Jump to content

Frusztráltak vagytok...? Írjátok le!

• Please log in to reply
7599 replies to this topic

One_Joke #7581 Posted 15 May 2017 - 05:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11675 battles
  • 355
  • [M-B-Z] M-B-Z

View PostPrime1977, on 13 May 2017 - 04:50 PM, said:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy tudtok valamit arról miért változott meg a játék?

Illetve szerintem nagyon rossz lett.

Pontosabban egy KV-1S-el vagyok és egy 120mm-es ágyú van felszerelve rá.(ezzel legalább lehet sebezni).

Most lesznek meg az első "Képességeim" is.

Szóval 1-2 héttel ezelőtt olyan jó volt a játékmenet,volt sikerélményem,csatánként olyan 500-1000-es sebzések.

3 napja egyszerűen melléhord az ágyú,és körülbelül a a harmadát sebzi,viszont engem 1 vagy két lövésből szét lőnek.

Már a golyók sem pattannak le rólam pedig olyan szépen "mozgok".

Szóval max. ilyen 150-350-es sebzéseket tudok most már bevinni egy csatába.

De amúgy is fura volt nekem ez a játék régebben is ,mert ez nem a reflexekről vagy az ügyességről szólt ,hanem arról ,hogy kinek mekkora "lexikon" van a fejedben a gameről.

Nekem semmi modom nincsen,igazából azt sem tudom melyik mod lenne nekem a jó. :)

A másik furcsaság ,hogy rengetegen vannak olyanok, akiknek éppen csak a tankjuk tetejét látom - mert valami mögött áll - de ő mozog is és csak úgy jönnek rám a lövései.

Nekem meg félórát kell várni mire leszűkül a célkereszt (mozdulatlanul),aztán ellövök és esetleg sebzek,de most már a 120-as ágyúval is keveset.

Hogy van az,hogy 200-300 méterről mozog a tankja és ő simán lődöz engemet?

Hagyjuk már!

Mintha nem lenne "fókuszálási" ideje.

Én eltörólöném az összes modot,mert ez is csalás.

Mert vagy csalás van ez mögött vagy valamilyen mod ami megmondja vagy mutatja meddig dughatod ki a fejed stb stb.

Baromira idegesítő a játék.

Annyira jó ment ezzel a 120-as ágyúval de most egyszerűen semmi.

Egyébként olyan jó lenne valakivel kicsit elbeszélgetni aki otthonos és ügyes ebben a játékban mondjuk sykepon vagy viberen.

Mindegy is!

Elnézést ha hosszúra sikeredett volna az írásom.

Tisztelettel!

Jani!

Ajánlom hogy olvasd végig, abból amit írtál úgy érzem nem ártana http://forum.worldof...apok-kezdoknek/

U.I.: Nem véletlenül 6 os szintű ez az ágyú 85 mm S-31 nyilván kevesebbet sebez, de sokkal jobban szűkül, pontosabb, nagyobb átütésű, stb.. Nagyobb vele az esély a jobb játékeredményre.

Edited by One_Joke, 15 May 2017 - 05:30 PM.

Prime1977 #7582 Posted 17 May 2017 - 10:35 PM

Private

• Player
  • 1606 battles
  • 4

Szia One_Joke!

Köszönöm szépen a segítségedet!

Elfogom olvasni az általad írt linket.

Végre valahol el lehet kezdeni tanulmányozni is.

KingTiger15 #7583 Posted 19 May 2017 - 11:10 AM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Tegnap hülye voltam, nem hagytam abba, mikor még jól ment. Kattant egyet az MM és onnantól kezdve kizárólag +2, mint a régi szép időkben, hozzá oltári idióta csapatok.

Mikor néha bekerül a csapatba valami top klántag, akkor azért nyerni szoktunk, most simán ledaráltak így is. El lehet képzelni az értelmi szintet, mikor még a nagymenők se tudják lehozni a meccset. Természetesen végig volt szinkronizálva mindenféle klingon makogással, káromkodással, mert ez szériafelszerelés tomatoéknál. A WG egyik legnagyobb bűnének tartom, hogy nem követeli meg az english only módot a csaták alatt, drákói szigorral, erősen gondolkodom rajta, hogy kikapcsolom, mert haszna semmi, viszont végtelenül irritáló tud lenni, még a német is, amit más körülmények közt szeretek. 

