Jump to content

Frusztráltak vagytok...? Írjátok le!

• Please log in to reply
7684 replies to this topic

One_Joke #7681 Posted 08 August 2017 - 07:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12727 battles
  • 415

Megvettem a t71-et a Ht. No. Vl küldetés sorozathoz . Free xp ből fullosan elkezdtem vele játszani, 3 skilles legénységgel. És akkor most a vicces adatok

-26 csata  28 kilőtt tank

-1290 átlag sebzés 2939 átlag vn8

-34% győzelmi arány

Ezzel a tankal, nem lehet nyerni mindegy mi van, utolsó csatában 7 tankot kilőttem vele és be buktuk, ez frusztráló :teethhappy:

honvedkozlegeny #7682 Posted 08 August 2017 - 10:23 PM

Private

• Player
  • 20644 battles
  • 17
  • [DTOXX] DTOXX

Sziasztok!

Nektek nem tűnt fel, hogy amióta beindult a HT No.6 küldetés, egy kalap **** lett a játék? Előtte sem volt rózsaillatú, de most különleges módon érezhető számomra.

Úgy általában minden ötödik meccsnél első vagyok a csapatban, gondoltam megütöm a free premtankot.

Az első három mission 2 nap alatt megvolt, a negyedikből összejött 10.000 xp és azóta katarzis. 

Tegnap 26! meccsből 14 győzelem és a legeslegutolsó meccsben jött össze az első hely.

Ma 21! meccsből 10 győzelem és Zéró első hely.

És mindez úgy, hogy közben valahogy frusztrálóak a meccsek. Amelyik győztes meccs, ott meg kell feszülni érte, viszont a vesztes meccsek már a kezdéskor eldőlnek, olyan rosszak a játékosok a csapatban. Akárhogy erőlködsz ledarálnak.

Az első hely pedig véletlenül sincs meg. OMG 47 meccsből 1szer lett meg.

Akkor akadtam ki, amikor a 9es tdvel (wt) campeltem 3,5k sebzés. A mellettem campelő 8as közepes (cdc) 2,7k-t szerzett. Mindkettőnknek 0 assist, nekem 4 kill neki 1. És első lett.....

Long_Johanny #7683 Posted 08 August 2017 - 10:29 PM

Corporal

• Player
  • 27889 battles
  • 135

Fjords pálya G5-G6 vonal találkozásánál a fedezékek beláthatósága eltérést mutat Ny-K és a K-Ny irány között. Mekkora lehet a baj, ha ezt egy átlag, "mezei" felhasználó is kiszúrja? Vajon miért nem javítják?

Valahol olvastam, hogy új igazgató lett kinevezve. Ha ez igaz, akkor miért nincs róla tájékoztatás? Miért kellett új? Mi baj volt a régivel? Ekkora a baj? Mit gondoljak erről?

Használom a "kapcsolatok" listáját. Megjegyzést is írok a játékos nevek mellé. Ebben a formában kényelmetlen a használata.

Használhatóság terén következő problémákat látom benne:

Kapcsolatokon belül a név után van egy kicsi piros "x" ami jelzi, hogy tiltólistán van a játékos. Lehetne nagyobb piros "X" és nem kellene a felsőtest sziluett.

Felsőtest sziluett - Miért? Mert nem UFO, kecskebéka, vagy láma? Szerintem ez a jel felesleges és zavaró.

Ha írunk megjegyzést a játékosról, akkor a sort egy papírlap ikon zárja. Ez jó ötlet volt.

Mindez közvetlenül a játékos neve után. Görgetéskor, kereséskor lényegesen átláthatóbb lenne, ha a név előtt helyezkednének el az információs ikonok. Az ember szeme nem járna táncot a nevek után.

A tiltólistát nem lehet csoportosítani. Hasznos lenne, ha hasonlóan lehetne, mint a barát listát!

A kapcsolatoknak csak név szerinti rendezése van. Jó lenne, ha más rendezést is be lehetne állítani! Pl.: klán szerint, megjegyzés szerint.

A legjobb az lenne, ha a kapcsolatok lista megjelenne a játék könyvtárában pl. egy txt kiterjesztésű file-ban is!

