Jump to content

Oferta specjalna: 21. grupa armii rusza na południe

• This topic is locked This topic is locked
79 replies to this topic

_PabIo_ #61 Posted 14 December 2012 - 01:41 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,363
Myslę ze WG powinno wziąć pod uwagę mozliwość blokowania komentowania takich eventów, bo co by nie dali to mazgaje będa tylko jeczec. To już jest żałosne z waszej strony, bo dostajecie coś za free (a mogli by w ogole nie dawac takich specjali) a mimo to placzecie. Duze z was chlopy a jak sie to czyta to jak baby na rynku, rece opadaja.

Mnie gówno obchodzi czy takie czy srakie czolgi braly udzial w tej operacji i czy te ktore sa powinny byc czy nie, dali 150% zarobku na fajnych czolgach, dali podwojne doswiadczenie dla zalogi i dali znizke na brytoli i wg mnie to jest zajebisty event i dawno takiego nie bylo, a iloś beks na forum to jezy wlosy na glowie, jak wy ludzie sobie w zyciu dajecie rade jesli takie pierdoly powoduja u was takie zachowanie, normalnie brak slow

Edit: mało coś tych minusów, liczyłem na więcej :( pomidory dajcie wyraz swojego skomlenia na forum w postaci minusa

Edit2: a tak wracając jeszcze do waszego pieprzenia glupot ze dali zle czolgi do nazwy eventu to zacytuję info z newsa "Aby uczcić zwycięstwo sił aliantów, przygotowaliśmy bonusy, które będą obowiązywać przy niektórych czołgach biorących udział w opisywanym starciu. Mamy też coś dla załóg z innych krajów."

Edited by Pablo_Minetto, 14 December 2012 - 04:12 PM.

HeroHeroMean #62 Posted 14 December 2012 - 01:44 PM

Private

• Beta Tester
  • 7827 battles
  • 31
W Ardenach były Shermany(zwykłe i Firefly'e),Pantery,Tygrysy,Tygrysy królewskie,JagdPz IV,PzIV,StuG'i i podobno nawet JagdTigery,ale co do diaska robią tam prototypy,czołgi ruskie,francuskie i czemu nie ma promocji na połowe maszyn,które tam walczyły?!?!

PBerger #63 Posted 14 December 2012 - 01:47 PM

Private

• Player
  • 2013 battles
  • 36
Mi tam event bardzo się podoba, akurat dzisiaj dobije 6k expa na Churchill'u i jutro bez problemu kupie VII-mke, jako że ostatnio kupiłem dwa czołgi i trochę się z kasy wyczyściłem ;)

JakoL3 #64 Posted 14 December 2012 - 01:52 PM

Sergeant

• Player
  • 19440 battles
  • 207
  • [RPJS] RPJS
Nie od dzisiaj wiadomo, że jedną nacja w tej grze jest faworyzowana a reszta "olewana ciepłym moczem" .

Kurwa Na event z okazji starcia niemieckich wyjadaczy z aliantami dali KV1-S no nie bo mi się krew gotuje nie dość, że ten czołg w życiu nie widział nic innego jak działo 85mm to w grze ma najmocniejsze działo gdzie kulka zawsze praktycznie wylatuje z środka to jeszcze po płaczu dostał buffa do pancerza...

Takie podejście tylko na wschodzie ale jak ktoś ma swoja odrębną historię i swoje "podręczniki" to czego się spodziewać ? ? ?

Ruski zawsze mieli gula, i zawsze lubi się popisywać o czym dobrze dali znać na paradzie zwycięstwa w Berlinie...

View PostPablo_Minetto, on 14 December 2012 - 01:41 PM, said:

Myslę ze WG powinno wziąć pod uwagę mozliwość blokowania komentowania takich eventów, bo co by nie dali to mazgaje będa tylko jeczec. To już jest żałosne z waszej strony, bo dostajecie coś za free (a mogli by w ogole nie dawac takich specjali) a mimo to placzecie. Duze z was chlopy a jak sie to czyta to jak baby na rynku, rece opadaja.

Mnie gówno obchodzi czy takie czy srakie czolgi braly udzial w tej operacji i czy te ktore sa powinny byc czy nie, dali 150% zarobku na fajnych czolgach, dali podwojne doswiadczenie dla zalogi i dali znizke na brytoli i wg mnie to jest zajebisty event i dawno takiego nie bylo, a iloś beks na forum to jezy wlosy na glowie, jak wy ludzie sobie w zyciu dajecie rade jesli takie pierdoly powoduja u was takie zachowanie, normalnie brak slow

Jak czytam taki wypowiedzi to mówię tak dla EUTANAZJI

Jedynie swoją wypowiedzią potwierdziłeś to jaki przedstawiasz poziom...