Long_Johanny #7584 Posted 19 May 2017 - 03:06 PM

Corporal

• Player
  • 25585 battles
  • 125

View PostKingTiger15, on 19 May 2017 - 11:10 AM, said:

Tegnap hülye voltam, nem hagytam abba, mikor még jól ment. Kattant egyet az MM és onnantól kezdve kizárólag +2, mint a régi szép időkben, hozzá oltári idióta csapatok.

Mikor néha bekerül a csapatba valami top klántag, akkor azért nyerni szoktunk, most simán ledaráltak így is. El lehet képzelni az értelmi szintet, mikor még a nagymenők se tudják lehozni a meccset. Természetesen végig volt szinkronizálva mindenféle klingon makogással, káromkodással, mert ez szériafelszerelés tomatoéknál. A WG egyik legnagyobb bűnének tartom, hogy nem követeli meg az english only módot a csaták alatt, drákói szigorral, erősen gondolkodom rajta, hogy kikapcsolom, mert haszna semmi, viszont végtelenül irritáló tud lenni, még a német is, amit más körülmények közt szeretek. 

Létre tudsz hozni tiltólistát. Megjegyzést is tudsz írni, hogy kit, miért raktál fel. Nekem nagyon bejött. Én a "minimap klikkereket" és a "beszólogatós" emberkéket raktam fel. Nincsenek sokan, hamar letisztul a terep. Tapasztalatból írom, hogy hatékony módszer tiltólistát készíteni.

KingTiger15 #7585 Posted 19 May 2017 - 05:24 PM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238
Tudom, hogy lehet így is, csak nincs kedvem ezzel pepecselni. Azért nincsenek olyan kevesen, szinte alig van csata ilyen műsor nélkül.

duraculum #7586 Posted 21 May 2017 - 10:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES
Pár napja körbenéztem a kínálatot és éltem a lehetőséggel,ki is próbáltam kettő másik hasonszőrű játékot.Nem jobbak nem tetszetősebbek,de ha egy kicsit még fejlesztenek komoly vetélytársa lesz a Wargamingnek.Alapból egyforma a kettő csapat leosztása,nincs az hogy itt több a magasabb szintű vagy más kaliberű tank.Igaz néha 4-5 percet is kell várni de a mai nap egyszer sem vártam 1,5-nél több percet.Élveztem a játékot,pedig 4 esetből csak egyszer voltam győztes csatában.Gondoltam visszanézek a WOT-ra hátha változott valamit!A nagy daleszt!!Megint berakott VI-s-val VIII-VII-sek közé úgy hogy a VIII-k vadászok és artyk,voltak 500 m-ről egy max 2 lövésből szedik a VI-sokat,agyaggalamb vadászat.Vagy a két oldal között a nehéz tankok aránya 4-6,vagy 4-8.A mélabús undor és hányinger fogott el és kiléptem.Ha rajtam állna a fejlesztésért a fejlesztőknek még a fizetését is megvonnám,talán kicsit jobban lennének inspirálva.Nem beszélve arról hogy több mint egy hónapon keresztül tanulmányozhatták az új paramétereket.Ami a legszebb az egészben lehet hogy azt fogják mondani "hát nem így gondoltuk",de te meg én szívunk miattuk.Ja ingyen játék,nem kötelező,akkor a reklámokba is írják bele "szívsz mint a barom" mert megszívatunk hegy elmenjen a kedved.Új technikát hoznak majd be,a kerekeseket és a gyalogosokat,de ez csak terv.Még nem tudják hogyan szívassanak újból.Erről jut eszembe az oroszok kutyákat alkalmaztak páncélosok felrobbantására ,talán itt is lehetne egy próbát tenni.Véletlen szerűen kutyák futkosnának és ha valakinek a tankja alá be tud futni nagy bumm irány a garázs,vagy lehet javítani.Úgy gondolom annó a II.Világháború technikái voltak a dominánsok,mára már lassan űrtankok meg más kütyük is szerepelni fognak,pedig nem ez lenne szerintem a jó megoldás.Persze én csak játszanék és ha a másik jobban fog szórakoztatni átmegyek oda.

