön a véletlenek eltúlzott mértéke és ez döntően befolyásolja az eredményeket is velük -> a nem kimondottan csúcs pen&dam(&RoF(&acc)) ágyúik nagyon igénylik a jó random-ot.

Esetleg a hajdani T25-nerf ide is átsugárzik?!

TomLion #13 Posted 08 December 2012 - 05:34 PM

Corporal

• Player
  • 3631 battles
  • 175
Egy csomó T25/2-t kicsináltam mári a KV1-el, szóval nem kell félni tőle.  :Smile_teethhappy:
Le is pattanok róla elég gyakran!  :Smile_trollface-3:

hajosgabi #14 Posted 08 December 2012 - 06:52 PM

Corporal

• Player
  • 13207 battles
  • 144
Frusztrált vagyok mikor JGPárduccal állok a bokorba, hátulról megtalál egy t-50-2 és körbe szalad, nem lehet még becolozni sem. Szép lassan kicsinál. De! Nyugodt vagyok, mert ott van mellettem 50 méterre egy T26E4 vagy mi a bánat. Jelzem, hogy segítséget kérek, ő továbbra is sznájperkedik ezerrel. Utána már közvetlenül megszólítottam, hogy segítsen már. Válasz:  No time!
Hát itt vörös köd! És ki is nyírt a kis mocsok!
Majd ezek után, megköszöntem neki a segítséget a T-50-2 ellen, amire az bölcs válasza, hogy: uninstall...
Hát nem írom le a mérgemet, mert Kacsa kimoderál.

pethun #15 Posted 08 December 2012 - 07:02 PM

Private

• Player
  • 4935 battles
  • 8

View PostA_Gyagyas_Todi, on 08 December 2012 - 05:29 PM, said:

Ezt az M36-ról is el lehet mondani: igaz, hogy ott "páncél" van, a T25 "mozgékonysága" helyett, de az szinte semmit sem ér, csak a kisebbek ellen véd(ene).
A pöpec T2-3(-4; T40 - de már ez is random-függő: ha talál és sebez, akkor halálos, még T6-ra is, de ha nem, akkor akár mínusz-közelivé is mehet a "bevétel" a sok mellé/pattanó/0-ás sebzés miatt, a gold-ról nem is beszélve...) után nagyol leül - inkább light(-med)/scout a használható is belőlük - és hektikussá válik az amcsi TD-ág: szerintem itt már nagyon előjön a véletlenek eltúlzott mértéke és ez döntően befolyásolja az eredményeket is velük -> a nem kimondottan csúcs pen&dam(&RoF(&acc)) ágyúik nagyon igénylik a jó random-ot.

Esetleg a hajdani T25-nerf ide is átsugárzik?!

Igazábol az a baj vele, hogy ha eltalálnak akkor sebződsz akár mi is lőjön rád. Nem emlékszem, hogy lett volna lepattanóm. A klasszikus td-zés nem való neki, mert ahoz hogy második vonalból weakspotokat lövöldözz vele,  nem elég pontos, ráadásul a 90es lövegnek aztán "van" megállító ereje. Flenkelni megint csak nem jó, mert kanyarodni sem szeret és a toronyforgás is röhejes. Egy p4 simán megszivatja. Mondjuk nagyon nem mentem vele mínuszos köröket még prém nélkül sem. Az elődei nagyon jók voltak (m8a1, t49, m18), de ez szánalom. Ráadásul meg is utáltatta magát, már a napi duplákat se mentem vele.

HannibalXX #16 Posted 08 December 2012 - 09:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24250 battles
  • 1,055
  • [TRIGG] TRIGG

View PostTomLion, on 08 December 2012 - 05:34 PM, said:

Egy csomó T25/2-t kicsináltam mári a KV1-el, szóval nem kell félni tőle.  :Smile_teethhappy:
Jó játékosok lehettek. Ja nem :D

Save_Hp_For_Carry #17 Posted 08 December 2012 - 09:42 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 24135 battles
  • 433
  • [4STAR] 4STAR
Kapáljon az ördög az összes hunczut mozsáros kertjében vízkereszt napján!

Fargo #18 Posted 08 December 2012 - 10:09 PM

Corporal

• Player
  • 8199 battles
  • 175
Ne legyetek frusztráltak. Nézzétek a jó oldalát. Ha egy igazi tankba ülnétek, már nem élnétek.

HannibalXX #19 Posted 09 December 2012 - 01:23 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 24250 battles
  • 1,055
  • [TRIGG] TRIGG
Nah az este csodálatos mérlege +42es win állásról sikerült eljutni +9re... és még csak azt se lehet mondani hogy én vesztem el a csatákat... sőt néha elég matchmakernek is hiszem magam, az utolsó négy csata eredménye pl így nézett ki: Tigris - 3 kill, A13 - 5 kill, T1H1 - 4 kill, T25/2 - 4 kill...
Sosem fogom felfogni ésszel hogy embereknek hogy sikerül ilyen + több ezres állásokra eljutni. Vagy régen nem volt ennyi ostoba csapat egymás után? Na mind1.

Jah és a hétvégén az effemet se tudtam megnézni mert nem működik az az orosz csoda :(

GaiusHun #20 Posted 09 December 2012 - 08:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27717 battles
  • 858
  • [HHR-A] HHR-A
:Smile_veryhappy: szerintem ha felléptek a WOT-ra, már frusztráltak lesztek, avagy idegbetegek?  :Smile_trollface-3: Sajnos egyre töményebb a noob játékosok aránya!

Valamint tény, hogy az ágyúk durván pontatlanok lettek!

KACSA!!! Kérlek jelezd a WG teamnek, hogy ne ezzel terrorizáljanak bennünket! Ez már tényleg ERKÖLCSTELEN!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users