Niestety forum jest pełne klakierów a jeszcze ktoś i nicku z dopiskiem "Minetto" nie ogranicza się do lizania butów...

siwobrody #65 Posted 14 December 2012 - 01:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 49660 battles
  • 302
ale cisnienie na brytoli jest az tak kiepsko?   :Smile_Default:

z kazda kolejna dodana nacja bedzie tak samo ta gra ma zlote lata juz za soba ,przynajmniej w europie

MIchal_PL96 #66 Posted 14 December 2012 - 01:53 PM

Private

• Player
  • 20900 battles
  • 22

View PostHeroHeroMean, on 14 December 2012 - 01:44 PM, said:

W Ardenach były Shermany(zwykłe i Firefly'e),Pantery,Tygrysy,Tygrysy królewskie,JagdPz IV,PzIV,StuG'i i podobno nawet JagdTigery,ale co do diaska robią tam prototypy,czołgi ruskie,francuskie i czemu nie ma promocji na połowe maszyn,które tam walczyły?!?!
łi?
ja tam nie widzę promocji na 90% maszyn które tam walczyły

MrJohny #67 Posted 14 December 2012 - 01:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 2959 battles
  • 1,609

To już jest żałosne z waszej strony, bo dostajecie coś za free (a mogli by w ogole nie dawac takich specjali) a mimo to placzecie. Duze z was chlopy a jak sie to czyta to jak baby na rynku, rece opadaja.
Mnie gówno obchodzi czy takie czy srakie czolgi braly udzial w tej operacji i czy te ktore sa powinny byc czy nie, (...) a iloś beks na forum to jezy wlosy na glowie, jak wy ludzie sobie w zyciu dajecie rade jesli takie pierdoly powoduja u was takie zachowanie, normalnie brak slow

To niech nazwą takie eventy wprost - "jedna wielka zbieranina + zróbcie dobrze swojej załodze" - i okejaśnie :Smile_veryhappy: A tutaj było jasne - ofensywa w Ardenach = Niemcy vs USA. A dostajemy Brytyjczyków (pół biedy), Francję (aha, dzielną "armię" francuską która w tym czasie zajęta była zapewne bohaterskim wyzwalaniem paryskich kokot  :Smile_trollface-3: ) i Rosjan (że tak powiem...).

Poza tym - co to znaczy "dostajesz coś za darmo"? Nic nie dostajesz za darmo. WG nie daje ci do rączki golda, za którego zapłaciłbyś normalne realne pieniądze, za friko. Dostajesz możliwość zapłacenia za coś mniej przy pomocy całkowicie wirtualnej waluty, zarobienia tej wirtualnej waluty więcej, lub otrzymania więcej jeszcze bardziej wirtualnych umiejętności*

A że Brytyjczycy są promowani? A jak inaczej sprzedasz badziewny towar jak nie przy pomocy robienia ludziom wody z mózgu nazywanej "promocją"?

*czy korzystam z eventów? O ile mi pasują, to tak. Tym bardziej zawsze biorę "dzień premium za darmo" albo inne takie. Ale nie nazywam przy okazji szamba perfumerią :Smile_trollface-3:

Freuer #68 Posted 14 December 2012 - 01:56 PM

Corporal

• Player
  • 27383 battles
  • 199
A ja od samego początku brytyjczyków mam Crom-very-wella i w pogardzie mam graczy, którzy dopiero teraz uczą się nim grać, <łohohahaha>:Smile_trollface-3:  Cromka to killer i basta. :) Nie ma co dziadować - czołg wart jest 900 tys. Już dawno temu mi się zwróciło.
Co prawda specjal ma mało wspólnego z przewidywanymi ofertami, ale będziecie zadowoleni z Cromwella. Można nim grać jako zwiadowca i jako czołg natarcia.
Ba! Jakimś cudem wypracowałem na nim nawet stalową ścianę.

Templarus #69 Posted 14 December 2012 - 01:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29413 battles
  • 1,086

View Postproud_pl, on 14 December 2012 - 12:19 PM, said:

Ha... Za tydzień pewnie ten szumnie nazwany specjal "czołgów ciężkich VII tieru" skończy się na tym, że w przecenę wpadną ze dwie sztuki VI tierowych HT'ków, a VII dostaną +30% do zarobków.

P.S. Już dawno pisałem, że z chwilą jak WG dostanie Złotego Penisa to skończą się dobre ewenty, bo nie trzeba będzie przez jakiś czas wchodzić graczom w d*pę. I co się stało? Od listopada bieda totalna w porównaniu z wrześniem i październikiem...