duraculum #7587 Posted 23 May 2017 - 07:52 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES

Nem sértegetni csak kíváncsiságból,4 db IX-s szintű könnyű,mi a búbánatos fenének egy csatában,ráadásul a többi zömeben VIII-s med heavy stb.Ez az új stratégiai elem,vagy inkább elbaltázás(habár szerintem ez nagyon silány minősítése)????Különösen akkor előnyös ha némelyikük küldetést próbál csinálni.A könnyűek nem spottolni fognak hanem vadászni,a többiek meg nézik a futkosó barmokat.A V-VI szintűeknél is ez a probléma VII-VIII páncélvadász arty és magasabb szintű táras könnyűek.Persze a páncélvadász nagy látótávval és nagy pusztító erővel egy lövésre veszi az V-VI-s szintűeket még 500m-ről.

Januárban februárban 185-190 ezren játszottak egyszerű hétköznap,most 130 ezernél már lehet tapsikolni,és ami a pláne nem az öregek maradtak hanem zömében a kezdők,akik nem igen fognak költeni mert zömében 10-12 évesek,apuci meg hülyeségre nem ad.Ts-en a hangjukon lehet érezni meg az irányultságuk,minél többett lőni,nem baj ha a csapat vagy szakasztárs magára marad.190-ről 140-re csökkenés hány százalék????Vajon értékelte valaki hogy miért?????

Új szabályok és elvek amik jelentősen rontotta a játszhatóságot,csökkentette a játékban a már régebb óta játszók számát,de még várunk nem biztos hogy olyan nagyon rossz,vagy az a cél hogy még többen menjenek el????

KingTiger15 #7588 Posted 23 May 2017 - 09:15 AM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Itt a jó idő, nyitnak a teraszok, nyilván kevesebben fognak gubbasztani a szobájukban egy olyan játék előtt, ahol nem a játékélmény a fő cél, hanem a pénztárcák megnyitása sorozatos kudarcok által.

És persze nem kevesen vannak, akik csak annyit tudtak felmutatni, hogy a pálya sarkából egylövésezik a tankokat artyval, a patch után nekik nincs miért maradniuk. Aztán ott vannak, akik csak lightokkal játszanak, közülük is jó páran felszívhatták magukat. 

Szuperheavik, OP prémiumok, derp ágyúk mindenhol, terelés a prémium használat felé, markáns pay2win elemek . Ezek önmagukban is jelentős irányváltások, de így besűrítve ilyen rövid idő intervallumba sokaknál kivághatták a biztosítékot.

duraculum #7589 Posted 23 May 2017 - 09:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES
A szakaszok szabályozása is alapvetően elhibázott dolog.Korábban úgy állítottuk össze tudván hogy egy adott szintű vadász nagyobb kategóriába dob hát eleve úgy vittük a közepes vagy heavy tankokat.Most vihetem ugyan azt a szintűt ,majd bedob kettővel magasabbra,nézhetek ki a fejemből,és ez van az arty-val.Ha könnyűvel megyek és küldetést szeretnék valahogy csinálni,5000 hp-t kell spottolni egyedül vagy szakaszba!!!!!!!!Kit vigyek ?????Anyámat vagy egy másik könnyűt,mert artyt biztos hogy nem,és amilyen a formám hát nincs sokszor kinek spottolni,mert finoman szólva teljesen máshova lőnek mennek ,ha egyáltalán csinálnak valamit.Mire változik valami eltelik pár hónap,és rájössz,csak elfuseráltabb.A14 16 évesek biztos hogy a tavaszi zsongásban vannak,mert csapatban is az új csajnak írogatnak,mit sem törődnek a csata állásával.Lehet látni hogy sokszor 0-3000 játékkal vannak csatában ők azok akik bedőltek a karácsonyi reklám sorozatnak.Csak az bosszant hogy "ŐK JÓL ELKUTYULJÁK ELTORZÍTJÁK ELFUSERÁLJÁK,az egész játékot,én meg szívok mint a barom.És még a fizetésüket is megkapják!!!!!Gondolom.Talán az a titkos tervük hogy így szűrik meg a játékos állományt?????!!!!