Kaptam játék közben egy tájékoztató ablakocskát, miszerint van sok-sok személyes tartalékom és lehet ám használni és az milyen jó és azt hogyan tudom aktiválni. - A személyes tartalékokat nem azért nem használom, mert hülye vagyok és nem tudom mire való és hogyan kell aktiválni! Azért nem használom, mert mihelyt bekapcsolom a lepattanó és mellé lőtt lövedékek száma, valamint a vesztes csaták mennyisége feltűnő és drasztikus mértékben megnövekszik.

Van még "füstölögni" valóm, de Diabló III-ban elkezdődött a XI.-ik season és most azt nyomom elsődlegesen.

A kiegyensúlyozatlanság, eltúlzott RNG, rossz MM miatt egyre érdekteleneb a WOT.

One_Joke #7684 Posted 09 August 2017 - 06:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 12727 battles
  • 415

View PostLong_Johanny, on 08 August 2017 - 10:29 PM, said:

Fjords pálya G5-G6 vonal találkozásánál a fedezékek beláthatósága eltérést mutat Ny-K és a K-Ny irány között. Mekkora lehet a baj, ha ezt egy átlag, "mezei" felhasználó is kiszúrja? Vajon miért nem javítják?

Valahol olvastam, hogy új igazgató lett kinevezve. Ha ez igaz, akkor miért nincs róla tájékoztatás? Miért kellett új? Mi baj volt a régivel? Ekkora a baj? Mit gondoljak erről?

Használom a "kapcsolatok" listáját. Megjegyzést is írok a játékos nevek mellé. Ebben a formában kényelmetlen a használata.

Használhatóság terén következő problémákat látom benne:

Kapcsolatokon belül a név után van egy kicsi piros "x" ami jelzi, hogy tiltólistán van a játékos. Lehetne nagyobb piros "X" és nem kellene a felsőtest sziluett.

Felsőtest sziluett - Miért? Mert nem UFO, kecskebéka, vagy láma? Szerintem ez a jel felesleges és zavaró.

Ha írunk megjegyzést a játékosról, akkor a sort egy papírlap ikon zárja. Ez jó ötlet volt.

Mindez közvetlenül a játékos neve után. Görgetéskor, kereséskor lényegesen átláthatóbb lenne, ha a név előtt helyezkednének el az információs ikonok. Az ember szeme nem járna táncot a nevek után.

A tiltólistát nem lehet csoportosítani. Hasznos lenne, ha hasonlóan lehetne, mint a barát listát!

A kapcsolatoknak csak név szerinti rendezése van. Jó lenne, ha más rendezést is be lehetne állítani! Pl.: klán szerint, megjegyzés szerint.

A legjobb az lenne, ha a kapcsolatok lista megjelenne a játék könyvtárában pl. egy txt kiterjesztésű file-ban is!

Kaptam játék közben egy tájékoztató ablakocskát, miszerint van sok-sok személyes tartalékom és lehet ám használni és az milyen jó és azt hogyan tudom aktiválni. - A személyes tartalékokat nem azért nem használom, mert hülye vagyok és nem tudom mire való és hogyan kell aktiválni! Azért nem használom, mert mihelyt bekapcsolom a lepattanó és mellé lőtt lövedékek száma, valamint a vesztes csaták mennyisége feltűnő és drasztikus mértékben megnövekszik.

Van még "füstölögni" valóm, de Diabló III-ban elkezdődött a XI.-ik season és most azt nyomom elsődlegesen.

A kiegyensúlyozatlanság, eltúlzott RNG, rossz MM miatt egyre érdekteleneb a WOT.

Ezt a szemelyes tartalek kerdest letesztelem, nekem fol se tunt de lehet benne racio. Bocs hogy nincsenek ekezetek, tabletrol irtam.

i6u9 #7685 Posted 10 August 2017 - 07:56 AM

Private

• Player
  • 1204 battles
  • 23
  • [F0W] F0W

View PostLong_Johanny, on 08 August 2017 - 10:29 PM, said:

Pár napja húztam személyes tartalékokkal (100% tank xp + klán is nyomott egy 75%-os tank xp-t azaz összesen 175% volt) a Tier6-os VK30.02(M) tenket 11 csatából lett vele 45% WR-em és ezzel meg is lett a 7-es Panther. Toltam azzal is 26 csatát 69% WR lett a vége és egy kihúzott PantherII. Én nem vettem észre hogy a személyes tartalékok miatt bármiféle hátrányba kerülnék, többet misselnék, több vereség stb. Nyáron mindig is szarabb volt a győzelmi arány az iskola/munka szünetek miatt.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users