Ja obstawiam, że zrobią tak jak przy złotym penisie - kup tier VII za cenę VI :)
Oczywiscie Brytole :) i kilka rus. i moze wiecej nic :)
O Tigerze bym nie myslał.

View PostPablo_Minetto, on 14 December 2012 - 01:41 PM, said:

I ja myśle, ze czasami warto zastanowić sie zanim coś się napisze, szczególnie niepotrzebnie flamując.
Niestety tak jak my masz mozliwość korzystania z forum i mazania w nim co ci sie podoba.
Zgadzam się z tobą w jednej kwestii... gówna i jego obchodzenia.
G... mnie (nas, bo mysle, ze więcej osób ma takie odczucie) obchodzi jakie masz zdanie na nasze uwagi :)

Event nam się nie podoba pod względem historycznym.
Zaczyna się od zwykłego forum, a potem ktoś o percepcji zbliżonej do twojej bedzie propagował na prawo i lewo nowa historię gdzie pojawił nam się nowy feldmarszałek, a w Ardenach wspinały się ARL44 i KV-1S.

plus- szkolenie załogi.

Jak zawsze jednak minusy przesłaniają plusy.

hallack5 #70 Posted 14 December 2012 - 02:01 PM

Warrant Officer

• Community Contributor
  • 18385 battles
  • 888
  • [PNE] PNE
oj chyba brytyjskie czołgi się nie przyjęły i ludzie nie wymieniają golda na free xp..

Więc marketingowiec doszedł do wniosku - że trzeba graczom pomóc w decyzji..

hehehe

JakoL3 #71 Posted 14 December 2012 - 02:02 PM

Sergeant

• Player
  • 19440 battles
  • 207
  • [RPJS] RPJS
Panowie sprawa jest prosta

dostajemy nazwy z dość mocno nieciekawą zawartością...

Tam skąd ja pochodzę, mówimy na to "GÓWNO W ZŁOTYM PAPIERKU" i tak jedynie można ten event podsumować !

_PabIo_ #72 Posted 14 December 2012 - 02:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24715 battles
  • 3,363

View PostTemplarus, on 14 December 2012 - 01:57 PM, said:

Event nam się nie podoba pod względem historycznym.
Zaczyna się od zwykłego forum, a potem ktoś o percepcji zbliżonej do twojej bedzie propagował na prawo i lewo nowa historię gdzie pojawił nam się nowy feldmarszałek, a w Ardenach wspinały się ARL44 i KV-1S.

plus- szkolenie załogi.

Jak zawsze jednak minusy przesłaniają plusy.

Wszyscy byscie mieli racje gdyby gra była stricte historyczna, a taka wlasnie nie jest.

Dodatkowo event jest dopasowany by gracze ktorzy maja zrobione tylko jedno drzewko jednej nacji tez mogli w nim wziasc udzial, dlatego kazdq nacja ma swoj czolg i nie jest to zrobione pod historie tylko pod graczy. Mogli dac tylko Amerykancow i Niemcow, ale co wtedy z graczami ktorzy poszli w ruskich lub francuzów? mogli by tylko pomazyc o bonusie 150% zarobku ktory jest bardzo duzy i bedzie to spory zastrzyk gotowki.

Tytanowy_Janusz #73 Posted 14 December 2012 - 02:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13353 battles
  • 438
  • [_COM] _COM
WG po raz kolejny pokazało swój spryt  :Smile_veryhappy: . Musieli dać event o Ardenach (no ba! :Smile-angry: ) ale zrobili to tak, aby "przypadkiem" ominąć w tym evencie Tigera II, Jagdtigera, Pershinga, Jagdpantherę itd  :Smile_smile:  dając jakąś lipną ofensywę Brytoli czy jakoś tak :Smile_sceptic: . Godne podziwu wprost - musieli nad tym naprawdę pogłówkować  :Smile_trollface-3: aczkolwiek efekt końcowy jak zwykle nijak się ma do historii (no bez jaj co tam robił prototyp, kawulec i czołg, którego jeszcze nie wyprodukowano nawet).