KingTiger15 #7590 Posted 23 May 2017 - 10:11 AM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Aki növelni akarja a bevételeit, az nem szűri a kuncsaftjait, akármekkora minőség romlással is jár a korlátlan hozzáférés. Ez az égvilágon mindenben így működik, nem csak a wotban és meg lehet figyelni, hogy csökken mindennek a színvonala, ahogy egyre nő a vevőbázisa.

A küldetéssel meg szerintem nem szabad görcsölni, mert csak az idegeit teszi tönkre az embernek. Egyszer csak meg lesz, vagy nem. Én csak januárban kezdtem el, mert akkor láttam valahol, hogy már nem kell hozzá szakaszozni, de még a stug sincs meg. Talán 2037-re teljesítem az összeset...

Csak egyet nem értek, hallottam jó pár embert panaszkodni, hogy hány millió kreditet elpazaroltak a küldikre, mégse sikerült. Nem vettem észre, hogy levont volna bármit, mikor bejelöltem őket, fogalmam sincs, hogy lehet ezzel milliókat veszíteni. 

_Takumi_Fujiwara_ #7591 Posted 23 May 2017 - 11:04 AM

Major

• Player
  • 15539 battles
  • 2,706
  • [LEWD] LEWD
Azzal, hogy kivették az artikat a szakaszból, az idáig rendben van. De kellett volna kezdeni valamit a személyes küldetésekkel is...

duraculum #7592 Posted 23 May 2017 - 11:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES
Ha a küldiket akarod teljesíteni,akkor olyan járművet is kell venni amivel amúgy nem akarsz foglalkozni,ilyen volt számomra az arty vonala.GW panther VII szint amivel tudtam és sok csokoládéval teljesíteni ezt a sorozatot,és számomra azért érte meg mert 3skiles lányokat ad ami aránylag sokat jelent.A szűrést meg nem úgy értettem,Az egyik ismerősöm akit itt ismertem meg,állandó prém. fiókkal játszott,minden hónapban vett 1000 aranyat,van 6 vagy 7 prém tankja.Kell ennél jobb kuncsaft???A sok minek mondjam nem akarok trágárkodni,lényeg 2 hónapja már nincs fent egy másik hasonszőrű játékkal játszik.A 10 12 éves gyerkőcök meg csak anyucitól és apucitól kaphatnak zsebpénzt ami ha nem kártyás vagy nem mobilos nem fizető mód.A küldikhez sosem kellett szakaszozni,az csak egy segítő esély volt mindig.Ha a tapasztalt játékosok szépen lassan elkopnak csak a slepp marad mi lesz a komolyabb versenyekkel.Amúgy nem kell félni,mindig lesz annyi játékos hogy megérje fent tartani a játékot,lásd a "stratega"-még mindig fut.Kinek a pap kinek a papné!

KingTiger15 #7593 Posted 23 May 2017 - 01:20 PM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Úgy emlékeztem, hogy az elején a 13-14. küldetéseket csak szakaszban lehetett, ezért el se kezdtem. A patch óta 3 is meglett a Hummellel, minden prém cucc nélkül, csak úgy, ráadásul vesztes csatákban. Járművet nem kellett hozzá venni, mivel az összes ágat fejlesztem. Nekem a light és med okoz gondot, ezért gyűjtöm az xp-t a T-54 top ágyújára, alacsonyabb tierben képtelen vagyok 3000-et sebezni. A lightok se fognak sikerülni tier9 alatt, így pláne nem, hogy tele van velük minden csata.

Ps.: A saját küldetésemen már inkább szoktam anyázni : Ace Tanker és 50+% wr minden járműre, ami valaha is megfordult a garázsomban. Elsőre könnyűnek tűnt, a gyakorlatban képtelen vagyok összehozni.

Edited by KingTiger15, 23 May 2017 - 02:28 PM.

One_Joke #7594 Posted 23 May 2017 - 02:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11675 battles
  • 355
  • [M-B-Z] M-B-Z

https://hu.wikipedia.../World_of_Tanks

• ; color: rgb(34, 34, 34); font-family: sans-serif; background: none;">
  • 70 000 000 felhasználó.
  • 1 500 000 aktív játékos.
  • 1 030 000 ember játszik hetente.
  • 670 000 ember játszik naponta.
  • 217 000 felhasználó játszik egyszerre.
  • 26 000 új játékos naponta.
  • 300-nál is több tank.
  • 25 kör egy játékalkalom során.
  • 3,2 óra jut átlagosan egy felhasználóra.

World_of_Tanksin_pelaajamäärän_kasvu.svg.png

Wikipédia 2017. május 13., 09:28 FRISSÍTVE

A téves információk, a lustaságból erednek!

Edited by One_Joke, 23 May 2017 - 02:12 PM.

duraculum #7595 Posted 23 May 2017 - 03:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES

A statisztika az oroszoknál mindig kedvenc terület volt.Az miért hiányzik hányan hagyják el a játékot???Erről nincs mert nem is vezetik,nem is lehet lejelentkezni,vagy csak nagyon nehézkesen.Én azt látom hogy május 10 óta a napi játékosok száma 190 ezerről 140 ezerre esett vissza,és minden nap fent vagyok.

A küldetés sorozatról "Várva várt utánpótlás" vagy valami ilyesmi,én jóformán teljesen egyedül csináltam meg,a könnyűnél kaptam segítséget,4000 hp-ra,a páncélvadásznál meg több próbát szakaszban,csak úgy váratlanul jött magától.Ha gyorsan akarnék fejleszteni,szabad xp 220000 van,de inkább még harácsolok kicsit.A T110E5-re hajtok és az M103 nagyon keservesen halad.A kínai és svéd ágat egyáltalán nem húzom,a franciából csak könnyűek vannak,most kezdtem el az ARL 44 irányát,de az is nagyon keserves.

Ami nagyon tud bosszantani hogy 50 m-ről lévő potya célt nem találom el mert félpályán (25m)-en pattan a lövedék.Az egeret el tudnám harapni ilyenkor.

A csapatok, szakaszok összeállításának szabályinak megváltoztatása szerintem rosszul sült el,ráadásul a torzulások még mindig megmaradtak.Bölcsen vagy pofátlan módon kivették a stat. adatokból a csata várható kimenetelét,azt remélve hogy így változik valami.Hát szerintem nem,hisz a végeredmény szinte változatlan.Ami hab a tortán hogy a személyi értékelésed egyik sarkalatos adata pont ez a statisztikai adat.

One_Joke #7596 Posted 23 May 2017 - 04:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11675 battles
  • 355
  • [M-B-Z] M-B-Z

A wikipédia nem orosz oldal :) Független amerikai enciklopédia és adatgyűjtő program!

Azokból a számokból amik fönt vannak láthatod hogy hányan játszanak naponta és hányan aktívak, az amit te írsz az tippelgetés.

Az XVM: eXtended Visualization Mod pedig nem része a wot nak hanem szintén egy független oldal ők távolították el a győzelmi arányt az xvm es forum beszélgetések után és nem a WoT csapata.

Vannak ilyen hatalmas találmányok lásd: Google, Wikipédia

duraculum #7597 Posted 23 May 2017 - 08:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30646 battles
  • 62
  • [TEXES] TEXES

Tehát,ha fent vagyok az EU szerveren és azt írja ki hogy a fent lévő játékosok száma 126 626 akkor az csak találgatás?Az 1 500 000 játékos gondolom az össz szervert mutatja,ami nem bontja fel a részekre,sőt ez nem is a játékban lévők hanem az aktívak akik rendszeresen fent vannak,hisz a további bontás mutatja mennyien játszanak valójában és én úgy érzem engem nem hazugtól meg.Van  az EU 1 2 szerver,van az orosz,amerikai ázsiai.Az hogy az egyik szférában csökkenés van az nem jelenti hogy a másikon mi található és ez a bontás erre nem tér ki.Ne haragudj de nem látom be hogy én tévednék.