Ale sam event fajny, na pewno odpalę Cromwella.
Pzdr.

becker3172 #74 Posted 14 December 2012 - 02:14 PM

Private

• Player
  • 14468 battles
  • 35
osoby którym nie podoba się że arl44 i kw1s dostały bonus są poprostu głupie. Bo jak nazwać kogoś kto dostaje coś za free i jeszcze mu źle?
dziś 50 % zniżki na następujące pojazdy:
Churchill VII, brytyjski czołg ciężki VI poziomu (cena promocyjna: 450.000 kredytów, cena zwykła: 900.000 kredytów)
Cromwell, brytyjski czołg średni VI poziomu (cena promocyjna: 450.000 kredytów, cena zwykła: 900.000 kredytów)

10.12.2012 50% zniżki na następujące pojazdy:
Czołg ciężki V poziomu: Churchill I
Czołg lekki V poziomu: Crusader

01.12.2012 50% zniżki na następujące pojazdy:
Brytyjski czołg średni IV poziomu, Matilda
Brytyjski czołg lekki IV poziomu, Valentine Mk.III
Brytyjski czołg lekki IV poziomu, A13 Covenanter

nie wiem jak u was ale dla mnie pół grudnia stracone. gracze są prowadzeni za rączkę: 2 tyg po updacie 4 tier i co tydzień +1. Za tydzień mamy event na 7 tierze - to nie przypadek.

ktoś tutaj zapomniał (albo ma gdzieś) graczy którzy nie grają czołgami brytyjskimi. WG - czas się ogarnąć.

Edited by kasalolek1, 14 December 2012 - 02:17 PM.

Raze #75 Posted 14 December 2012 - 02:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30273 battles
  • 79
  • [5_BPS] 5_BPS
Dostaniemy kiedys w koncu znizke na premium ?

siwobrody #76 Posted 14 December 2012 - 02:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 49660 battles
  • 302

View Postkasalolek1, on 14 December 2012 - 02:14 PM, said:

osoby którym nie podoba się że arl44 i kw1s dostały bonus są poprostu głupie. Bo jak nazwać kogoś kto dostaje coś za free i jeszcze mu źle?

kto dostaje? kto trzyma w garazu te i pozostale czolgi z oferty dla fanu? (moze poza kw1s do kompanii) to przejsciowe szmelce byle szybko przeskoczyc dalej... i dlatego wlasnie one sie tu znalazly

kazdy kolejny event ma chyba na celu nie tyle sprawienie przyjemnosci graczom co wyprostowanie statystyk na serwerze

Killer123453 #77 Posted 14 December 2012 - 02:25 PM

Private

• Player
  • 25181 battles
  • 9
Śmieszne. Rozumiem zniżkę na brytyjskie czołgi ale gdzie Armia Czerwona brała udział w ofensywie w Ardenach :Smile_sceptic: . I event na francuski czołg ,który nie walczył (po co Francja miała walczyć w 2WŚ  :Smile_trollface-3: ). Szkoda że w evencie nie ma coś z Tygrysem czy King Tigerem  :Smile_Default:  Ale podwójne doświadczenie to jest to :)

becker3172 #78 Posted 14 December 2012 - 02:35 PM

Private

• Player
  • 14468 battles
  • 35

View Postsiwobrody, on 14 December 2012 - 02:23 PM, said:

kto dostaje? kto trzyma w garazu te i pozostale czolgi z oferty dla fanu? (moze poza kw1s do kompanii) to przejsciowe szmelce byle szybko przeskoczyc dalej... i dlatego wlasnie one sie tu znalazly

kazdy kolejny event ma chyba na celu nie tyle sprawienie przyjemnosci graczom co wyprostowanie statystyk na serwerze

ktoś te czołgi ma. Nie kłóćmy się że WG dało nam bonus. OK fajnie, ale zapomnieli o czołgach które powinny się tam znaleźć, czyli lista powinna być dłuższa o 5 czołgów. Może ktoś na tych arlach i kw skorzysta. Eventy pokazują politykę WG: dają nam lekcje historii z wikipedii a czołgi im się...           pomyliły.

meryphillia #79 Posted 14 December 2012 - 02:46 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 54192 battles
  • 190

Kto jak kto, ale po Tobie takiego tekstu się nie spodziewałem... ;)

Kto do diabła trzymałby taki szmelc jak T1 Cunningham Of Doom w garażu?
Przecież to ta\ylko przejściowy szmelc, o którym zapominamy już po trzech bitwach... ;)

Carabus #80 Posted 14 December 2012 - 02:49 PM

Private

• Beta Tester
  • 11518 battles
  • 19

kto trzyma w garazu te i pozostale czolgi z oferty dla fanu? (moze poza kw1s do kompanii) to przejsciowe szmelce byle szybko przeskoczyc dalej... i dlatego wlasnie one sie tu znalazly

A na przykład ja trzymam VK3001 oraz KW-1s i oba właśnie dla "fanu" bo własnie o przyjemność z grania przecież chodzi, a moim zdaniem na tierach V-VII gra się najfajniej i to właśnie powyższymi czołgami. Chcesz grać pudłami IX-X tieru do których trzeba jeszcze dopłacać to sobie graj, ale nie przychodź tu marudzić jak jest event na fajne czołgi, a ten event właśnie taki jest.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users