A játékosok és csaták  statisztikai adatairól meg az csak a véleményem hogy néha jó néha bosszantó,de mindenképpen mutatta mennyire torzult a csapatok összeállítása.Persze azt is meg kell vallani hogy a többi játékhoz képest a WOT a leglátványosabb és a legkönnyebben játszható.Bárki bármit mond ez bizony így van,de nagyon sok a probléma és néha nem látni hogy próbálják orvosolni,sőt néha úgy érezni hogy rátesznek egy lapáttal.Amúgy megköszönöm a felvilágosítást és élni fogok a lehetőséggel hogy használjam és tanuljam őket,nekem már ezek kicsit túl újak,hisz elmúltam 60.

One_Joke #7598 Posted Yesterday, 06:03 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11675 battles
  • 355
  • [M-B-Z] M-B-Z

A 60-an az egy fiatal ember sok tapasztalattal ;) Az amikor te fönt vagy gyanítóm vagy az xvm vagy más mod alapján az aktuális ember mennyiséget jelzi a bal felső sarokban pl eu1 126000 stb... Na mivel nem vagy fönt 0-24 ben ezért azt nem veszed figyelembe hogy a rendszer átlagot számít és hiába vannak fent csúcs időben csak 126000-en ha pl kora reggel még játszanak 25-30 ezeren akik este föl se jönnek, mert így  napi fölhasználók már 150 ezren vannak továbbá vannak akik 12-1 körül kelnek ők is vannak valamennyi ezren és így tovább az éjszaka játszok stb...

Megint csak google beírod world of tanks eu server number of players  és további infókat találsz...

Még két gondolat a WoT-ról

Jelenleg 5 földrészen van jelen Európa,Ázsia,Oroszország,Korea,és Amerika mindez 13 szerveren ,ezt idáíg más online játék nem nagyon tudta fölmutatni, talán a Cunter strike és utódai, de az nem kapott ekkora marketinget.

A WoT jelenleg a legnagyobb ütemben fejlesztett játék, minden héten hétfőn szerver karbantartás van és nincs olyan hónap hogy nincs updatolva a játék, nyilván sokszor rossz fejlesztést csinálnak de legalább fejlesztik, NINCS mégegy ilyen játék ami ekkora  fejlesztési csapattal dolgozik és ennyi munkát fektetnek bele, és mindez úgy hogy ha valaki letölti ingyen tudja játszani egészen tier 6-7 ig probléma nélkül, utánna nyílván megkeserítik az életét prémium fiók nélkül de ha nem így tennék akkor nem üzemelne a cég, megint írnám a példát veszel egy x boxot és hozzá egy játékot vagy akár egy crisis warhedet, fifát tök mindegy elköltesz rá x forintot ezt meg ingyen akarják játszani és sírnak hogy rossz mégis évek óta használják :facepalm:

Edited by One_Joke, Yesterday, 06:10 AM.

KingTiger15 #7599 Posted Yesterday, 11:08 AM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Azt lenne jó tudni, hogy mi alapján alakulnak ki szerencsés és elátkozott tankok. Mindig van pár, amelyik durván kilóg a győzelmi arányával valamelyik irányba és ahogy észrevettem, ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire szeretem az adott tankot. Pl.:

Super Pershinggel akármit csinálok, vesztünk, Chaffeevel akármit csinálok, nyerünk. T-150 az egyik büszkeségem, KV-85-re rossz ránézni. Jacksonnal kiválóan mentek a dolgok, a Hellcatre viszont azonnal megkapnám a lengyel állampolgárságot. Kíváncsi lennék, ezeket miért nem próbálja terelni az MM a 49% felé, ahogy elméletileg teszi  Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy bizonyos tankokkal miért hozok a saját szintemnél drasztikusan jobb vagy rosszabb eredményeket. Még jobban bezavar a képbe, hogy a 45%-os tankjaim zöme azért nem nullás sebzéssel fut, van, amelyiknek magasabb az átlagsebzése, mint az 55+%-oknak. Valahogy nem tudom elhinni, hogy bizonyos tankokkal lila wn8-at kellene teljesíteni a nyüves 50%-hoz. 

KingTiger15 #7600 Posted Yesterday, 08:48 PM

Sergeant

• Player
  • 26934 battles
  • 238

Lazításképpen, ha valaki még nem látta :

http://www.youtube.com/watch?v=fMbe_YMvcxo

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users